Apdare

Krējuma krāsa dekorācijā - 50 modernas idejas mājas dekorēšanai!

Krējuma krāsa dekorācijā - 50 modernas idejas mājas dekorēšanai!

Jautājums par to, kuru krāsu izmantot dekorācijā, ir diezgan bieži, un bieži vien neitrālās krāsas, piemēram, krēma krāsa, galu galā kļūst par lielisku iespēju tīrā vidē vai pat mīkstina rotājumu ar krāsainiem toņiem..

Un, ja jums ir šaubas par to, kā lietot krēmkrāsu un apvienot to dekorācijā, ierakstā mēs apkopojam padomus un iedvesmas, lai dekoratīvais dizains būtu pareizs un izveidotu īpašu rotājumu ar šo neitrālo toni.

Tēmas

Kuras krāsas atbilst krēmam?

Starp neitrāliem toņiem ir diezgan bieži sajaukt tādus nokrāsas kā smilškrāsas, krēmkrāsas, ziloņkaula krāsas. Un, lai izvairītos no šīs neskaidrības, mēs paņēmām diagrammu ar šo neitrālo toņu variācijām.

Analizējot šīs toņu variācijas, ir iespējams pamanīt, ka smilšu un ziloņkaula nokrāsām nedaudz vairāk pieskaras zemes toņi, savukārt krēma krāsai ir nedaudz dzeltenīgāks pieskāriens. Bēša ir variācija ar kailuma pieskārienu. Pērļu nokrāsa ir arī starp sārtajiem kailiem, radot maigu nokrāsu. Lai pabeigtu neitrālos toņus, ir arī lins, kas ir izsmalcinātāka baltās krāsas variācija un rada vieglu pieskārienu starp smilškrāsu un pelēku..

Un, lai labāk saprastu, kā krējuma krāsa var darboties rotājumā, mēs kopā ar šo neitrālo toni paņēmām padomus par nepatiesām kombinācijām.

Balta

Ja ideja ir saglabāt neitrālu krāsu piedāvājumu dekorēšanai, pārliecināts par balto un krēmkrāsu duetu, saglabājot dekoru tīru un ar maigiem toņiem.

Baltā krāsa ir ideāls sastāvs, lai saglabātu krēmkrāsas gludumu, un šo duetu var izmantot jebkurā vidē tīrai dekorēšanai..

Duets ir neitrāls un tīrs rotājumā

Brūns

Rotājumi ar krēmkrāsu var iegūt arī papildu pieskārienu siltākai krāsai, kā tas ir brūnā krāsā, piešķirot kombinācijai piezemētu toni.

Šis duets ir starp neitrālu siltā tonī, kas ir ideāls variants dažādām vidēm, jo ​​krēms darbojas kā maigāka likme, bet brūns ir tumšāks un piezemēts tonis, kas rada mājīgu sajūtu vidē..

Krēms mīkstina zemes un tumšāku toni

melns

Lāpstiņu krāsa ir maigāka un neitrālāka nokrāsa, kas ir ideāli piemērota tumšām krāsām, kā tas ir krēma un melnā dueta gadījumā.

Kombinācija ir ideāla likme, lai piešķirtu vieglu pieskārienu melnajai krāsai un radītu mūsdienīgu rotājumu ar kontrastējošām krāsām un lieliski piemērotu mūsdienu dekorēšanas stilam.

sarkanvīns

Neitrālo toni var izmantot arī ar siltām un intensīvām krāsām, un tādā gadījumā tas ir derība, lai mīkstinātu kombināciju intensitāti, tāpat kā krēma tonis tiek izmantots ar sarkanās un vīna niansēm..

Šīs intensīvākās krāsas ir ideāli piemērotas, lai radītu siltu pieskārienu videi, taču tās var pārslogot telpu, tāpēc kontrasts ar krēmkrāsas krāsu ir ideāls, lai izveidotu līdzsvara punktu rotājuma krāsu diagrammā.

Zils

Kombinācijai ar krāsu pieskārienu ir vērts derēt par zilajām niansēm, kas var būt no gaiši zilas līdz tumši zilai nokrāsai..

Zilā krāsa mēdz nodot mieru, un, apvienojumā ar krēmkrāsu, tā rada mierīgāku un skaistu dekorēšanas sajūtu!

pieauga

Vēl viena ļoti izplatīta kombinācija ir krēmkrāsas un rozā krāsu duets, krāsas, kuras bieži izmanto kopā meiteņu istabās un bērnu rotājumos, kas šajā gadījumā mēdz dot maigāku rozā nokrāsu..

Duets ir skaists un var piešķirt dekoram romantiskākas sajūtas, ja izvēle ir maigāka rozā nokrāsa.

Apdares padomi ar krējuma krāsa

Krējuma krāsa telpā

Iedvesmojoties no krēmkrāsas izmantošanas telpā, šeit esošais priekšlikums rada tīru un gaišās krāsās veidotu dekoru mūsdienīgai telpai..

Krēmkrāsas nokrāsa parādās uz sienām un arī uz stūra dīvāna, ienesot kompozīcijā lielu harmoniju.

Dekors rada arī citas neitrālu toņu variācijas, piemēram, smilškrāsas un brūnas detaļas, kas parādās uz koka mēbelēm.

Šī kombinācija rada plašākas vides sajūtu gaišo krāsu dēļ, un priekšlikums ir paredzēts ļoti gaišai telpai.

Lauku mājā sienu maigā krāsa rada spilgtu atmosfēru

Krēmveida dīvānam ir spilveni un antīka rozā sega

Istaba ir labi apgaismota ar krēmveida sienām

Viesistabā krēmveida dīvāns izceļas zilā paklāja un spilvenu priekšā

Krēmkrāsas virtuvē

Šis neitrālais tonis ir ļoti demokrātiska likme, un to var izmantot dažādos projektos un vidēs, kā parādīts šajā amerikāņu virtuves projektā.

Ideja bija padarīt integrēto virtuvi par neitrālu punktu, kas atbilstu pārējai videi, tāpēc plānotie krēmkrāsas skapji piešķir ideālu neitrālu apdari projektam.

Šajā gadījumā skapju maigā krāsa lieliski sajaucas ar istabas gaiši zilo sienu, izveidojot krāsu shēmu, kas ideāli piemērota integrētajai videi..

Virtuvē krāsa parādās uz galda virsmas un atbilst smilškrāsas skapjiem

Neitrāls countertop ir lieliski piemērots virtuves dizainam

Mazajā virtuvē ir krēmveida skapīši

Neitrālu krāsu skapīši izceļ plānotā galdnieka sarkanās detaļas

Virtuvē ir pielāgoti krēmveida skapīši un melni darba virsmas

Krējuma krāsa telpā

Krēma nokrāsai nav jābūt dekorācijas galvenajai krāsai, tā var būt sekundāra iespēja, lai aizpildītu vides krāsu shēmu, kā parādīts šajā dekoratīvajā divvietīgās guļamistabas projektā.

Priekšlikumā divvietīgajai guļamistabai ir gaiši zila siena un zilas gultas veļa, kas kontrastē ar koka grīdu un mēbelēm.

Lai pabeigtu šo dekorāciju un pievienotu krāsu punktu, kas palīdz izgaismot telpu, likme tika likta uz garo aizkaru un krēmkrāsas nokrāsu, kas bija sekundāra iespēja un kas pilnīgi aizpilda telpas krāsu shēmu..

Zīdaiņu istaba piedāvā smalku un romantisku priekšlikumu ar krējuma un rožu duetu

Krēmveida galvas klājs uztur tīru divvietīgas guļamistabas stilu

Zīdaiņu istaba ir neitrāla attiecībā uz krējuma un baltā dueta

Divvietīgajā numurā krāsa ir pieejama kā tīra projekta iespēja

Krāsa bija likme uz istabu ar Provansas dekoru

Krēmkrāsas vannas istabā

Krāsa var būt arī neitrāla vannas istabas dekoratīvā dizaina iespēja, saglabājot šai videi gaišu krāsu diagrammu.

Šajā projektā bija doma likt likmes uz krējuma un baltā dueta, saglabājot tīru un mūžīgu vannas istabas stilu.

Krēmkrāsas krāsa parādās caur marmora apdari, kas atrodas uz izlietnes virsmas, uz grīdas un sienas seguma daļā..

Tādējādi dizains ir diezgan elegants ar krēmkrāsas marmoru un pievienojot baltu krāsu, kas projektam ir ideāla kompozīcija.

Vannas istabā ir krēmkrāsas marmora flīzes

Gaišā krāsa šķiet tāda, kā ieteikts mazajai tualetei

Vannas istabā krēmveida sienai ir zemes toņu pastilu sloksne

Vannas istaba ir mūžīga ar neitrālu krāsu sajaukumu

Vai esat derējis uz šo neitrālo dekorēšanas toni? Pastāstiet, ko jūs domājat par toni un kurā vidē krāsa jums visvairāk patīk.

50 Betmena partijas idejas - dekorēšana, ballīšu atbalstīšana un kūka
Ballīte ar vispieprasītāko tēmu ir super varoņa Betmena ballīte, tā var ievadīt gadu, gadu, kas aizvien pieaug, dzeltenās un melnās krāsas kombinācija...
Minion Party apdare
Šīs mazās dzeltenās būtnes tik ļoti iekaroja bērnu sirdis, ka kļuva par otro lielāko animāciju kino vēsturē. Un visi šie panākumi kalpoja par iedvesmu...
Bārbiju istaba - apdare
Ja istaba ir pilnībā dekorēta ar priekšmetiem, kas saistīti ar princesi, sapņo vairums bērnu, kas ikdienā lieto karikatūras, vai ne? Daudzi galu galā ...