Apdare

Pērļu krāsa - 50 dekorēšanas padomi un kā lietot vidē!

Pērļu krāsa - 50 dekorēšanas padomi un kā lietot vidē!

Jūs zināt pērļu krāsa? Ļoti karsts dekorēšanas vidēs, šim tonim nav parauga, jo krāsu, audumu un dekoratīvo priekšmetu zīmoli piedāvā diferencētus produktus, kurus sauc par “pērlēm”..

Parasti šī krāsa caurstrāvo starp rozā un perlamutra smilškrāsu, veidojot daļu no ļoti skaidras un smalkas paletes. Tādā veidā, izvēloties pievienoties šīs tendences vilnim, ir labi paturēt prātā, ka jūs sastapsieties ar daudziem toņiem.

Tur jums vajadzētu būt uzmanīgiem, lai uzzinātu, kā viņi patiešām izskatās, un izvēlieties tos, kas vislabāk atbilst jūsu projektam.

Padoms ir šāds: lūdziet pārdevēju parādīt krāsu testus, piemērus un, ja piemērojams, pat atvērt krāsu bundžas, lai pārliecinātos par to, ko pērkat. Ja jūs gatavojaties pirkt tiešsaistē, paņemiet visas šaubas pie piegādātāja.

Parasti pērļu krāsa ir izmantota, lai videi nodrošinātu vieglumu un žēlastību.

Ja jums patīk šis dekorācijas modelis, varat apsvērt iespēju izmantot šo jauno krāsu! Lai arī tas ir atšķirīgs, tas ir neitrāls un ļoti daudzpusīgs. Jūs varēsiet to sajaukt ar citām krāsām, faktūrām un rakstiem.

Lai runātu vairāk par šo tendenci, mēs nolēmām izveidot ierakstu, kurā ir daudz padomu, informācijas un iedvesmas attēlu. Kā būtu ar mums pārbaudīt?

Tēmas

Kuras krāsas atbilst pērļu krāsai?

Pirmais un galvenais jautājums, kas rodas, izvēloties krāsu iekšējai apdarei, ir tas, kuras krāsas mēs varam apvienot. Visi ilgojas pēc harmoniska un skaista rezultāta.

Runājot par pērļu krāsu, mēs jau varam to izcelt liels potenciāls saskaņot daudzas citas krāsas. Galu galā, kā mēs teicām iepriekš, tas ir daudzpusīgs un neitrāls tonis.

Tātad jums ir brīvs ceļš uz savu iztēli. Pērļu krāsu ir iespējams izmantot dekorā ar dinamiskas, spēcīgas krāsas, vai arī ar pasteļtoņu, zemes vai pelēcīgas krāsas. Tas ir, ir iespaidīgs testēšanas un izvēles iespēju klāsts.

Zemāk ir hromatiskais aplis, kas parāda līdzīgas krāsas, kas atrodas blakus, un papildinošās krāsas, kas atrodas tieši pretī, bet izskatās brīnišķīgi kopā. No tā jums ir ideja par to, kas ar ko iet.

Hromatiskais aplis

Analizējot krāsu apli, jūs varat redzēt, ka pērļu krāsa atbilst gaišākiem oranžajiem toņiem. Šeit mēs to varam attiecināt uz oranžiem, koraļļiem un dažiem zemes toņiem.

Līdz ar to papildinošs kas saprotas, būtībā ir zilie toņi. The analogs ir dzeltenā vai sarkanā nokrāsa. Ir vērts teikt, ka gaišie un tumšie toņi ir tā vērts, tos visus bez bailēm var apvienot ar “pērli”.

Īsāk sakot, pērļu krāsa apvienojas ar:

Ā! Kā dekorēšanas iespējas ar pērli mēs varam minēt arī metāla krāsas. Piemēram:

Īsāk sakot, šīs ir krāsas, kas izskatās skaisti ar pērļu krāsu. Ideāls ir tas, ka jūs izvēlaties krāsu paleti, ko izmantot katrā vidē, nevis sajaucot visas tās, kuras mēs pieminējām uzreiz.

Pērļu krāsas dekorēšanas padomi

Parādījuši krāsas, kas atbilst pērļu krāsai, parādīsim piemērus, kā dekorēt vidi.

Ir vērts atcerēties, ka šī ir krāsa, kas piedāvā mīkstu dekorēšanas priekšlikumu, bet to var pārveidot, ja iekļaujat citas, intensīvākas un tumšākas krāsas.

Pērles krāsu ir iespējams izmantot dažādos veidos vides apdarē, kas var būt gan iekšēja, gan ārēja.

1 - Sienas

Kā mēs teicām raksta sākumā, šodien ir daudz sienu krāsu zīmolu, piemēram, Suvinils, Koraļļi un Lukscolor, kas piedāvā tādas nokrāsas kā “pērle”. Daži nāk ar citām nomenklatūrām, piemēram, “pērļu māte”. Ideāls ir tas, ka jūs pārbaudāt un patiešām zināt, kāds tonis tiek pirkts, jo katram zīmolam ir lielāka vai mazāka intensitāte, kas var traucēt jūsu projektam.

Rūpējoties par to, jūs varat izmantot perlamutra toni uz jūsu mājas sienām un ļaunprātīgi to izmantot. Tie var būt no dzīvojamās istabas, ēdamistabas, guļamistabām, vannas istabām vai virtuvēm.

Papildus krāsām, proti, ir iespējams atrast dažus šīs krāsas pārklājumus, neskatoties uz to, ka tas ir kaut kas grūtāks. Ir porcelāna flīzes un tapetes, kas palīdz projektam piešķirt īpašu pieskaņu.

2 - Tekstilizstrādājumi

Vēl viens punkts, kas var dot labumu jūsu dekorēšanai, ir ieguldījums pareizajos tekstilizstrādājumos. Pērļu krāsas aizkari, spilveni, paklāji un segas var padarīt visu atšķirīgu.

Tos var pat izdrukāt, bet, ja to pamatne ir vēlamajā krāsā, tas videi piešķirs stilu. Foršākais ir tas, ka pašlaik ir pieejami daudzi gabali, papildus tiem, kurus jūs varat izveidot vai pasūtīt.

Lasiet vairāk par tēmu: Kā padarīt aizkarus: 25 skaistas idejas dekorēšanai un soli pa solim!

3 - mēbeles

Vai esat kādreiz domājuši par dažādu krāsu mēbeļu izmantošanu dekorā? Šodien, pieaugot plānots, bija viegli izvēlēties materiālu nokrāsas.

O MDF, galvenokārt tas var parādīties daudzās krāsās un var būt izvēle jums, kas vēlas perlamutra dekoru.

Bet papildus tam ir arī brilles un iespēja lakot mēbeles, kaut ko tādu, ko jūs varat izgatavot ar rokām, tiklīdz zināt tehniku.

Lasiet vairāk par tēmu: Lakotas mēbeles: padomi, kā izgatavot, un 50 iedvesmojošas fotogrāfijas

4 - Dekoratīvie priekšmeti

Bez visiem pieminētajiem priekšmetiem varat pievienot arī dekoratīvus priekšmetus. Lai gan rotāšana ar gabaliem nav obligāta, šī ir ideja, lai piešķirtu šim necienīgajam un personības pieskārienam telpu.

Jebkurā mājas stūrī var būt pērļu krāsas priekšmets, kas atbilst pārējam dekoram. Tā var būt skulptūra, vāze, paplāte, attēlu rāmis, viss, kas, jūsuprāt, ir vislabākais.

5 - dekoratīvs stils

Paturot prātā dekoratīvo stilu, ir svarīgi sastādīt jebkuru vidi. Ir vairāki, kas jāzina un jāizvēlas, atceroties, ka, ja mērķis ir izmantot pērļu krāsu kā galveno varoni, var būt daži, kas apvieno daudz vairāk.

Piemēram:

Pirms dekorēšanas sākšanas iestatiet stilu, lai atvieglotu darbu un izvairītos no nepareizu pirkumu veikšanas. Ar to jūs jau zināt, kas var būt foršs, un izveidosiet projektu ar lielāku uzmanību.

Nu, šie ir galvenie padomi jums, kas vēlaties ieguldīt pērļu krāsā. Lai jūs iedvesmotu, mēs izvēlējāmies vidi, kas ar to dekorēta dažādos veidos. Redzēt vairāk!

Pērļu krāsa istabā

Jūsu istaba var izskatīties skaisti ar pērļu krāsu. Šis gaišais tonis izdodas paplašināt telpu kā neviens, un tāpēc tā ir lieliska izvēle mazu telpu dekorēšanas misijai.

Tas arī nodrošina mierīgumu un maigumu, kas ir ļoti vēlams videi, kas cilvēkus uzņem stundām ilgi atpūtai un atpūtai.

Visizplatītākais ir izmantot šo krāsu uz sienām un derēt uz citiem, lai tie atbilstu pārējai produkcijai. Bet ir arī citi radoši veidi, kā padarīt pērļu krāsu par galveno varoni. Dažādi pārklājumi, piemēram, filejas akmeņi vai porcelāna flīzes, ir interesantas iespējas.

Ja vēlaties pievienot vairāk izturības, pievienojiet maisījumam spēcīgu krāsu. Zilā un sarkanā krāsa ir lieliskas alternatīvas, lai pievienotu vērtību vizuālajam rezultātam.

Iedvesmojieties no daudzām perlamutra krāsotajām istabām:

Pērļu krāsa guļamistabā

Šī krāsa var būt arī izvēle rotā telpas. Tā ir lieliska ideja pārraidīt labu gaisotni, vieglumu un mieru uz divvietīgām, vienvietīgām un pat zīdaiņu istabām.

Ieteikums, lai papildinātu šo vidi, ir derēt uz pasteļtoņiem, kurus var izmantot gultas pārklājā, atzveltnes krēslā, aizkarā utt..

Vēl viena patiešām forša ideja ir apvienot to ar mēbelēm vai koka vai koka segumiem. Tie var būt tumši vai gaiši meži, jebkuram labi izdosies ar šo krāsu.

Arī metāla toņi ir daudz izmantoti, īpaši sieviešu un jauniešu istabās. Rozā zelts ir izvēlētais čempions sajaukšanai ar pērli.

Apskatiet istabas modeļus, kas dekorēti ar pērļu krāsu:

Pērļu krāsa virtuvē

Priekš rotā virtuvi ar pērļu krāsu ir iespēja krāsot sienas, pārklāt to ar kādu materiālu vai tapetēm.

Tā ir arī iespēja izvēlēties pielāgotas mēbeles, kur jūs esat tas, kurš noteiks materiālu krāsu. Ir brilles un citas virsmas, kurām ir jūsu projektam vēlamā krāsa.

Skapji visbiežāk tiek izmantoti kā virtuves galvenie punkti. Šajā gadījumā, ja tie ir perlamutra tonī, pārējā vidē varat derēt uz citām krāsām.

Virtuves mēdz būt ļoti izsmalcinātas, ja tiek izmantots šis tonis. Pērļu sajaukums ar countertop akmeņiem, metāla trauki un intīmākas gaismas ir lieliski.

Apskatiet virtuves modeļus, kas dekorēti ar pērļu krāsu:

Pērļu krāsa vannas istabā

Visbeidzot parunāsim par pērļu krāsu vannas istabā. Tāpat kā virtuvē, šai telpai izdodas piešķirt gaisu, kas nav smalks, bet izsmalcināts.

Ja jums nav ne jausmas, kā izrotāt savu vannas istabu vai tualeti, varat nebaidoties apsvērt šo toni!

Lietojams ir arī marmors vai marmora porcelāns, kurus abus rakstos jau izskaidrojusi Doce Obra.

Šie apšuvuma materiāli piešķir elegantu pieskārienu vannas istabām un nodrošina perfektu izturību pret tik mitru vietu. Forši ir tas, ka daži no tiem atgādina pērļu krāsu!

Izņemot to, ir visas citas stratēģijas, kuras mēs šeit jau minējām, lai jūs varētu ieguldīt.

Šeit ir daži apdares veidi vannas istabām ar pērļu krāsu:


Un tad viņam patika uzzināt vairāk par pērļu krāsa? Šī krāsa patiešām ir patiešām pārsteidzoša!

Patīk lasīt arī:

Kvarcīts - kas tas ir? + 20 skaistas idejas, kā izmantot dekorēšanai!

Bēša krāsa - kā izmantot dekorā? + 72 skaistas un aktuālas idejas mājām!

Aukstas krāsas dekorā - 75 idejas toņu izmantošanai un saskaņošanai!

!

Dekoratīvs straumētājs - 47 skaisti modeļi, lai rotā jūsu māju!
Dekoratīvais straumētājs ir objektu veids, kas interjera projektos ir kļuvis bieži sastopams un parādās kā vertikālas dekorēšanas iespēja, izmantojot ...
Melnā istaba - 59 mūsdienīgas un elegantas iedvesmas dekorēšanai!
Telpas krāsas izvēle var būt grūts uzdevums starp tik daudzām krāsām, bet vai jūs kādreiz esat domājis par melnu istabu? Ja krāsa šķiet pārāk smaga vi...
Dome - kas tas ir? + Kā to izmantot mājas dekorā!
Ir dekoratīvi priekšmeti, kas projektos parādās kā kopēja tendence, un tā piemērs ir kupols, priekšmets, kas ir kļuvis bieži sastopams starp dekorēšan...