Apdare

Kā atjaunot māju? - 40 idejas un padomi, kā to pareizi izdarīt!

Kā atjaunot māju? - 40 idejas un padomi, kā to pareizi izdarīt!

Ja esat noguris redzēt savu dzīvesvietu tāpat, tas ir zīme, ka ir pienācis laiks atjaunot māju. Vai esat domājis par vides atjaunošanu ar jauniem priekšlikumiem?

Lai to izdarītu, tai nav nepieciešams jauns darbs vai kapitāls remonts. Ir vienkāršas alternatīvas, kas padara visu atšķirīgu. Turklāt lieli ieguldījumi nav nepieciešami: ar radošumu un labām idejām ir iespējams realizēt iespaidīgus projektus.

Bet tad, kur sākt? Kādas ir labākās iespējas? Lai palīdzētu jums šajā misijā, mēs esam sagatavojuši šo saturu ar lieliskiem padomiem. Uzziniet, kā praktiski pārveidot māju, un sāciet tūlīt!

Tēmas

Kā sākt?

Izmaiņas ir nepieciešamas, tāpēc parasti tiek meklēti padomi atjaunot māju, vienlaikus tērējot maz, nemainot mēbeles un, pats galvenais, neveicot lielākus darbus.

Ir tie, kuri dod priekšroku katras vides pilnīgai atjaunošanai, visu mainot vienlaikus, tomēr nelielas izmaiņas ir iespējams veikt ar ietaupījumiem un labām idejām.

Lai dotu jums ideju, jebkura istaba var būt pilnīgi atšķirīga, tikai mainot mēbeļu stāvokli. Papildus tam, ka videi tiek piešķirts jauns gaiss, joprojām ir svarīgi palīdzēt tīrīšanā. Tāpat, lai telpu padarītu mājīgāku, ir svarīgi izvairīties no pārmērībām.

Minimālisma izvēle ir tendence, kas dod vairākas priekšrocības: atvieglot tīrīšanu, piešķirt videi plašuma sajūtu un turpmākās izmaiņas būtu vienkāršākas un praktiskākas. Tātad, pirmā lieta, kas jādara, ir salabot to, kas telpā nav noderīgs. Jūs varat ziedot, pārveidot par citām ierīcēm vai vienkārši izmest.

# Padomi

Turklāt ir vērts pievērst uzmanību citiem padomiem, kā māju dekorēt:

Nemainiet visu pa nakti. Ir svarīgi, lai visi piedalītos un arī palīdzētu šajā procesā. Pierakstiet to un ielieciet uz papīra, pirms rokas sasmērējat, izveidojiet plānu.

Izklāstiet, kas ir prioritārs, lai mainītu vides struktūru un aspektu un kas ir nepieciešams. Vai ir vērts mainīt sienu krāsu? Vai piešķirt vairāk vietas privātumam? Padarīt jūs ērtāku? Turpmāk ir svarīgi domāt par to, kādas izmaiņas tiks veiktas.

Interjera dizainera vai arhitekta viedoklim var būt izšķiroša nozīme mājas labākajā apdarē. Daudzi profesionāļi veic šo konsultāciju par ļoti pieņemamu cenu. Meklēšana un budžets. Tie ir īpaši piemēroti tiem, kuri vēlas mainīt vairākas istabas vienlaikus.

Ja vēlaties atrast ceļu katrā telpā, ir vērts padomāt par to saskaņošanu, izvēloties dekorēšanas stilu, kas atstāj katru vidi līdzsvarotu un sakarīgu. Tas attiecas pat uz mazām mājām, dzīvokļiem un plānotajām telpām.

Padomājiet par to, kuram stilam vajadzētu dominēt: mūsdienīgam, minimālistiskam, retro, vintage, zemnieciskam, industriālam.

Vienkāršas un praktiskas idejas var radīt visu atšķirību. Tendence ir atkārtoti izmantot materiālus un domāt par radošiem veidiem, kā padarīt dekoru treknu. Papildus tam, lai izvairītos no iznīcināšanas, jūs joprojām daudz ietaupāt, iegādājoties jaunus priekšmetus.

Mūsdienās ir iespējams izgatavot visdažādākos piederumus un ierīces, ievērojot apmācības "Padari pats" (DIY). Ir daudz videoklipu, kas māca jūs soli pa solim.

Galvenokārt tam, kurš plāno pilnībā mainīt mājas apdari, ir labi jāplāno. Lai cik vienkārši tas arī nebūtu, būs arī izdevumi. Tāpēc budžeta sastādīšana ir ļoti svarīga vai nu ar speciālistiem, vai ar mēbeļu / materiālu veikaliem.

Kā atjaunot māju? - Padomi un iedvesmas

Papildus padomiem jūs varat atjaunot māju viegli ievērojot dažus paņēmienus. Mēs esam izvēlējušies jums vienkāršākos, lai atjaunotu vidi, tērējot maz un radoši. Iedvesmoties.

Ar krāsu

glezna palīdz praktiski un ātri dot plusu dekorēšanai. Jūs varat veikt šo procesu pats soli pa solim dažu dienu laikā, pietiek ar krāsu un labiem materiāliem.

Sienu krāsas maiņa padara izmaiņas pilnīgi acīmredzamas. Tomēr ir ideāli izvēlēties krāsu, kas lieliski harmonizē ar telpu, it īpaši tādās jomās kā viesistaba vai virtuve.

Ja istaba ir maza, tiek norādītas gaišas krāsas, piemēram, balta, bēša un gandrīz balta. Lai piešķirtu vēsu pieskārienu, dzeltenā un oranžā krāsa pieaug, un tā atstāj vidi dzīvīgu. Un tiem, kas mīl parasto, pelēkā, zilā un zaļā nokrāsa nekad neiziet no modes.

Turklāt ir vērts ieviest jauninājumus ar dažādām tehnikām, piemēram, ģeometrisko krāsošanu, gradientu, dažādu toņu sajaukšanu, īsumā. Svarīgi ir atstāt sienas ar citu toni, lai izveidotu mājīgu telpu.

Zilā krāsa ir viena no labākajām guļamistabas sienu krāsām

Sarkanā krāsa ir izsalkuma krāsa, tāpēc tā atbilst virtuvēm

Krāsas viesistabas sienai

Vēsas krāsas dzīvojamās istabas sienai

Dzeltenās virtuves parāda vitalitāti

Ar fonu

Ja jūs nevēlaties strādāt ar glezniecību, alternatīva ir instalēt fonu. Izmantojot šo paņēmienu, jūs izvairāties no netīrumiem un arī piešķirat jaunu izskatu jebkurai telpai.

Priekšrocība ir tāda, ka tapetes modeļiem ir bezgalība: arābu, ģeometrisko formu, vienkrāsainu, ziedu, ar zīmējumiem, īsāk sakot. Turklāt, ja rezultāts nepatīk, varat mainīt un instalēt citu modeli.

O cena tas ir arī pieejams, un jūs tērējat nedaudz vēl vairāk, ja istaba ir maza. Tomēr mēs iesakām izvēlēties papīru, kas lieliski atbilst telpas apdarei, neatkarīgi no tā, vai tas ir moderns, klasisks.

Rozā siena atbilst tapetēm, kas rotā telpu

Vannas istabā tapetēm ir zelta tonis

Mūsdienu vannas istabā svītrainām tapetes melnā un baltā krāsā

Tapetēm ir balts fons un melni polka punkti

Ar rāmjiem

Ja vide ir “silta” un nedzīva, ideja ir vienkārša dekorēt māju ar gleznām. Šie gabali spēj atjaunot sienas, vai tas būtu viens rāmis vai vairāki dažāda lieluma modeļi.

Izmantojot radošumu, jūs varat izveidot attēlus pats, izdrukājot tos, kas jums patīk vislabāk, un ievietojot tos rāmī (kas var būt pilnībā roku darbs). Ir vērts sekot šai idejai, lai izveidotu arī plakātus.

No otras puses, galerijās, gadatirgos un rotājumu veikalos ir iespējams iegādāties vairākus gabalus, kas ir laba alternatīva tiem, kas meklē mākslas darbus vai ekskluzīvas gleznas.

Ēdamzālē darbi ar krāsainiem rāmjiem izceļas uz neitrālās sienas un apvienojas ar krāsaino dekoru

Gleznu kompozīcijai telpā ir melns rāmis kā kaut kas kopīgs

Dažādu stilu rāmji sakrīt viens ar otru, jo tie ir balti

Virtuvē retro rāmji ar koka rāmi

Uz sienas ir krāsaini komiksi un liela rāmja versija ar frāzi

Ar augiem

Daudzi eksperti norāda augu izplatīšana ap māju. Tie piešķir svaigumu un izdaiļo jebkuru vidi, it īpaši lielās vāzēs vai kešatmiņās - kuras var stūrēt uz grīdas, uz plauktiem, mēbelēm utt..

Šajā gadījumā mājās vai dzīvokļos var audzēt ļoti dažādas sugas. Daudzi augi zied un maina vidi, turklāt padara to aromātiskāku.

Vēl viena forša ideja ir izveidot vertikālu dārzu, izmantojot paletes un citus balstus. Papildus tam, lai padarītu māju zaļāku, jūs joprojām vienkārši un pārsteidzoši maināt sienu apdari.

Istabu rotā vairāki zaļie augi

Rotājums nes lustras, ziedus un augus

Istabā ir divas vāzes ar bambusa sugām

Mākslīgajiem augiem nav nepieciešama ikdienas aprūpe, tāpat kā dabiskajiem augiem

Numurs ar zaļu sienu

Ar pārklājumu

Un tiem, kas meklē pilnīgas pārmaiņas, tas ir interesanti mainīt pārklājumu par jaunu. Šajā gadījumā ir daudz interesantu iespēju: ģipsis, koks, porcelāns, akmeņi, īsi sakot.

Tomēr ir nepieciešams veikt nelielu reformu un pieņemt darbā specializētu darbaspēku. Lai gan tas ir darbietilpīgs, rezultāts ir iespaidīgs, tāpēc tas ir viens no labākajiem veidiem, kā pārveidot māju.

Zemniecisks grila segums

Numurs ar 3D keramikas pārklājumu

Sienai aiz gultas ir pārklājums, kas imitē nojaukšanas koku

Virtuvē zelta zelta flīžu grīda

Countertop flīzes ir hidrauliskas flīžu stilā


Patiešām, atjaunot māju tas nav tik sarežģīti, kā izskatās. Izpildiet ierakstā sniegtos padomus, izmantojiet savu radošumu un veiciet daudz pētījumu un budžeta. Mēs ceram, ka jums patika saturs. Komentējiet un kopīgojiet. Uz redzēšanos.

Stikls ar smilšu strūklu logu rāmju apdarē
Spridzināšana ir jebkura šķidruma vai pulvera vielas strūkla; smilšstrūklas stikla gadījumā process * iziet cauri divām smilšu strūklām, lai padarītu ...
Dzelzsbetons - mūsdienu konstrukciju sirds
Mūsdienās nebūtu iespējams iedomāties ēku, kas celta bez betona izmantošanas. Vēsturiskie dati liecina, ka kopš seniem laikiem cilvēks ir nodarbināts ...
Strukturālā mūra - pielietojumi, ierobežojumi, priekšrocības un trūkumi
Mūra ir atsevišķu vienību konstrukciju konstrukcija, ko nosaka un savieno java. Šo ēku kopējie materiāli ir: ķieģeļi, akmens, marmors, granīts, traver...