Apdare

Bēša krāsa - kā izmantot dekorā? + 72 skaistas un aktuālas idejas mājām!

Bēša krāsa - kā izmantot dekorā? + 72 skaistas un aktuālas idejas mājām!

Bēša krāsa ir ļoti daudzpusīga dekorēšanas krāsu iespēja, jo tā darbojas kā neitrāls tonis un spēj padarīt vidi patīkamāku nekā citi neitrāli toņi, piemēram, balts.

Papildus tam, ka krāsa ir daudzpusīga, lai būtu neitrāla, krāsa ir laba izvēle dažādu krāsu diagrammu sastādīšanai, spējai saglabāt neitrālu un tīru ideju vai iet pa ceļu ar intensīvākiem toņiem.

Un, ja jūs domājat izgatavot rotājumu ar smilškrāsas krāsu, ierakstā mēs apkopojām padomus, kuras krāsas apvieno ar smilškrāsu, turklāt neticamas idejas, kā dekorēt dažādas vides, izmantojot krāsu, kas rotā ir aizstājējzīme..

Tēmas

Kuras krāsas atbilst bēšam?

Zils

Starp krāsām, kas atbilst smilškrāsas krāsai, ir vērts apsvērt dažādus zilos toņus, krāsu, kas rada mierīgumu un mieru vidē, un tā ir lieliska izvēle lietošanai kopā ar smilškrāsas toņiem..

Izvēloties tumši zilu, bēša krāsa ir laba izvēle, lai mīkstinātu tumšāku krāsu; savukārt gaiši zilo toņu izvēle apvienojas ar smilškrāsu, saglabājot maigu krāsu paleti un kas rada ideju par mieru dekorā.

Zīdaiņu istabā maigie toņi ir maigi

Viesistaba rada karaliski zilu toni, ko mīkstina bēša krāsa

Dzeltens

Bēša krāsa ir neitrāla un der kopā ar tik daudzām citām krāsām, ieskaitot opcijas, kas rada priekšstatu par spilgtumu vidē, piemēram, dzeltenu.

Dažādos dzeltenajos toņos ir vērts izvēlēties gaišus toņus, kas videi rada maigu krāsu shēmu; intensīvāks un dinamiskāks tonis, kas ir lieliski piemērots dekoru apgaismošanai; vai sinepju tonis, kas ienes slēgtāku niansi un atstāj rezultātu modernu, taču pārāk neuzdrošinoties.

Zīdaiņu istabai ir maiga krāsu shēma

Viesistabā smilškrāsas krāsas dīvāns ieguva sinepju krāsas spilvenus

Brūns

Izvēloties dekorēšanai nokrāsas, ir vērts izvēlēties starp tuvumā esošajām krāsām, tāpat kā sajaucot smilškrāsu un brūnu krāsu, piešķirot dekorācijai zemes un siltus toņus.

Šajā duetā maigākais tonis spēj mīkstināt brūnās krāsas intensitāti, kas varētu aptumšot vidi, tāpēc sastāvs ir līdzsvarots.

Daļa grīdas un vannas istabas virsma ir brūna

Divvietīgajā numurā tikai dažas detaļas ir brūnā krāsā

Balta

Tiem, kas nevēlas uzdrīkstēties dekorēt ar pārāk treknu krāsu shēmu, jūs varat izvēlēties neitrālu un gaišu toņu kombināciju, piemēram, bēša un brūna.

Krāsas kopā ir ļoti savvaļas un rada kombināciju, kas nevar būt nepareiza, atstājot vidi tīru un ar gaišām krāsām, izlaižot mierīgumu caur rotājumu.

Krāsu duets ir gaišs un ideāls, lai istabā justos mierīgi

Ar baltiem skapjiem bēša nokrāsa parādās uz sienām, grīdām un countertops

melns

Ir arī citas iespējamas kombinācijas, kas ir neitrālas, tāpat kā smilškrāsas ar melnu krāsu gadījumā, taču šajā gadījumā melnā krāsa izvairās no maigā dueta idejas un rada intensīvu un slēgtu krāsu, piešķirot rotājumam mūsdienīgu pieskārienu..

Kombinācijai galvenais mērķis ir līdzsvara meklēšana starp krāsām, jo ​​melnās krāsas pārmērība var padarīt vidi uzlādētu un tumšu. Tātad, izmantojiet gaišāku nokrāsu, lai krāsu kombināciju dozētu pareizajā mērā.

Guļamistabā melns parādās tikai detaļās un neatstāj dekorāciju smagu

Virtuvē plānotie skapji ienes krāsu duetu

Zaļš

Starp daudzajām krāsu kombinācijām, kuras var izmantot ar smilškrāsu, viena no iespējām ir sajaukt maigo krāsu ar zaļo un tās dažādajām niansēm..

Tumši zaļu toņu gadījumā bēša krāsa rada perfektu līdzsvaru mīkstināšanai; savukārt kombinācija ar maigi zaļajiem toņiem rada smalkāku un perfektāku krāsu shēmu, lai padarītu vidi mājīgu.

Gaiši zaļais tonis integrē iekšējo telpu ar ārējo, kas paver skatu uz dārzu

Zīdaiņu istabā gaišie toņi pāriet mierā

sarkans

Kā ideja dekorācijā izmantot sarkanu ir vērts derēt uz duetu ar maigāku toni, piemēram, bēša, saglabājot krāsu shēmu siltu un dozējot krāsu proporcijā vidē..

Bēša krāsa ir lieliska izvēle, lai mīkstinātu visintensīvākos sarkanos toņus, un krāsu duets rada neticamu rezultātu dekorā.

Zīdaiņu istabā sarkanā nokrāsa parādās detaļās par apdari

Istabai ir sarkana siena, kas ir izcelta projektā

apelsīns

Starp krāsu opcijām, kas apvieno ar smilškrāsu, oranža ir viena no šīm iespējām un rada siltu un intensīvu krāsu versiju, lai dekoram piešķirtu dinamiskāku un dzīvespriecīgāku pieskārienu..

Kombinācijā smilškrāsas krāsa ir lieliska izvēle, lai līdzsvarotu rotājumu un novērstu oranžā pārpalikuma atstāšanu rotājumam, kas izskatās nogurdinošs.

Bēšā krāsā dīvānam ir oranži spilveni

Apelsīns piešķir krāsu un atņem neitrālas, vienkrāsainas telpas ideju

Violeti rozā

Tiem, kas vēlas dekorācijā izmantot violetu vai rozā krāsu, abas krāsas ļoti labi apvienojas ar smilškrāsu, jo šis tonis līdzsvaro krāsu kombināciju vidē.

Gaišo un neitrālo krāsu var izmantot ar maigām un smalkām niansēm, piemēram, ceriņu vai mazuļu rozā, saglabājot smalku krāsu shēmu; vai esiet derīgs, lai mīkstinātu visintensīvākos rozā un tumši purpursarkanos toņus.

Mūsdienu guļamistaba nodrošina perfektu sajaukumu starp tumši violetu un smilškrāsu

Istabā sīki parādās rozā un gaiši purpursarkani toņi

Pelēks

Kombinācijas ar smilškrāsas krāsu var sekot neitrālam un mūsdienīgam priekšlikumam, un ideja apvienot toni ar pelēku ir ideāla likme.

Dažādi pelēkie toņi projektā ienes modernu krāsu, bet neatstājot neitrālu krāsu shēmu, un tādējādi dekorācijā ir iespējams ienest neitrālu un modernu duetu.

Gultas detaļās parādās pelēks

Guļamistabā spilveni uz gultas sajaucas bēšā un pelēkā krāsā

Dekorēšanas padomi ar smilškrāsas krāsu

Bēša krāsa istabā

Kā ideja izrotāt istabu ar retāk sastopamu kombināciju, kas pārsvarā rada smilškrāsas, šis viesistabas dizains parāda, kā apdarē iekļaut intensīvākas krāsas, piemēram, sarkanu un sinepes..

Videi dzīvojamās istabas paklājā parādās tumšāk sarkans, savukārt sienas un dīvāni mīkstina krāsu ar dažādiem smilškrāsas toņiem..

Vēl viena dekorācijas likme bija iekļaut trešo krāsu, kas šajā gadījumā ir sinepes, kas, šķiet, dekorē dīvānu un krēslus caur dekoratīviem spilveniem.

Tādējādi krāsu shēma viesistabā ienes siltu krāsu kombināciju un modernu pieskārienu krāsu kombinācijas dēļ.

Koka mēbeles papildina neitrālu dekoru

Istabā dzeltenas detaļas paspilgtina dekoru

Mazajā telpā zilā krāsa palīdz radīt dekoru ar ideju par mieru

Rotājums ar neitrālas krāsas pārsvaru nodrošina krāsas detaļas caur purpursarkanajiem atzveltnes krēsliem un dīvāna spilveniem

Uz paklāja un spilveniem parādās zilas detaļas

Zaļie augi piešķir dzīvīgāku pieskārienu telpai ar tīru un neitrālu dekoru

Bēša krāsa virtuvē

Bēša virtuve neapšaubāmi ir lieliska izvēle, lai izvairītos no klasiskajām baltajām virtuvēm, taču nezaudē neitrālas krāsas būtību videi.

Kā ideja virtuvē izmantot smilškrāsas krāsu, šajā priekšlikumā ir paredzēts nelielas virtuves dizains ar krāsu pārsvaru plānotajos skapjos un sienu krāsās..

Neitrālā krāsa ir lieliska izvēle, lai izvairītos no mazās vietas svēršanas un samazināšanas, šajā gadījumā projektā ir arī balti countertops, krāsa, kas palīdz izgaismot mazo virtuvi.

Mūsdienīgā stilā virtuvē ir detaļas zaļajos skapjos

Plānotajā virtuvē ir skapji bēšā un baltā krāsā

Mūsdienu virtuvē ir melni akcenti

Mazajā virtuvē ir brūni countertops

Virtuves koridorā neitrālu un gaišu toņu izvēle ir droša likme

Kompozīcijā ir skapji gaiši zilā tonī

Bēša krāsa guļamistabā

Tiem, kas domā par jaunievedumiem telpas apdarē ar siltu krāsu shēmu, jūs varat iedvesmot šo smilškrāsas un zilās krāsas kompozīciju videi.

Dizainā dominē bēša krāsa un atstāj telpu ar neitrālu un gaišu pamatni, savukārt tirkīza nokrāsa parādās detaļās par gultas piederumiem.

Tirkīza zilā krāsa ir laba izvēle, lai piešķirtu modernāku pieskārienu projektam, un izmantošana tikai detaļās padara krāsu ne pārāk nogurdinošu.

Vēl viens svarīgs padoms ir ideja krāsu izmantot tikai gultas veļai, lai jūs varētu mainīt krāsu, kad vēlaties, un piešķirt telpai jaunu seju..

Dekorā brūnas un zelta nokrāsas

Zilā nokrāsa uztur telpas mierīguma ideju

Gultas veļa ir gaiši rozā toņos

Spilveni zemes toņos rotā gultu

Divvietīgajā guļamistabā ir neitrāli toņi, un tas rada ideju par tīru telpu

Neitrālos toņos veidots interjers ir ideāli piemērots mazai telpai

Mazā istaba rotā gaiši rozā toņus

Bēša krāsa vannas istabā

Tiem, kas domā pieņemt smilškrāsas vannas dizainu, krāsas izvēle ir lieliska izvēle, lai saglabātu vidi gaišos un neitrālos toņos, un lieliski darbojas ar mazu vannas istabas dizainu..

Kā ideja par vannas istabas dizainu ar neitrālām krāsām šī vide rada tablešu atšķirību ar zemes toņu sajaukumu, kas daļēji sienās un grīdā rada faktūru..

Zemes toņos esošās tabletes rada ideju par siltām krāsām un padara vannas istabu viesmīlīgāku, rezultāts nav smags un vidē joprojām dominē smilškrāsas nokrāsas..

Vannas istabā dārzs zem izlietnes nes bromeliādes

Tualete ir moderna stila

Mazo tualeti veido gaiši un maigi toņi

Tualetē uz sienām parādās neitrāls tonis

Ieliktņu sloksne rada smilškrāsas un zilas krāsas toņus

Tātad, vai jūs izmantotu šo toni apdarē? Pastāstiet, kura kombinācija jums vislabāk patīk un kurā vidē, jūsuprāt, ir pareizi izmantot šo krāsu opciju.

Divstāvu gulta ar rakstāmgaldu - idejas mazu istabu dekorēšanai
Iepazīstieties ar radošām idejām, kā to izmantot divstāvu gulta ar rakstāmgaldu mazā istabas dekorā. Optimizējiet vietu ar šīm funkcionālajām mēbelēm....
5 veidu rakstāmgaldi guļamistabām - fotogrāfijas, lai iedvesmotos!
Ja jums patīk lasīt un strādāt mājās, ziniet to rakstāmgaldi guļamistabām var visu mainīt. Pārbaudiet 5 veidus un iedvesmojieties! Kad mēs nedzīvojam ...
Guļamistabas panelis - padomi, kā atstāt sākotnējo vidi
Pašlaik guļamistabas panelis tā ir viena no visaugstāk novērtētajām mēbelēm vidē, īpaši dekorējot divvietīgu istabu. Kopš plakanā ekrāna televizoru pa...