Apdare

Kā izrotāt vestibilu

Kā izrotāt vestibilu

Mazāk un mazāk tiek izmantota Brazīlijā, kur dzīvesvietas vai dzīvokļa lietderīgā platība ir kļuvusi arvien mazāka, zāle ir telpa, kas atdala ārpusi no iekšējās vides. Tas ir lielisks veids, kā uzturēt vietējo iedzīvotāju privātumu, piemēram, apmeklējot. Tas kalpo arī kā gaidīšanas vieta; kamēr zvanīja pieprasītajai personai.

moderna ieejas halle, kas dekorēta ar minimālisma mēbelēm, dīvānu un bufeti, kā arī ģipša griestiem uz ģipša oderes pārklājas

Saturs

Fojē dizaini

Ieejas zāle kalpo viesu uzņemšanai, it īpaši tiem, kuri parasti māju neapmeklē. Tāpēc sarunai vai uzņemšanai nav nepieciešams tieši ieiet telpā. Mājās ziemeļu puslodē galvenokārt vestibilā cilvēki parasti atstāj savus smagos mēteļus aukstākajos periodos.

vienkārša ieejas zāle, kas dekorēta ar bufetēm, ziediem un spoguli, izskatās ļoti retro

moderna telpa ļoti minimālistiskā vestibilā

Nav minimāla mēra, kas raksturotu zāli. Parasti tā ir atvērtāka telpa, kurā ir maz mēbeļu, piemēram, koridors. Cilvēki mēdz rotāt zāli ar spoguļiem, galdiem un iebūvētiem skapjiem.

Tā kā zāle būs jūsu mājas vizītkarte, ir vērts visus objektus saskaņot ar neitrāliem un ļoti smalkiem toņiem, jo ​​tīra dekorācija vienmēr atstāj labu iespaidu uz tiem, kas ierodas. Mēbeles, piemēram, bufetes, ir lieliska ideja nelielu skulptūru un vāžu izvietošanai.

Ieejas zāļu dekorēšana

Tomēr ļoti bieži daži cilvēki joprojām iegulda līdzekļus zālēs, jo tie izskatās tik skaisti. Tie, kuriem ir pietiekami daudz vietas, var izgatavot zāles starp telpām, piemēram, atdalot telpas un virtuves. Plašus gaiteņus parasti pārveido par zālēm, kas dala telpas.

Spoguļu izmantošanas mērķis zālē ir tāds, ka lielākajai daļai apmeklētāju, ierodoties un atstājot vietu, patīk “pārbaudīt” savus vizuālos materiālus. Turklāt spoguļi palielina zāles plašuma sajūtu, padarot vietu lielāku.

ieejas zāle dekorēta ar bufeti un māksliniecisku paneli pie sienas

spogulis, kas rotā zāles sienu pie rezidences ieejas

Kam patīk ziedi un citi dabas priekšmeti, tas var izvēlēties kādu vāzi uz grīdas. Stikla krāsas ir vismodernākās, taču vestibilā ir vairākas iespējas iekļaut dabisku izskatu. Priekšrocība ir tāda, ka šāda veida klātbūtne zālē visu padara krāsu un dzīves pilnāku.

Zāle pie ieejas dekorēta ar tapetēm, kas simulē veģetāciju

zāle ar bufeti un lampām ar abažūra un lapotnes apdari

Attēlu rāmjus var novietot arī uz bufetēm un galdiem, vienkārši mēģiniet saskaņot rāmju krāsas. Arī dažādu formu un izmēru rāmju izmantošana var dot mūsdienīgu pieskārienu. Tiem, kam patīk gleznas, atkarībā no pieejamās vietas sienas var būt viens vai divi. Vienkārši nav vērts pārspīlēt. Zālē jābūt atvērtai un “brīvai” videi ar daudzām mēbelēm.

Tumblr attēli - skatiet 25 fotoattēlus, lai iedvesmotos
Jūs, iespējams, pamanījāt, ka šis stils ir bijis ļoti veiksmīgs tīmeklī, tāpēc iepazīstieties ar tumblr bildes, redzēt modeļus un iemācīties izgatavot...
Kāzu ielūgums - 5 padomi galvenajiem stiliem
Šodien es sagatavoju veselu rakstu ar padomiem Kāzu ielūgums par galvenajiem ballīšu stiliem. Pārbaudiet ieteikumus, lai izdarītu pareizo izvēli. Jūsu...
Atklāsmes duša - radoši reklamējiet mazuļa dzimumu
Pirms bērnu dušas vai bērnu dušas māmiņas joprojām var svinēt vienu no īpašākajiem grūtniecības mirkļiem. Skatiet padomus par atklāsmes tēja. Tātad, j...