Apdare

Terakotas krāsa - 57 idejas, ko rotāt ar kaislīgo tendenci!

Terakotas krāsa - 57 idejas, ko rotāt ar kaislīgo tendenci!

Ja jūs interesē modes un dekorēšanas tendences, noteikti esat dzirdējuši terakota krāsa. Šo tonalitāti ir iecienījuši daudzi cilvēki, un tā ir izmantota visdažādākajos projektos - gan uz fasādēm, gan interjeriem.

Patiesībā tas piesaista uzmanību ar savu dinamisko toni un atstāšanu no jebkuras telpas ar elegantu un atjaunotu pieskārienu. Nav iespējams nebrīnīties par visu šo krāsu, tāpēc ir interesanti to labāk zināt.

Lai jūs iedvesmotu, mēs to esam sagatavojuši pilnīgs terakotas krāsas ceļvedis. Uzziniet, kuras ir labākās kombinācijas, un apburiet ar vairākiem neticamiem padomiem un fotoattēliem.

Tēmas

Pilns terakotas ceļvedis ar padomiem + 57 idejām!

Galu galā, kāda ir terakota krāsa?

Terakota, ko daudzi eksperti uzskata par modes vai vasaras krāsu, ir sajauc sadedzinātu sarkanu un oranžu. Tas ir zemes tonis, kas vienmēr izmantots keramikas, skulptūru, ķieģeļu struktūrā un celtniecības materiālos.

Laika gaitā tas tomēr piesaistīja entuziastu uzmanību un kļuva par spēcīgu tendenci dekorēšanas projektos, turklāt izceļoties arī modes vidē. Runājot par pirmo gadījumu, to tomēr sāka plaši izmantot interjera un fasādes projektos.

Patiesībā, terakota krāsa izceļ jebkuru vidi, neatkarīgi no tā, vai tā ir grīdas un sienu segums, mēbelē vai aksesuārā, kas veido noteiktu vietu. Toni ir silti, dzīvīgi un dinamiski, apvienojot apelsīna vitalitāti ar sarkanās krāsas eleganci.

Tāpēc tā ir lieliska iespēja atjaunot mājas dekoru. Pēc interjera dizaineru domām, tā ir stratēģiska krāsa. Pirmkārt, tāpēc, ka tas nav tik spēcīgs un prātīgs kā brūns.

Tāpat tas nav tik pārsteidzošs kā sarkanais vai oranžais solo. Tāpēc, tā kā tas ir vidusceļš starp šīm krāsām, tas kļūst par skaistu alternatīvu sniegt jauninājumu vairākos projektos.

Panākumi Eiropā, terakota krāsa ir palete, kas ietver sarkanbrūnas, rozā sarkanas un dzeltenīgi oranžas nokrāsas, tāpēc jūs atradīsit dažas variācijas atkarībā no vides / faktūras / virsmas.

Kuras krāsas atbilst terakotas krāsai?

Tagad, kad jūs zināt kāda ir terakotas krāsa, pievērsiet uzmanību galvenajām kombinācijām. Tā kā tas ir zemes tonis, ir vairākas iespējas to izmantot dekorēšanai, atstājot jebkuru vidi ar harmonisku un līdzsvarotu koncepciju.

Zaļš - terakotas un zaļās krāsas kombinācija pieaug, īpaši lauku stilos, lai uzlabotu lauku pieskārienu un radītu svaigumu vidē. Lielisks priekšlikums lauku mājām un vasarai. Zaļo var izcelt detalizēti vai ar maziem podos augiem, kas apvienoti ar terakotas sienu.

Zils - tie, kas dod priekšroku citai un dinamiskākai tendencei, var izmantot šo zemes toņu ar dažiem ziliem toņiem, vai tie ir gaišāki vai tumšāki. Tā ir laba tendence vasarai, piešķirot dekoram jauku un elegantu pieskārienu.

Pelēks - ja jūs neatsakāties no neitrāliem toņiem, vislabāk ir apvienot ar terakotu pelēkā krāsā. Tādējādi vide ir tīra un izsmalcināta, it īpaši, ja mēbelēs, piemēram, viesistabas dīvānā vai gultas veļā, ir izcelta pelēka krāsa..

Balta - balta + terakota ir klasiska kombinācija. Tie, kas mīl gaišu un plašu vidi, var izvēlēties baltu kā pamatu sienām un grīdām, ieskaitot terakotu tādos punktos kā mēbeles, aksesuāri un citas virsmas.

Bēšs / krēms - tīrai un izsmalcinātai videi, kuru ir viegli izrotāt un kurā tiek vērtēti neitrāli toņi, ir ideja apvienot terakotu ar smilškrāsas vai krēmkrāsas pamatni. Tas darbojas līdzīgi baltajam, bet bez tik lielas ietekmes un nepadarot vidi tik skaidru.

Dekorēšanas padomi ar terakota krāsu

Mēs atlasījām vairākas projektu fotogrāfijas un lieliskus padomus rotājums ar terakota krāsu lai jūs iemīlētos!

Terakotas krāsa uz māju fasādes

Daudzi māju fasādes ir izcelti ar šo krāsu. Kas baidās izmantot oranžu, sarkanu vai brūnu “tīrā” formā, bet mīl šīs krāsas, ir interesanti izvēlēties terakotu, kas iet cauri visām šīm krāsām.

Turklāt tas piešķir zemniecisku šarmu ieejai mājās, fermās, savrupmājās, iestādēs utt. Papildus garāžas un piemājas grīdām to var izmantot uz sienām un arī uz sienām. Turklāt terakota lieliski sader ar dārzu, starp citām iedvesmojošām idejām ir arī zili vai balti logi un durvis.

Ievērojiet fotoattēlos, ka fasāde ar terakotas krāsu ir izplatīta klasiskajos un mūsdienu projektos, neatkarīgi no tā, vai tas ir atjaunotās mājās vai jaunās ēkās.

Labas terakotas krāsas kombinācijas ar baltu, zilu, brūnu, starp citiem toņiem.

Terakotas krāsa istabā

Runājot par ārējo vidi, to parasti izmanto terakota krāsa istabā. Šajā gadījumā krāsa tiek izcelta uz sienām, grīdas, mēbelēm un pat detaļām uz griestiem. Zemnieciskā vidē tas lieliski apvienojas ar koku, kā arī Provansas un klasiskās koncepcijas.

Mūsdienu priekšlikumos ir vērts izmantot terakotas krāsu kā pamatu elementiem, kas ir prātīgākos toņos, piemēram, pelēks vai balts. Šajā gadījumā jūs varat arī sekot industriālam stilam, piemēram, ar metāliskiem piekariņiem, abstraktiem attēliem un rekvizītiem neparastā dizainā.

Terakotas toņi ir ļoti atšķirīgi, sākot no zemes toņiem līdz dinamiskiem. Tādējādi jūsu istabai ir drosmīgs un atvieglots pieskāriens neatkarīgi no tā, vai tā ir viesistaba vai ēdamistaba.

Terakotas krāsa virtuvē

Plkst virtuve, terakotas krāsa ir kļuvusi arī par tendenci, it īpaši integrētā vidē. Laba ideja ir apvienot šīs krāsas pārklājumu ar koka mēbelēm vai baltām vai pelēkām virsmām.

Vēl viena tendence ir ievērot klasisko koncepciju, apvienojot ar keramikas priekšmetiem, ar vecām flīzēm, ar retro mēbelēm utt. Šis ir labs priekšlikums plānotajām virtuvēm, piemēram, gardēžu vai grila zonām.

Terakotas krāsa guļamistabā

Tas ir arī bieži lietojams terakotas krāsa guļamistabā, vai tas būtu pāris, vientuļš vai bērns. Visi terakotas toņi piešķir dinamisku pieskārienu videi, izjauc prātīgumu un uzlabo dekoru.

Šajā gadījumā ir vērts izcelt dažus padomus. Pirmkārt, terakotas krāsa var veidot sienu aiz gultas vai citu atsevišķu sienu, apvienojot to ar baltu pamatni grīdā un griestos. Turklāt koka mēbeļu izmantošana ir laba iespēja atstāt vidi harmonisku.

Vēl viens priekšlikums ir izmantot terakotas krāsu aizkariem, gultas piederumiem vai maziem piederumiem, piemēram, spilveniem. Jūs varat izvēlēties no oranžiem toņiem līdz sarkanīgiem toņiem, viss ir atkarīgs no jūsu iecienītā stūra rotājuma modeļa.

Terakotas krāsa vannas istabā

Visbeidzot, mēs uzsveram terakotas krāsa vannas istabā. Šajā gadījumā ir vērts krāsu iekļaut flīžu pārklājumos kastē, uz tādām virsmām kā izlietnes un vannas un pat mazos statīvos, piemēram, dvieļos un vāzēs..

Vannas istabām un tualetēm terakota lieliski harmonizējas ar baltu, gaiši pelēku vai smilškrāsu. Šī ir interesanta tendence atjaunot telpas apdari, kas dažos projektos parasti paliek otrajā plānā.


Pieturēsies pie terakotas krāsas? Varat ieguldīt tradicionālā sienu krāsošanā vai citās idejās, piemēram, krāsainu mēbeļu un aksesuāru izmantošanā, kas arvien biežāk sastopami veikalos.

Kopumā ir svarīgi ievērot telpas dekorēšanas stilu, neatkarīgi no tā, vai tas ir klasisks, moderns, industriāls, zemniecisks. Turklāt ir vērts zināt paleti un visas krāsu variācijas, lai izvēlētos labāko modeli. Meklē un esi pārsteigts.

Mēs ceram, ka jums patika padomi un jūs esat priecīgi atjaunot savu māju ar terakota krāsa. Veltiet laiku, lai atstātu komentāru un kopīgotu saturu. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Lēts celtniecības materiāls - ietaupiet daudz par būvniecību!
Protams, jūs zināt, cik dārgi ir darbi. Tātad, ja jūs gatavojaties būvēt, ziniet, ka jūs varat iegūt lēts celtniecības materiāls. Uzziniet, kā. Nav ne...
Rotangpalmas rotājumā Kas tas ir un kā to izmantot vidēs
Vai vēlaties piešķirt savām mājām zemnieciskāku noskaņu? Tātad, skatiet, kas tas ir un kā lietot rotangpalmas rotangpalmas, vairākās dažādās vidēs. 20...
Plānotās vannas istabas
Plānotais vannas istabas dizains ir augšupejoša tendence pašreizējā celtniecības un apdares tirgū: arvien vairāk cilvēku ir izvēlējušies komfortu skai...