Apdare

Krāsa Fendi dekorācijā

Krāsa Fendi dekorācijā

Mūsdienās krāsu palete kļūst arvien pilnīgāka, galvenokārt tāpēc, ka katru gadu vides dekorēšanai parādās dažādas krāsu tendences. Viena no šīm tendencēm ir Krāsa Fendi dekorācijā, kas ir arvien augstāks. izbraukšana!

Starp jaunumiem ir Fendi krāsa, kas ir neitrāla krāsa, kas radusies savienībā starp zaļgani pelēku ar smilškrāsas un betona toņiem. Fendi nosaukums radās no itāļu zīmola, kas izveidots pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Šajā periodā veikalā tika izlaisti tādi produkti kā luksusa rokassomas, kurās bija šī krāsa, kas līdz tam nebija precedenta.

Šis tonis šodien ir bijis ļoti pieprasīts, jo tas spēj eleganti, tīri dekorēt vidi un piešķirt minimālisma niansi..

Krāsa Fendi dekorācijā

Fendi iekārtota ēdamistaba

Fendi dekorēta viesistaba

Fendi istaba

Fendi dzīvokļa apdare

Saturs

Fendi krāsu kodi

Vai vēlaties uzzināt citas eksotiskas krāsas jūsu apdarei? Tāpēc izmēģiniet Marsala dekoru un uzticieties krāsai, kas izvēlēta kā 2015. gada krāsa.

Fendi krāsu virtuve

Fendi tonis virtuvē piešķir daudz harmonijas videi, palīdzot izveidot ērtu un tīru telpu ēdiena gatavošanai. Sienas var pārklāt ar Fendi sienas papīru, kas piemērots mitrām vietām, lai netraucētu ūdens un mitruma šļakatas..

Papildus tapetēm ir citi Fendi pārklājumi, piemēram, porcelāns, koks, keramika, flīzes, flīzes, teksturēta pasta, stikls, atbilstoši struktūrai, kuru vēlaties izveidot savā virtuvē.

Šī krāsa ir lieliski piemērota minimālisma virtuves dekoram, jo ​​tā mīkstina vidi un padara to ērtāku. Ja vēlaties to, mēģiniet salikt pārējo dekoru ar mēbelēm baltos vai pelēkos toņos, lai radītu organizācijas un telpas iespaidu.

Tomēr, ja jūsu vēlme ir izmantot Fendi krāsu kā galveno varoni jūsu virtuves apdarē, jūs varat salikt vidi ar dažiem īpašiem pieskārieniem, kas ietver daudz spilgtākas un pārsteidzošākas krāsas, bet tas viss eleganti..

Virtuve dekorēta sarkanā un fendi krāsā

Fendi virtuve

Virtuves darba virsma ar Fendi salu

Virtuve dekorēta U, Fendi krāsā

Virtuve ar fendi elementiem

Izsmalcināts virtuves dekors

Skaista virtuve ar countertop Fendi

Virtuve ar fendi grīdu

Fendi sadedzināta cementa virtuves darba virsma

Fendi krāsu istaba

Jauka istaba ir tā, kas mums sniedz komforta, siltuma un miera mirkļus, kā arī Fendi krāsu, kas to spēj dot jūsu dekorā..

Šī krāsa var būt jebkurā telpā; vai tā būtu pāra, vienvietīga vai mazuļa istaba, kas lieliski iederēsies dekorā.

Šis tonis var būt tapetes, uz galvas klāja, paklājiem, gultas piederumiem un aizkariem.

Papildus tam, ka šī krāsa nodrošina ērtu izskatu, atkarībā no kombinācijas un jūsu veidotajiem elementiem, šī krāsa rada ļoti stilīgu un mūsdienīgu vidi.

Divvietīga guļamistaba, kas dekorēta 2017. gada krāsā

Divvietīga guļamistaba, kas dekorēta izsmalcinātā krāsā

Skaists divvietīgs numurs, kas dekorēts ar apgaismojumu vietās

Fendi bērnu istabas dekors

Fendi bērnu istaba ar svītrainu sienu

Liela dekorēta divvietīga guļamistaba

Vai jums patika rotājumi un stils, ko nodrošina Fendi krāsa? Es esmu pārliecināts, ka jā! Sekojiet jaunumiem, lai jūs varētu izmantot šo tendenču krāsu savā nākamajā dekorā.

Dekoratīvie spoguļi - plakani, izliekti, apaļi, spoguļu rāmji
Papildus tam, ka spogulis palielina vizuālo sajūtu, ka vieta ir lielāka nekā patiesībā, spogulis palīdz arī apgaismot un izbaudīt vidi, ja tas ir uzst...
Koka mēbeles - Cenas, fotogrāfijas un zemnieciskas mēbeles
Ir grūti iedomāties māju, kurā nebūtu vismaz viena koka darināta detaļa. Koka mēbeles ir izturīgas (ja tās tiek labi uzturētas, paaudzes būs ideālā st...
Sponge Bob Party - rotāta bērnu ballīte
Es nezinu par tevi, bet man ir ļoti jautri salikt bērnu rotājumus un pat tad, ja varoņi ir no slavenā SpongeBob dizaina, kas atveras dažādu lietu radī...