Apdare

Melna krāsa - 74 idejas modernai un izsmalcinātai dekorēšanai!

Melna krāsa - 74 idejas modernai un izsmalcinātai dekorēšanai!

Melnās krāsas izmantošana dekorācijā var dot daudzas nozīmes, un, lai gan tā ir neitrāla krāsa, slēgtais tonis var būt ļoti daudzpusīga likme, kas ir mūžīgs un elegants dekoru variants, turklāt daudz personības nodošana.

Un, ja jums ir šaubas par tik tumšu apdares krāsu un baidāties atstāt priekšlikumu gotisku vai pārāk slēgtu, ierakstā mēs atnesām padomus, kā apvienot melno krāsu, un idejas, kā elegantā veidā izmantot neitrālu un tumšu toni. rotājumā vai nu kā izcelto vai fona.

Tēmas

Nozīme melna krāsa

Ja pirms dekorācijas toņa izvēles jūs mēģināt zināt krāsas nozīmi, lai redzētu, kādas enerģijas un pat to simboliku krāsa var nodot apkārtējai videi, pārejam pie melnās krāsas nozīmes.

Lai gan daudzi cilvēki toņu uzskatīja par pārāk noslēgtu un saistīja krāsu ar vientulību, melnās krāsas izmantošana dekorācijā rada vairākas nozīmes, kas saistītas ar eleganci, greznību un izsmalcinātību. Tas ir, apdarē šis tumšais tonis ir saistīts ar bagātību un greznību.

Kuras krāsas atbilst melnai?

Diezgan bieži šaubās, kuras krāsas atbilst melnajām krāsām, un patiesība ir tāda, ka šis tumšais un neitrālais tonis pieļauj daudzas kombināciju iespējas.

Kopumā gaišāki toņi, kas dod gaismu videi, ir precīzākas kombinācijas, un citu ļoti slēgtu toņu izmantošana var radīt smagāku priekšstatu par dekoratīvo priekšlikumu. Tāpēc ir nepieciešams izveidot līdzsvarotas kombinācijas.

Balta

Starp visredzamākajām kombinācijām nav iespējams nedomāt par melnbaltās krāsas sajaukumu rotājumā, jo šī ir klasiska kombinācija un tā nekad neiziet no modes.

Likme uz baltu ir droša izvēle, un krāsa ir lieliska, lai saglabātu vides spilgtumu, novēršot melnas krāsas izmantošanu, atstājot vidi pārāk uzlādētu..

Tādējādi kompozīcija ienes neitrālu krāsu klasiku, kas apvienojas ar dažādām vidēm.

Mūsdienu guļamistabas dizainā tika izmantots melnbaltais duets

Metāliskie toņi

Papildus tradicionālo krāsu izvēlei melnā krāsā tiek pieļauti arī metāla toņi, piemēram, sudrabs, zelts vai sārts zelts.

Tumšas krāsas un metāla toņu sajaukums uzlabo krāsu nozīmi, piešķirot projektam vēl lielāku eleganci un izsmalcinātību.

Šajā gadījumā galvenais padoms ir izvēlēties tikai vienu no metāla toņiem, lai tie atbilstu melnajiem, saglabājot priekšlikumu elegantu un ar greznu pieskārienu..

Pelēks

Krāsu izvēle var arī saglabāt krāsu paleti neitrālu, apvienojot melno un pelēko krāsu.

Tādējādi pelēkā izvēle ir krāsa, kas ir ļoti tuvu melnai, bet mazāk tumša, kas ir ideāls kontrapunkts, lai apgaismotu vidi un saglabātu ideju par mūsdienīgu rotājumu..

Šai kombinācijai ir vērts derēt par mākslīgā apgaismojuma detaļām ar dažādiem gaismas punktiem, atstājot aukstākos un tumšākos toņus vairāk izgaismotus.

Melnā un pelēkā guļamistaba rada modernu gaisu dekorā

Bēša

Starp neitrālu krāsu izvēli, lai tie atbilstu melnajam, klasiskā dekorācija ir bēša, gaišāka nokrāsa un lieliski piemērota gaismas parādīšanai apkārtējā vidē.

Melnās un smilškrāsas kombinācija rada dekoram interesantu un neitrālu priekšlikumu, saglabājot dekoru modernu un neitrālos toņos.

Divvietīgā guļamistaba ir eleganta smilškrāsas un melnas krāsas kombinācijā

Karstas krāsas

Starp daudzajām iespējām, kā apvienot melno krāsu, silto toņu izvēle ir likme iekļaut krāsas pieskārienu apkārtējai videi un padarīt telpu dinamiskāku un stimulējošāku..

Tātad melnās krāsas maisījums ar dzeltenu, sarkanu vai oranžu krāsu ir ideāls maisījums, lai pievienotu siltu krāsu un tajā pašā laikā padarītu telpu stimulējošāku..

Rozā purpursarkana

Krāsu diagramma, kas atbilst melnai, ir diezgan plaša, un starp daudzajiem toņiem, kurus var izmantot ar tumšo krāsu, rozā un purpursarkanā variācija ir ļoti laba.

Rozā toņu gadījumā ir vērts izmantot mazāk dinamisku kombināciju, izmantojot gaiši rozā vai tējas rozā krāsu un apvienojot perfektu duetu ar melnu. Kaut arī kombinācija ar rozā ir stimulējošāks un drosmīgāks priekšlikums.

Kombinācija ar violetu saglabā ideju par tumšiem toņiem, bet rada violetu kā krāsu piedevu, kas pabeidz greznības ideju.

Tirkīzs

Vēsie toņi un zilās krāsas nianses ir arī lieliskas kombinācijas ar melno krāsu un rada ideālu sajaukumu dažādām vidēm un dekoratīviem priekšlikumiem.

Šajā gadījumā ideāls ir derēt uz gaišākiem ziliem toņiem, mīkstinot tumšāku toni.

Kombinācija var paplašināties arī līdz tirkīza zilai krāsai, kas piesaista daudz jautrāku krāsu, lai tā atbilstu melnai.

Zaļš 

Melnā krāsa ir pamata un neitrāla izvēle jebkurai videi, un šajā kontekstā tā pieļauj daudzas iespējamās kombinācijas, kā tas ir gadījumā, ja zaļu lieto kopā ar tumšāku krāsu.

Zaļā krāsa var parādīties caur augiem vai pat priekšmetu gaiši zaļā vai pat sūnu tonī, tādā gadījumā tumšā krāsu diagramma ir diezgan eleganta un klasiska.

Tumši zaļais dīvāns kontrastē ar melno sienu

Brūns / Brūns

Melnā un brūnā krāsa tiek izmantota retāk, taču ņemiet vērā, ka šīs krāsas ir ļoti labi apvienotas, jo zemes toņi var pievienot siltāku vidi, neļaujot melnajai krāsai atstāt telpu ar aukstu aspektu.

Tādējādi brūna vai brūna krāsa var parādīties diskrēti un caur koka mēbelēm, radot zemes nokrāsu un siltāku koka izmantošanas aspektu.

Dekorēšanas padomi ar melnu krāsu

Istabā melna krāsa

Ja neesat pārliecināts par melnās krāsas izmantošanu istabas apdarē, varat likt uz šo slēgto toni kā fonu, nevis izcelt, lai projektam piešķirtu krāsu eleganci, bet neatstājot vidi pārāk tumšu..

Priekšlikums sekot šai idejai par slēgtu krāsu kā fonu ir dzīvojamās istabas ar melnu dīvānu priekšlikums.

Priekšlikumā dīvāns ir būtisks priekšmets telpā, un pārējās apdares vidū tas ir melns ar pelēkām un baltām detaļām..

Tādējādi dīvāns garantē projekta eleganci, taču neatstājot telpu pārāk tumšu. Apšuvums tiek apvienots arī ar citiem elementiem, piemēram, kafijas galdiņiem, kas arī ir tumši, saglabājot nevainojamu dekorācijas harmoniju.

Telpā, kurā dominē tumšas krāsas, rozā zelta kafijas galdiņi papildina mūsdienīguma un greznības ideju

Melnā siena padara telpu modernāku

Istabā tumšā krāsa ir sajaukta ar zemes toņiem, padarot atmosfēru patīkamāku

Mūsdienu projektam telpas griesti bija nokrāsoti melni

Koka mēbeļu detaļas tumšās sienas priekšā padara istabu mājīgāku

Istabā ir siena un melni atzveltnes krēsli

Oranžas krāsas detaļas apgaismo telpu ar melnu sienu

Mazajā telpā baltais aizkars palīdz izgaismot dekoru tumšās krāsas

Sarkanie spilveni rotā tumšo dīvānu

Telpā ir sajaukums ar smilškrāsu, kas izgaismo tumšākos elementus

Melna krāsa virtuvē

Tiem, kas domā, ka melnā krāsa ir ierobežota dažās vidēs, šī melnā virtuve parāda, ka krāsa ir diezgan daudzpusīga un ideāla derība mūsdienu virtuvēm.

Mazās virtuves dizainā melnā krāsa parādās sienas ieliktņos un plānotajos skapjos, saglabājot tumšo krāsu kā dominējošo vides toni..

Lai līdzsvarotu vietu, likme tika likta uz brūnām un koka detaļām, tāpat kā koka skapju daļām un koka porcelāna flīzēm, radot koka silto nokrāsu, lai līdzsvarotu mazās virtuves krāsu shēmu un izveidotu priekšlikumu pretimnākošāks.

Melnbaltā virtuve ir moderna

Rozā zelta siena atstāj virtuvi elegantu melnu

Dzīvokļa virtuvē ir melni un sarkani skapīši

Koka grīda padara virtuvi viesmīlīgāku

Projektā ritenis tika izgatavots no melnas metro flīzes

Spoguļu skapji paplašina un izgaismo melno virtuvi

Virtuve ar dzelteniem akcentiem ir moderna

Mūsdienu virtuve ir melnas un dzeltenas krāsas sajaukums

Daļa koka apdares skapju rada ideālu krāsu kombināciju virtuvē

Dzeltenā svītra uz sienas apgaismo virtuvi ar tumšiem skapjiem

Priekšlikumā grīda, kas imitē sadedzinātu cementu, ir līdzsvarā ar melno virtuvi

Melna krāsa guļamistabā

Guļamistabai viena no idejām ir radīt siltu un relaksējošu vidi, un tas bieži izslēdz melnās krāsas lietošanu. Tomēr ir iespējams izveidot melnu istabu, kas ir lieliski piemērota atpūtai, un tas būs atkarīgs no projekta sastāva un izvēlētajām krāsām, lai tās atbilstu melnajai krāsai..

Kā iedvesma projektam ideja šeit rada melno krāsu, kas stiepjas no gultas galvas līdz griestiem, izveidojot modernu melnu joslu telpas dekorēšanai..

Lai līdzsvarotu tumšo krāsu, istabā apdarē ir krāsaini elementi, padarot telpu viesmīlīgāku un pievilcīgāku.

Turklāt dabiskā gaisma, kas nonāk telpā, arī palīdz mazināt melnās sienas tumšāko krāsu.

Dzeltenie spilveni uz gultas padara telpu stimulējošāku

Mūsdienu guļamistaba ir melna, pelēka un balta sajaukums

Divvietīgajā guļamistabā ir tumša siena

Melnajā sienā ir ģeometriskas detaļas

Melnā un zelta istaba ir eleganta un moderna

Zelta detaļas padara istabu modernu

Mazajā telpā ir mūsdienīgs melnbalts dekors

Gaiši rozā tonis papildina dekoru

Koka mēbeles melnās sienas priekšā padara istabu mājīgāku

Eleganta istaba ar smilškrāsas akcentiem

Rāmji uz balta fona izgaismo tumšo sienu

Melna krāsa vannas istabā un tualetē

Un kurš teica, ka ir ierobežojumi, kad valkāt melnu? Neskatoties uz tumšo krāsu, tonis ir neitrāls, un to var izmantot dažādās telpās, ieskaitot izlietnes un vannas istabas.

Dizaina iedvesma rada tumšo krāsu, kā tika ieteikts šai mazajai tualetei, un šajā gadījumā izvēle bija saglabāt melnu krāsu kā fonu, lai nesvērtos mazajā vidē.

Videi bija doma izmantot sadedzināta cementa iedarbību uz sienām un grīdu un likt uz melno krāsu izlietnē, jaucējkrānā un tualetē. Lai dekorācijā izveidotu perfektu līdzsvaru starp melno un pelēko.

Vannas istabā ģeometriskās tapetes ir melnā un zelta sajaukums

Tualetē ir melna marmora grīdas

Mūsdienu vannas istaba ir melnā un baltā sajaukums

Melnbaltā vannas istabā ir klasisks krāsu duets

Vannas istaba ir klasisks melnbaltā duets

Dizainā tumšās krāsas sešstūra formas ieliktņi pārklāj sienas daļu

Tualete piešķir tumšu krāsu ar eleganci

Izsmalcinātajā tualetē sajauc melnu un zeltu

Vannas istabā melnā siena ir moderna

Melnie trauki veido lavabo dizainu

Tagad, kad esat redzējis, kā apvienot toni ar citām niansēm un padomiem, kā to izmantot dekorācijā, ir pienācis laiks derēt par šo toni par elegantu un modernu dizainu.

35 MINNIE ROOM Idejas Apdare un mēbeles
Guļamistaba ir būtiska mājas sastāvdaļa, it īpaši, ja jums ir bērns. Šī ir izšķiroša vide, kas prasa vislielāko rūpību un plānošanu. Tas ir tāpēc, ka,...
35 SALDĒTU TELPU Idejas Apdare un mēbeles
Bērnu istaba ir īpaša vide. Jo īpaši tāpēc, ka daudzi no viņiem labu dienas daļu pavadīja šajā vidē. Tāpēc, plānojot bērnu istabu, ir jādomā par visām...
Fojē - Vienkārši dekorēšanas padomi un mūsdienīgs dekors
Ieejas halle ir jūsu mājas vizītkarte, un lielāka uzmanība ir pelnījusi to, ka esat pirmā vide, kuru redz apmeklētāji. Uzziniet, kā izrotāt savu zāli....