Jautri kājslauķi soli pa solim, 65 modeļi un veikali

 • Donald Stone
 • 0
 • 1086
 • 10

Derības par jautriem kājslauķiem var būt izeja, lai viesus sagaidītu patīkamāk. Tātad, šis priekšmets, papildus netīrumu atstāšanai uz apaviem ārpus mājas, atver durvis radoši, mīlīgi un pat smieklīgi.

Galu galā nav labāks veids, kā sagatavot ieeju tiem, kas jūs apmeklēs, kā skaists dekorēts paklājs. Ir veidnes, kuras jūs varat iegādāties gatavas dekorēšanas un jautrības veikalos vai tās, kuras pats izveidojat, DIY dekorēšanas stilā!

Izvēlēties kājslauķi, lai paliktu uz mājas vai dzīvokļa sliekšņa, nav ļoti grūts uzdevums, jo ir tik daudz neticamu modeļu, un jums noteikti būs tāds, kas piesaistīs jūsu uzmanību. Mēģiniet izvēlēties tādu, kas atbilst dzīvesvietas iekšējai apdarei un, protams, jūsu dzīvesveidam.

Viens padoms ir dot priekšroku modeļiem, kuriem ir gumijots dibens, lai neļautu jums un citiem cilvēkiem paslīdēt, uzkāpjot uz tā. Der arī to katru dienu notīrīt ar slotu vai suku, kas ideāli piemērota tīrīšanai. Tas ir tāpēc, ka, ejot garām apaviem, uz dabiskajiem ikdienas putekļiem ir arī visa veida atliekas, kas atrodas uz kājslauķiem..

Vai vēlaties satikt super humoristiskus kājslauķus, ko uzlikt uz jūsu mājas ārdurvīm? Skatiet jautras veidnes, kuras esam nošķiruši, lai iedvesmotu jūs un iemācītu to darīt mājās!

Tēmas

 • 1 jautri paklāju modeļi
  • 1.1 Padomi DIY
 • 2 Kur nopirkt? Veikala padomi

Jautri paklāju dizaini

Tas bija laiks, kad kājslauķi bija vienkrāsaini un neitrālas krāsas. Mūsdienās mode ir izvēlēties modeļus ar spilgtām krāsām un ar dzīvespriecīgām izdrukām, kas attiecas uz kādu mājas vai mājas iemītnieka personīgo gaumi.

Tas ir ideāls aksesuārs, lai sniegtu vislabāko iespējamo "sagaidīšanu", tāpēc jums nevajadzētu palaist garām savu māju. Jūsu apmeklētāji jutīsies gaidīti jau no paša sākuma ar šādu objektu ar jautru un skaistu motivāciju.

Jūs varat laiku pa laikam mainīt paklāju, vienmēr mainot tēmu. Lai to izdarītu, mājās ir divi vai trīs modeļi, ja jums ir nepieciešams izmantot pēdējo brīdi, pārāk netīri vai samitrināt ar spēcīgu lietu.

Jāatceras arī tas, ka, pirmkārt, kājslauķi izmanto, lai notīrītu kājas pirms ieiešanas mājā. Tāpēc tām jābūt izgatavotām no laba materiāla šai funkcijai, jo jebkurā gada laikā netīrumi uz ielām ir klāt. Tādējādi jūs noņemsiet lapas, augsni, mitrumu un citus atkritumus.

Vispieprasītākais materiāls ir kokosriekstu šķiedra, jo tā ir ļoti izturīga pret pastāvīgu pēdu berzi. Bet to var izgatavot arī no sizala, neilona, ​​plastmasas, zamšādas un citiem audumiem.


Nu, tagad, kad jūs zināt galvenās paklāju īpašības, iepazīstiet dažus ļoti iedvesmojošus materiālus, lai jūs varētu derēt mājās

Ar rakstītām frāzēm

Jūs uzzināt modeļus ar ikoniskām frāzēm vai ar kādu foršu vai smieklīgu ziņojumu. Vēl viena ideja ir pašam personalizēt durvju paklāju. Neapstrādātajā modelī varat izmantot veidnes un šķidru krāsu vai aerosolu, lai krāsotu iecienītākos vārdus.

Esi laimīgs - Tulkojums: Esi laimīgs

Ej prom, es iekodu. - Tulkojums: Ej prom, es iekodu.

Ja jūs uzkāpāt uz kakas, noslaukiet kājas uz kaimiņa kājslauķa!

Laipni lūdzam tiem, kas ierodas; Ardievu tiem, kas aizbrauc

Jautrs kājslauķis: nesteidzieties uz zāles!

Slavenā frāze spāņu valodā: Mi casa, su casa

Ēdiens un dzērieni

Jūsu iecienītākie našķi var apzīmogot arī jūsu paklājus! Galu galā tie ir ļoti krāsaini un izgaismo ikviena dienu. Arī dzērieni, tāpat kā alus, ir likmes, it īpaši, ja runa ir par vientuļu vīriešu mājām. Skatīt modeļus!

Rozā cupcake dienas saldināšanai!

DIY arbūzi un virtuļi ar super jautriem konditorejas izstrādājumiem

Arbūzu krāsas ir ļoti aicinošas!

Alus mīļotājiem patīk šī kājslauķa ideja

Tā ir laba alternatīva ballīšu dienām mājās!

Vaļasprieki

Iecienītāko vaļasprieku, kā arī sporta zīmogu apzīmogošana ir zīme, ka jūs esat kāds pieskaņojies un jau gatavojat savu viesi ienākt īpaši atvieglinātās mājās. Tas ir, jūs atradīsit daudz jautrības! Šajā tēmā ir ļoti radoši modeļi, skatiet dažus:

Vai jūs aizraujat ar velosipēdiem? Kāpēc gan neizkrāsot to uz paklāja?

Novietojiet savu aizraušanos ar futbolu tieši pie sava sliekšņa

Šo modeli dod priekšroku spēlētājiem pēc izsaukuma

Ja esat filmu cienītājs un jums patīk superhero filmas, pārbaudiet šo Betmena modeli!

Dzīvnieki un daba

Tieši pie durvīm nav nekā jaukāka par maziem dzīvniekiem, un, parādot aizraušanos ar dabu, jūsu dzīvesvietas sākums ir ļoti patīkams, turklāt tas ir lieliska ideja pavasarim un rudenim. Pārbaudiet dažus kāju paklāju modeļus ar šīm tēmām:

Putnu un ziedu rezultātā veidojas elegants kājslauķis

Zirnekļi? Jā, viņi var apzīmogot jūsu kājslauķi, it īpaši, ja ir Halovīna laiks

Suņi un kaķi, kas ir visu mīlētākie mājdzīvnieki, netiktu atstāti

Priežu mežs ir vienkāršs un burvīgs

Iedvesmojieties no dabas, lai izvēlētos jautrus kājslauķus

DIY padomi

Kā jau teicām iepriekš, kājslauķus var pielāgot pats! Lai to izdarītu, vienkārši apskatiet mājas piederumu veikalus, piemēram, gultu un vannu veikalus, lai iegūtu neapstrādātus modeļus, bez jebkāda dizaina. Parasti tie ir bēšā vai brūnā krāsā, kas ir dabiska kokosriekstu šķiedras un sizala krāsa.

Tātad, jums ir lielāka brīvība gleznot tā, kā vēlaties. Izmantojiet šķidras krāsas vai aerosolu, lai izveidotu pats savu modeli un veidnes, ja krāsojot ir nepieciešama lielāka drošība.

Mēs izvēlējāmies dažus pārsteidzošus jautrus paklājus, kurus varat izveidot, neatstājot savu māju, pārbaudiet to:

Balta krāsas mājas un ēkas

MĀJA = MĀJAS

EVA dzirksteles

Līmlente palīdz krāsot paklāju

Vienkāršs bultiņu dizains

Modelis tiem, kam ir prasme ar suku

Jautras formas un diegu izšuvumi

Dažādi dekorēti modeļi

Lai padarītu jūsu kājslauķi jautru, varat izmantot koku vai korķus!

Kur nopirkt? Veikala padomi

Vai jums šķita, ka jums ir skaists kājslauķis, kāds mums bija? Daudzu mājas preču veikalu krājumos jau ir šāda veida produkti, taču tiešsaistes veikalos jums būs vieglāk, jo īpaši tajos, kas seko jautrības un geek līnijai..

Sekojiet līdzi tiešsaistes veikala padomiem, kurus mēs nodosim tālāk:

 • Rietumu spārns
 • 9. rūpnīca
 • Foršā pasaule
 • Durvju paklāju māja
 • Nerdstore
 • Geek projekts
 • Zemūdene

Es ceru, ka jums patika iepazīt mūsu jautros kājslauķu padomus un iedvesmas. Likmes uz tām izdaiļo un izgaismo jūsu mājas ārdurvis!
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą