Apdare

Sienu krāsas - 50 idejas katrai mājas telpai!

Sienu krāsas - 50 idejas katrai mājas telpai!

Izvēlies sienas krāsas dekorēšanas projekta laikā tas nav viegli. Mēs to labi zinām. Vienmēr ir sāpīgi pārliecināties, kura krāsa vislabāk atbilst videi, mēbelēm, stilam utt..

Šaubas rodas krāsu bezgalības dēļ, kas šobrīd pastāv krāsu tirgū. Katru gadu tiek uzsākts jauns dažādu zīmolu toņu vilnis.

Sienas krāsu izvēle ir sarežģīta, jo to ir daudz!

Ārpus ir krāsas dažādiem mērķiem, ar apdari, kas var dot īpašus pieskārienus projektiem, kā arī tiem, kas ir piemēroti noteiktai videi. Tāpat kā krāsas āra zonām, mitrām vietām, cita starpā.

Daži cilvēki veic krāsu pētījumu, lai izvēlētos ideālo krāsu katrai videi. Citi dod priekšroku darbam atbilstoši tam, ko Fen šui atstāt visu pilnīgā harmonijā. Un ir arī cilvēki, kuri definē krāsas, kas viņiem patīk vislabāk, un viss! Katrs gadījums ir atšķirīgs 😛

Sienām izvēlētās krāsas var pilnībā mainīt vidi

Vienā vai otrā veidā ir patīkami meklēt zīmolus un toņus, lai atklātu sev tīkamu paleti.

Pat ja jums nav profesionāla interjera dizaina, arhitektūras vai dekorēšanas palīdzības, joprojām ir veids, kā noformēt projektu, kas ir jūsu māja un kura rezultāts ir kaut kas neticams.

Meklējiet, mācieties, pārbaudiet pirms krāsas, lai krāsotu sienas!

Sienu krāsu padomi

Kopumā visai videi tiek izmantota ne tikai viena krāsa. Telpai ir ļoti grūti būt pilnīgi vienkrāsainai. Visbiežāk telpas sastādīšanai jāizvēlas divas krāsas, kas var būt gan griestiem, gan sienām.

Ko jūs domājat, zinot šos un citus padomus mūsu ierakstā? Sekojiet līdzi, lai uzzinātu sienas krāsu idejas un to, kā izvēlēties!

Tēmas

Sienu krāsu idejas un fotogrāfijas

Sienu krāsu izvēlei nav noteikumu, ir tikai tehniskas norādes. Galu galā krāsas var modificēt vides vizuālo struktūru.

Piemēram: mazas telpas izskatās vēl mazākas, ja tām ir tumšas krāsas sienas; telpas var radīt trauksmi, ja tās nokrāsotas ar spēcīgiem sarkanīgiem vai oranžiem toņiem.

Sienas krāsas lielā mērā ietekmē vides harmonizāciju. Jūs bet!

Krāsas pēc Feng Shui

Kuram ir šaubas par krāsām, lai krāsotu jūsu mājas sienas, var ķerties pie koncepcijām, kuras ir ļoti novērtētas vides dekorēšanas jomā. Feng Shui ir viens no galvenajiem.

Saskaņā ar šo domu līniju Feng Shui (vējš un ūdens burtiskā tulkojumā) apvieno spēkus, lai veicinātu pozitivitāti vidē un, no otras puses, dzēstu negatīvo.

Citiem vārdiem sakot, tā ir vērsta uz telpu saskaņošanu, lai sniegtu labumu tiem, kas tur dzīvo vai bauda. Tehniku ​​var pielietot mājās, darbā, veikalos utt..

Skatiet krāsu tabulu un tās nozīmi saskaņā ar Feng Shui:

Krāsu diagramma ar fen šui nozīmi

Apzinieties, ka katrs tonis atspoguļo pozitīvu sajūtu. Šajā ziņā, ja jūs ievērojat šo metodi, jūs varat iekļaut krāsas uz sienām atbilstoši tam, kas, jūsuprāt, ir ideāls jūsu dzīvei..

Izlasiet + par šo tēmu → Pilnīgs Feng Shui ceļvedis - 45 rotājumi un padomi jūsu mājām!

Krāsu ritenis krāsu saskaņošanai

Vēl viens artifikāts, ko plaši izmanto, izvēloties sienas krāsas, ir derības uz hromatisko apli. Tas galvenokārt palīdz, ja ir paredzēts sajaukt toņus. Galu galā, kā apvienoties savā starpā? tas ir jautājums.

Krāsu ritenis, kas atbilst sienas krāsām

Virs redzat, ka ir divi apļi. Viens ar papildinošām krāsām, tas ir, kas pretojas un papildina viens otru; un vēl viens ar analogiem, kas ir blakus un tieši saistīti.

Abos jūs varat gūt idejas par kombinācijām, spējot veikt gradientu vai dažādu krāsu sajaukšanu. Ir atbilstošas ​​krāsas, kuras jūs pat nevarētu iedomāties bez šī apļa palīdzības, tāpēc izmantojiet to labi!

Nu, lai jūs iedvesmotu dekorēti projekti, mēs izvēlējāmies tēmas no mājas galvenajām telpām, papildus āra zonai. Netērējiet laiku un redziet tūlīt!

Dzīvojamās istabas sienas krāsas

Mājā (vai dzīvoklī) var ieturēt viesistabu, televizoru vai vakariņas. Katram no tiem ir iespējams izvēlēties sienas krāsu, kombinējot arī ar cita veida segumiem un pievēršot uzmanību dekorēšanas stilam.

Telpās vispopulārākās ir gaišās krāsas, sākot no tradicionālās baltās krāsas līdz pasteļtoņiem. Šīs iespējas ir lieliski piemērotas jebkura izmēra videi, taču piedāvā priekšrocības mazās telpās, jo tās var vizuāli palielināt telpu.

Gaiša krāsu palete dzīvojamās istabas sienai

Neskatoties uz to, šobrīd ir modē uzdrīkstēties istabas iekārtojumā, uzspiežot nedaudz spēcīgu personību, izmantojot dažādas un košas krāsas.

Parasti spilgtie toņi tiek sajaukti ar citiem, kas ir neitrālāki, lai līdzsvarotu rezultātu un nepārslogotu telpu, kurai galvenokārt vajadzētu būt mājīgai videi..

Mums ir īpašs ziņojums par padomiem, kā iekrāsot šo vidi → DZĪVOTistabas un televizora krāsas: 60 padomi un fotogrāfijas

Lai iegūtu iedvesmu, skatiet vairāk istabu modeļu ar dažādu krāsu sienām!

Kombinācijas dzīvojamās istabas apdarei ar zemes sienu

Vēsas krāsas dzīvojamās istabas sienai

Krāsas viesistabas sienai

Dzīvojamās istabas krāsas

Vēl viena populāra sienas krāsa ir pelēka

Tumša siena apgaismotā telpā

Viesistaba ar smilškrāsas sienām

Numurs ar brūnu sienu

Zaļais nomierina istabas dekoru

Virtuves sienas krāsas

Virtuvēm var būt arī krāsainas sienas ar daudzveidīgām krāsām! Lai arī baltā krāsa ir vispieprasītākā, jo tā dod svaiguma, tīrības un virtuves plašuma sajūtu, ir daudz citu iespaidīgu ieteikumu.

Starp dzīvajiem toņiem, kas vislabāk atbilst virtuvēm, ir siltie toņi, piemēram, sarkans, oranžs un dzeltens. Viņi nodod pārpilnības, prieka, motivācijas un veiklības vēstījumu.

Virtuvē oranžs ar melnu

Mēs varam arī pieminēt auksto toņu pieaugumu uz virtuves sienām, it īpaši zaļumiem un zilajiem. Viņiem izdodas padarīt šo vidi mierīgāku un izsmalcinātāku, izvairoties no populārā dekora.

Mums ir arī ziņa, kas pilna ar padomiem virtuves krāsošanai. Lasīt vairāk → VIRTUVES KRĀSAS: 60 fotoattēli un kombinācijas padomi!

Mēs izvēlējāmies satriecošas virtuves, kas ir tik skaistas, lai jūs pamanītu alternatīvās sienas krāsas:

Spilgtas krāsas uzgalis virtuves sienai

Virtuve ar trim vēsām krāsām pie sienām

Dzeltenās virtuves parāda vitalitāti

Sarkanā krāsa ir izsalkuma krāsa, tāpēc tā atbilst virtuvēm

Tumša virtuves palete ar baltām mēbelēm

Violeta siena virtuvei

Baltas sienas palīdz paplašināt virtuves telpu

Melns sajaukts ar baltu, lai virtuve nebūtu tik tumša

Kā būtu ar rozā krāsu uz virtuves sienas

Guļamistabas sienas krāsas

Vai jūsu istabai ir nepieciešama šāda pārvērtība? Sienu krāsošana ar jaunu krāsu var būt interesanta ideja!

Pēc ekspertu domām, šī vide ļoti labi darbojas ar maigām krāsām, kas sniedz miera un relaksācijas sajūtu. Galu galā šeit mēs paliekam atpūsties un gulēt. Tas ir lieliski satraucošiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama piemērota vieta stresa mazināšanai.

Zemāk redzamajā attēlā ir trīs krāsas, kas var nodot šo ziņojumu:

Sienu krāsu padomi

Tiem, kuriem ikdienā nepieciešama motivācija, jūs varat garantēt labu rezultātu no savas istabas apdares. Nedaudz dzīvīgāki toņi liek videi iegūt lielāku kustību un stimulē garastāvokli.

Tomēr citiem cilvēkiem telpā ir nepieciešams mazāk gaismas, lai viņi justos mājīgi. Viss būs atkarīgs no katra (arī pāra) personības. Šajā gadījumā pie sienām var izmantot tumšus zemes toņus, tumši zilu un pat melnu.

Ko jūs domājat redzēt vairāk padomu par to? Izlasiet mūsu sagatavoto ekskluzīvo rakstu → 45 KRĀSAS PĀRU Istabai! Padomi un fotoattēli

Pārbaudiet fantastiskas idejas guļamistabas sienu krāsām!

Zilā krāsa ir viena no labākajām guļamistabas sienu krāsām

Guļamistabās vienmēr ir maigas krāsas

Pelēks sajaukts ar pasteļtoņiem ir lieliski piemērots bērnu guļamistabām

Marsala ir tendence uz sienas krāsu

Tradicionāls ir derēt uz istabu ar baltu sienu

Rozā siena ir paredzēta tiem, kuri vēlas smalku istabu

Istaba ar vidēji pelēku sienu

Istaba ar violetu sienu

Zīdaiņu istaba ar dzeltenu sienu

Kam patīk vājš apgaismojums, var izmantot melno istabu

Vannas istabas sienu krāsas

Agrāk vannas istabas un tualetes dekorēšanas ziņā nepievērsa lielu uzmanību. Flīzes bija tradicionāli pārklājumi, un maz tika ieguldīts krāsainās krāsās, lai papildinātu izskatu.

Tomēr mūsdienās ir ļoti moderni krāsot vannas istabas sienas. Šī pārveidošana var būt izdevīga, lai piešķirtu videi unikālu stilu, izvairoties no parastā un pārspētā dekora.

Likmes uz krāsaini nokrāsoto pusi sienu, lai ieviestu jauninājumus

Viens padoms ir izveidot toni uz sienas un grīdas. Jūs varat arī sajaukt divu krāsu krāsas uz sienām, kaut kas ir foršs vannas istabām ar diskrētu dekoru un kam nepieciešams īpašs pieskāriens.

Pievienošanās melnbaltai ir drošs padoms! Lai gan pārklājuma materiālu, piemēram, koka un porcelāna flīžu, kombinācija ar dažādu krāsu krāsām ir novatorisks ieteikums!

Dzeltenā vannas istaba var nodot prieku

Vai vēlaties + padomus vannas istabas krāsošanai? Tad izlasiet apbrīnojamo ziņu → Vannas istabas krāsas un 35 idejas par skaistu un modernu vidi

Zemāk jums ir iespēja redzēt daudzus citus vannas sienu krāsu padomus:

Krāsu pieskāriens vannas istabā ar sarkanu sienu

Laša siena mūsdienīgai vannas istabai

Melnbalta siena klasiskai vannas istabai

Bēša siena atstāj jebkuru vannas istabu stilīgu

Zaļā krāsa sajaucas ar zemes toņiem un zeltu

Divas krāsas mūsdienīgai vannas istabai

Mazas vannas istabas izskatās lieliski ar baltām sienām

Vannas istaba ar tumši zilu sienu

Ārējo sienu krāsas

Mēs pametām mājas iekšpusi un nokļuvām pagalmā, uz balkona vai citādi uz fasādes! Kādu krāsu izvēlēties āra sienām?

Jūs varat iedomāties vienu krāsu visai mājas fasādei, ieskaitot aizmuguri, radot vienotības sajūtu. Tas ir kaut kas tradicionāls, un tas galvenokārt darbojas, galu galā nav drosmes.

Laši šodien ir modē un var aptvert visas ārējās sienas

Tagad, ja mērķis ir radīt radošāku āra zonu, kāpēc gan neizkrāsot vienu vai divas sienas ar dažādām krāsām?

Izvēlieties toni, ņemot vērā apdari un citas krāsas, kas tiek izmantotas šajā vidē. Atcerieties Feng Shui, kā arī krāsu ripu, lai noteiktu labākās krāsas 🙂

Ārējā krāsošana prasa daudz rūpju. Sekojiet līdzi visiem padomiem īpašajā ierakstā → Mājas krāsas: ārējās krāsošanas tendences!

Palieciet virs vairākām fasāžu un ārsienu krāsām!

Balkons ar smilškrāsu un sarkanu

Spilgtā krāsā apdare var izkļūt no monotonijas

Ūdens zaļa ārsiena

Gaiši zila siena mūžīgā vidē

Violetā krāsa rada prieku atpūtas zonā

Jūs nevarat kļūdīties, derot uz balta balkona

Dažādu krāsu kombinācija uz balkona

Super stilīgs dzeltens āra laukums


Viņam izdevās izvēlēties sienas krāsas jūsu projektam? Mēs ceram, ka mūsu ziņa jums ir palīdzējusi šajā tik grūtajā procesā. Pastāstiet mums, ko jūs domājat, un savus lēmumus 🙂

Izmantojiet arī iespēju vairāk uzzināt par krāsām citos rakstos:

Koka toņi un krāsas - 40 idejas lietošanai un visbiežāk izmantotie veidi!

Aukstas krāsas dekorā - 75 idejas toņu izmantošanai un saskaņošanai!

Mūsdienu māju krāsas - 70 visiespaidīgākās idejas!

Mums vienmēr ir ziņas par būvniecību un dekorēšanu, atgriezieties biežāk ♥

Kā rūpēties par sukulentiem - soli pa solim
Rūpes par sukulentiem tas neprasa daudz pūļu, bet tomēr prasa zināmu rūpību. Skatiet 7 vienkāršus padomus, kā padarīt jūsu augus veselīgus. Ja jūs vēl...
Vai stikla trauks ir veselīgs? Kā lietot un kur nopirkt
stikla panna tas neizdala veselībai kaitīgas vielas, un izmaksu ieguvums ir viens no labākajiem. Uzziniet, kā tos izmantot, vidējo cenu un kur nopirk...
Piepūšamais baseins - cenas, modeļi un padomi par uzstādīšanu
Brazīlija ir valsts, kurā dominē karstums, neskatoties uz tropisko klimatu lielākajā daļā gada, un lielākajā daļā valsts sajūta, ka esam katla iekšpus...