Apdare

Zilā, tirkīza, karaliskā, Tifānijas un jūras virtuve

Zilā, tirkīza, karaliskā, Tifānijas un jūras virtuve

Virtuve šodien ir ne tikai ekskluzīva telpa ēdiena gatavošanai. Tā ir apvienošanās, pieņemšanas un ģimenes saietu vide, un tāpēc patīkama dekorēšana ir būtiska. Un šajā amatā mēs runāsim par Zilā virtuve, kas šodien kļūst aktuāls. izbraukšana!

Virtuve prasa līdzsvarotu, praktisku, tīru un mūsdienīgu dekoru. Pašlaik tirgū ir vairāki materiāli, kurus ir viegli uzstādīt, uzklāt un tīrīt, izvairoties no darba un uzturēšanas izdevumiem. Turklāt ir vairākas aprīkojuma iespējas, piemēram, tosteri, maisītāji un kafijas automāti krāsainās versijās, kas dekoram piešķir stilu un personību. Ir atjauninātas arī klasiskās ierīces. Ir vairākas iespējas aprīkot retro stilā ar tehnoloģiskiem resursiem, lai atvieglotu ikdienas darbību.

Virtuve ir kļuvusi par jauno mājas sirdi, un tieši tāpēc mēs šajā telpā parādīsim tendenci: zila virtuve. Papildus zilajai virtuvei ir arī citu krāsu virtuves rotājumi, piemēram, rozā, sarkanā krāsā. Šie rotājumi ir supermoderns, elegants un bezprecedenta veids, kā izrotāt savu virtuvi un dalīties ar vairākiem neaizmirstamiem mirkļiem un gastronomisku pieredzi..

Zilā virtuve

Virtuve dekorēta ar zilām toņām

Zemnieciska virtuve brūnā un zilā krāsā

Mūsdienu virtuve ar zilām mēbelēm

Likmes uz zilu rotājumu virtuvei ir bijušas daudzu cilvēku garšas, galu galā šī krāsa rada prieku apkārtējai videi un vēl vairāk mudina gatavot gardas maltītes! Pēc tam jūs redzēsiet zilās krāsas variantus, kas jums vislabāk patīk izrotāt virtuvi:

Saturs

Tirkīza / Tiffany virtuves dekors

Tirkīza zilā krāsa ir skaista un daudzu cilvēku iecienīta. Šī virtuves krāsa piešķir šai telpai atsvaidzinošu, dinamisku un dzīvespriecīgu gaisu.

Tas atstāj vidi pilnu enerģijas, kas ir lieliski, jo virtuve vairs nav izolēta telpa un ir kļuvusi par tikšanās vietu draugiem un ģimenei.

Šis zilais nokrāsa veido neticamu kombināciju ar baltu, piešķirot videi vieglumu, komfortu un delikatesi. Tas arī apvienojas ar minimālistiskāku dekoru, kura mērķis ir vienkārša telpa bez liekas informācijas.

Iedvesmojieties no šiem attēliem!

Tirkīza apdare

Tirkīza zils virtuves dekors ar ierīcēm

Tirkīza zilas griestu un virtuves mēbeles

Tiffany Blue rotājums virtuvē

Tiffany Blue virtuve

Karaliski zils virtuves dekors

Karaliski zilā krāsā ir intensīva krāsa ar dzīvīgu nokrāsu, kas spilgtinās un piešķirs jūsu personai daudz dekoru. Šī krāsa labi sader ar nerūsējošām ierīcēm, piešķirot vēl modernāku izskatu.

Šo zilo nokrāsu var izmantot uz galda, flīzēm un pat uz grīdas, piešķirot ļoti burvīgu, autentisku un jauneklīgu izskatu.

Karaliskās zilās krāsas apvienošana ar mēbelēm vai citām detaļām pelēkā krāsā ir arī lieliska kombinācija, jo šie toņi runā viens ar otru. Likmes uz labi apgaismotu virtuvi, lai vēl vairāk izceltu jūsu izvēlētās skaistās krāsas.

Karaliski zilā krāsā dekorēta virtuve

Karaliski zilas virtuves mēbeles

Virtuve dekorēta ar karaliski zilu un dzeltenu

Tumši zils virtuves dekors

Tumši zils ir jautrs tonis un tendence vairāku istabu rotājumos, ieskaitot virtuvi. Šī krāsa var būt varonis jūsu istabā, piemēram, countertops, salās vai gleznās; vai vienkāršākā un smalkākā veidā, piemēram, dekoratīvos priekšmetos, galdautos vai ierīcēs.

Šis tonis ir izsmalcināts, burvīgs un ļoti moderns. Dekorācijā ļoti labi apvienojas ar baltiem toņiem un pat citiem ziliem toņiem.

Tumši zilā krāsa ir intensīva un spilgta, taču tā nepadara vidi smagu; atbilstoši jūsu izveidotajām kombinācijām ir iespējams piešķirt neitrālu un smalku izskatu.

Skaisti, vai ne? Es esmu pārliecināts, ka jūs mīlēja un iedvesmoja šie skaisti un moderni virtuves rotājumi.

Tumši zils virtuves dekors

Virtuve dekorēta ar ierīcēm un mēbelēm tumši zilā krāsā

Tumši zilas virtuves darba virsmas

57 pārsteidzošas dekorēšanas idejas - izveidojiet mīlestības pilnu māju!
Vai zināt, ka mēs vēlamies atjaunot rotājumu? Ja jūs ejat cauri šai fāzei un meklējat pārsteidzošas dekorēšanas idejas, ierakstā mēs izdalījām idejas ...
Ombrelone dekorācijā - 81 ideja par neticamu āra zonu!
Termins ombrelone, iespējams, neizklausās tik pazīstams, taču noteikti esat redzējis šo piederumu daudzos ārējos projektos un, iespējams, pat esat nos...
Koka toņi un krāsas - 40 idejas lietošanai un visbiežāk izmantotie veidi!
Tik daudzveidībā, zinot toņus un koka krāsas tas ir būtisks harmoniskai dekorēšanai. Šis materiāls pievērš uzmanību, pateicoties tā daudzpusībai un pl...