Apdare

Krāsas, kas atbilst melnai - 60 sensacionālas dekorēšanas idejas!

Krāsas, kas atbilst melnai - 60 sensacionālas dekorēšanas idejas!

Iezīmējiet krāsas, kas atbilst melnai tas nav sarežģīts uzdevums, galu galā tas ir pamats visdažādākajiem toņiem. Pēc ekspertu domām, tā ir īsta aizstājējzīme, kas spēj saskaņoties ar citām prātīgām krāsām, kā arī ar siltākām un dinamiskākām versijām.

Tomēr to ir vērts saprast kā dekorācijā izmantot melno un kuras kombinācijas ir vislabākās vides uzlabošanai - no dzīvojamās istabas līdz vannas istabai. Tāpēc skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi par krāsu, nozīmi, padomiem un 60 satriecoša dizaina fotoattēliem.

Tēmas

Šajā visaptverošajā ceļvedī uzziniet, kuras krāsas atbilst melnai!

Nozīme melna krāsa 

Pirmkārt, ir interesanti uzzināt melnās krāsas nozīmi.

Kopumā tā ir tumšākās un objektīvākās krāsas, gaismas trūkums un pretējs baltajam. Ja tas, no vienas puses, apzīmē izolāciju, vientulību un nāvi, tas nozīmē arī aizsardzību un spēku; turklāt tas ir saistīts ar formalitāti, eleganci un izsmalcinātību.

Melnā krāsa ir sastopama gandrīz jebkurā vidē, gan kā varonis, gan detaļās. Katrā mājā ir melns priekšmets, pārklājums vai mēbeles. Ikvienam ir melns apģērba gabals. Jebkurā telpā, melna ir pamats visdažādākajiem toņiem.

Dekorēšanas idejas ar melnu un baltu

Tikai daži pievērš uzmanību, bet melnā krāsa ir trīs galveno krāsu sajaukums: zils, sarkans un dzeltens. Tāpēc tas spēj pamodināt visdažādākās sajūtas, atstājot uzlādētu vai garboso vidi, ir atkarīgs no viedokļa. Jebkurā gadījumā viss melnais fons ir pārspīlēts un disharmonisks - tāpēc ir svarīgi zināt krāsas, kas atbilst melnai.

Saskaņā ar Fen Šui, austrumu harmonizācijas tehniku, melns tas pārstāv gudrību un dziļumu, kā arī tam ir cieša saikne ar garīgo saikni. Krāsu psiholoģijai tas ir saistīts ar noslēpumu, paškontroli un neatkarību. Tā kā tā krāsa ir pretēja baltai, šī krustojuma vieta ir ļoti interesanta.

Jūs varat derēt par šo krāsu jebkuras jūsu mājas istabas apdarē

Turklāt ir vērts atzīmēt, ka melns ir:

Vai tu zināji? Pašlaik ir apmēram 50 melnas nokrāsas, piemēram, no tintes līdz melnam asfaltam.

Ir vairākas krāsas, kas atbilst melnai, sākot no prātīgiem toņiem līdz gaišākiem vai dzīvīgākiem

Krāsas, kas atbilst melnai - apdares padomi

Melnā krāsa nav jāievieš, taču ir labi uzzināt vairāk par tās nozīmi. Tāpat ir interesanti detalizēti saprast, kas ir krāsas, kas atbilst melnai un kā tos saskaņot savā projektā.

Mēs esam uzskaitījuši 5 interesantas iespējas, kas ir izcelti dažādos apdares stilos. Daži no tiem ir klasiski un mūžīgi, citi ir ieguvuši aktualitāti un popularitāti arhitektūrā un interjera dizainā. Sekojiet sarakstam ar dekorēšanas padomiem un fotoattēliem.

Balta

Klasiskākā kombinācija, kas vienmēr novērtē jebkuru vidi. O melns ļoti labi sader Balta, radot perfektu kontrastu dekorācijā, apvienojot būtībā tumšu un pilnīgi skaidru toņu. Tāpēc aina nav smaga, tā saglabā spilgtumu un plašuma sajūtu.

Tādā gadījumā jūs varat iedvesmot vairāki jēdzieni. Balta krāsa izskatās lieliski kā griestu, grīdas un sienu krāsas pamats, īpaši mazās telpās. No otras puses, detaļās var ievietot melnu, jo tas joprojām pievērsīs uzmanību.

Zināms kā B & W stils pēc ekspertu domām, šis modelis nekad neiziet no modes, tas ir elegants, izsmalcināts, konsekvents un vienmēr drošs variants, lai uzlabotu jebkuru telpu jūsu mājās.

Viena siena ar melnbaltu svītrainu papīru

Izbaudiet savas istabas dekorēšanu ar vairākiem maziem attēliem

Balta kā pamatne un melna detaļās

Melnas un baltas svītras pie griestiem

Likmes uz melnbaltu, ja vēlaties tradicionālu Tumblr rotājumu

Melnbaltā kolektīvā vannas istaba ar pielāgotām kajītēm

Melnbaltie rāmji ir nepieciešami vienāda stila telpām

Dažādas nevainojamas melnbaltās guļamistabas idejas

Balts kā pamats garantē daudzpusīgu kompozīciju sēriju

Zīdaiņu istabu var iedvesmot arī B & W dekors

Ar klasiskām detaļām uz melnbaltās grīdas.

Mājā dominē melnbaltās krāsas kombinācija

Uz sienām tapetes, lai atstātu vannas istabu B & W ar lielisku rotājumu

Pelēks

Vēl viena laba kombinācija ir melns ar pelēku, kas nav tik dzidrs kā balts un nepadara rotājumu tik uzkrītošu. Tādēļ jūs varat ieguldīt šajā papildinājumā, piemēram, dzīvojamās istabās un guļamistabās.

Pēc ekspertu domām, tā ir laba ideja, lai padarītu jebkuru vidi sarežģītāku, ievērojot modernu vai industriālu koncepciju. Gaiši pelēkus toņus var ievietot sienā (piemēram, ar atklātu betonu), paklājos, aizkaros utt. Tajā pašā laikā melnā krāsa ir precīza mēbeļu krāsa.

Ja vēlaties pamest tīra un harmoniska dekorēšana, ir vērts iekļaut dažus baltus punktus vai nu uz sienām, griestiem vai citām detaļām.

Gleznas, kas rotā istabu, ir pelēkā krāsā

Lieliski saskaņojot ar pelēko sienu, melno dīvānu un kafijas galdiņu

Virtuvē ir melnas metro flīzes un pelēkas mēbeles

Melno dizaina skapji veido vidi

Tumblr melna guļamistaba ar modernu rāmi pelēkā krāsā

Viesistabā ir pelēks dīvāns ar melniem akcentiem

Melns televizora panelis labi papildina pelēkās mēbeles

Melnais krēsls izskatās lieliski, un dīvāns un krēsli ir pelēkā krāsā

Papildus melnai un pelēkai ir vērts izmantot baltu krāsu, lai papildinātu dekoru ar šīm krāsām

Melnā un pelēkā guļamistaba ir moderna

Brūns

Tie, kuriem patīk kombinācijas ar prātīgām un tumšām krāsām, var derēt uz kombināciju melns ar brūnu. Tā ir interesanta ideja videi ar zemniecisku, industriālu un vintage stilu. Melni elementi ir lieliski piemēroti, piemēram, koka mēbelēm vai ķieģeļu apšuvumam.

Tādā pašā veidā melnā krāsa saskan arī ar gaišākiem brūniem toņiem, tuvu bēša, ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku tīram dekoram un bez tik daudz "spēka". Šajā gadījumā ir jāpievērš uzmanība, lai vide netiktu atstāta tik uzlādēta - tāpēc ir vērts iekļaut gaišāku nokrāsu, piemēram, baltu vai gaiši pelēku..

Krāsas uz izkārnījumiem rada prieku brūnā un melnā telpā

Iedvesma zemniecisks un izsmalcināts projekts

Melnā krāsa ļoti labi sader ar citām atturīgajām krāsām, piemēram, brūna

Tiem, kas dod priekšroku klasiskam / vintage dizainam

Istabai ir prātīga apdare, kas apvieno melnu un brūnu

Lielajā telpā ir melnas un brūnas mēbeles un citi priekšmeti

Lauku stila iedvesmots numurs, kurā apvienots melns un brūns

Lauku stila vannas istaba ar sulīgu dekoru

sarkans

Starp krāsām, kas atbilst melnai, ir sarkans. Ikviens, kurš vēlas apvienot siltu krāsu ar prātīgu toni, lai izveidotu modernu un ietekmīgu koncepciju, var ieguldīt šajā idejā. Melnā krāsa ir pamats sarkanai krāsai, ko var iekļaut, piemēram, dekoratīvajos rekvizītos un mēbelēs.

Virtuvē ir interesanta kombinācija ievērot industriālo stilu. Dažos gadījumos jūs varat iedvesmot retro koncepcija, kas arī atstāj jūsu projektu oriģinālu un līdzsvarotu. Viens padoms ir iekļaut Balta harmonizēt ar šo kombināciju, it īpaši uz sienām, noteikti dekors būs vēl harmoniskāks un elegants.

Sarkanā krāsa ļoti labi sader ar prātīgākām krāsām, piemēram, melnbaltām

Vienkārša istaba, kas apvieno melno dīvānu ar sarkaniem spilveniem un paklājiem

Sarkanais paklājs atstāj viesistabas dekoru sulīgu

Gultas veļai ir gabali sarkanā krāsā

Sarkanie akcenti parādās kā projekta siltā krāsa

Melna pamatne ar baltiem un sarkaniem akcentiem

Viesistabā melns dīvāns izskatās lieliski apvienojumā ar sarkano paklāju

Laba melna un sarkana iedvesma integrētām telpām

Dzeltens

Tas var šķist maz ticams, bet melnā krāsa labi sader ar to dzeltens. Pēdējā laikā šī siltā krāsa ir iekarojusi daudzus cilvēkus un arvien vairāk ir sastopama rotājumā, piešķirot dzīvīgu pieskārienu un padarot vidi gaišāku.

Tāpēc tā vietā, lai izvēlētos pamatus, ir vērts detaļās iekļaut dzeltenu, lai izceltu scenāriju. Mazie objekti ar šo krāsu jau iegūst aktualitāti, savukārt melnā krāsa piešķir piesardzības pieskārienu, lai projekts būtu izsmalcināts un mūsdienīgs..

Tā ir lieliska tendence, piemēram, dzīvojamo istabu un jauniešu istabu dekorēšanai, lai gan ir tādi, kas izvēlas šo modeli ievērot visā mājā. Ar saskaņotību un harmoniju ir iespējams novērtēt projektu un padarīt jūsu māju pilnīgi autentisku.

Apgaismojums virs dzeltenā paneļa pie sienas piešķir telpai mūsdienīgu izskatu

Ēdamzālē Alice da Tramontina krēsli tika izmantoti melnā un dzeltenā sajaukumā

Mūsdienu dekors apvieno melnu, pelēku un dzeltenu krāsu

Mūsdienīgajā melnajā telpā ir dzeltenas detaļas, piemēram, paklājs un spilveni

Melnās un dzeltenās krāsas kombinācija ir moderna

Dzeltenā grīda padara virtuvi modernu un dzīvespriecīgu

Dzeltens pārtrauc prātīgumu un atstāj vidi ar sulīgu dekoru

Šajā projektā dzeltenie atzveltnes krēsli pārtrauc tumšo toņu neitralitāti

Sēdekļi ir dzeltenā un melnā krāsā, saglabājot vides krāsu shēmu

Šajā divvietīgajā guļamistabā ir melns, melns


Patiesībā to ir daudz krāsas, kas atbilst melnai, jo tas ir pilnīgi demokrātisks un īsts aizstājējzīme rotājumā. Ko jūs domājāt par padomiem un idejām? Pastāstiet mums, atstājiet šaubas un kopīgojiet saturu. Mēs ceram, ka jums tas patika, veiksmi un vēl vairāk.

Griestu ventilators guļamistabas 50 modeļiem + padomi dekorēšanai
Ļoti karstās dienās, kad griestu ventilators guļamistabai padara visu atšķirīgu. Ja vietas ir maz, ir vērts uzstādīt šādu modeli gulēšanai ar kopējo l...
Svečturis - kas tas ir? + 80 skaisti modeļi un kā tos izmantot dekorēšanai!
Starp klasiskajām apkārtējā apgaismojuma konstrukcijām ir svečturis. Šim gabalam ir ilga vēsture, tas ir funkcionāls un palīdz padarīt rotājumu izsmal...
Stikla plaukts - 70 iespaidīgas idejas un modeļi mājām!
Organizācija tas ir ideāli piemērots jebkurai videi. Vai tā būtu liela vai maza telpa, jums vajadzētu padomāt par funkcionālām alternatīvām, piemēram,...