Apdare

Jauna mājas tēja - dekorēšanas padomi, ielūgumi un viesību piedāvājumi

Jauna mājas tēja - dekorēšanas padomi, ielūgumi un viesību piedāvājumi

Jauna mājas tēja. Vai vēlaties, lai apdares padomi, saraksti, ielūgumi un suvenīri labi organizētu jūsu atvērto durvju dienu? Turpiniet lasīt ziņu un pārbaudiet to.

Sapnis par mājas īpašumtiesībām ir viena no pirmajām pāris vēlmēm un, kad beidzot, kad tas ir sasniegts, ir dabiski, ka viņi abi vēlas izplatīt savu iekarojumu visiem.

Tādējādi, lai paziņotu par ilgi izsapņoto māju iegādi, kas gandrīz vienmēr pirms kāzām notiek stilīgi, cilvēki gatavo jaunu mājas tēju. Bez šaubām, atvērto durvju diena ir labākā alternatīva, lai jauno māju pasniegtu draugiem un ģimenei.

Jaunās mājas tēja

Saturs

Kas ir Casa Nova tēja

Jauna mājas tēja būtībā ir ballīte, svinības, kurām ir divi mērķi:

Daži pāri izvēlas pasūtīt priekšmetus, lai rotātu jauno māju, bet citi dod priekšroku sadarbībai skaidrā naudā, lai visu padarītu par savu. Jauna mājas tēja var būt arī ballīte, nesaņemot dāvanas, suvenīrus vai naudu.

Lai gan tā ir līdzīga līgavas dušas tējai, jaunajai mājas tējai piemīt atšķirīgas iezīmes: Pārim nav jāiesaistās kā parasti. Tādā veidā jebkurš pāris vai persona var atvērt savu māju, ja vien viņš pārceļas uz jauno dzīvesvietu.

Ja plānojat pagatavot jaunu mājas tēju, bet nezināt, ar ko sākt, skatiet dažus dekorēšanas padomus, kā izveidot sarakstu, ielūgumus un suvenīrus.

Jauna mājas tējas dekorēšana

Sākumā atvērto durvju noformējums būs atkarīgs no viesību veida, kuru vēlaties rīkot. Būtībā tā var būt priecīgāka un mierīgāka ballīte, kurai nepieciešama tematiska dekorēšana, taču tā joprojām var būt kaut kas izsmalcinātāks un prātīgāks..

Jautru svinību gadījumā ir vērts dekorēt ar veļas auklu, un Casa de Chá Nova gadījumā lielisks padoms ir virtuves dekorēšanas priekšmetu izmantošana.

No otras puses, ziedu kompozīcijas un dažādus apgaismojumus var lieliski integrēt elegantos svētkos. Šeit joprojām ir vērts izmantot šiks galdautus.

Neatkarīgi no izvēlētās tēmas, New Home Tea vajadzētu būt kūku galdam un arī saldumiem. Tātad, tas pats padoms ir tā vērts: smalkas konfektes šiks ballītē un krāsainas un jautras konfektes tematiskajā ballītē.

Jauns mājas tējas saraksts

Attiecībā uz dāvanu sarakstu to var izdarīt vai nē. Vai jums nepieciešama neliela palīdzība jūsu jauno māju dekorēšanā? Izveidojiet savu sarakstu.

Nav ierasts, ka sarakstā tiek iekļautas ārkārtīgi dārgas lietas, bet viss ir atkarīgs no situācijas. Noteikti ir mazsvarīgāk ievietot dažādus mājsaimniecības priekšmetus, galvenokārt virtuvi.

Padomam jābūt eklektiskam, domājot par to cenām, tāpēc viesi var brīvi izvēlēties. Saraksts jāpiegādā kopā ar ielūgumu, taču nekas neliedz jums neievērot kārtulu.

Jauns mājas tējas ballītes ielūgums

Protams, ielūgums šeit ir ļoti svarīgs, jo tas atbilst sarakstam. Tāpēc, izvēloties modeli, esiet piesardzīgs un mēģiniet to saskaņot ar apdari.

Svarīga dīva ir tā, ka, tā kā tas ir intīms notikums, ielūgums ir jānogādā ar rokām, tāpēc visi jutīsies svarīgi. Ielūgumi var būt izgatavoti ar rokām vai izdrukāti vienkāršā veidā, atkarībā no jūsu atvērto durvju dienas tēmas.

Jaunas mājas tējas ballītes priekšrocības

Ja iemesls ir jauna dzīvesvieta, gan pasākuma noformējumam, gan ielūgumiem un suvenīriem ir jāatbilst tēmai..

Tāpēc suvenīriem jābūt providentiskiem: trauku audumam, koka karotei, plastmasas traukiem, atslēgu ķēdei utt..

Rustic Wall - 50 visaizraujošākās vides, kur iedvesmoties!
Spēcīga apdares tendence ir zemnieciska siena. Tāpat kā visi zemnieciskie dekorēšanas stili, arī šāda veida grīdas ir modē un, šķiet, ir ieguvušas nes...
Dekorēts šķidrās ziepju turētājs - 35 krāšņi modeļi vannas istabām!
Ļoti svarīgs priekšmets jebkurā vannas istabā ir šķidrās ziepes turētājs. Tajā ziepes ikdienā var izmantot higiēniskākā un praktiskākā veidā. Turklāt ...
Unisex bērnu istaba - kā izrotāt, pārsteidzoši padomi un iedvesmas!
Zīdaiņu istabas dekorēšana ir viena no aizraujošākajām grūtniecības zīmēm. Vecāki priecājas par krāsu, priekšmetu un stilu plānošanu. Un tas nav jādar...