Apdare

Krāsu kombinācija - iemācieties un nekļūdieties savā dekorācijā

Krāsu kombinācija - iemācieties un nekļūdieties savā dekorācijā

Cik daudzi no mums nepavada stundas, aplūkojot interjera dekorēšanas attēlus žurnālos un sapņojot par kopēšanu? Šīs neapšaubāmi ir skaistas fotogrāfijas, taču ziniet, ka viss tur tiek darīts, balstoties uz zināšanām par atbilstošajām krāsām. Zināšanas par toņu apvienošanu ir ļoti svarīgs solis, dekorējot vidi, uzziniet vairāk par to krāsu kombinācija un rotā savu māju.

Tātad, mājas dekorēšanai ir jāapgūst informācijas apkopojums, tāpēc no šodienas jūs zaudēsiet bailes radīt, izvēlēties sienas krāsas, dekoratīvus priekšmetus un mēbeles, vienkārši izlasiet tekstu līdz beigām.

Krāsu kombinācija

Saturs

Dzīvojamās istabas krāsu kombinācija

Runājot par krāsu padomiem telpai, ir jārunā par telpā esošajām mēbelēm un priekšmetiem, pretējā gadījumā jums būs jāiegādājas jaunas mēbeles un dekoratīvi priekšmeti. Tātad, neatkarīgi no izvēlētās krāsas, mēģiniet salīdzināt to ar pārējo dekoru. Apskatiet dažus krāsu kombinācija:

Zils

Šis tonis veicina izsmalcinātību un eleganci jebkurā vidē, ar to ir iespējams to apvienot ar savvaļas krāsām (melnā un baltā krāsā), bet der arī spēle ar toni uz toņa. Piemēram, tirkīza zilā krāsa ir pieaudzis vairākas sezonas un paliek pilnā spēkā.

Brūns

Ideja ir vienmēr izvēlēties vintage brūnu nokrāsu, tāpēc vieta neizskatās smaga, šī krāsa ir ārkārtīgi harmoniska ar skaistu baltu vai smilškrāsas dīvānu un arī vieglu paklāju.

Pelēks

Ja jūsu mērķis ir iegūt maksimāli elegantu istabu, deriet uz gaiši pelēku krāsu, ar to jūs arī varēsiet apvienot sienas ar krāsainākiem priekšmetiem vai rozā zelta tonī, šī joprojām labi sader ar tirkīza zilu krāsu un nav ieteicama ar pārspīlētu baltu krāsu.

Krāsu kombinācija sienām

Izvēloties savu sienu krāsu, meklējiet krāsu krāsas, jo toņu dažādība ir ļoti liela, un tā pati krāsa var ļoti atšķirties atkarībā no zīmola.

Tirgus mums piedāvā ļoti daudz dažādu krāsu veidu, tomēr iekštelpām vispiemērotākās ir pva latekss, kas atrodams kā:

Guļamistabas krāsu kombinācija

Mans ieteikums attiecībā uz istabām ir tāds, ka sienām ir neitrālas krāsas, jo šādā veidā to ir daudz vieglāk apvienot ar mēbelēm un citiem vietas artefaktiem. Tomēr nekas neliedz jums krāsaināku vai tumšāku sienu, piemēram, tumši zilu. Šajā otrajā gadījumā ieteicams būt paklājiem, aizkariem un gaišas krāsas dekoriem.

Es arī neuzskatu, ka ir laba ideja izvēlēties pārāk spilgtas krāsas, jo tieši šajā vidē jūs gulējat un atpūšaties.

Krāsu kombinācijas diagramma

Visbeidzot, pēdējais padoms jums, kas vēlas atjaunot savu vidi, un tāpēc jums ir jāapvieno krāsas, iesakiet izmantot kādu krāsu simulatoru, kas, protams, atvieglos jūsu dzīvi dekorējot..

Kā izkļūt no ādas matu krāsai
Skaistuma atjaunošana vienmēr ir pozitīvs punkts mūsu pašcieņai, vai ne? It īpaši, ja šī atjaunošana nāk no matiem, sejas rāmja. Sievietes pastāvīgi k...
Kā noņemt eļļas traipus no drēbēm
Ar mūsu arvien aizņemtāko rutīnu dažām funkcijām, piemēram, ēdiena gatavošanai, paliek maz laika. Tātad, kad paliek laiks, mēs dodam priekšroku gatavo...
Kā noņemt pildspalvas traipu
Pildspalvu traipi uz drēbēm ir briesmīgi un neparedzami, galvenokārt baltu drēbju traipi. Tas ir terors mātēm, kurām ir skolas vecuma bērni, vecuma gr...