Apdare

Zaļā virtuve - 30 vides, padomi un iespaidīgi projekti!

Zaļā virtuve - 30 vides, padomi un iespaidīgi projekti!

Zaļā virtuve dažiem cilvēkiem šķiet neprātīga un varbūt pat dīvaina ideja, jo tā nav krāsa, ko parasti izmanto šīs mājas istabas apdarē. Dažiem cilvēkiem tas patīk, bet daži to ienīst, bet fakts ir tāds, ka krāsa mūsdienu projektā var būt patiešām atdzist. Ievedot mājās nedaudz ārpuses, istaba var kļūt dinamiska. Sākot no piparmētras līdz smaragdam, šie toņi var iedvesmot jūs radīt skaistu vidi.

Tēmas

Dekorētas zaļas virtuves fotogrāfijas un iedvesmas

Zaļā krāsa ir veselība, cerība un arī nomierina. Starp interjera dekorēšanas profesionāļiem tā ir visbiežāk izmantotā krāsa guļamistabās un viesistabā. Un virtuvē, vai ne? Runājot par vides krāsu izvēli, nekas nav aizliegts, ja vien tas patīk īpašniekiem.

Mūsdienu virtuvē visbiežāk tiek izmantoti balti un pelēki toņi, jo tie ir neitrāli, apvienojot visus mēbeļu stilus. Zaļais, labi iederējoties projektā, var uzmundrināt vidi un apvienot arī ar dažādu stilu skapjiem! Kā lietot, un daudzus padomus, kurus varat pārbaudīt tālāk.

Gaiši zaļa virtuve

Kas nevēlas riskēt ar treknām krāsām, bet saglabā dizainu, kā virtuvē ievietot zaļu, labs padoms ir ieguldīt gaiši zaļā virtuvē. Gaiši zaļā tonī esošās detaļas var uzmundrināt baltās sienas, veicinot gaišo un gaisīgo sajūtu.

Gaišie toņi ir lieliski piemēroti mazām virtuvēm. Tie palīdz palielināt vidi, nezaudējot gaismu, atstājot sienas platākas un pat skapji izskatās lielāki. Lai saglabātu šo sajūtu, griestiem jābūt baltiem vai caurspīdīgiem, un griestu ritenim jābūt tādā pašā krāsā. Gaišā dienas laikā tas būs vēl labāk!

Ūdenzaļš centrālais soliņš ar baltu granītu: mīksts un smalks kontrasts.

Skapji ar durvīm vai bez? Atvērta koncepcija ir dienas kārtībā, lai paplašinātu telpas izjūtu. Durvis norobežo izskatu un atstāj mazāk kustības sajūtu. Tas var būt foršs risinājums atteikties no durvīm un vienkārši atstāt plauktus, lai tie būtu plašāki. Atceroties šī formāta prasības plašai organizācijai.

Ūdens zaļa virtuve

Ūdens zaļā krāsa ir viens no šiem maigajiem toņiem, kas spēj panākt visu atšķirību, kad tas labi iederas kosmosā. Tā ir maiga krāsa, bet ne tik daudz, lai tā neko nemainītu. Tas ir diskrēts un elegants, atstājot vidi mūsdienīgu. Tas nav pārsteidzoši, lai nebūtu tumšs, bet

Gaiši zaļš ūdens tonis ļauj izdrukāt gan uz tapetēm, gan stingriem pārklājumiem, piemēram, flīzēm un keramiku. Tabletes ir laipni gaidītas, ja vien tās nepiepilda vidi ar informāciju.

Tumši zaļa virtuve

Tumšās krāsas mēbelēs ir pārsteidzošas, intensīvas, un šī iemesla dēļ tās parasti tiek mierīgi pētītas, lai ievietotu pastāvīgas lietošanas vidēs. Tumši zaļā virtuve ir jāpārdomā mierīgi, it īpaši tās piederumos, lai pārmērīga apgaismojuma dēļ nenogrēkotos.

Tumši zaļā krāsā ir nepieciešama skaidra vide, kas ir ļoti dabiski apgaismota, lai nodrošinātu amplitūdu un labāku redzamību. Jums arī nepieciešams jauks apgaismojuma dizains, lai nezaudētu redzamību naktī.

Nav noteikumu, kas nosaka, ka gaiši zaļš vairāk apvieno ar klasisko dekoru, bet tumšais ar moderno. Tomēr pārsteidzošu krāsu mēbeles izskatās atdzist, pieskaroties mūsdienīgumam. Taisni griezumi, metalizētas lampas, stikls un taisna griezuma skapji ļoti labi iederas šajā ēnā.

Sūnu zaļā virtuve

Sūnu zaļā krāsa tiek uzskatīta par mūžīgu pamatkrāsas nokrāsu, un to plaši izmanto interjera dizainā ar retro vai lauku stilu. Tas ir lielisks padoms, piemēram, dekorēt koka kotedžas virtuvi vai viesistabu.

Ir vairākas iespējamas kombinācijas ar sūnām, bet kokam, šķiet, piemīt īpašs šarms, piemēram, skaistuma magnētam. Darba galds, riteņu griesti un riteņu grīda ir smalka un smalka apdare plašai videi ar pārsteidzošām krāsām skapjos un galvenajā konstrukcijā. Kupons mazai vai lielai virtuvei.

Dzelzs būra stila stiprinājumi uzlabo griestus ar klasisku pieskārienu.

Granīta sajaukums uz letes un izlietnes sienas atstāja virtuvi ar izsmalcinātu izskatu pat ar vienkāršām grieztām mēbelēm.

Virtuves galda virsmas vienā krāsā ar sienu ir viens no ļoti senajiem un perfektajiem trikiem, kad vēlaties apvienot vidi ar harmoniju. Viņi atstāj sienas nepārtrauktību kā veidu, kā noteikt, kur sākas un sākas virtuve. Rūpnieciskā stila ķieģeļu formas keramika padara virtuvi izsmalcinātu un elegantu.

Militāri zaļā virtuve

Tas joprojām ir modē, un viss norāda, ka nākamajos 20 gados mēs redzēsim daudz militāri zaļu ielas apģērbs, ejas un mājas dekori. Ik pa brīdim Casa Cor uzsāk kaut ko līdzīgu stila tendencēm, tāpēc ir vērts sekot līdzi krāsai un to, kas zina, kā to izmantot savā zaļajā virtuvē.

Militārā zaļā pielietojuma lielais noslēpums ir tā spēka apzināšana, lai piesaistītu uzmanību. Tas ir spēcīgs tonis, nevis tāpēc, ka tas ir tumšs, pats par sevi pārsteidzošs. Ir vērts ieguldīt dažos piederumos vai dažos skapjos, bet ne tik pilnīgā komplektācijā. Lai veiktu labi apgaismojumu un "nepiespiestu" vietu, neizmantojiet to pašu krāsu uz grīdas vai sienas: vai nu vienu, vai otru. Vai arī ieguldiet militārajās zaļajās mēbelēs vai

Melni krēsli ar tumši zaļām mēbelēm ir risks, kas jāuzņemas piesardzīgi. Padariet griestus skaidrus, ieguldiet vietas apgaismojumā, labi izvietotā vietā un daudz dabiskās gaismas, lai nezaudētu vietu tumšā vidē. Turklāt melnie krēsli ir klasiski un eleganti.

Centrālā stenda detaļas ar skapjiem sānos: veids, kā telpu funkcionāli izmantot mēbelēm.

Attēli virtuvē ir forši, jautri un atšķirīgi izmanto sienu. Nav nepieciešams visu piepildīt ar skapjiem, kad tie nav vajadzīgi.

Olīvu zaļā virtuve

Olīvu zaļā krāsa ir vienkārša, klasiska un ne pārāk uzkrītoša. Lieliski piemērots tiem, kam nepatīk spilgtas mēbeles un intensīvi toņi. Apvieno ar visu veidu mēbelēm, sākot no vintage līdz īpaši modernām.

Centrālais skaitītājs zaļajā virtuvē palīdz norobežot lielu virtuvi.

Neona zaļā virtuve

Neonam jau bija lielisks modes brīdis: 80. gadi. Šajā desmitgadē netrūka cilvēku, kuri ieguldīja neona apdarē gan mājokļiem, gan pasākumiem. Diskrētākā veidā neona zaļā krāsa atkal ir dekorēta kombinācijā ar klasiku, piemēram, baltu, melnu un pelēku. Tādējādi mums būs vide bez kļūdām stilā un nekaitējot acīm. Mēs nevaram aizmirst, cik spēcīgs ir neona zaļš, vai ne!

Metāliskā apdare ir lieliski piemērota neona zaļās virtuves mūsdienīgumam. Baltas sienas nodrošina labu apgaismojumu.

Balta un zaļa: vienmēr droša kombinācija plānotai virtuvei. Izvēlieties proporcionālu katras krāsas priekšmetu daudzumu, un tā rezultātā jums būs harmoniska virtuve.

Kombinējot melnas mēbeles ar neona zaļu sienu, pastāv risks. Lai saglabātu trāpījuma drošības robežas, meklējiet daudz dabiskās gaismas, ko ieguldīt, izplatiet gaismas punktus gar mēbelēm un, ja iespējams, stiklu uz skapja durvīm. Atspoguļošana palīdz vizuāli paplašināt vidi.

Neona zaļās virtuves apgaismojumam jābūt baltam. Dzeltenais tonis nav praktisks un atņem dažus gaismas punktus, atstājot vidi tumšu un dažos gadījumos ar mazāku izskatu. Mazā virtuvē dzeltenīga gaisma izplūst intīmā un galu galā kļūst klaustrofobiska.

Violetā istaba - 21 krāšņs modelis, kas iedvesmo
Vai esat noguris no rozā istabas? Kā būtu ar dekoru maiņu, nezaudējot maigumu? Tendence ir violeta istaba vai sajaukts ar citām krāsām. Rezultāts note...
Mākslīgo ziedu kārtojums
Ziedi piedāvā videi skaistu, dzīvespriecīgu un mājīgu izskatu. Tāpēc tie ir fundamentāli priekšmeti, piemēram, mājas apdarē. Gandrīz nav iespējams sas...
Guļamistabas krēsls - padomi un fotogrāfijas pārim un zīdaiņu istabai
Ja vēlaties saņemt padomus savas istabas dekorēšanai, tērējot maz, tērējiet guļamistabas atzveltnes krēsls tas var būt viens no veidiem. Apskatiet šos...