Apdare

Krāsas, kas atbilst brūnai krāsai - 60 idejas un skaistas kombinācijas!

Krāsas, kas atbilst brūnai krāsai - 60 idejas un skaistas kombinācijas!

Kuras ir krāsas, kas atbilst brūnai? Klasiska, eleganta un daudzpusīga, šī krāsa var kalpot par pamatu jebkuras telpas dekorēšanai. Ar to palīgtoņi palīdz uzlabot ainavu, nodrošinot perfektu papildinājumu.

Pēc ekspertu domām, brūnu var uzskatīt par a neitrāla krāsa, kā arī melns un pelēks, bet ar spēcīgu klātbūtni un spēcīgu vizuālo ietekmi. Lai šīs īpašības neradītu problēmu, ir jāsaprot, kā brūnu kombinēt ar citām krāsām.

Tāpēc mēs esam sagatavojuši šo visaptverošo rokasgrāmatu, lai jums palīdzētu. Uzziniet nozīmi un uzziniet krāsas, kas atbilst brūnai, izmantojot dažādus padomus un 60 projekta fotoattēlus.

Tēmas

Atklājiet 5 labākās krāsas, kas atbilst brūnai, un pārsteidziet sevi!

Brūnas krāsas nozīme

Pirmkārt, ir interesanti uzzināt, kas ir brūnas krāsas nozīme.

Lai gan tā ir krāsa, kas daudzus cilvēkus neapmierina, tai ir spēcīga simbolika, īpaši saistībā ar dabu. Brūns ir koka krāsa, tāpēc tas tik labi pielāgojas zemnieciskiem un lauku iestatījumiem.

Tāpat tas ir sastopams klasiskajos stilos ar vintage modeli, kas dažiem var būt neticami, bet citiem vecmodīgs. Tādēļ ir nepieciešams apvienot brūnu ar citiem toņiem, lai uzlabotu dekoru.

Brūns + balts: ideāls kontrasts starp pretstatiem

Bez tam, Brūns tas ir saistīts ar aizsardzību, komfortu un drošību. Tā ir krāsa, kas sniedz pārliecību un stabilitāti. Pēc Fen Šui, austrumu vides harmonizēšanas paņēmiena, brūns ir saistīts ar materiālo labklājību un mierīgumu.

Krāsu psiholoģija nodrošina, ka brūns ir ideāla krāsa, lai padarītu dekoru ērtāku un mājīgāku. Šī saikne ar dabu un zemniecisko dabu ir laba priekšrocība, īpaši dzīvojamo istabu, guļamistabu, balkonu un atpūtas vietu rotāšanai.

Idejas izveidot projektu ar klasisku un izsmalcinātu dekoru

Krāsas, kas atbilst brūnai krāsai - apdares padomi

Pirms zināt labākos krāsas, kas atbilst brūnai, ir interesanti uzzināt, ka ir vairākas nokrāsas, sākot no spēcīgākajām līdz gaišākajām, sākot no neitrāla līdz pārsteidzošai.

Krāsu palete atklāj apmēram 100 esošos brūnos toņus, tāpēc ir jāanalizē, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu projekta dekoram. Daži ir ļoti tuvu smilškrāsai, citi ir ļoti tumši un atstāj vidi ar ļoti uzkrītošu toni.

Brown ir vairāki neitrāli toņi, bet pārsteidzoši

Jebkurā gadījumā neitralitāte brūnā krāsa nodrošina labas kombinācijas ar dažādām krāsām. Galvenā ideja, pēc ekspertu domām, ir koncentrēties uz tīru apdari, nepārspīlējot, neatkarīgi no tā, vai tā cita starpā ir saistīta ar mūsdienīgu, klasisku, zemniecisku stilu.

Vēl viens sensacionāls padoms ir ieguldīt “naturālistiskā” apdares modelī, izmantojot tādus materiālus kā koks, marmors, akmeņi, āda un rafinēti materiāli, atstājot malā, piemēram, plastmasas konstrukcijas.

Istabā var sekot tendencei, piemēram, izmantojot brūnu krāsu pamatu ar baltiem toņiem

Lai palīdzētu jums izveidot harmonisku un līdzsvarotu vidi, mēs esam uzskaitījuši labākās krāsas, kas atbilst brūnai.

Zils

Kombinācija brūns ar zilu daudziem cilvēkiem tas var šķist maz ticams, taču tā ir tendence, kas jebkuras telpas dekorēšanu padara izsmalcinātāku. Tā ir kombinācija, kas apvieno prātīgas krāsas un piešķir ļoti interesantu izskatu.

Braunam ir tāds zemniecisks izskats, kas papildina a svaigums daži zilās krāsas toņi ienes telpā, padarot to izsmalcinātāku un izsmalcinātāku. Šajā brīdī tumši zils ir lieliska likme, it īpaši uz sienām, pat ievērojot klasisko dekorēšanas koncepciju.

Vēl viens zils tonis, kas ideāli piemērots brūnai, ir tirkīzs, kas ir gaišāks un atstāj atmosfēru mierīgu un mājīgu. Šajā gadījumā brūns var būt mēbelēs vai uz grīdas, savukārt zils rotā sienas un citas ierīces organizēšanai būtiskas ierīces..

Tumši zilā krāsa ir mūžīga krāsa dekorā un ļoti gaumīga

Zila siena harmoniskā un sakārtotā vidē

Zilā krāsa lieliski sajaucas ar tādām prātīgām krāsām kā, piemēram, brūna

Brūns ļoti labi papildina tumši zilu nokrāsu

Mēbeles un koka grīda ar ziliem rotājumiem

Skaista zilu, baltu un brūnu toņu kombinācija

Tumši zils un brūns lieliski sader kopā. Kā būtu tad ar likmi uz savu istabu?

Brūnais šūpulis atbilst gaiši zilajiem toņiem zīdaiņu istabā

Šī tendence bērnu istabās ir līdzsvarota un harmoniska

Balta

Tie, kas meklē klasisku un harmonisku kombināciju, var derēt uz kombināciju brūns ar baltu. Ir divas krāsas, kas rada neticamu kontrastu un uzlabo tīras vides dekoru.

Balta krāsa novērš telpas uzlādi, saglabājot apgaismojumu un plašumu, it īpaši, ja tā atrodas sienu, grīdu, aizkaru, mēbeļu utt. Savukārt brūns palīdz radīt izsmalcinātību, neatkarīgi no tā, vai tas ir pārklājumos, mēbelēs vai koka grīdās.

Ar brūnu un baltu krāsu ir iespējams sekot zemniecisks, Provansas vai vintage dekoru paraugs, lai gan daudzi eksperti koncentrējas arī uz projektiem ar modernām un rūpnieciskām koncepcijām, it īpaši virtuvēs un vannas istabās.

Ļoti izsmalcināta versija ar zilu, baltu un brūnu

Virtuvē ir brūns countertop un izlietnes lete

Vannas istabas oderējums seko koka tonim

Koka skapis izceļas baltajā vannas istabā

Laba kombinācija mūsdienu amerikāņu virtuvei

Minimālisms un harmonija viesistabas dekorā

Balta un brūna ir krāsas, kas lieliski papildina viena otru

Mājīga viesistaba ar līdzsvarotu dekoru

Brūnā apšūtā siena projektā ienes personību

Laba tendence divvietīgu guļamistabu dekorēšanai

Balta izskatās vēl labāk ar gaiši brūniem toņiem

apelsīns

Pārsniedzot klasiskās koncepcijas, oranžais ir viens no labākajiem krāsas, kas atbilst brūnai. Toņi kopā rada dinamisku un ļoti modernu vidi, jo oranžais palīdz pārkāpt brūnā atturību.

Tādā veidā jūs varat izvairīties no tā, ka apdare ir noslogota un pilnīgi neitrāla, radot jauku šarmu, īpaši dzīvojamās istabās, virtuvēs un guļamistabās. Kā apelsīns tā ir spēcīga krāsa, sīkās detaļās tā jau izceļas.

Tomēr ekspertu zelta galam ir jāiekļauj Balta šajā kupolā, vēl vairāk kā pamats pie sienām. Tādējādi istaba ir gaiša, plaša un izsmalcināta. Lai iegūtu ideju, vienkārši apskatiet fotoattēlus.

Ietekmīgs un dinamisks izskats

Brūns uz dīvāna un oranžs detaļās, sākot no griestiem līdz dekoratīvajiem rekvizītiem

Mūsdienīga viesistaba ar skaistu oranžas un brūnas krāsas kombināciju

Šajā projektā balta krāsa padara istabu vēl skaistāku un elegantāku

Kā būtu ar šo ideju par bērnu istabu?

Oranžs detaļās un brūns grīdas un sienu pārklājumā

Tiem, kas dod priekšroku vintage tendencei

Brūnā un oranžā gulta istabā izceļas ar zemniecisku dekoru

Šīs krāsas ir interesantas arī virtuvei

Mūsdienīga virtuve, kas kontrastē apvieno abas krāsas

Virtuves kauss ar brūnu un oranžu krāsu

pieauga 

Ja jums nepatīk oranžs, vēl viena iespēja apvienot ar brūnu ir pieauga, kas arī pārtrauc brūnā krāsā neitralitāti un padara vidi jautrāku.

Tā ir laba kombinācija sieviešu istabām vai dzīvojamām istabām, kas atbilst Provansas stilam. Tomēr abu krāsu gaišāki toņi pat palīdz radīt modernu, minimālistisku dizainu. Interesanta kombinācija tiem, kam patīk pārsniegt ierasto.

Brūns dīvāns ar rozā spilveniem

Klasisks jēdziens, kas uzlabo viesistabas dekoru

Uz sienas gaiši rozā, lai istaba būtu gaiša

Rozā akcenti, kas atbilst dažādu brūnu toņu gabaliem

Klasiska un vintage tendence bērnu istabu dekorā

Šī ir lieliska kombinācija sieviešu istabām

Klasisks izskats, kas izceļ abas krāsas

Gaiši rozā + brūna ar ļoti spēcīgu toni

Mūsdienu virtuve mēbelēs un aparātos apvieno brūnu un rozā krāsu

Zemniecisks virziens ar koka mēbelēm ar rozā akcentiem

Zaļš

Visbeidzot, mums jāuzsver kombinācija brūns ar zaļu, lieliski piemērots tiem, kam patīk vide, kas saistīta ar dabu. Zaļā krāsa dod apkārtējai videi svaigumu un lieliski pielāgojas koksnes toņiem.

Tāpēc tā ir laba ideja lauku stila projektam. Brauns ļoti labi pielāgojas visdažādākajiem zaļas nokrāsas, sausāks vai vieglāks. Pēc ekspertu domām, tā ir laba tendence dzīvojamās istabas un guļamistabas apdarei.

Ideāla zaļās un brūnās krāsas kombinācija

Zaļā krāsa papildina daudzas krāsas, īpaši brūnu

Guļamistabā ūdens zaļie toņi ir apvienoti ar brūnu paklāju un matraci

Istabai ir brūna siena un zaļi akcenti

Gaiši zaļas sienas ar aizkaru un brūnu gultu

Starp zaļajiem toņiem, kas apvienojas ar brūnu, izceļas ūdens zaļā krāsa

Ziedu aizkari sakrīt ar sienu un baltajiem un brūnajiem toņiem mēbelēs


Patiešām, Brūns tā ir daudzpusīga krāsa, kas dod labas kombinācijas ar citiem toņiem. Papildus minētajiem jūs varat pārbaudīt arī citas idejas, izmantojot ar dzeltenu, sarkanu un pat melnu. Mēs ceram, ka jums patika saturs, komentāri un kopīgošana. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Suņu māja, kā izvēlēties, veidus, kā veidot un iedvesmojošas fotogrāfijas
Tie var būt lieli vai mazi, koka vai plastmasas, klasiski vai moderni. Neatkarīgi no veida, patiesībā ir svarīgi pārliecināties, vai jūsu suņa māja vi...
Zamiokulka iemācās kopt, stādīt un dekorēt ar 58 idejām
Ar spilgti zaļām lapām un iegareniem zariem Zamioculca ir viena no visvairāk ieteicamajām lapotņu sugām audzēšanai telpās. Ja jūs meklējat skaistu un ...
Laimīgais bambuss skatiet padomus par augu kopšanu un dekorēšanu
Šodien mēs runāsim par Lucky Bamboo, vai jūs zināt? Šis atšķirīgais augs, kas ir simbolisma pilns un ļoti skaists, tiek saukts par Dracaena sanderiana...