Apdare

Voile aizkars - kas tas ir? + Priekšrocības un 47 modeļi iemīlēties!

Voile aizkars - kas tas ir? + Priekšrocības un 47 modeļi iemīlēties!

Voile aizkars nav nekas jauns dekoratīvajā pasaulē, taču tas ir aizkaru veids, kas neiziet no modes, un ļoti daudzpusīgs variants dažādām vidēm.

Iespēja izmantot aizkaru kā daļu no vides ļauj dekoram pievienot papildu detaļas un joprojām ir laba izvēle, lai kontrolētu gaismas ieeju.

Un, ja jums ir šaubas par šo aizkaru modeli, cenu, priekšrocībām un to, kā to izmantot apdarē, mēs esam apkopojuši visus nepieciešamos padomus, kā arī devām vairākas idejas, lai ieviestu jauninājumus dekorēšanai ar aizkaru.

Tēmas

Bieži uzdotie jautājumi - FAQ

Kas ir voile aizkars?

Voile aizkars ir aizkaru veids, kas sastāv no vairāku audumu, galvenokārt poliestera, sajaukuma. Tādā veidā aizkars galu galā ir plāns un smalks audums ar zināmu caurspīdīgumu, jo auduma sastāvs rada šo izskatu kā plīvuru..

Kādas ir jūsu priekšrocības?

Tiem, kas domā, vai ir vērts ieguldīt voile aizkarā, mēs esam apkopojuši šī aizkara modeļa galvenos pozitīvos punktus, tāpēc būs iespējams redzēt visas aizkara priekšrocības.

Ir trūkumi?

Diemžēl ne viss ir zieds, un tukšajam aizkaram ir negatīvs punkts, tāpēc pirms modeļa izvēles ir vērts nosvērt plusus un mīnusus, lai pieņemtu pareizo lēmumu.

Cik tas maksā vidēji? #cena

Pozitīvs punkts šim aizkaru modelim ir salīdzinājumā ar cenu, jo vienkāršajiem stieņu un bez oderes modeļiem parasti ir ļoti pieņemamas cenas.

Vienkārša caurspīdīga aizkaru modelim ar izmēru 2 x 1,30 m cena Mercado Livre ir aptuveni R, 35,90 USD.

Lielākiem un bez oderējumiem modeļiem, piemēram, 6 x 2,80 m versijai, cena ir aptuveni R9 14,00 USD, Elo7.

Voile aizkaru fotogrāfijas un modeļi

Balts caurspīdīgs aizkars

Viena no klasiskākajām iespējām starp milzīgajiem aizkaru modeļiem ir baltā versija, kas apvieno visdažādākos vides stilus un piešķir rotājumam smalkumu.

Kā ideja izmantot balto aizkaru dekoratīvajā dizainā, šeit ir ierosināts izmantot garo modeli sieviešu istabā, mīkstinot pelēko sienu un saglabājot dabisko apgaismojumu telpā.

Aizkars tika uzstādīts caur iebūvēto aizkaru, un modelis iet uz grīdas, piešķirot sieviešu istabai delikatesi.

Baltais aizkars sadala telpu starp viesistabu un balkonu

Viesistabā baltais priekškars pārklāj visas sienas

Gaitenī baltais aizkars pārklāj stikla logu un uztur privātumu

Bēšs caurspīdīgs aizkars

Saglabājot aizkaru krāsu diagrammu, viena no iespējām ir bēša krāsa, gaiša krāsa, bet ne vienmēr balta.

Bēša aizkara izmantošanas ideja bija paredzēta telpas dizainam, un bēša krāsa atbilst vides krāsu paletei, ieskaitot sienu krāsu, saglabājot dekoru vienveidīgāku.

Telpas projektēšanai voile aizkars tika izmantots kā pārklājums citam aizkaram, kas ir slēģu modelis, kas darbojas, lai bloķētu dabisko apgaismojumu.

Bēšs aizkars atbilst mazās guļamistabas krāsu shēmai

Dzīvojamā istabā ģipša aizkars slēpj aizkaru augšdaļu

Papildus logu pārklāšanai, aizkars arī norobežo atstarpi starp integrētajām vidēm

Aizkars dizainā ir no griestiem līdz grīdai ar dubultu augstumu

Pelēks caurspīdīgs aizkars

Pelēkais priekškars ir ļoti aktuāls variants projekta sastāvam, un tas rada neitrālu un mūsdienīgu toni vidē, kā tas ir šī telpas dizaina gadījumā ar pelēko voile aizkaru.

Videi bija doma saglabāt toņus neitrālus, tāpēc izvēle bija pelēks aizkars un gaišs audums.

Telpas kompozīcijai aizkars ar vieglu un caurspīdīgu audumu darbojas kā aptumšojošā aizkara pārklājums, un šī kompozīcija ir lieliski piemērota, lai bloķētu dabiskās gaismas iekļūšanu telpā un pievienotu stila pieskārienu..

Gaiši pelēks aizkars iet uz grīdas

Melns caurspīdīgs aizkars

Tiem, kuri aizkaru tīrā audumā iedomājas kā romantiskāku un smalkāku versiju, viņi kļūdās. Aizkara krāsa var daudz pateikt par stilu, un iespēja, kas izvairās no romantiskā, ir melns caurspīdīgais aizkars.

Lai izmantotu melno aizkaru, šī ideja rada mūsdienīgas telpas dizainu ar dubultu augstumu, un tāpēc tumšais aizkars iet no griestiem līdz grīdai, pārklājot stikla logus.

Melnais voile aizkars bija lieliska projekta izvēle, jo caurspīdīgais audums nepadara rezultātu smagu un saglabā krāsu karti mūsdienu videi, kas sastāv no melnā un baltā krāsā.

Melns aizkars apvienojas ar rotājuma melnām detaļām

Melns aizkars pārklāj sienu ar stikla durvīm

Rozā caurspīdīgais aizkars

Starp vissīkākajām aizkaru auduma versijām rozā krāsa ir ļoti delikāta un romantiska aizkaru versija.

Un, ja ideja ir izmantot šo rozā aizkara delikatesi, piemērota vide tam ir zīdaiņu istaba, kā parādīts šajā projektā.

Zīdaiņu istabas aizkaru izvēle padara modeli gaiši sārtu, pielāgojot telpas detaļas un piešķirot krāsu pelēkā sienā.

Zīdaiņu istabā rozā aizkars ir smalks

Bērnu istabā rozā aizkars

Aizkars atbilst gultiņas komplektam

Izšūts caurspīdīgs aizkars

Voile audumā ir vairāki aizkaru stili, un viena no šīm variācijām ir izšūtais aizkaru modelis, kas var izšuvumus saskaņot vai ar akmeņiem.

Kā ideja izmantot izšūtu aizkaru, priekšlikums šeit sasauc balto voilu ar smalku izšuvumu, kas piešķir audumam tekstūru, bet nezaudē delikatesi.

Izšūtais aizkars tika izmantots telpā, un tas rada dekoratīvu un smalku pieskārienu videi.

Aizkaram ir balti izšuvumi

Aizkars ir smilškrāsas un baltas krāsas sajaukums

Caurspīdīgs aizkaru audums

Aizkaru izvēle viesistabai var būt grūts lēmums, un viena no iespējām ir izvēlēties modeli tukšā telpā, piešķirot maigāku pieskārienu vides dekorēšanai..

Kā ideja telpā izmantot balto voile aizkaru, šis projekts rada nelielu istabu, un baltais aizkars ir ideāls, lai uzturētu gaišo krāsu diagrammu, kas telpai piešķir vairāk vietas.

Lai labāk kontrolētu gaismas ieeju un lai dabiskais apgaismojums neatspoguļotos televizorā, baltais voile aizkars darbojas kā bambusa aizkara pārklājums, kas ir lieliski piemērots dabiskās gaismas kontrolei vidē..

Mazajā istabā izvēle bija balta aizkars

Dzīvokļa telpā baltais aizkars neļauj gaismai iekļūt telpā

Caurspīdīgs aizkaru audums

Divvietīgas guļamistabas dizains var dot romantiskāku dekorācijas priekšlikumu, un smalkais un caurspīdīgais aizkars lieliski atbilst šai idejai.

Lai izvēlētos divvietīgas guļamistabas aizkarus, šeit bija paredzēts modelis smilškrāsas voile krāsā, saglabājot romantiskās un smalkās guļamistabas krāsu shēmu.

Aizkars rada šalles, kas pārklājas, šarmu, radot izsmalcinātāku stilu divvietīgai guļamistabai.

Zīdaiņu istabā priekškars ir balts

Aizkars iet uz grīdas

Vai jums patika padomi? Tātad, tagad ir pienācis laiks izvēlēties ideālu modeli savai videi un apvienot apdari un funkcionalitāti.

Gaisa kondicionētāja izmēri Izprotiet, kā tas darbojas
Saprast par gaisa kondicionēšanas izmēru noteikšana tas ir būtiski ikvienam, kurš domā par ierīces iegādi. Drīz skatiet vairāk informācijas. Liel...
Dizainers vai dizains - kāda ir atšķirība un ko tas nozīmē
Vai esat kādreiz apstājies domāt par atšķirību starp dizainers vai dizains? Jūs noteikti esat dzirdējuši abus vārdus, tāpēc redziet, ko katrs no tiem ...
Baguá - ko tas nozīmē fen šui
Satiec Baguá, viens no pazīstamākajiem fen šui elementiem un ko izmanto, lai harmonizētu visdažādākās vides. A priori khi, vitālās enerģijas, kas atro...