Apdare

Krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai - 60 neticami dekorēšanas padomi!

Krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai - 60 neticami dekorēšanas padomi!

Kuras ir krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai? Tas ir ļoti izplatīts jautājums starp tiem, kuri vēlas būvēt, atjaunot vai dekorēt.

Galu galā no pirmā acu uzmetiena šķiet ļoti sarežģīti sajaukt citus toņus ar krāsu, kas jau ir tik intensīva un bezgaumīga.

Tomēr, izmantojot dažus padomus un stratēģijas, jūs varat izrotāt jebkuru istabu, izmantojot sarkano krāsu, nebaidoties no tā, ka rezultāts būs pārņemts vai lipīgs.

Vai vēlaties uzzināt, kā? Papildus iedvesmojošiem attēliem mēs esam izveidojuši rakstu ar padomiem, lai jūs varētu apvienot krāsas, kas jums palīdzēs labi dekorēt jebkuru vietu..

Tēmas

Krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai - apdares padomi

Dekorējot vidi, eksperti parasti un pat iesaka definēt krāsu paleti, lai to izveidotu.

Parasti krāsa tiek izvēlēta kā galvenā un vismaz viena, teiksim, skaņdarba atbalsta daļa. Viena no jaunākajām tendencēm ir noteikt sarkano kā vides varoni, kaut ko tādu, kas nebija redzams pirms daudziem gadiem.

Ja iepriekš sarkanā krāsa tika uzskatīta par pārāk šokējošu, lai aizņemtu lielu vietas daļu, tad tagad to bieži izmanto dažādu stilu apdares projektos.

Forši atcerēties, ka 60., 70. un 80. gados šī krāsa bija daļa no paletēm, sākot no populārām līdz izsmalcinātām, pateicoties tādu jēdzienu ietekmei kā Hipijs un Popmāksla. Turklāt kiča rotājumos bija daudz klātbūtnes, kas dzimis vairāk precīzi Vācijā un izmanto pārspīlēto elementu kombināciju.

Krāsu palete, kas atbilst sarkanai krāsai

Gadu gaitā interjera dizainā izceltais sarkanais ir zaudējis spēku, to uzskatot par palīgu dekorēšanai. Tas ir, nepieciešams tikai mēbelēm, tekstilizstrādājumiem un dekoratīviem priekšmetiem. Tam vajadzēja būt tikai detaļai, kas piešķir šo krāsu pieskārienu.

Tikai pēdējos gados “mīlestības krāsa” ir atguvusi vietu māju, dzīvokļu, komerciālās vides iekšienē ... Ar pūlēm zaudētas bailes krāsot sienas sarkanā krāsā!

Un, ja jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuriem ir drosme ieguldīt sarkanā krāsā, lai dekorētu, jums ir jābūt “kartēm uz piedurknes”, lai varētu to apvienot ar pārējo kompozīciju. Pa labi?

Bet kādas ir citas krāsas, kas labi sader ar sarkanu? Kā nepalaist garām roku?

Telpas, kuru varonis ir sarkans

Nu, katra krāsa var atbilst kādai citai krāsai. Par to nav šaubu. Sarkanajam, kaut arī ļoti intensīvajam, ir arī šis potenciāls.

Zemāk varat pārbaudīt krāsu tabulu un pamanīt, ka ir līdzīgas un papildinošas krāsas.

Vislabāk ir apvienot gan analogus, kas atrodas tieši blakus, gan papildinošus, kas pamatā ir pretēji.

Šī koncepcija ir derīga dekorēšanai, modei, skaistumam, starp citiem segmentiem, kuros tiek izmantotas krāsas.

Šajā ziņā mēs varam pamanīt, ka sarkanai krāsai atbilstošās krāsas ir:

Sarkans vai bordo

Jā, sarkanais + daži sarkanie toņi rada neticamu rotājumu, kaut arī eksotiski. Šajā gadījumā nolūks ir izveidot toņa toni, izmantojot spēcīgāku un maigāku. Lai izlīdzinātu, jūs varat uzklāt baltu arī uz šo kompozīciju.

Balta

Tas šķiet pašsaprotami, taču ir vērts pieminēt balto krāsu ar vienkāršu faktu, ka tā ir universālākā krāsa pasaulē. Sarkans ar baltu ir tīra harmonija, līdzsvarojot silto krāsu ar daudz mierīgu un vienkāršību. Tas darbojas ļoti labi, un ir ļoti viegli izvēlēties elementus šim dekoram.

melns

Arī ļoti universāls un neitrāls, melns var padarīt sarkano krāsu impozantāku un elegantāku. Jāuzmanās, lai nepārslogotu, it īpaši, ja tā ir vide, kurā nav daudz dabiskā apgaismojuma.

Pelēks

Pēdējos gados tā ir bijusi dārgā interjera dekorēšanas krāsa. Tās neitralitātes un atturības īpašības garantē svarīgu komforta līdzsvaru telpās. Var izmantot visus pelēkos toņus, sākot no gaišākajiem līdz tumšākajiem.

Bēša

Bēšs ir vēl viens neitrāls tonis, kuru var viegli apvienot ar sarkanu. Šī kombinācija nodrošina elegantu un izsmalcinātu vidi. Tas ir lielisks padoms tiem, kuri vēlas ar piesardzību derēt uz sarkanās krāsas intensitāti un nevēlas izmantot tradicionālo balto.

Ūdens zaļš, lapu un militārs

Pārsteidzoši, sarkanā krāsa izskatās lieliski ar šiem trim zaļajiem toņiem. Viens ir vieglāks, cits ir stiprāks. No tiem var izgatavot atšķirīgu, jautru rotājumu. Šis ir papildinošu krāsu apvienošanas piemērs, tas ir, to, kas rada pozitīvu kontrastu.

pieauga

Ja vēlaties drosmi, intensitāti un pat romantiku, varat sajaukt sarkanu ar rozā krāsu. Parasti tiek izmantots rozā rozā krāsa, it īpaši, ja vēlaties ieviest kiču vai vintage dekoru. Jūs varat arī izmantot bērnu rozā.

Dzeltens

Vienas vides apdarē varat apvienot divas siltas krāsas. Jebkurš jūsu mājas stūris būs personības pilns, ja izmantosiet sarkanu ar jebkuru dzeltenu nokrāsu. Tas var būt sinepes, okers, ola, starp daudziem citiem.

apelsīns

Šī kombinācija ir arī ļoti "karsta", līdzīga savienojumam ar dzeltenu. Šis dekoru veids parasti ir ļoti motivējošs un dzīvespriecīgs, tāpēc, sastādot vidi, jābūt uzmanīgam, jo ​​tas var kļūt nogurdinošs acīm.

Zils

Mēs jau teicām, ka zilā nokrāsa, kas vislabāk atbilst sarkanai, ir: karaliskā, flotes, džinsa bikses vai gaiša (mazulis). Arī Tiffany mūsdienās ir ļoti moderns un piešķir ļoti īpašu pieskārienu. Tumši blūza gadījumā izskats seko Navy līnijai.

Brūns

Klase ir brūnās un sarkanās krāsas kombinācijas nosaukums. Ja šīs krāsas sajauc dekorācijā, tās var nodot nopietnību, tradicionālismu un izsmalcinātību. Tas ir padoms tiem, kas vēlas izveidot pārsteidzošu vietu vai vēlas pieņemt lauku stilu.


Šīs ir galvenās krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai. Vai jums ir kādi citi ieteikumi? Vai jūs dekorējāt kādu telpu, sajaucot sarkanu ar kādu citu nokrāsu? Parādi mums!

Iegūstiet vēl vairāk ekspertu šajā jautājumā: Sarkanas nokrāsas dekorā - 60 iedvesmas un neticami padomi!


Sarkanā krāsā dekorētu istabu fotogrāfijas

Tūlīt pēc tam, kad esat uzzinājis par sarakstu ar 10 krāsām, kas atbilst sarkanai krāsai, jūs varat satikt mūs ar daudziem dekorētiem projektiem!

Mēs esam izvēlējušies attēlus, kas pārsteigs jūs par sarkanās krāsas apdares izmantošanu. Ir padomi, kā šo krāsu izmantot viesistabās, ēdamistabās, virtuvēs, guļamistabās un vannas istabās. Tas ir, praktiski visai jūsu mājai.

Ja joprojām neesat pārliecināts par derībām uz sarkanu rotājumu, turpiniet sekot šim rakstam. Jūs sapratīsit, kā ir super iespējams gūt labus rezultātus 🙂

Dzīvojamā istaba

Dzīvojamās istabas prasa komfortu, bet tajā pašā laikā tās parasti pārsteidz mājā dzīvojošo personību. Tāpēc sarkano krāsu šajā vidē var izmantot kā galveno varoni, ja vien cilvēks ir pārliecināts par tā spēcīgo klātbūtni.

Ļoti labi veiksies tiem, kam patīk intensīvs un pārdrošs dekors. Jūs varat krāsot sienas sarkanā krāsā un izvēlēties citas mēbeļu un dekoratīvo elementu krāsas. Lai netiktu pārslogots, gals ir jāsajauc ar citiem toņiem uz sienām. Tapetes ir arī labas alternatīvas.

Ja mērķis ir derēt par sarkanām mēbelēm viesistabai, varat būt drošs, jo veikali šodien ir piedāvājuši milzīgu iespēju klāstu šajā krāsā.

Pēc ekspertu domām, ikviens, kurš dod priekšroku mīkstākai un mīkstākai viesistabai, var pat mēģināt krāsu paletē ievietot sarkanu. Bet laika gaitā tas atteiksies no idejas, jo šī krāsa ir tik dinamiska, ka iznīcina jebkādu monotonijas izjūtu.

Atcerieties krāsas, kuras apvieno ar sarkanu, lai dekorētu šo vidi, piemēram, baltu, oranžu, rozā, pelēku un smilškrāsu.

Lasiet vairāk par tēmu: Sarkanā istaba: 40+ luksusa iedvesmas: apdares padomi!

Iedvesmojieties no dzīvojamās istabas idejām, kas dekorētas sarkanā krāsā:

Pelēka viesistaba ar sarkanu

Ēdamistaba

Ēdamistabās varat ieguldīt arī sarkanā krāsā kopā ar citām krāsām. Šī ir spēcīga tendence, kas ir ļoti saistīta ar restorānu dekorēšanas kultūru ar sarkanu.

Lielāko daļu laika ēdamistaba saņem izsmalcinātu gaisu ar sarkanu. Lai saskaņotu, jūs varat izmantot lakotas mēbeles ar noteiktu spīdumu un augstākās klases apdari.

Lasiet vairāk par tēmu: Izrotāta ēdamistaba - 75 neticami skaistas idejas un dizaini!

Apskatiet ēdamistabas modeļus ar sarkanām un citām krāsām, kas atbilst:

Ēdamistaba dekorēta ar sarkanu

Mūsdienīga ēdamistaba, kas dekorēta ar sarkanu krāsu

Ēdamistaba var būt visa sarkanā krāsā

Vide, kas apvieno zilu ar sarkanu

Vienkārša ēdamistaba, kas dekorēta ar sarkanu krāsu

Vienkārša ēdamistaba, kas dekorēta ar sarkanu krāsu

Padoms intensīvu krāsu uzklāšanai

Ēdamistaba ar sarkanu un rūtainu grīdu

Virtuve

Cita vide, ko bieži izmanto ēdienu pagatavošanai un ēšanai, tāpat kā ēdamistaba. Tomēr lielākoties tas ir rotējošāks un ātrāks. Tāpēc, kaut arī sarkanā krāsa ir ļoti apsveicama ar tās apdari.

Šī krāsa ir pazīstama ar kustību un motivācijas sajūtu. Turklāt tā ir kaislību krāsa, un to var izmantot kā jēdzienu tiem, kas mīl ēdienu un vēlas šo nozīmi ieņemt šajā telpā.

Lasiet vairāk par tēmu: Sarkanā virtuve: padomi un 60 skaistas vides!

Pārbaudiet sarkanās virtuves dekorēšanas tendences, kas sajauktas ar citām krāsām:

Krāsas, kas klasiskajā virtuvē atbilst sarkanai krāsai

Vai esat kādreiz domājuši sajaukt sarkanu ar šādu dzeltenu?

guļamistaba

Vai vēlaties atjaunot savas istabas krāsu, bet nezināt, kā? Sarkano krāsu var izmantot, lai piešķirtu šai īpašajai videi krāsu un pieķeršanos.

Divvietīgo numuru sastāvā visbiežāk tiek izmantots sarkans. Galu galā šī krāsa tiek uzskatīta par mīlestības, jutekliskuma un romantikas simbolu. Tāpēc tas vienmēr izskatās lieliski!

Klasiskās versijas, piemēram, sarkanā un baltā, sarkanā un bēšā krāsā, ir ļoti viegli pieņemt un atstāt istabu pilnu šarmu.

Šeit ir ar sarkanu dekorētu numuru modeļi:

Divvietīga guļamistaba ar sarkanu pārsvaru

Istaba, kas apvieno sarkanu ar melnu

Guļamistaba ar divām atsevišķām gultām un sarkanām sienām

Sarkana istaba ar minimālisma dekoru

Padoms bērnu vai jauniešu istabu dekorēšanai

tualete

Visbeidzot, mēs varam runāt par sarkanās krāsas izmantošanu vannas istabās un tualetēs. Ir ierasts, ka šī vide vienmēr tiek atstāta malā, kad runa ir par dekorēšanu.

Bet fakts ir tāds, ka viņi var iegūt pārvērtības, tikai mainot krāsu un tādējādi kļūstot par daudz jaukāku vietu.

Apskatiet skaistas vannas istabas, kurās sarkanā krāsa ir apvienota ar citām krāsām:

Sarkana un pelēka vannas istaba

Vannas istaba ar sarkanām tapetēm

Vannas istaba, kas sajauc sarkanu, baltu un melnu

Sarkanā un baltā vannas istaba


Tātad, ko jūs domājāt par mūsu rakstu krāsas, kas atbilst sarkanai krāsai? Vai jūs jau zināt, kurus izmantosiet rotājumā? Pastāsti mums!

Patīk lasīt arī:

Sarkana vannas istaba: 35 padomi, kombinācijas un toņi

60 neticami sarkanā dīvāna istabas - modeļi un kā saskaņot!

Sarkanās mājas: krāsu uzgaļi un 28 fasādes modeļi

Pārbaudiet biežāk, lai pārbaudītu citu dekoru saturu. Uz redzēšanos!

Neliela dzīvokļa apdare atklāj 60 neticamas idejas
Neliela dzīvokļa apdare var iemidzināt tos, kuri gatavojas pārcelties. Pasākumi neatbilst veikalā atrodamo mēbeļu izmēram, un ir sajūta, ka nekas neku...
Svētā Jura zobens, kā rūpēties, un 60 fotogrāfiju vide ar augu
Espada de São Jorge ir Āfrikas izcelsmes augs, un tā ir viena no Brazīlijā viegli audzējamām un sastopamām sugām gan mājās, gan ārpus tām.. Tam ir re...
60 vienkārši dekorēšanas padomu triki, ko pielietot mājās
Ideju un projektu atsauču meklēšana ir būtiska tiem, kas vēlas ieviest jauninājumus vai atjaunot māju. Galu galā mēs visu atradām internetā, vai ne? B...