Apdare

Jautri kājslauķi - 15 personalizētas kājslauķu idejas jūsu ieejai

Jautri kājslauķi - 15 personalizētas kājslauķu idejas jūsu ieejai

Vai esat kādreiz dzirdējuši par šo izteicienu “Pirmais iespaids paliek”? Nu, tad: kāda būtu īstā vieta, kur sākt domāt par mājas dekorēšanu: tieši pie ieejas, un laba izvēle ir tūlītēja izvēle pasūtījuma kājslauķis atbilstoši jūsu gaumei un atbilstoši jūsu mājas dekoram. Jūs varat dot priekšroku eklektiskākai līnijai ar jautri kājslauķi, vai pat konservatīvāka līnija ar paklāju pelēkā vai brūnā krāsā. Svarīgi ir nekavējoties izdrukāt iespaidu, kuru vēlaties nodot apmeklētājam pie savas mājas ieejas.

1 - jautri kājslauķi: vairākas idejas, kas pieejamas Brazīlijas tirgū, lai dekorētu mūsu māju durvis

Saturs

Jautri kājslauķi

Pēdējo gadu laikā mūsu mājās ir iebrucis jauns apdares trakums: dekorēšana, izmantojot populārās kultūras priekšmetus, geek kultūra un citi. Šie laikmetīgās mākslas elementi ir tik klāt, ka pat mūsu māju ieejas neizbēg: ir izstrādājuši vairāki dizaineri radošu kājslauķu idejas pie ieejām mūsu mājās, lai padarītu ieejas mūsu mājās jautrākas un humoristiskākas.

Ir vērts ieguldīt radošās idejās, lai izrotātu kājslauķi, tas padarīs jūsu vidi daudz vieglāku un atvieglinātāku, pieņemot apmeklētājus..

2- Jautrs sveiks kājslauķis, lai izrotātu savu ieeju ar labu noskaņojumu

3- Personalizēts kājslauķis, kas rotā futbola mīļotāju ārdurvis

4- pielāgots Batman ieejas paklājs komiksu mīļotājiem

5 - Laipni lūdzams kājslauķis
6- Parras koda ideja, kas uzdrukāta pie mājas ieejas
7- “Enter” taustiņš, kas norāda uz ieeju dzīvesvietā caur paklāju

Pielāgoti kājslauķi

Ideja par kājslauķu pielāgošanu nav jaunums: uzņēmumi šo funkciju jau vairākus gadus izmanto biroja rīkojumos un pieņemšanās, lai vēl vairāk nostiprinātu savu zīmolu mūsu galvās. Tāpēc ir ierasts ienākt tirdzniecības iestādē un pārbaudīt paklāju vai kājslauķi ar uzņēmuma zīmolu, vēlreiz apstiprinot tā vizuālo identitāti klientiem..

8. Daudzi uzņēmumi izmanto ieejas paklāju kā sava zīmola reklamēšanas veidu

Patiesais jaunums ir šī resursa atsavināšana, ko mēs tagad varam pārbaudīt pie cilvēku māju ieejas: šodien jau ir iespējams pārbaudīt personalizētus kājslauķus uz māju durvīm, taču ne ar uzņēmumu nosaukumiem, kā tas ir izplatīts komerciālajā vidē, bet gan ar humoristiskām tēmām. rotā mūsu māju durvis un ieejas.

9 - Super Mario Fun durvju paklājs, lai rotātu jebkura vecā sargu spēlētāja ieeju

10. Nyan kaķa personalizētais paklājs, lai padarītu jūsu mājas dekoru spilgtāku

11- Ieejas paklājs sērfotājiem

Vienkārši kājslauķi

Ja jūs esat viskonservatīvākais tips, jūs joprojām varat dot priekšroku prātīgākai ieceļošanai dzīvesvietā. Šis apdares veids ļoti labi iederas mūsdienu mājās vai pat ar minimālisma apdari vidē, galu galā nevarēja iegūt nepareizu priekšstatu par mājas interjeru tieši pie ieejas, izmantojot jautru kājslauķi.

Bet pat tādā gadījumā nav nepieciešams pieņemt vienkāršu, vienkrāsainu ideju: ir arī dažas prātīgākas dekorēšanas idejas, pat nezaudējot šarmu. Pārbaudiet dažus no tiem zemāk:

12 - personalizēts kājslauķis ar ļoti vienkāršām kūkām: unikāla jūsu durvju dekorēšana, nepārspīlējot ar detaļām

13 - mājīgāka tēma: kājslauķis, kas personalizēts ar pūcēm un apsveikuma ziņojumu

Kur nopirkt jautrus paklājus

Tā kā mēs šajā ziņojumā pieskārāmies šai tēmai, ir vērts domāt par to, kur iegūt pielāgotus paklājus. Tos var atrast ļoti noteiktās vietās: ja vēlaties iegādāties jautrus vai personalizētus paklājus, meklējiet uzņēmumu, kas specializējas jūsu reģionā. Paklāju rūpnīcas var atrast lielākajā daļā valsts lielpilsētu, vienkārši sagatavojiet mākslu, kuru vēlaties drukāt uz paklāja, un nosūtiet to uzņēmumam, lai novērtētu iespiešanas iespējas.

14- Pārbaudiet šeit viesistabas paklājus

Ja jūs joprojām neatrodat savā reģionā pieejamus uzņēmumus, pārbaudiet dažus pieejamos internetā: piemēram, capachosdivertidos.com.br ir speciālists, kas drukā pasūtījuma paklājus mājas ieejai..

Javas grīdas no grīdas uzklāšana un cenas
Lai izvairītos no netīrumiem, lai būtu mazāk darbaspēka un atkritumu izmaksu un ātrāka apkalpošana, remonta laikā ir lieliska izvēle no grīdas līdz gr...
Istabu grīdas veidi
Runājot par grīdas un grīdas segumiem mājas vidē, pastāv vairākas šaubas, kas vajā cilvēku galvas. Galu galā, ja tirgū ir tik daudz dažādu, ir grūti i...
Viss par betona grīdām - cenas, uzstādīšana un citas iespējas
Jūs visi jau zināt betona grīdas. Tie ir pārklājumi, kas veikti uz dažām ietvēm, noliktavām, autostāvvietām, tirdzniecības centriem. Jūs, iespējams, p...