Apdare

Krāsu krāsas - padomi apkārtējās vides krāsošanai

Krāsu krāsas - padomi apkārtējās vides krāsošanai

Krāsu krāsu izvēle videi ir jautrs uzdevums, taču dažreiz tas var būt grūti tirgū esošo toņu daudzveidības dēļ. Vides krāsas ietekmē šīs vietas enerģiju, tāpēc ir patīkami zināt, ko katra krāsa apzīmē un kurām telpām tās vislabāk norādīt, vienmēr ņemot vērā krāsu krāsas, gatavojot divvietīgu, vienvietīgu un vannas istabas.

Šodien tirgus patērētājam nodrošina visdažādākās krāsas krāsas. Šim jāizvēlas harmoniski, lai izveidotu patīkamu rotājumu ar krāsām, kas atbilst videi.

Saturs

Krāsu nozīme

Katra krāsa modina sensāciju un nodrošina atšķirīgu atmosfēru vidē. Turklāt dažas krāsas ir piemērotākas biroju dekorēšanai, citas mājām tieši tāpēc, ka tās ietekmē cilvēku jūtas. Tāpēc pirms jebkuras telpas toni mainīšanas ir labi zināt katras krāsas radīto efektu.

Tabula ar pamata krāsu krāsām, kas pieejamas tirgū. Lielākajai daļai ražotāju mūsdienās patērētājam ir pieejams vēl plašāks krāsu krāsu klāsts, daži tos var sajaukt, lai iegādes laikā iegūtu vēlamo toni.

Ēnu simulatori

Dažas krāsas vietnes apmeklētājiem piedāvā vides simulācijas rīku. Caur to jūs varat pārbaudīt, kura ir vislabākā krāsa katrai istabai. Piemēram, Coral padara šo pakalpojumu pieejamu savā tīmekļa vietnē. Lai to izmantotu, ir ļoti vienkārši: vispirms izvēlieties vides veidu (virtuve, vannas istaba, guļamistaba, ēdamistaba, gaiteņi, viesistaba, birojs vai fasādes), pēc tam savas istabas stilu. Nākamais solis ir izvēlēties vēlamo krāsu, un pēc tam jums būs piekļuve pieejamajiem toņiem un tos varēsit pielietot izvēlētajam attēlam.

Suvinil vietnē ir arī vides simulācijas rīks, un tā piedāvā iespēju nosūtīt failus, kas pieejami caur šo saiti. Tātad jūs varat vizualizēt krāsas savā istabā, precīzi zinot, kā tas izskatīsies. Pēc modifikāciju pabeigšanas attēlu ir iespējams izdrukāt.

 Krāsu krāsu fotoattēli

Tabula ar pamata krāsu krāsām, kas pieejamas tirgū. Lielākajai daļai ražotāju šodien patērētājam ir pieejams vēl plašāks krāsu krāsu klāsts, no kuriem daži var tos sajaukt, lai iegādes laikā iegūtu vēlamo toni.
Šodien tirgus patērētājam nodrošina visdažādākās krāsas krāsas. Šim jāizvēlas harmoniski, lai izveidotu patīkamu rotājumu ar krāsām, kas atbilst videi.

sarkanā krāsa ir pārsteidzoša krāsa dekorēšanai, ar spēcīgu pievilcību emocijās, taču tā var radīt ļoti skaistas un patīkamas vides kompozīcijas.
Rozā, sievišķīga tintes krāsa, bet ļoti dzīva telpu dekorēšanai, padarot tās dinamiskākas.

Ceriņi, interesanta krāsa intīmākas vides, piemēram, guļamistabu un dzīvojamo istabu, dekorēšanai.

Dzīvojamās istabas krāsas

Tagad jūs varēsiet uzzināt, kādu krāsu izmantot savā istabā, lai šī krāsa atbilstu jūsu dīvānam, paklājam un dekoratīviem priekšmetiem.

Labs padoms ir tāds, ka krāsas veikalā jūs pērkat krāsas paraugu, kuru vēlaties krāsot, tikai testēšanai. Tādā veidā jūs zināt, vai šī krāsa patiešām ir tā, kuru vēlaties, vai arī jums ir nepieciešams cits tonis.

Zemāk varat pārbaudīt dažus krāsu padomus:

Krāsu krāsas guļamistabām

Krāsu krāsām telpai jābūt personīgai izvēlei, ir nepieciešams, lai iedzīvotājs būtu balstīts uz viņu gaumi un vēlmēm. Tomēr ir daži profesionāļi, kas atvieglo šo lēmumu. Zemāk jūs varat pārbaudīt dažus padomus, atceroties, ka vissvarīgākais ir analizēt, kā cilvēki guļ.

Ja jūs ciešat no bezmiega, tumši toņi ir labs risinājums. Pēc dažu dizaineru domām, tumsa savā ziņā palīdz uzturēt miega ciklu.

Sienām pievienotā baltā krāsa piešķir mierīgu toni videi. Bet baltā krāsa vairāk apvieno ar relaksāciju, kad ir ļoti neiro vai vēršas pret krēmu, mums par to ir jābūt uzmanīgiem. Mums nevajadzētu izvēlēties pārāk “tīru” tinktūru, jo istaba var justies nosmakusi.

Pēc amerikāņu dizainera Abigaila Aherna teiktā, brūnā krāsa ar rozā nokrāsu ir silta un bagātīga krāsa, un ap to ir iespējams izveidot neticamus rotājumus.

Papildus šiem padomiem ir neskaitāmi citi, ļoti rūpīgi izvēlieties savu krāsu un atcerieties pārbaudīt šādus padomus.

Ārējo sienu krāsu krāsas

Brīdī, kad izvēlaties krāsas krāsu mājas ārpusei, ir svarīgi padomāt arī par tā izturību, jo ārējā vide ir pakļauta dažādiem apstākļiem.

Lai jūs varētu izvēlēties pareizās krāsas ārējai gleznai, ir daži padomi, piemēram, izvairoties no ļoti gaišām nokrāsām, piemēram, ledus, balta un bēša, kas ir ļoti viegli netīras krāsas, drīz sabojājot gleznu..

Rozā un sarkanā nokrāsa pieaug, taču jūs varat viegli saslimt ar šīm krāsām, turklāt cilvēki var kļūt nemierīgi. Pēc tam ir jāizvēlas dzeltenīgi, oranži un vara toņi, kas ir toņi, kas piemēroti ārējām fasādēm.

Tomēr, ja jūs meklējat mierīgāku un maigu vidi, gaišāki toņi, piemēram, purpursarkani, zaļumi un zilie, ir lieliska iespēja. Labi var izmantot arī pelēkos toņus un aktus.

Alumīnija logi - cenas, fotogrāfijas un padomi
Laiku pa laikam civilās celtniecības tirgus tiek atjaunots, pateicoties jaunu materiālu ieviešanai vai būvniecības tehnikas uzlabošanai. Starp salīdzi...
Rūdīts stikls - rūdīta stikla durvis, logi un sienas
Stikls ir izturīgs, bet tajā pašā laikā ļoti smalks materiāls, kas apzīmē interesantu izskatu videi, padarot to modernu un izsmalcinātu. To var izmant...
Skaņas necaurlaidīgs logs ar skaņas izolāciju
Viena no lielajām problēmām lielo pilsētu iedzīvotājiem ir atrast klusu vietu, kur apmesties, vai ne? Ir vairāki ikdienas trokšņu veidi. Satiksme ir a...