Apdare

Dzeltenā virtuve - padomi un fotogrāfijas

Dzeltenā virtuve - padomi un fotogrāfijas

Ne visi ir dzimuši ar gatavošanas dāvanu, taču ērta vide atvieglo misiju. Skatiet padomus par dzeltena virtuve lai atdzīvinātu šo vidi. Ja jūsu virtuve ir nedaudz nedzīva, ir iespējams to padarīt jautrāku, tikai dekorējot un mainot tā krāsu. Dzeltenā krāsa ir prieka krāsa!

Padoms, kas var būt ļoti noderīgs tiem, kam patīk gatavot ēst un kuri vēlas dekorēt savu stūri: Dzeltenā ir viena no krāsām, kas stimulē izsalkumu, un jo spilgtāka, jo labāk. Ieskatoties uzmanīgi, pamanīsit, ka vairāki ātrās ēdināšanas zīmoli, kā arī restorāni, uzkodu bāri utt. izmantojiet dzelteno krāsu vidē vai uzņēmumu logotipa izveidē.

Saturs

Dzeltena virtuves dekorēšana

Mēs jau runājām par zilo virtuvi, melno virtuvi un citiem. Šodien mēs runāsim par dekorēšanu dzeltena virtuve kur es sniegšu padomus par objektiem, toņiem un parādīšu fotogrāfijas, kas palīdzēs jums izvēlēties sev.

Pirmais padoms, ko nodošu tālāk, ir īpašs tiem, kam šajā telpā patīk dzeltens, bet nevēlas aprobežoties tikai ar šo krāsu.

Ja tas tā ir, labā ziņa ir tā, ka jums nav jāveido pilnīgi dzeltena virtuve. Ideāli, lai sajauktu dzeltenu ar citām krāsām.

Jums arī ir iespēja izmantot šo toni tikai detalizēti, lai padarītu jūsu virtuvi dzīvāku! Tas var būt skapis, galds, vīģe utt..

Virtuve ar dzelteniem akcentiem

Dzeltenbalta virtuve

Virtuves ar šīm divām krāsām ir ideāli piemērotas tiem, kuriem ir mazāk drosmīgs stils, bet kuri vēlas atstāt vietu ar jautrāku noskaņu.

Melna ar dzeltenu virtuvi

Tiem, kam patīk dzeltena krāsa, bet ēna šķiet ļoti nogurdinoša, ir vērts to sajaukt ar melno krāsu, kas telpu padara prātīgāku un arī elegantāku..

Dzeltena virtuve ar brūnu

Vai vēlaties mainīt dekoru, bet visu nevarat mainīt? Vai jūs nevēlaties mainīt skapjus vai elektroierīces? Risinājums ir ieguldīt tikai glezniecībā.

Sienu vai pat sienas krāsošana tikai dzeltenā krāsā jau rada neticamas atšķirības virtuvē. Tiem, kas dod priekšroku kaut kam smalkākam, vajadzētu derēt uz gaišākiem toņiem.

Vēl viens padoms ir vienkārši krāsot griestus vai izmantot grīdu šajā ēnā. Vienkāršāka, lētāka apdare, kas arī darbojas ļoti labi.

Ja vēlaties tikai izsmalcinātākas detaļas par īstu, krāsojiet gabalus, logus un grīdlīstes. Šajā gadījumā vislabāk ir izvēlēties spilgtāku toni, kas piešķir lielāku nozīmi.

Plānota dzeltenā virtuve

Mans pēdējais padoms par šo tēmu ir domāts ikvienam, kurš vēlas padoties šajā telpā, bet nevar vai nevēlas daudz tērēt. Patiesībā jūs gandrīz neko neiztērēsiet.

Vai esat kādreiz domājuši par dzeltenu piederumu un ierīču izmantošanu virtuvē? Jūs varat apvienot ļoti gaumīgus un modernus gabalus, bet jūs varat arī sekot retro stilam.

Ledusskapji, krāsnis, skapji utt. Tas viss var būtiski mainīt tā apdari un visu, kas izdarīts ātri. Apskatiet dažas idejas zemāk:

Dārza aprīkojums - modeļi un cenas
Dārzam ir jābūt labi apgaismotam naktī, lai būtu drošība un arī tiktu kavēta dzīvnieku un kukaiņu noturība, īpaši reģionos, kas atrodas tuvu ezeriem u...
Šķiedru baseins
Tuvojas vasara, un visi plāno, kā atveldzēties šajā karstajā periodā. Daudziem nācās doties uz savām mājām pludmalē, savukārt citiem pārvietošanās vai...
Dārza rotājumi ar radošumu un stilu
Pašlaik ne visiem var būt dabiska telpa mājās vai pagalmā. Tā kā māju plāni un dzīvokļi kļūst arvien mazāki, cilvēkiem bija jāpielāgojas, lai viņi nea...