Apdare

Mežģīņu aizkars - 44 kaislīgi dekorēšanas modeļi!

Mežģīņu aizkars - 44 kaislīgi dekorēšanas modeļi!

Mežģīņu aizkars ir klasisks un ļoti funkcionāls aksesuārs dažādām vidēm, un to var izmantot no virtuves līdz guļamistabai.

Un, ja jums ir jautājumi par modeļiem, kas ir ideāli piemēroti katrai videi, un mežģīņu aizkaru stiliem, ierakstā mēs apkopojām modeļus un padomus, kā izmantot šāda veida aizkarus mājas dekoros..

Tēmas

Mežģīņu aizkaru dekorēšanas idejas un fotogrāfijas

Ar oderi

Mežģīņu aizkars ir ļoti ērta iespēja izmantot dažādās vidēs, taču šis modelis ar vieglāku un noplūdušāku audumu tik labi neaizkavē dabiskās gaismas ieeju..

Tāpēc mežģīnes un oderes variants ir lieliska izvēle, lai palīdzētu kontrolēt dabiskās gaismas iekļūšanu, un tos var izmantot guļamistabās un viesistabās, ierobežojot pārmērīgu gaismas iekļūšanu.

Kā ideja izmantot mežģīņu aizkarus ar oderi, šis dekoratīvais dizains liek telpā izmantot aizkarus, kas palīdz ierobežot dabiskā apgaismojuma pārpalikumu šajā vidē.

Projektā nolaistajā apmetuma oderējumā ir iebūvēts aizkars, no kura nāk balta odere, kas ir aizkaru apakšdaļa, un mežģīņu pārklājums, kas veido centrālo lakatu pār oderi..

Modeļa ideja ar mežģīņu šalli padara rotājumu klasiskāku un mežģīņu aizkaram piešķir izsmalcinātību..

Vienkāršākiem un tradicionālākiem modeļiem var būt arī oderējums, ko parāda šī baltā aizkara opcija.

Priekšlikumā vienkāršais modelis ir uzstādīts ar dubultu stieni, kur iet odere un pēc tam mežģīņu pārklājums.

Aizkaru modelim ir versija ar divām daļām smalki baltās mežģīnēs un aizkaru augšpusē ar lentes detaļu.

Modelim ir smilškrāsas odere un gaišāka šalle

Dzīvojamā istabā modelis ar oderi atrodas koka logā

Mežģīņu aizkars virtuvei

Virtuves aizkars prasa vieglāku un praktiskāku modeli, lai to varētu mazgāt un mazgāt, jo galu galā audumam ir lielāka tauku uzkrāšanās, jo dūmi un tauki, kas rodas pārtikas pagatavošanā, var izstiepties līdz aizkaram.

Tāpēc mežģīņu modelis ir lieliska izvēle virtuves videi, jo to ir viegli mazgāt un ātri nožūt, veicinot ikdienas tīrīšanu..

Turklāt modelis bez oderes joprojām ir labākais virtuves loga variants, jo tas bloķē maz gaismas un uztur virtuvi labi apgaismotu..

Kā iedvesma mežģīņu aizkaru modeļa izmantošanai virtuvē, šajā projektā ir balta un melna virtuve ar baltu un mežģīņu aizkaru.

Baltais priekškars tika izmantots logā izlietnes priekšā, lai vide būtu gaiša un ar maigu aizkara pieskārienu..

Modelis ir versija bez oderes

Vēl viena ideja izmantot mežģīņu modeli ir kā aizkaru iespēja izlietnei, kā parādīts šajā projektā.

Idejā telpa zem izlietnes tika pārveidota par nelielu skapi, un, lai būtu funkcionāls un lēts projekts, ideja bija izmantot aizkarus, lai aizvērtu vietu un mazo maisiņu paslēptu.

Projektam aizkaru stienis tika uzstādīts spraugā zem izlietnes un ieguva vienkāršu aizkaru modeli ar lenti.

Modelei ir kaķēnu apdruka

Modelis ir rozā audumā ar mežģīnēm

Projektā tika izmantots aizkars ar lenti

Modelis ir aizliegts ar kliķiem un virtuves priekšmetiem

Mežģīņu modelim ir augļu apdruka

Virtuvē uz stikla durvīm tika izmantots garais aizkars

Virtuves logā tika izmantots oderējums un lentes

Virtuvē aizkari tika izmantoti ar stieni

Dzīvojamai istabai

Lai izvēlētos aizkaru modeli telpai, gals ir izmantot mežģīni kā pārklājumu citam aizkaram, piemēram, žalūzijai, vai ar oderi, kas palīdz kontrolēt dabiskās gaismas iekļūšanu vidē, novēršot pārmērīgas gaismas traucējumus skatos TV.

Mežģīņu aizkaru modeļus bez oderes var izmantot dzīvojamā istabā, taču šajā gadījumā tas ir ideāli piemērots viesistabām, kur nav televizora.

Iedvesmojoties no aizkaru modeļa izmantošanas viesistabā, priekšlikums piedāvā mežģīnes kā smalku žalūziju pārklājumu.

Dzīvojamās istabas loga apakšā ir aizbīdnis un virs tā mežģīņu josla, kas aptver žalūzijas funkcionālo stilu un piešķir telpai smalkāku un klasiskāku apdari..

Šīs dzīvojamās istabas ar klasisko stilu dizainā mežģīņu aizkars bez oderes bija divu logu iespēja.

Šajā gadījumā ideja bija noteikt par prioritāti gaismas iekļūšanu vidē, un tāpēc modelis bez griestiem bija ideāls variants projektam..

Priekšlikumā aizkari tika uzstādīti virs aizkaru atstarpes, nosedzot tikai loga stiklu un neslēpjot loga rāmi.

Viesistabā smilškrāsas aizkars

Smalkais aizkars tika uzstādīts, izmantojot stieni

Aizkars sniedzas līdz grīdai

Aizkars iznāk no iebūvētā aizkara

Viesistabā aizkars līdz grīdai seko logiem

Modelis ar bandeau ir smalks stils

Istabai

Viesistabas aizkaru izvēlei var būt divi stili - ar oderi vai bez tās.

Modelis ar oderi ir ideāli piemērots, lai bloķētu lieko dabisko apgaismojumu, un ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas gulēt nedaudz vēlāk. Papildus opcijai izmantot mežģīņu versiju ar oderi ir iespējams izmantot arī modeli bez mežģīnēm, bet ar citu aizkaru, lai bloķētu gaismu zem tā.

Mežģīņu opcija bez oderes ir ideāla versija tiem, kuri vēlas pamosties ar dabisko gaismu, tāpēc gaišāks un drapētāks aizkars ļauj gaismai dabiski iekļūt pa logu.

Zīdaiņu istabas aizkaru ideja rada šo guļamistabas dizainu provansiešu un smalkā stilā, kur baltais un mežģīņu aizkars izceļas sienu priekšā ar antīku rozā krāsu.

Baltais, bez oderes esošais aizkars tika izmantots kā smalks apdares variants, un tas ar maigāku pieskārienu papildina istabas stilu..

Aizkaru izmantoja ar stieni

Starp dekorēšanas idejām viena no idejām iekļaut mežģīņu modeli ir šis priekšlikums, kas rada aizkaru divvietīgai guļamistabai.

Dekoratīvajam dizainam ir zemniecisks stils, un mežģīņu aizkara ideja ir kontrastēt ar koka sienu un radīt kontrastu, piešķirot romantiskāku un delikātāku pieskārienu kopā ar zemniecisko dekoru..

Aizkars aizsedz logu un stikla durvis

Aizkari stiepjas no griestiem līdz grīdai

Tagad izmantojiet dekorēšanas idejas un deriet par šī praktiskā un funkcionālā piederuma izmantošanu.

Sarkanais priekškars dekorācijā +45 neticamas idejas un modeļi!
Kā izmantot sarkans aizkars rotājumā? Kādas ir labākās kombinācijas, lai pamestu izsmalcinātu vidi?Šis gabals var padarīt visu atšķirīgu jūsu dzīvojam...
Apdare ar 【KURTA ROSA】 • 42 DZĪSTAMAS idejas!
Vai esat kādreiz domājuši par dekorēšanu ar rozā aizkaru? Ja jūs domājat, ka aizkaru krāsa izskatās labi tikai meitenes istabai, kļūdieties!Rozā aizka...
Brūns un bēšs aizkars + 20 modeļi ar iespaidīgiem toņiem!
Ir tie, kas aizkaru domā par vienkāršu priekšmetu, kas jāiekļauj viņu vidē. Faktiski piederumam ir vairākas funkcijas, un, ja to labi lieto, tas ļoti ...