Apdare

Vācu stūris

Vācu stūris

Sākumā varbūt nosaukums vācu dziesma tas neizklausās tik pazīstami, bet bez šaubām jūs zināt, kas tas ir! Tas ir dekorēšanas resurss, ko plaši izmanto restorānos un kurš šobrīd arvien vairāk tiek izmantots mājās. Pārbaudiet:

Vācu stūris

Vācu dziedāšana ar attīrītu izskatu radās Vācijā, un tā radīja alternatīvu dizainu un elastību, kas sākotnēji tika izmantota restorānos, krogos un kafejnīcās, un tagad tā izmantošana ir paplašinājusies un arvien vairāk parādās telpās. dzīvojamais.

Vācu dziedāšanas lielākā priekšrocība ir tās daudzpusība un funkcionalitāte. Tas nodrošina mājīgu atmosfēru un ievērojami optimizē telpu. Tā ir lieliska alternatīva saprātīgai telpu telpu izmantošanai. Parasti tam ir L forma, lai optimizētu visu pieejamo laukumu.

Saturs

Vācu stūra modeļi

Ir vairāki dažādi vācu stūra modeļi, kurus varat izvēlēties atbilstoši stilam, kas vislabāk atbilst jūsu mājas dekoram. Pēc tam pārbaudiet dažus mēbeļu modeļus un dizainu, lai jūs varētu iedvesmoties:

Mūsdienu

Ja esat super modernas un modernas dekorācijas cienītājs, jūs neapšaubāmi mīlēsit šo vācu stūra modeli, turklāt katra detaļa padara rotājumu par perfektu kombināciju! Izskatās lieliski un izsmalcināti ēdamistabā un virtuvē.

Vācu stūris dekorēts ar spoguli

Stūris ar stikla galdu

Vācu stūris ar apaļu galdu

Maz

Derības uz vācu stūrī telpām, kurās ir maz vietas, ir lieliska izeja īpaši tiem, kas dzīvo dzīvokļos. Tas nodrošina labāku telpas optimizāciju un rada iespaidu, ka telpa ir lielāka.

Vienkāršs stūris ar kulonu

Stūris ar zemniecisku galdu

Stūris ar mīkstiem sēdekļiem

Oranžs rotāts stūris

Raunds

Lai integrētu un papildinātu vācu dziedāšanu, apaļais pusdienu galds var būt lieliska izvēle. Un, ja plāns ir pārvietot sēdekli tuvāk galdam, viena no iespējām ir izvēlēties dīvāna modeli, kas ir arī ovāls, lai pievienotu galda apļveida formu. Apšuvumam nav obligāti jābūt apļveida formai, ļoti labi der arī L forma.

Stūris ar nelielu apaļu galdu

Stūris ar apaļu atvēršanas galdu

Zemniecisks

Lauku stilu var pasniegt jautrā vai izsmalcinātākā veidā. Zemniecisko arhitektūru veido tīri un dabiski elementi, piemēram, koks un augi. Tas ir ērts un mīksts apgaismojums nodrošina mājīgu atmosfēru.

 

Ar krūtīm

Vietas trūkuma novēršana ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vācu stūri ir lielisks risinājums, un ir vēl labāk, ja mēbeles tiek piegādātas ar lādēm un tāpēc tās ir stratēģiskas mēbeles..

Lādes atrodas sēdekļos, tādējādi optimizējot vietu, lai atstātu vakariņu priekšmetus vai citus priekšmetus, kurus jums nav vietas.

Stūris ar krūšu soliņu

Stūris ar krūšu soliņu

Plānots

Ja jums nav daudz vietas un vēlaties izbaudīt katru istabas stūri ar unikālu stilu, ir vērts derēt par plānotajiem, tāpēc jūsu mēbeles izskatīsies tieši tā, kā vēlaties. Patiesībā šī iespēja ir dārgāka, taču rezultāts, kas lieliski iederēsies jūsu mājās, ir tā vērts.

Cenas

Izmaksas mainās atkarībā no izvēlētā modeļa un pirkšanas vietas, kā arī no tā, vai tā ir plānota vai nē, bet vidējā cena ir R $ 400,00. Pārbaudiet zemāk dažus cenu piemērus.

R $ 375.90 reālie R $ 439.90 reālie R $ 789.70 reālie

TCPO Kas tas ir? Tabula un lejupielāde, priekšrocības un trūkumi
Ja jūs gatavojaties būvēt vai strādāt šajā jomā, ziniet to TCPO ir mūsu galvenā izmaksu inženierijas atsauce šeit, Brazīlijā. redzēt vairāk. SatursKas...
Istabu dalītāji - 5 ieteikumi atrašanās vietas optimizēšanai
Vai vēlaties optimizēt savu vietu, lai padarītu to organizētāku un efektīvāku? Es izvēlējos 5 neticamus ieteikumus telpu dalītāji tas jūs iedvesmos. P...
Labā pēda - padomi māju celtniecībai
Vēlaties uzzināt vairāk par to, kas tas ir labā kāja mājas celtniecībā? Skatiet labās kājas augstuma standartu un problēmas ar pārāk zemu. Uzņēmējdarb...