Apdare

Anas Hikmanes namā redzamas vadītājas savrupmājas fotogrāfijas

Anas Hikmanes namā redzamas vadītājas savrupmājas fotogrāfijas

Ana Hikmane ir viena no šī brīža vismīļākajām vadītājām, un daudziem cilvēkiem ir interese uzzināt, kādas ir viņas mājas. Tāpēc mēs sagatavojām ziņu ar vērtīgu informāciju no Anas Hikmanes mājas.

Ana ir dzimusi Santakrūzas do Sulas pilsētā un 1996. gadā savu karjeru sāka kā modele. Viņa jau tika ievēlēta par vienu no 10 skaistākajām sievietēm pasaulē un kļuva slavena ar savām 1,20 cm kājām, kas reģistrēta kā rekords Ginesa grāmatā.

Pašlaik viņa ir viena no raidījuma Hoje em Dia vadītājām TV ierakstā. Turklāt Ana ir veiksmīga uzņēmēja ar savu AH zīmolu, kas cita starpā ietver apģērbu līnijas, aksesuārus.

Viņa savrupmāja ir viena no šī brīža iekārojamākajām tieši tāpēc, ka tajā tiek saglabāts minimālistiskāks un izsmalcinātāks stils. Pārbaudiet visu par Ana Hickmann māju un iedvesmojieties no visām detaļām.

Mājas fasāde

Anas Hikmanes mājas fasāde ieturēta tīrākā līnijā, bet apkārt ir daudz zaļumu, lai nodrošinātu lielāku kontaktu ar dabu. Mērķis ir iegūt ļoti ērtas mājas, nezaudējot stilu un izsmalcinātību.

1. attēls - mājas ārējā siena ir balta, lai nodrošinātu tīru efektu, ko vēl vairāk akcentē stikla durvis un logi.

2. attēls - šeit jūs varat labāk apskatīt visu mājas fasādi. Ne velti savrupmāju sāka dēvēt par “balto māju”, jo šī ir dominējošā vietas krāsa.

3. attēls - Papildus baltajai krāsai un stikla detaļām Ana izvēlējās uzcelt skaistu dārzu ar daudz zaļajiem un kokosriekstu kokiem, lai nezaudētu kontaktu ar dabu.

Mājas ārējā platība

Ana Hickmann mājas ārējā daļā dominē zaļā krāsa ar daudziem kokosriekstu kokiem, vjetnamiešu podi ar milzīgiem augiem, klājs, vieta atpūtai un skaists peldbaseins viesu uzņemšanai..

4. attēls - ārpus mājas Ana Hikmane nolīga ainavu Cida Portes, lai izveidotu skaistu dārzu.

5. attēls - ārējā zonā atrodas skaists peldbaseins ar klāju, kas sajaucas ar milzīgo zaļo dārzu.

6. attēls - šajā fotoattēlā varat iegūt priekšstatu par visu konstrukciju, kas samontēta mājas ārējā zonā, lai Anai un viņas viesiem būtu pietiekami daudz komforta. Šim nolūkam gardēžu zona tika integrēta mājas virtuvē.

Mājas ārējā platība

Ana Hickmann mājas ārējā daļā pārsvarā ir zaļā krāsa ar kokosriekstu kokiem, vjetnamiešu podi ar milzīgiem augiem, klājs, vieta atpūtai un skaists peldbaseins viesu uzņemšanai..

7. attēls - sekojot modernākai līnijai, ārējās zonas atzveltnes krēslam ir diferencēts modelis, bet tas ir ārkārtīgi ērts.

8. attēls - mēbeles, kuras Ana Hikmane izvēlējās ārējās zonas dekorēšanai, ir zīmoli Dedon un Collectania.

9. attēls - lai padarītu vidi mājīgāku un ērtāku, Ana izvēlējās uzcelt bāru pie baseina.

10. attēls - baseina daļu papildus olimpiskajai joslai pārklāj brīva rokas plāksne.

11. attēls - Šajā fotoattēlā jūs varat redzēt, ka baseinam ir nakts skats aiz bāra, ļaujot Anai Hikmanai un viņas draugiem jebkurā laikā izbaudīt šo vietu.

12. attēls - Viena no skaistākajām muižas daļām ir gardēžu zona, no kuras paveras skats uz mājas virtuvi.

13. attēls - porcelāna grīda savrupmājas ārpusi padara vēl elegantāku un izsmalcinātāku. Lai piešķirtu īpašu pieskārienu videi, baseina zonā tika uzbūvēti koka klāji.

14. attēls - pie savrupmājas ārpuses jūs varat sajust milzīgo brīvā laika pavadīšanas vietu, kas Anai jāizklaidējas kopā ar ģimeni un draugiem.

15. attēls - Starp dekoratīviem priekšmetiem, kas ir mājas ārējās daļas daļa, ir vjetnamiešu tipa vāzes, kas bija izkaisītas visā vidē.

Savrupmājas istabas

Anas Hikmanes savrupmājā vadītājs izvēlējās izmantot tikai mēbeles, lai sadalītu viesistabu un ēdamistabu. Minimālisma stils ir tas, kas dominē vidēs, padarot katru stūri par ļoti stilīgu.

16. attēls - Mājas viesistabā ir trīs dīvāni, divi skaisti atzveltnes krēsli un daži stikla galdi.

17. attēls - dzīvojamo istabu integrēšanai Ana izvēlējās izmantot spāņu dizaineres Patrícia Urquiola smalkā laika dīvānu, Bebitalia atzveltnes krēslu un Montean Poleone lampas.

18. attēls - skaistas ziedu kompozīcijas veido savrupmājas ēdamistabas ainavu.

19. attēls - viesistabas bufetei ir pilnībā atspoguļots dizains. Lai to izrotātu, tika izmantoti daži dažādi elementi, vadītājas portreti ar ģimeni un dēla attēli.

20. attēls - Ēdamistabas bufete papildus skaistajam ovāla formas spogulim seko minimālistiskai līnijai ar baltās krāsas pārsvaru..

21. attēls - savrupmājas ēdamzālē tika uzlikts galds 12 vietām ar pārsvarā maigākajiem toņiem.

22. attēls - Šajā viesistabas skatījumā ir iespējams pamanīt mākslinieka Tico Canato gleznas, kas stratēģiski tika novietotas uz sadedzinātās cementa sienas, lai izceltu vidi.

23. attēls - Ana Hikmana kā daudzveidīgu literatūras stilu centīga lasītāja nepadevās no stūra, lai sakārtotu savas grāmatas.

Vannas istaba mājā

Labākais vārds, kas nosaka Anas Hikmanes vannas istabas apdari, ir greznība. Prezidents izvēlējās izmantot stilīgus un atšķirīgus materiālus, lai dekorētu vienu no skaistākajām mājas telpām.

24. attēls - vannas istabā tika ievietotas tabletes gandrīz zeltainā tonī. Dekoratīvie elementi tika izvēlēti, lai padarītu atmosfēru greznu.

Anas Hikmanes dēla istaba

Dēla istabā vadītāja ieteica izgatavot ļoti bērnišķīgu rotājumu, ievērojot rotaļīgāku tendenci. Bet jūs varat redzēt, ka neitrālās un maigās krāsas turpina dominēt katrā apdarē.

25. attēls - Gulta no koka, izbāzti dzīvnieki un ērts atzveltnes krēsls ir daļa no vadītājas dēla istabas apdares.

26. attēls - Montesori stils bija Ana Hikmana izvēlētā iespēja dekorēt sava dēla istabu. Mērķis ir nodrošināt bērnam rotaļīgāku vidi.

Māja un dārzs

Anas Hikmanes savrupmājā ir pat liels dārzeņu dārzs, jo vadītājs labāk izvēlas veselīgāku pārtiku. Laba lieta ir tā, ka mājā ir milzīga telpa, kur viņa var stādīt visu, ko vēlas.

27. attēls - mājas dārzā ir vietas gan stādīšanai tieši augsnē, gan podos.

Anas Hikmanes virtuve

Lai atšķirtu virtuvi no citām mājas telpām, Ana izvēlējās papildus baltajai krāsai pievienot arī gaiši brūnus toņus. Telpa tika veidota salas formā, un tajā ir vairāki dažādi piederumi, kas videi piešķir vairāk dzīvības.

28. attēls - Ana, izvēloties virtuves mēbeles, papildus brūniem toņiem koka stilā izvēlējās izmantot balto. Telpas izcēlums ir visdažādāko krāsu un stilu piederumi.

29. attēls - Anas Hikmanes savrupmāja parāda, cik spēcīgs ir vadītājs, nezaudējot eleganci un minimālismu.

Ana Hickmann māja tiek uzskatīta par kārumu tiem, kas novērtē minimālisma un izsmalcinātu dekoru. Ja vēlaties ievērot to pašu stilu, iedvesmojieties no vadītājas savrupmājas.

Rozā rozā nozīme, kuriozi un dekorēšanas idejas
Mīli to vai pamet to. Tas darbojas kā rozā krāsā, ar to nav vidusceļa. Pētījumi liecina, ka tikai 3% sieviešu pasaulē iecienītākā ir rozā krāsa, vīrie...
Lotosa ziedu kuriozi, nozīmes un rotājumu fotogrāfijas
Skaists zieds, kas zied dubļos un dubļos. Tā Lotosa zieds nāk pasaulē tīrs un nevainojams, neskatoties uz nešķīsto vidi, kas to ieskauj. Šī īpašība uz...
Violetas krāsas toņi kā sērkociņš un 60 super forši dekoru attēli
Vai esat kādreiz domājis par mājas dekoru izgatavošanu, izmantojot purpura nokrāsas? Nu, ziniet, ka purpura krāsa ir tendence dekorēt vidi un ir iekar...