Apdare

Anittas māja aplūko dziedātājas savrupmāju Barra da Tijuca

Anittas māja aplūko dziedātājas savrupmāju Barra da Tijuca

Kurš nav ieinteresēts apmeklēt slavenā mājas? Nu, šajā ierakstā mēs jums piedāvājam vienu no šī brīža iekārojamākajām mājām: Anittas māju. Savrupmāja tika veidota atbilstoši dziedātāja personībai.

Mākslinieks pameta Riodežaneiro priekšpilsētu, lai uzvarētu pasauli, un nolēma izveidot pastāvīgu dzīvesvietu vienā no mākslinieku pieprasītākajām apkaimēm Barra da Tijuca. Īpašums tika iegādāts 2014. gadā, un Anitta nolīga divus arhitektus, lai projektētu un izpildītu viņas savrupmājas interjera dizainu.

Vietne ir 620 m² izplatīta dažādās vidēs. Anittas sapņu mājas celtniecībai dekorācijā tika izmantots daudz jautrības un stila. Tāpēc ir iespējams pamanīt Pop-Art, retro, vintage, romantiskas un modernas sajaukumu.

Lai jūs pamestu skaudība, mēs iepazīstinām ar katru Anittas mājas stūri. Izmantojiet iespēju apskatīties un iedvesmoties, dekorējot savu māju, ievērojot to pašu stilu kā dziedātājs.

1. attēls - Anittas mājas ārpusē teritorija ir ļoti plaša un tajā ir daudz zaļumu, kā arī peldbaseins.

2. attēls - baseins ir milzīgs, un tā ir vieta, kur Anitta uzņem savus draugus un viesus. Turklāt jūsu suņiem ir pieejams liels dārzs.

3. attēls - mājas aizmugurē ir skaista atpūtas zona, un visa apdare notika pēc Navy stila. Apkārtne ir ļoti zaļa un dod siltumu visiem apmeklētājiem.

4. attēls - balto un zilo krāsu izmantoja spilvenos, kas rotā telpu. Papildus koka mēbeļu detaļai polsterējumam tika izvēlēta balta krāsa. Vide ir viena no dziedātājas iecienītākajām, jo ​​tieši tā parasti uzņem draugus.

5. attēls - Papildus baseinam mājas priekšā, aizmugurē ir arī baseins, tikai šo silda, lai izbaudītu vēsākas dienas vai vienkārši atpūstos no dziedātājas lielajām ekskursijām. Tajā pašā telpā Anitta izvēlējās uzcelt spa, bārbekjū un atpūtas vietas.

6. attēls - blakus apsildāmajam baseinam tika uzbūvēta lapene, kuru var izmantot atpūtai vai sauļošanai siltākajos periodos, jo jumtam ir atvērts pārsegs.

7. attēls - citā zonas leņķī ir iespējams novērot baseina māju, kurā ir džakuzi. Vieta tika uzbūvēta, lai kalpotu kā spa, lai dziedātāja varētu atpūsties.

8. attēls - Anittas mājas viesistaba tika veidota ar dubultu augstumu, un radīšanas iedvesma bija mākslinieks Endijs Vorhols, kurš tiek uzskatīts par Pop-Art dekorācijas tēvu.

9. attēls - Tāpēc arhitekti izmantoja nojaukšanas ķieģeļus un sajauca tos ar mākslinieka Marcelo Ment grafīta mākslu. Turklāt pie sienas tika pievienotas tādas ikoniskas mūzikas figūras kā Eimija Vainhausa un Madonna. Lai padarītu vidi relaksētāku, tika izmantoti citi dekoratīvie elementi.

10. attēls - viesistabas telpu rotāja skaistas modernas lampas un paklājs ar melnbaltām svītrām. Tika ievietoti dažādi dekoratīvie elementi, lai vienlaikus atstātu apkārtējo vidi ar retro un modernā stila sajaukumu.

11. attēls - dziedātājas viesistabā joprojām ir atzveltnes krēsls ar nosaukumu Pro Pro, kas ir pilnībā retro izgatavots no itāļu dizainera Alesandro Mendīni. Tāpēc gabals galu galā ir lielākais vietas izcēlums, pievēršot lielu uzmanību.

12. attēls - itāļu dizaineram Alessandro Mendini ir arī citi krēslu modeļi tādā pašā stilā, kāds tika izmantots Anittas istabas apdarē. Šī modeļa gadījumā tonis ir krāsaināks.

13. attēls - vēl viens krāsains atzveltnes krēsla modelis, bet pēc ģeometriskā dizaina. Var redzēt, ka krēsls ir ārkārtīgi ērts, un tas tika izveidots, lai būtu izceltā vide.

14. attēls - visas mājas telpas tika veidotas tā, lai saņemtu rotājumu, kas atbilst dziedātāja personībai. Netika atstāta pat teritorija zem kāpnēm. Poda stādus izmantoja, lai dekorētu teritoriju, lai tā izskatītos kā mazs dārzs. Sienai tika izvēlēta melnā krāsa, kas kļuva vēl modernāka ar melnbaltajiem foto rāmjiem.

15. attēls - telpas dekorēšanai tika novietots stilīgs krēsls. Interesanta detaļa ir saistīta ar iespiestu skrituļdēļu daļām, kas tika izmantotas, lai izgatavotu gabalu un padarītu vidi vēsāku.

16. attēls - šajā fotoattēlā redzat tādu telpu kā viesistaba, ēdamistaba un televizors integrāciju. Ar atšķirīgu rotājumu katrā vietā ir ļoti viegli noteikt, ko katra vide pārstāv.

17. attēls - TV telpā, lai padarītu vidi ērtāku, tika novietots “L” formas dīvāns. Melnbaltais paklājs ar dažādu dizainu ierobežo telpu, jo teritorija ir sadalīta ar citām vidēm. Lai padarītu telpu brīvāku, tika izmantoti krāsaini spilveni.

18. attēls - telpas sānu galds tika veidots krāsaina kuba formātā, ar vizuāli pilnu personību, lai padarītu vidi relaksētāku.

19. attēls - ēdamistabas stūrī tika izveidots mājas bārs. Sienu klāja baltas un melnas svītrainas tapetes. Pie sienas tika pievienoti slavenu mākslinieku attēli un kinoteātra figūras, jo kino ir viena no dziedātāja lielajām kaislībām. Izcēlums ir saistīts ar atšķirīgo bāra galda formu un telpā izmantotajām gaismām.

20. attēls - Anittas skapis ir atsevišķs korpuss, jo tā platība ir aptuveni 60 m². Tieši šeit dziedātāja glabā savas drēbes, apavus un somas. Anittas prasība bija, lai telpai būtu jāizskatās kā veikalam, kur visu var sasniegt bez lielām pūlēm, bet organizācija ir jāuztur.

21. attēls - ģērbtuves stila tualetes galds tika veidots, lai rotātu dziedātājas istabu. Mērķis ir tas, ka mēbeles kalpo kā atbalsts Anittai, lai viņa pirms iziešanas no mājām sagatavotos izstādēm.

22. attēls - Neskatoties uz visu mājas apdari pēc modernākas un retro līnijas, Anittas istabai ir gaišāka dekorācija romantiskākajā stilā. Telpas apdarei izvēlētās krāsas bija gandrīz baltas, baltas un gaiši pelēkas.

23. attēls - stikla durvis ļauj dziedātājam saskarties ar dzīvesvietas ārpusi, turklāt atstājot vidi apgaismotāku. Istabā ir klasiskā un modernā stila sajaukums.

24. attēls - istabas stūrī Anitta izvēlējās ievietot dizainera Eero Ārnio burbuļkrēslu. Mēbeles ir paredzētas dziedātāja atpūtai vai grāmatas lasīšanai pirms gulētiešanas.

Anittas māja tika uzcelta, lai izpildītu visas dziedātājas vēlmes, jo viņa lielāko daļu laika pavada ekskursijās un, atgriežoties mājās, nepieciešama ērta telpa.

Kumode - kumode modeļi guļamistabām, mazulim vai ar spoguli
Plkst kumodes tie var būt labs risinājums, lai optimizētu telpas gan pieaugušo vai bērnu istabās, gan zīdaiņos, kā arī lielā mērā atrisina problēmu, k...
Bērnu sienas uzlīmes
Runājot par sienas uzlīmēm, to nevar apstiprināt! Vai ne? Sienas uzlīmes ir ļoti noderīgas, universālas, ekonomiskas, skaistas ... Tās visas ir labas!...
FESTA FROZEN - kūka, rotājumi, svinības un ielūgumi
Ja kāds kādam dekoratoram vai mammai jautā, kāds šobrīd ir bērna dzimšanas dienas dekors, vai nu kāds atbildēs, nedomājot divreiz, ka tas ir Saldēta b...