Apdare

Zīdaiņu istabas aizkari

Zīdaiņu istabas aizkari

Tuvojoties mazuļa atnākšanai, ir normāli, ja vēlaties padarīt viņa istabu ļoti skaistu. Mūsdienās mēbelēm, rotājumiem un aizkariem ir tik daudz iespēju, ka pat ir grūti izlemt, kuru izvēlēties. Iespējas ir daudz, taču, ja ņemat vērā dažas pamatinformācijas, stūra, kurā jūsu bērnam būs laba dzīves daļa, izrotāšana var būt ļoti patīkama nodarbe. Pārbaudiet tālāk par Zīdaiņu istabas aizkari.

Skaisti aizkari ceriņu mazuļa istabai, kas atbilst sievišķīgās bērnu istabas apdarei

Saturs

Kā izvēlēties bērnu istabas aizkarus

Ja esat jau izlēmis par tēmu sava bērna istabai, ieguldiet, iegādājoties aksesuārus, kas saskan ar šo ideju. Tādas tēmas kā meži, dzīvnieki, safari un klasiskās “princeses”, “automašīnas” un “mazais princis” pieaug. Protams, sienu tonim jābūt gaišam, jo ​​mazulim dzīves sākumā ir nepieciešams ļoti kluss stūrītis, lai labi atpūstos un gulētu. Labi varianti ir toni, piemēram, bēša, balta un gaiši zila.

Ikviens, kurš meklē zīmējumus un citas bērnu detaļas, var atrast arī aizkarus, kas atbilst šīm tēmām. Atcerieties, ka, ja aizkaram jau ir daudz izdruku, siena var būt gluda, lai "necīnītos" ar aizkaru, kā arī nepadara vidi ārkārtīgi stimulējošu. Varat atstāt, lai vēlāk, kad jūsu bērns ir nedaudz vecāks un ar noteiktiem miega paradumiem, izmantot spēcīgākus toņus un figūras ar spilgtām krāsām.

Aizkari sieviešu zīdaiņu istabai

Balts aizkars sieviešu zīdaiņu istabai ar rozā apdari

Bērnu aizkars, kas izstrādāts bērnu istabas dekorēšanai

Aizkari vīriešu zīdaiņu istabai

balti un zili aizkari zēna istabai gaišās krāsās

Balti aizkari zilai zīdaiņu istabai

zaļš bērnu guļamistabas dekors ar baltiem aizkariem

Tematiskie aizkari bērnu istabas dekorēšanai

Ben 10 aizkars zēna istabas dekorēšanai

Princeses aizkari meiteņu istabai

Padomi par bērnu aizkaru izvēli

Ja mazuļa istabā ir logs, katru dienu pārbaudiet saules gaismas daudzumu, kas iekļūst istabā. Ievērojiet dienas augstākos punktus - kad iestājas visspilgtākais laiks - un izpētiet iespēju uzstādīt aizkaru. Lai palīdzētu jums gulēt, it īpaši vasaras laikā, aizkaram ideālā gadījumā būtu jāaizliedz gaismas iekļūšana un jānodrošina mazulim atpūta..

Tiem, kas bēg no putekļu ērcēm, antialerģiski aizkari ir laba iespēja. Tie novērš putekļu un līdz ar to arī putekļu ērcīšu uzkrāšanos. Ideāli piemērots mazuļa istabai. Aizkariem izvēlieties audumus, kurus var mazgāt bieži un kas nav toksiski. Labs padoms ir meklēt veikalos, kas specializējas bērnu dekorācijā, jo ļoti iespējams, ka atradīsit meklēto materiālu.

Zils zēna guļamistabas aizkars baltas guļamistabas dekorēšanai

Tomēr, ja izvēlaties parastu aizkaru, ir labi redzēt, vai mazulim nav alerģiska procesa. Sargājiet no bērnu gultiņas: paklājiem un izbāztiem dzīvniekiem, kā arī stingru tīrīšanas kārtību bērna istabā. Neļaujiet, piemēram, cilvēkiem telpās uzkāpt uz netīriem apaviem un čībām. Tā kā bērnam joprojām ir ļoti zema imunitāte, visa aprūpe ir maza.

Sienu apdare ar audumu Soli pa solim!
Atkārtoti izdomāt dekoru ir kaut kas ļoti jauks, taču kabata ne vienmēr ļauj mums tik ļoti mainīties. Tiem, kas domā par izmaiņām, bet ir norūpējušies...
DĀRZA SĒDEKLIS - Kā izmantot dekorēšanai!
Ja esat tips, kuram patīk redzēt padomus un aplūkot dekoru žurnālus, iespējams, pamanījāt, ka nesen kā ornaments tika izmantots jauns priekšmets. Tiem...
Balkonu, balkonu un terases apdare Lieliskas idejas!
Balkonu, balkonu un terases apdare vienmēr ir vietas mājā, kur dekors ir paredzēts vēlāk, un nav nekas neparasts, kad šīs vides tiek aizmirstas un apk...