Apdare

Virtuve ar salu - 5 neticamas un gaumīgas tendences

Virtuve ar salu - 5 neticamas un gaumīgas tendences

Virtuve ar salu. Šis ir temats, kas izraisījis daudz diskusiju. Uzziniet vairāk par šāda veida virtuvi un skatiet 5 iedvesmojošus modeļus. Virtuve ir ļoti īpaša vieta mājā, jo tur tiek gatavotas maltītes. Tomēr tas nav tikai tas, ka mēs visi vēlamies organizētu un skaistu virtuvi. Pašlaik viena no spēcīgākajām šīs vides tendencēm ir atzinība virtuve ar salu.

Ja esat to redzējis, jūs zināt, cik viņi ir skaisti. Ja jūs joprojām nezināt, turpiniet lasīt šo ziņu un uzzināt visu par to.

Saturs

Kas ir virtuve ar salu

Salu virtuves nav parastās virtuves, kuras mēs esam pieraduši redzēt. Tās nav vienkāršas virtuves ar pārspīlētu izsmalcinātības un organizatoriskas iezīmes: Aizmirstiet visu, ko zināt par ēdiena gatavošanu, jo virtuvei ar salu ir pilnīgi atšķirīga konfigurācija.

Tās galvenā iezīme ir tā, ka tā mijiedarbojas ar citām mājas vidēm. It kā virtuve uzaicina citus cilvēkus, kuri tikai meklē.

virtuve ar salu tā vairs nav tikai vide, kurā pārtika tiek uzglabāta un sagatavota, lai kļūtu par atpūtas vietu. Nosaukums daudz saka par šo jauno konfigurāciju, kas virtuvi novieto kā “salu”, kur visa apkārt esošā telpa ir brīva apgrozībai un lietošanai. Parasti ir plīts virsma ar skruberi vai tvaika nosūcēju vai plīti, daudzfunkcionālu leti, ledusskapi, izlietni, skapjus, krāsni.

Starp dažādiem virtuve ar salu šie ir visvairāk izmantoti Brazīlijā:

Izmēri virtuvei ar salu

Nevar tāpēc, ka jums nav vietas virtuve ar salu.

Pilnīgi iespējams iegūt šo dārgumu mājās tikai ar dažām izmaiņām, lai telpa joprojām būtu funkcionāla.

Atbilstošajam attālumam jābūt 1 metram starp visām apkārt esošajām mēbelēm un salu.

Soliem jābūt vismaz 1 metru attālumā viens no otra, bet tie nedrīkst pārsniegt 1,50 m.

Ja attālums starp soliem ir lielāks par 1,50 m, kubls paliek pārāk tālu no plīts virsmas, un tas padarīs mājas darbus nogurdinošākus.

Tās dziļumam un platumam jāatbilst virtuves funkcijām un iespējām.

Mūsdienu virtuves ar salu

Dažus modeļus skatiet zemāk virtuve ar salu iedvesmoties.

Virtuve ar melnu apdari

Virtuve ar baltu centra salu

Skaists virtuves modelis ar pussalu ar koka virsotni

Vai jums patika iepriekš minētais modelis? Sarkanā krāsa virtuvē rada interesantu kontrastu, tāpēc arvien vairāk cilvēku savas vides dekorēšanai izvēlējušies sarkanā krāsā dekorētu virtuvi.

Mazas virtuves ar salu

Ja jums ir virtuve ar mazākiem izmēriem, varat atspoguļot šos modeļus.

Izlasiet arī ierakstu par mazs virtuves dekors.

Melnā granīta virtuves sala un lete

Vienkārša virtuve ar centrālo salu

Virtuve ar pussalu

Koka virtuve ar pussalu ar granīta virsmu

Virtuves lete dekorēta baltā pussalā

Vai jums patika iepriekš minētais modelis? Virtuves ar gaišām krāsām iepriecina daudzus cilvēkus, tāpēc tādas krāsas kā rozā ir ļoti patīkamas dekorācijā. Kā būtu sākt domāt par savu virtuve ar salu? Tagad vienkārši izvēlieties savu iecienīto modeli!

Lasīt arī "rozā virtuves dekors“.

Mākslīgie ziedi - izkārtojumi, vāzes un fotogrāfijas
Ikviens zina, ka vide, kas dekorēta ar ziediem un citām dabas ierīcēm, ir viena no apburošākajām un mājīgākajām lietām vidē. Viņi atstāj māju ar šo īp...
Skaistumkopšanas salonu apdare - idejas un fotogrāfijas
Šobrīd saloniem ir drosmīgāks dekorēšanas priekšlikums. Vai vēlaties atjaunot savu salonu? Iepazīstieties ar mūsu padomiem skaistumkopšanas salonu dek...
Bambusa dekorēšana - radošas, oriģinālas un vienkāršas idejas
Neapšaubāmi, ilgtspējība pieaug un ne tikai būvniecības jomā, bet arī attiecībā uz apdari, izmantojot dabiskos materiālus šajos projektos, tie visbiež...