Apdare

Kā krāsot flīzes? - Būtiski padomi un 40 skaistas iedvesmas!

Kā krāsot flīzes? - Būtiski padomi un 40 skaistas iedvesmas!

Kā krāsot flīzes? Vai zinājāt, ka ir iespējams pilnībā atjaunot mājas dekoru, atstājot flīzes ar citu krāsu? Jā, process ir ļoti vienkāršs un praktisks, nemainot pārklājumu un netīrot.

Lai uzzinātu soli pa solim, izlasiet pilnu ziņu. Mēs esam sagatavojuši pilnīgu ceļvedi ar apmācību + padomiem un 40 neticamām iedvesmām, lai jūs pārsteigtu.

Tēmas

Iemācieties ātri un ērti krāsot flīzes!

The flīzes ir vieni no labākajiem sienu un grīdas segumu veidiem. Viņiem ir pieejama cena un dažādas krāsas un izdrukas, kā arī tos ir viegli uzstādīt.

Flīzes parasti izmanto virtuvē un vannas istabā, jo tās ir viegli tīrāmas un mazgājamas. Tomēr laika gaitā tie kļūst netīri un nodiluši, tāpēc jums tie jāatjauno, izmantojot dažus paņēmienus.

Faktiski ir vairāk praktisku veidu, kā padarīt flīzes izskatīties jaunas. Jums nav pilnībā jāmaina pārklājums, salaužot sienu un pēc iespējas vairāk piesārņojot. Ar krāsošanu ir iespējams padarīt tās skaistas.

Šis process ir vienkāršs, un jūs varat to izdarīt pats soli pa solim. Vienkārši izvēlieties pareizo krāsu, sagatavojiet laukumu un sāciet krāsot. Beigās jums būs ļoti atšķirīga siena vai grīda.

Flīžu gleznošanas fotogrāfijas un iedvesmas

flīžu krāsošana var izdarīt vairākos veidos. Visizplatītākā ir gluda tehnika, kurā ir iespējams visu pārklājumu pārklāt ar krāsu. Krāsa pēc dažām kārtām ir pilnīgi vienmērīga - papildus labai akrila smērvielu izlīdzināšanai un uzklāšanai.

No otras puses, ir iespējams krāsot katru flīžu gabalu (vienā krāsā vai ar dažādiem toņiem). Šī tehnika ir izsmalcinātāka un prasa pacietību, taču tā atstāj flīzi tā, it kā tā būtu mainīta.

Visbeidzot, vēl viena alternatīva ir gleznošana ar zīmējumiem, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta flīzes dekorēšanai ar dažādām figūrām. Jūs pat varat izmantot, piemēram, palīgierīces, piemēram, trafaretus. Tomēr virsmai jābūt baltai un tīrai, kas veicina labu rezultātu.

Kā būtu ar priekšstatu par to, kā izskatās siena ar krāsotām flīzēm? Apskatiet dažus fotoattēlus un pārsteigiet sevi.

Vannasistabā

Vannas istabu var atjaunot, krāsojot flīzes, vai nu kastes zonā, uz vienas sienas vai visā telpā. Tā kā gabali būtībā ir balti, būs viegli iziet citas krāsas krāsu.

Starp populārākajiem toņiem ir gaiši zils un zaļš, kas uztur vidi labā apgaismojumā un harmonizējas ar tādām krāsām kā, piemēram, balta, brūna un gandrīz balta. Jūs pat varat krāsot grīdu vai kombinēt dažādus toņus. Ideju ir daudz.

Virtuvē

Virtuve arī izskatās jauki, ja nolemjat krāsot flīzes. Šajā telpā ir vērts izmantot dažādas krāsas, ja vien tās atbilst piedāvātajam dekorācijas stilam - vai tas būtu moderns, klasisks, industriāls, retro.

Daudzi cilvēki izvēlas krāsot vienu sienu vai mazas virsmas, piemēram, laukumu starp izlietni un skapi. Turklāt ir interesanti atjaunot grīdas krāsu vai ieguldīt dizaina tehnikā, lai atjaunotu vides dekoru.

Kā krāsot flīzes? - Padomi un soli pa solim

Mācīties krāsot flīzes ir vienkārši. Bet, pirms pārbaudīt soli pa solim, ir svarīgi zināt, kāds ir labākais krāsas veids, lai veiktu šo darbu.

Pēc ekspertu domām, epoksīda krāsa ir vispiemērotākais lielai izturībai un flīžu pielipšanai. Turklāt ir arī tie, kas izmanto emaljas krāsu, bet rezultāts nav vienāds.

Specializētos veikalos jūs varat iegādāties epoksīda krāsu, vai nu spīdīgu, daļēji spīdīgu vai matētu. Ir pieejamas vairākas krāsas. Pērkot, jums tomēr jādomā par visu krāsojamo struktūru - ņemot vērā divus vai trīs slāņus, lai virsma būtu nevainojama.

Kā krāsot flīzes soli pa solim

Materiāli

Soli pa solim

  1. Pirmais, kas jādara, ir notīrīt visu virsmu. Izmantojiet ziepes vai mazgāšanas līdzekli ar ūdeni un berzējiet ar lufu. Notīriet liekos netīrumus un atstājiet flīzes nevainojamas;
  2. Izlaidiet smilšpapīru pa visu sienu. Pēc tam notīriet mitru drānu, lai notīrītu;
  3. Paņemiet maskēšanas lenti un izolējiet vietas, kuras nevajadzētu krāsot, piemēram, sienas stūrus, slēdžus, starp citām konstrukcijām;
  4. Izklājiet grīdu, lai izvairītos no šļakatām;
  5. Izmantojot krāsas veltni, uz flīzes uzklājiet pirmo epoksīda krāsas slāni;
  6. Lai krāsotu javu, izmantojiet suku. Ļaujiet tai nožūt dienu;
  7. Nākamajā dienā uzklāj otro krāsas kārtu;
  8. Ļaujiet tai nožūt un, ja nepieciešams, uzklājiet trešo kārtu (vai vairāk, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts);
  9. Kopējai žāvēšanai vajadzētu būt 48 stundām. Pēc tam jūs varat atkal izmantot istabu.

Lai redzētu, kā tas izskatās praksē, skatieties video no kanāla Casa de Verdade:


Tātad, jūs redzējāt, cik viegli ir iemācīties kā krāsot flīzes? Tas ir ļoti vienkāršs process, ko varat izdarīt pats, izmantojot krāsas, kas jums patīk vislabāk. Mēs ceram, ka šis saturs ir bijis informatīvs. Atstājiet komentāru un kopīgojiet to ar draugiem. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Dzimšanas dienas ballīte - 50 dekorēšanas idejas
Šī tēma ir vienkārši burvīga vēl vairāk, ja mātei ir tendence uz mākslu vai viņa vēlas, lai meita viņai kļūtu par balerīnu. Šajā rakstā es vēlos jūs i...
Pāris Skapis - skapju modeļi un zīmoli
Skapis ir mēbele, kurai ir liela nozīme telpā. Bez tā būtu ļoti sarežģīti uzturēt organizāciju vai pat noteiktu vietu apģērbiem un aksesuāriem. Paties...
Apdares audumi sienām, mēbelēm, grīdām
Viens no mūsdienās plaši izmantotajiem dekoru stiliem, kas ir ļoti karsts, ir dekorēšana ar audumiem. Kaut arī vintage, šis stils ir arī ļoti moderns,...