Apdare

Brūns un bēšs aizkars + 20 modeļi ar iespaidīgiem toņiem!

Brūns un bēšs aizkars + 20 modeļi ar iespaidīgiem toņiem!

Ir tie, kas aizkaru domā par vienkāršu priekšmetu, kas jāiekļauj viņu vidē. Faktiski piederumam ir vairākas funkcijas, un, ja to labi lieto, tas ļoti pozitīvi ietekmē izskatu. Viena no iespējām ir brūns aizkars, apvienojot ar dažādiem dekorēšanas stiliem un ar vairākām funkcijām. Tālāk skatiet, kā lietot, kā arī apvienojiet padomus.

Tēmas

Dekorēšanas padomi ar brūnu / smilškrāsu aizkaru

Brūnā krāsa dekorācijā jau ir redzama kā neitrāla krāsa. Ja labi domājam, varam to vizualizēt. Tā ir zemes krāsa, koks, kas vienmēr attiecas uz kaut ko dabisku. Tā ir arī diskrēta krāsa, kas tiek uzskatīta par elegantu saviesīgā izskatā un aizstājējzīmi skapī.

Tādi stilisti kā Riccardo Tisci mīl brūnu un uzskata to par labu neitralitātes draugu. Tomēr tas joprojām rada pretestību interjera projektos.

Aptauja, kuru žurnāls Vogue atklāja 2018. gadā, ziņo, ka vairāk nekā 20% lasītāju ienīst brūnu. Pantone arī veica meklēšanu un atklāja, ka visvairāk neapmierinātā krāsa savā katalogā bija brūna. Diemžēl šie vēlētāji nezina, cik spēcīga var būt koka stumbra, ķieģeļu un sievišķīgāko tirgū esošo lūpu krāsu krāsa. Tāpēc šodien mēs runāsim par brūna aizkara skaistumu.

Daži dekoratori uzskata, ka brūnā aizkara īpašums ir mājās, un mēs to apstiprināsim ar tālāk sniegtajiem ieteikumiem lietošanai.

Brūns aizkars viesistabai

Brown ir cieši saistīts ar dabu, un tas attiecas uz komfortu. Saskaroties ar dabiskiem elementiem ar šo toni, tieksme justies gaidītiem, ērti mājās. Šis ir dažu dekoratoru ierosinājums, kāpēc viņi viesistabā izmanto brūnus aizkarus. Tas būtu veids, kā palielināt komforta sajūtu gan iedzīvotājiem, gan apmeklētājiem.

Neskatoties uz klasisko krāsu, brūns ir bagātīgi saistīts ar modernitāti. Tieši šajā jaunajā interjera dekorēšanas periodā mēs piedzīvojam vislielāko mūžīgo tendenci, tāpēc ieguldījums kādā laika posmā nepārsteidzošās krāsās ir lielisks. Un šajā ziņā brūnais der ļoti labi.

Brūns aizkars labi sader gan ar modernām taisna griezuma mēbelēm, gan ar mazām detaļām ar kvadrātveida apdari, gan arī izsmalcinātākā un detaļām bagātākā stilā. 

Tonis uz toņa vienmēr darbojas! - bēša siena ar brūnu aizkaru ir forša. Gluži kā brūna siena ar smilškrāsu aizkaru, tas slavenais “tonis uz toņa”, ko visi var darīt, nebaidoties būt laimīgiem.

Bet, ja jūs joprojām šaubāties un neesat pārliecināts, kuru sienas krāsu izmantot, balta vienmēr būs aizbēgšana un izvairīšanās no kļūdām. Balta siena labi sader ar jebkuru aizkaru krāsu.

Bēšs aizkars ar vienas krāsas dīvānu vizuālai harmonijai.

Bēša vai brūna aizkars? Tas ir atkarīgs no jūsu apgaismojuma. Daži lasītāji gaida atbildi: “Tas ir atkarīgs no sienas krāsas”, taču patiesībā tas nav izšķirošs punkts. Tieši spēja uzturēt vidi apgaismotu ar logiem un elektrisko sistēmu padarīs aizkaru izcilu vai atspējos redzamību kosmosā..

Tumšā vidē ir nepieciešami gaiši aizkari, kas tiek norādīti mazās vidēs, tāpēc bēšs aizkars. Spilgtā vidē ar lielu dabisko apgaismojumu bez aizspriedumiem var būt brūns aizkars.

Viesistaba ar pelēkām sienām un smilškrāsu aizkaru: aizkars nāk, lai nedaudz salauztu stilu, diferenciālais elements.

Klasiska viesistaba angļu lauku mājā

Vintage / retro dzīvojamā istaba - Vai jūs esat daudz lietpratīgāks klasiskajā dekorēšanas stilā ar vintage iedvesmu? Arī ar šo rakstu nav problēmu piestiprināt savu brūno vai smilškrāsas aizkaru.

Dažas iespējamās brūnās aizkaru vai smilškrāsas aizkaru kombinācijas, kuras apbrīno kosmosa atmosfēra, ir:

Rakstainais aizkars viesistabā: jums jāzina, kā to izmantot. Drukāšana ar druku var būt pārspīlēta vidē, kur komforts ir interesants, tāpēc mēģiniet koncentrēties uz dažiem elementiem ar druku.

Ja izvēlaties rakstainu brūnu aizkaru, izvairieties no tā izmantošanas ar tapetēm, rakstiem ar rakstainu pārklājumu. Priekšroka būs gludām sienām.


Caurspīdīgs aizkars - Dabiskās gaismas bloķēšana ne vienmēr ir labākā alternatīva. Dažreiz ir jānovērtē skats no istabas (kā arī saules gaisma), un risinājums ir caurspīdīgs brūns aizkars. Šis triks daudz:

Dažu māju atvērto koncepciju var uzlabot ar caurspīdīgu brūnu aizkaru. Tas nāk kā piederums privātumam, tuvības brīžos. Var izmantot, piemēram, numuros ar skatu uz baseinu.

Brūns aizkars guļamistabai

Brūnā komforta un neitralitātes nozīme var būt divvietīgas vai vienvietīgas istabas dekorēšanas virziens.

Ja vēlaties izveidot telpu, kas ir "tāpat kā mājas", brūna aizkaru un citu līdzīga toņa priekšmetu izmantošana var būt lieliska iniciatīva. Tas ir vērts uzsvērt, ka resurss tiek izmantots hosteļos un viesu namos. Zemniecisks dekors ar neapstrādātu koku ir mērķtiecīgs, lai radītu intīmu un ērtu vidi.

Brūna istaba ar brūnu aizkaru ir mara! Vienkārši uzmanieties, lai izveidotu jauku apgaismojumu, lai saglabātu redzamību. Bet, tā kā mēs runājam par vidi atpūtai, punktu gaismas ir foršas, lai nodrošinātu vizuālu komfortu un labu nakti.

Šajā sakarā brūna vai smilškrāsas aizkars un aptumšošanas slānis ir ideālas kombinācijas loga pārklāšanai.

Aizkaru izmantošana pārsniedz dabiskā apgaismojuma bloķēšanas veidu. Vienmēr ir dekoratīva funkcija, veids, kā papildināt divvietīgu vai vienvietīgu istabu. Tas var kalpot kā:

Balta un bēša krāsa lieliski izskatās tīrā telpā ar klasisku dekoru.

Blakus sienām ar tapetēm dodiet priekšroku gludam aizkaram.

Brūns aizkars ēdamistabai

Ne katrā ēdamistabā ir nepieciešami aizkari, bet tas var būt atšķirīgs. Parasti piederumu izmanto lielās vidēs, ja ir nepieciešamas apgaismojuma izmaiņas. Ēdamzālē dienas laikā var labi izmantot dabisko apgaismojumu un būt tuvai ar brūnu aizkaru, kas naktī ir aizvērts.

Ir iespējas, kā apvienot brūno aizkaru:

Tik daudz ieteikumu un veidu, kā izmantot brūnu aizkaru ... bet vienmēr ir vairāk formu. Ja jums ir atšķirīgs padoms, kā izmantot brūnu vai smilškrāsu aizkaru, atstājiet to zemāk esošajos komentāros.

45 vienkāršas pāris guļamistabas dekorēšanas idejas un attēli!
Tiem, kas vēlas atjaunot kopmītni, bet kuriem ir ierobežots budžets, šodienas ziņa sniedz ieteikumus un padomus vienkāršas divvietīgas guļamistabas de...
VIENKĀRŠA MĀJAS DEKORA Lēti un radoši padomi!
Ja jums ir nepieciešams iedvesmoties no vienkāršs mājas dekors, šodien ziņa sniedz padomus, kas palīdzēs jums pamest savas mājas tā, kā vienmēr sapņoj...
Dekoratīvo spoguļu veidi un padomi!
Dažādi dekoratīvo spoguļu veidi ir laba tēma interjera dizaina jomā. Resurss ir laba likme, lai aizpildītu sienu, piešķirtu vietu videi, atspoguļotu s...