Apdare

Mazs skapis - kā plānot un rotāt

Mazs skapis - kā plānot un rotāt

Skapis ir telpa, kurā tiek glabāti apavi, drēbes, jakas, kā arī citi priekšmeti, tam nav loga un tas parasti ir telpas pagarinājums. Tās telpa ir ļoti novērtēta par funkcionalitāti, ko tā veic, jo tā nodrošina organizētību, uzlabo drēbju vizualizāciju un nodrošina privātumu, jo tā saglabā un izmanto intīmo daļu. Tirgū ir visdažādākie skapju modeļi, taču mums ne vienmēr ir visa vieta mājās, un, lai miegs kļūtu par realitāti, jums jāimprovizē un jāizveido mazs skapis.

Skapis dvieļu un vannas materiālu uzglabāšanai, kas pazīstams kā veļas skapis

Saturs

Jūsu mazā skapīša dekorēšana

Mazie skapju modeļi

Pievērsiet uzmanību izvēlei: moduļu vai pasūtījuma skapji? Eksperti joprojām iesaka, ka moduļu modeļi ir labāki tiem cilvēkiem, kuri ilgu laiku nepaliks vienā mājā, jo uzstādīšana nav galīga, pārmaiņas dēļ iedzīvotājs var ņemt līdzi skapi. Ja plānojat ilgstoši uzturēties vidē, dodiet priekšroku papildus mēbelēm / skapjiem, jo ​​tas būs saskaņā ar iedzīvotāja vēlmēm, kā arī labāk izmantot telpu.

Neliels skapis vienvietīgā istabā ar krāsainu dekoru

Neliels skapis mūsdienīgai divvietīgai guļamistabai

Skapis mūsdienīgam "suite" numuram

Neliels skapis vestibilā - mēteļu un cepuru glabāšanai

Slēgts skapis ar aizkaru bērnu istabā

Neliels zemniecisks skapis

Skapis ar stikla durvīm

Neliels iebūvēts skapis

Skapis Provansas stila dekorā

Garderobe ar kūpināta stikla durvīm

Mazs bērnu skapis

HomeOffice bērnu istabai

Skatīt arī:

Kā organizēt nelielu skapi

Skapī tiek pieņemts, ka tas jāattīsta atbilstoši cilvēka rīcībā esošajām drēbju, priekšmetu un aksesuāru vajadzībām un veidiem. Tāpēc ir svarīgi zināt, kā organizēt šo telpu tā, lai tā kļūtu praktiska. Sadalot to trīs daļās - apakšā, augšā un apakšā -, organizācija būs daudz vienkāršāka. Zem (apakšā) ielieciet kurpju plauktus un / vai atvilktnes, tāpēc būs iespējams ievietot salocītas bikses, apakšveļu, T-kreklus un pat aksesuārus. Augšdaļā (augšpusē) atvēliet aptuveni septiņdesmit procentus no plaukta vietas, lai pārējā vietā jūs varētu novietot plauktus, kur būs dvieļi, gultas piederumi, sporta krekli, somas utt. Bagāžas bagāžniekā atvēliet vietu ne tikai koferiem, bet arī ceļojumu somām un priekšmetiem, kas netiek izmantoti tik bieži.

Pat šaurākās vietas var kļūt par skapi, vienkārši zināt, kā labi plānot telpas

Vēl viens šaurs skapja modelis ar durvīm un atvilktnēm abās pusēs, lai ietaupītu vietu

mazs skapis gatavs atvēršanai!

Analizējiet, cik cilvēku izmantos skapi, piemēram: viens / viens vai pāris. Atsevišķi vīriešu un sieviešu apģērbi, kā arī pēc krāsas, lai atvieglotu identifikāciju un organizēšanu, kā arī izvairītos no pārāk ģērbtiem skapjiem. Liels daudzums nelielā telpā apgrūtina ventilāciju un drupina daļas, tāpēc ievērojiet telpas ietilpību. "Nemēģiniet atrast veidu, kā ievietot citu gabalu, jo tas nebūs tā vērts. Skapja apdarei vajadzētu piedāvāt ērtu apkopi un tīrīšanu. Spogulis ir lielisks skapju durvju aksesuārs, jo tas palīdz izgaismot interjeru un dod palielinātas telpas sajūtu. Dodiet priekšroku šo mēbeļu gaišajiem toņiem, kā arī gaismas krāsai. Tiem objektiem, kurus bieži lietojat, jābūt tuvu un vieglāk pieejamiem.

neliels skapja dizains, lai paliktu starp vannas istabu un "suite" numuru

Daži eksperti iesaka pakārt tos gabalus, kas viegli grumbuļo (piemēram, krekli), un tos, kas nesaburzās, var salocīt (piemēram, kreklus). “Slidenie” gabali, piemēram, smalkie audumi, jānovieto uz pakaramajiem, kas pārklāti ar silikonu, jo tas nenomet gabalu. Neaptiniet saites vai jostas, jo tās var ciest no pēdām; pakārt tos uz šiem priekšmetiem piemērotiem pakaramiem (dažām atvilktnēm šim nolūkam jau ir pievienoti mazi āķi). Ielieciet kleitas un mēteļus augstu, lai tie nevilktos uz grīdas.

PVC starpsienas - alternatīva biroja starpsienām
Plaši izmanto, lai norobežotu telpas starp vidi un telpām, PVC starpsienas ir pieaug. Tā kā tie ir viegli un izgatavoti no plastmasas, tos var mazgāt ...
Drywall tehnoloģija Drywall
Vai jūs būvēsiet vai atjaunosiet? Izlasiet šo ziņu pirms un iepazīstiet drywall tehnoloģiju vai, ģipša siena. Skatiet tā priekšrocības un trūkumus. Ģi...
Pedras Brasileiras - Cenas, veidi, krāsas un idejas
Mūsdienās produkts, kas ir arvien populārāks izmantošanai gan iekštelpu, gan āra vidē, ir akmeņi. Tos var izmantot māju fasādēs, sienu konstrukcijās, ...