Apdare

Kā iekārtot virtuvi? - 40 idejas un padomi, lai iedvesmotos!

Kā iekārtot virtuvi? - 40 idejas un padomi, lai iedvesmotos!

Vai jūs zināt, kā iekārtot virtuvi? Šis jautājums šķiet vienkāršs, un atbilde “būt funkcionālai” nav ideāla, galu galā ideālai virtuvei ir jāapvieno divas pasaules - funkcionalitāte un dekorēšana.

Pareizi, lai būtu ideāla virtuve, ir būtiska savienība starp funkcionalitāti un apdari, galu galā, kas vēlas pavadīt stundas gatavojot funkcionālā, bet blāvā vidē? Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, kad tas ir pārāk izrotāts, bet nekas funkcionāls un tas ikdienas dzīvi apgrūtina.

Un, ja jūs nevēlaties kļūdīties ar blāvu virtuvi, ierakstā mēs iemācīsim jums, kā virtuvi dekorēt ar padomiem, kas apvienos funkcionalitātes un dekorēšanas pasauli, atstājot iedvesmojošo vidi, lai pagatavotu garšīgus un mājīgus ēdienus, lai uzņemtu ģimeni un draugi.

Tēmas

Kā iekārtot virtuvi? #tips

Kā izrotāt nelielu virtuvi

Starp padomiem, kā izrotāt nelielu virtuvi, svarīgs padoms ir saglabāt telpu funkcionālu un nepievienojot priekšmetus, kas var padarīt vidi ļoti pārpildītu un grūti lietojamu ikdienā..

Tam vertikālā telpa ir lielisks apdares sabiedrotais mazās virtuvēs.

Kā ideja izmantot vertikālo atstarpi, priekšlikums šeit piedāvā dzīvokļa virtuvi ar nelielu vietu un uzmanību sienu apdarei, kurā ietilpst hidrauliskās flīžu uzlīmes.

Krāsainās flīžu uzlīmes tika pielīmētas tuvu izlietnes sienai, veidojot frontonu, kas mazās virtuves dizainam piešķir krāsu, un tāpēc rotājumi neaizņem vietu.

Kuloni uz galda virsmas veido mājīgu stūri maltītēm

Mazā virtuves projektā zināt, kā izvēlēties krāsu shēmu, ir lielisks resurss telpas dekorēšanai un izmantošanai, un šis projekts precīzi parāda, kā spēlēt ar krāsām un faktūrām, nesamazinot virtuves telpu..

Projektā virtuve ieguva dažas sadedzināta cementa sienas, kas videi piešķir tekstūru, un ar modernu un neitrālu krāsu pieskārienu, kas ir pelēks.

Virtuves dekorā ir arī daļa no plānotajiem skapjiem tirkīza zilā tonī, krāsa, kas dekoram piešķir dzīvīgāku toni.

Citi elementi, piemēram, hidrauliskās flīzes un sarkanie piekariņi, arī veido mazās virtuves dizainu, un tie ir būtiski, lai piešķirtu stila pieskārienu, nezogot vietu no vides..

Virtuvē dzeltenais skapis ir dekoru sastāvdaļa

Dizainā flīžu uzlīmes un sarkanas skapīši krāso vidi

Hidrauliskās flīzes rotā un piešķir virtuves dizainam krāsu

Uz grīdas hidrauliskās flīzes rotā kā paklāju virtuves centrā

Gaiši zilas skapīši nosaka apdares stilu

Uz fona attēla ir alus etiķetes

Virtuvē kafijas komiksi pie sienas ir dekoru daļa

Kā izrotāt amerikāņu virtuvi

Amerikas virtuves rotājums ir rūpīgi jāapsver, galu galā virtuve integrējas ar citām mājas vidēm, un tādā gadījumā iekārtota istaba un maiga virtuve nevar būt harmoniskas..

Un kā ideja, lai virtuve būtu dekorēta ar lielu stilu, šis projekts sniedz iedvesmu industriālā stila apdarei.

Projektā liela likme uz apdari bija izmantot vairākus elementus ar sadedzinātu cementa apdari, piemēram, leti, daļu sienu un pat grīdu.

Atšķirībā no sadedzinātā cementa, dekoru papildina melni elementi, piemēram, skapji, izkārnījumi, ledusskapis un kuloni, kas spēj saglabāt industriālo stilu un apvienot ar sadedzināto cementu..

Lai rotājums iegūtu krāsu pieskārienu, ir vērts iekļaut krāsainas detaļas, piemēram, ideju, kas uz izlietnes letes atnes ziedus, un krāsainus traukus, piemēram, rozā podus, kas ir pakļauti.

Vēl viena neticama ideja par amerikāņu virtuves apdari ir šis projekts, kas rada countertop, kas norobežo telpu kā lielisku apdares triumfu.

Idejā countertop ir sadedzināta cementa apdare un hidrauliskais flīžu pārklājums, kas piešķir krāsainu pieskārienu šai virtuves telpai.

Rotājumam ir arī dzelteni stiepļu rāmja piekariņi uz galda, krāsa, kas atbilst izkārnījumiem un uztur harmoniskas detaļas.

Virtuvē ir zili skapji un dzelteni izkārnījumi

Virtuve ir dekorēta ar krāsainiem segumiem un detaļām, piemēram, dzelteniem izkārnījumiem

Vara detaļas, piemēram, trauki un kuloni, rotā industriālā stila virtuvi

Tīrā virtuvē ir melnas detaļas, veidojot melnbaltu dekoru

Amerikāņu virtuvē ir redzami krāsaini trauki

Virtuvē ar ziliem ieliktņiem ir vairāk diskrētu detaļu, piemēram, caurspīdīgi akrila izkārnījumi

Virtuvē melnbaltas detaļas un dzelteni punktiņi, lai paspilgtinātu mazo istabu

Kā izrotāt vienkāršu un lētu virtuvi

Projektā, kā iekārtot virtuvi, jums nav jātērē daudz un, izmantojot dažas labas idejas, jūs varat pārveidot vidi, kā tas ir gadījumā ar šo projektu, kas rada lētas un neticamas idejas!

Lai sāktu ar radošām idejām par virtuves dekorēšanu, tērējot maz, labs risinājums ir pievienot videi tekstūru, piemēram, sadedzināta cementa sienas.

Vēl viens risinājums ir pielāgot veco virtuves skapi, piešķirot tai nedaudz krāsu, piemēram, domājot, ka skapis ieguva Tiffany zilu krāsu, kas apgaismo telpu ar pelēkām sienām..

Lēti rotājumi joprojām var dot lipīgas flīzes, lai izlietnes priekšā izveidotu frontonu un pievienotu krāsainu pieskārienu.

Un starp vienkāršām un lētām idejām ir vērts iekļaut plauktus un stieņus mājsaimniecības priekšmetiem. Augstākos plauktus var izmantot ar piekārtiem augiem, piešķirot rotājumam zaļu nokrāsu, savukārt stieņi ar āķiem var dot virtuves piederumus un padarīt ikdienu praktiskāku..

Ir neticamas idejas, kā virtuvi pārveidot par DIY stilu un tērēt ļoti maz, un tas pirms un pēc parāda tieši to.

Lai atjaunotu vienkāršu un blāvu virtuvi, galvenais bija pievienot krāsu vecajām baltajām skapīm. Šim nolūkam praktiska ideja atjaunot skapjus bija pārklāt tos ar krāsainu kontaktpapīru, piešķirot skapjiem jaunu stilu..

Tā kā pielāgotajos skapjos jau ir daudz krāsu, ir vērts pievienot tikai krāsu pieskārienu, bet nepārspīlējot.

Šajā gadījumā krāsas pieskāriens parādās uz celma ar krāsainiem nažiem uz galda un uz kafijas pudeles, kas projektam arī piešķir krāsu.

Ledusskapis bija lipīgs ar krāsainu stilu

Dekorācijā ir krāsainu līmējošu flīžu lentes

Virtuvē pie sienas ir dekoratīvi trauki

Virtuvē ir sārti trauki

Virtuvē ir nišas pie sienas un krāsaini trauki

Tagad vienkārši izpildiet padomus un apvienojiet abas pasaules, kas var staigāt kopā un padarīt vidi funkcionālu un skaistu!

Koka logi - modeļi, cenas un idejas
Logs ir viens no galvenajiem dzīvesvietas, vides vai tirdzniecības telpas elementiem. Papildus tā neapšaubāmajai estētiskajai lomai tā ir atbildīga pa...
Stikls ar smilšu strūklu logu rāmju apdarē
Spridzināšana ir jebkura šķidruma vai pulvera vielas strūkla; smilšstrūklas stikla gadījumā process * iziet cauri divām smilšu strūklām, lai padarītu ...
Dzelzsbetons - mūsdienu konstrukciju sirds
Mūsdienās nebūtu iespējams iedomāties ēku, kas celta bez betona izmantošanas. Vēsturiskie dati liecina, ka kopš seniem laikiem cilvēks ir nodarbināts ...