Apdare

Balta krāsa dekorācijā - 84 idejas, ko izmantot mājas vidē!

Balta krāsa dekorācijā - 84 idejas, ko izmantot mājas vidē!

Balta dekorācijas krāsa dala viedokļus un dažiem tonis ir mežonīgs, citiem tonis var būt nedaudz blāvs.

Tomēr nevar noliegt, ka baltā krāsa ir mūžīga, un, ņemot vērā tādas tendences kā skandināvu stils un pat tīru dekoru priekšlikumi, balta krāsa dekoratīvajos projektos ir ieguvusi arvien vairāk vietas, un tā var iet tālu pāri vienkārša un maiga krāsa.

Tātad, ja vēlaties redzēt dažādus veidus, kā apdari iekļaut baltā krāsā, dodieties uz ziņu ar padomiem, lai izveidotu krāsu diagrammas, kas atbilst šim neitrālajam tonim, papildus neticamām iedvesmām dekorēšanai!

Tēmas

Baltās krāsas nozīme

Daudziem cilvēkiem krāsas nozīme ir ārkārtīgi svarīga, un tā var būt izšķiroša tonalitātes pievienošanai vai nē.

Tādējādi baltās krāsas nozīme nodod drošību, tīrību, mieru, mieru, skaidrību un tīrību.

Krāsu var saistīt arī ar svēto un garīgo, kas simbolizē krāsu, kas attiecas uz Dievu.

Kuras krāsas atbilst baltai?

Balto krāsu apdarē var izmantot vairākos veidos, un arhitektūras projektos krāsu piedāvājums var būt mazas vides palielināšana un apgaismošana. Vēl viena likme ir nokrāsas izmantošana kā neitrāls krāsu risinājums, lai nepieļautu kļūdas dekorācijā.

Tādējādi ir iespējams izveidot dekorāciju, kurā krāsu tabula ietver baltu ar citiem toņiem, sajaucot no aukstām, siltām vai intensīvām niansēm, lai balta krāsa būtu harmoniska krāsu diagrammā.

Papildus iespējai apvienot neitrālu krāsu ar citām niansēm, ir iespējams arī derēt uz balto kā unikālu projekta krāsu, un īpašs padoms šai izvēlei ir dažādu faktūru iekļaušana priekšmetos, kas ir projekta daļa, radot vairāk apsveicot vidi un novēršot vides sajūtu par aukstumu.

Melns un balts

Starp iespējamām baltas krāsas kombinācijām rotājumā mūžīgā likme ir baltā un melnā duets dekorācijā, apvienojot divus neitrālus toņus, kas lieliski darbojas kopā.

Šī neitrālo krāsu kombinācija ir diezgan interesanta, un priekšlikums ar krāsām var izrietēt no klasiskā stila līdz mūsdienīgam izskatam.

Šajā gadījumā ne tikai neitrāla krāsa, bet arī balta krāsa darbojas kā iespēja melnināt, kas ir tumšāka un slēgta krāsa..

Projekti parāda, kā melnbalto duetu izmantot dažādās vidēs

Balta un pelēka

Vēl viens veids, kā saglabāt krāsu diagrammu neitrālu, bet ar mūsdienīgu pieskārienu, ir balto un pelēko duets.

Pelēkā krāsa ir ļoti aktuāla projektiem, un tā piesaista mūsdienīgumu jebkurā vidē, un kombinācijā ar balto krāsu tiek saglabāts vides neitrālu krāsu piedāvājums. Šajā gadījumā balta krāsa var mīkstināt tumšākos pelēkos toņus, padarot telpu gaišāku.

Krāsu kombinācija ir neitrāla un moderna!

Balta un bēša

Neitrālo toņu kombināciju sarakstā ir arī balto un bēšo, maigo krāsu sajaukums, kas ļoti labi apvienojas!

Šis krāsu duets var parādīties projektos, kuros ierosināts saglabāt krāsu diagrammas neitralitāti, izveidojot tīru priekšlikumu, neizceļot vienu krāsu, jo maisījums ir labi integrēts un starp toņiem ir nevainojama harmonija..

Krāsu kombinācija ļoti labi iekļaujas priekšlikumos par tīru, minimālistisku dekoru vai mazām vidēm, jo ​​abas krāsas palīdz padarīt vidi gaišu un skaidru.

Krāsas nodod ideju par spilgtu vidi

Balts un brūns / koks

Kombinācijas iespējas var paplašināties arī zemes toņos, piemēram, kokā vai brūnos toņos.

Šajā gadījumā zemes toņi spēj radīt mājīgu sajūtu apkārtējā vidē un var parādīties caur detaļām vai pat koka mēbelēm, kas veido vidi.

Tā kā zemes toņi mēdz būt tumšāki, balta krāsa ir lieliska izvēle, lai mīkstinātu nokrāsu un uzturētu perfektu līdzsvaru vidē.

Baltais un sarkanais / vīns

Tiem, kas domā izveidot projektu ar siltu krāsu dekorācijā, baltā un sarkanā iespēja ir ļoti piemērota, pievienojot sarkanu krāsu un tās nianses kā siltu krāsu priekšlikumu.

Tādējādi baltā krāsa ir lieliska izvēle, lai pieskaņotu sarkanu krāsu, saglabājot izcelto krāsu uz siltās krāsas un mīkstinot dekorācijas intensīvo krāsu, bet nezaudējot uzmanību.

Projektos tiek izcelta silta krāsa

Balta un Dzeltena

Ir daudz krāsu variantu, kas atbilst baltai niansei, un viena no iespējām ir duets ar dzelteno krāsu.

Dzeltenā krāsa mēdz nodot stimulējošāku ideju un apgaismo vidi, un tādā gadījumā tā lieliski apvienojas ar baltu, kas var mīkstināt visintensīvāko krāsu un saglabāt to izceltu.

Kombinācija ir laba izvēle tiem, kas meklē modernas krāsu idejas videi, un var strādāt dažādās telpās, tostarp mazos kosmosa projektos.

Kombinācija ir moderna

Balts un oranžs

Vēl viena nokrāsas iespēja starp siltām krāsām, kas atbilst baltai krāsu kombinācijai, ir oranža nokrāsa.

Šī krāsa sniedz izteiksmīgāku priekšlikumu un ir lieliski piemērota, lai jebkurai videi pievienotu akcentu krāsas šļakatu.

Oranžas un baltas krāsas kombinācija ir lieliska izvēle, lai harmoniski sajauktu krāsas, jo oranžā krāsā ir siltas un stimulējošas krāsas pieskāriens, savukārt baltā krāsa ir lieliski piemērota kombinācijas mīkstināšanai un miera izjūtai..

Oranžs izceļas neitrālā tonī

Balta un rozā / violeta

Lai dekorācijā izveidotu krāsu shēmu ar baltu krāsu, viena no iespējām ir dekorēšanai izmantot rozā vai purpursarkanas, skaistas krāsas!

Šajā gadījumā šī opcija var dot intensīvākus rozā un purpursarkanos toņus, piemēram, rozā un violeto, kas projektam piešķir papildu intensitāti, un tāpēc balts nāk kā neitrāls priekšlikums mīkstināt toņus.

Vēl viena iespēja ir ideja izveidot dekorāciju ar konfekšu krāsām, izmantojot gaiši rozā vai ceriņu nianses apvienojumā ar baltu, un radot ideju par maigāku vidi.

Balta un zila

Starp daudzajām krāsu saskaņošanas iespējām viens piedāvājums ir sajaukums ar zilu krāsu, kas piešķir miera un rāmuma sajūtu, un ir lieliski piemērota duetā ar baltu krāsu.

Zilā nokrāsa var atšķirties, un toņi var svārstīties no tumši zila, tirkīza, protams, Tiffany, cita starpā. Tādējādi katra zilā nokrāsa projektam var piešķirt atšķirīgu stilu, gaišākiem toņiem dodot ideju par mieru, savukārt tumšākiem toņiem baltā krāsā ir izteiktāks pieskāriens..

Dekors var dot dažādus zilos toņus

Balts un zaļš

Zaļš ir iekļauts auksto krāsu klasifikācijā, un to var kombinēt ar baltu dažādu telpu apdarei, piedāvājot dažādas nianses iespējas, kas var būt no sūnu zaļas, līdz karoga zaļai, līdz gaiši zaļai..

Tādējādi katra zaļā toņa izvēle var nodot atšķirīgu ideju projektam, tumšākiem toņiem dodot bezgaumīgu ideju, savukārt maigajām niansēm - delikatesi..

Fotoattēli parāda krāsu kombināciju dažādos kumodes

Dekorēšanas padomi ar baltu krāsu

Istabā balta krāsa

Starp priekšlikumiem izmantot balto krāsu apdarē šis dekoratīvais telpas dizains sniedz perfektu iedvesmu izmantot toni kā unikālu apdares krāsu.

Priekšlikums šeit bija par balto istabu visos sīkumos, kas ir ideāli piemērots tīram, modernam un elegantam priekšlikumam, kas paplašina mazo vidi.

Tā kā projekts ir vienkrāsains, priekšlikumā iekļautas dažādas faktūras, kas sajaucas starp mēbelēm, aizkariem, paklāju un dīvānu..

Vēl viena detaļa, lai saglabātu vidi kā apsveicamu priekšlikumu, ir dzeltenās gaismas izmantošana, kas piešķir videi mājīgākas sajūtas.

Dekors sajauc neitrālos toņus, un rezultāts ir mūžīga istaba

Telpas dizainā uz balta sienas ir liels dzeltens rāmis

Dzeltenais kafijas galdiņš ir telpas krāsu punkts

Koka mēbeles piešķir telpai mājīgāku sajūtu

Projektā redzama viesistaba melnā un baltā krāsā

Projektā balta siena izceļas 3D pārklājumu dēļ

Moderna un tīra istaba ir baltas un smilškrāsas duets

Apkārtējā vidē balta siena ir ideāls fons gaiši rozā dīvānam

Viesistabā krāsainie spilveni baltajam dīvānam piešķir krāsu pieskārienu

Istaba seko vienkāršam melnbaltā apdares priekšlikumam

Balta krāsa virtuvē

Tiem, kas meklē iedvesmu mūsdienīgam virtuves projektam, šī iedvesma ir ideāls priekšlikums, lai videi piešķirtu krāsu.

Iedvesmojoties, plānotajā virtuvē ir balti skapji, un izcelt ir sarkano flīžu siena, kas veido frontonu tuvu countertop.

Siltās krāsas siena atstāj moderno dizainu, un neitrālā toņa skapīši rada ideālu kombināciju videi, mīkstinot intensīvi sarkano krāsu uz sienām.

Piparmētru zaļā nokrāsa virtuvē ir maigas krāsas pieskāriens

Mūsdienu priekšlikums virtuvē sajauc balto un pelēko krāsu

Mazajā virtuvē ir balti skapji un oranžas detaļas, kas dizainu ņem no acīmredzamā

Mūsdienu virtuvē daļa skapju ir intensīvi dzeltenā tonī

Mūsdienu virtuves ideja ir šāda skapju dizains, kas veidots baltā un violetā krāsā

Mūsdienu virtuves dizainā ir skapji tumši zilā tonī un elements rozā zeltā

Daļa koka skapju virtuvei rada mājīgu sajūtu

Projektā virtuves darba virsmas ir brūnas

Soliņš un rozā virtuve ir šarms!

Baltas flīzes mīkstina dekoru ar ziliem skapjiem

Balta krāsa guļamistabā

Tiem, kas sapņo par baltu istabu, šis projekts sniedz perfektu iedvesmu gaišā un modernā vidē!

Šeit tika ierosināts izmantot dominējošo balto krāsu, jo tā parādās uz sienām un gultas veļas, un pelēko detaļu pievienošana ir lieliski piemērota, lai saglabātu neitrālu krāsu diagrammu videi, bet pievienotu mūsdienīgu pieskārienu..

Projektā pelēkā krāsa parādās tikai detaļās un ir lieliski piemērota vides pārveidošanai, bet nenovirzot uzmanību no gaišas un pārsvarā baltas istabas.

Sarkanā un baltā istaba projektam piešķir siltu krāsu

Zīdaiņu istabai ir neitrāla krāsu shēma

Gaiši rozā elementi padara telpu delikātu

Numurā ir zili akcenti, kas piešķir mierīgumu videi

Balta krāsota ķieģeļu siena piešķir telpai faktūru

Dekorā ir elementi antīkā rozā tonī

Projektā ir divvietīga guļamistaba ar tīru un modernu stilu

Balta un melna zīdaiņu istaba ir moderna

Gultā ir purpursarkani elementi, kas izceļas pār balto gultasveļu

Balta krāsa vannas istabā un tualetē

Balta krāsa lieliski darbojas mazās vidēs un rada spilgtuma un plašuma sajūtu, tāpēc vannas istabas dizainam tā bieži ir ļoti izplatīta izvēle.

Tomēr projektam nav jābūt vienkrāsainam, un tā piemērs ir šis priekšlikums, kurā ir pārsvarā balta vannas istaba, bet ar tumši ziliem elementiem, kas piešķir modernu stilu un piešķir apkārtējai videi krāsu..

Tumši zils parādās grīdas detaļās, kā arī galda virsmā un iebūvētajā nišā, radot ideju par mūsdienīgu vannas istabu..

Dizains ir paredzēts vienkrāsainai vannas istabai

Tualetē sienai ir metro flīžu pārklājums, kas sēdējis skujiņu stilā

Koka skapis dod mājīgāku sajūtu vannas istabai

Tualete ir tīrs un mūsdienīgs priekšlikums

Gaiši rozā pastilas padara vannas istabu smalku

Mūsdienu vannas istabā ir niša, kas iebūvēta dzeltenā krāsā

Zilas flīzes piešķir vannas istabai krāsu

Vannas istaba ir balta ar melna marmora elementiem

Ar 3D pārklājumu siena vannas istabu padara mūsdienīgu

Ja jūs būtu bijis komandā, kurai krāsa šķita blāva, noteikti pēc šī ieraksta jūs redzējāt, ka varat mainīt savas domas, galu galā neitrālais tonis ļauj daudz neticamu ideju un kombināciju, kas pārveido jebkuru vidi!

Apšuvums māju fasādēm
Ikviens ir dzirdējis, ka pirmais iespaids vienmēr ir tas, kas paliek. Mājas fasādes izskats ir tieši tāds, pirmais iespaids, ka kādam rodas māj...
Koka sienu apšuvuma cenas un fotogrāfijas
Viens no izšķirošajiem punktiem mājas apdarē nav dekoratīvie priekšmeti, piemēram, gleznas, vāzes un citi rotājumi, tie ir tikai dekoratīvi pri...
Akmens ārsienu flīzes
Īpašuma ārpuse vienmēr ir problēma, jo cilvēki uztraucas par iekšpusi un aizmirst par ārpusi, un galu galā viņi iegūst tikai krāsu roku, par ko...