Apdare

Plānotās virtuves - modeļi, fotogrāfijas, mazi un lieli

Plānotās virtuves - modeļi, fotogrāfijas, mazi un lieli

Visgaršīgākā mājas daļa (pēc guļamistabas) ir virtuve. Vietās, kur gatavojam maltītes, pulcējam draugus uz patīkamām vakariņām, gardēžu brīdi, lai izmēģinātu jaunu recepti vai sasildītu saldētu ēdienu, virtuve ir vieta, kas var būt skaista, izsmalcināta vai tīra, atbilstoši īpašnieka stilam (vai mājas īpašnieks). Plānotās virtuves ir praktisks veids, kā organizēt telpu ar īpašām mēbelēm, kas lieliski piemērotas mājām, kurās šī telpa ir diezgan maza (mazāku virtuvīšu un dzīvokļu gadījumā), vai arī to labākai izmantošanai. Mēbeles ir izturīgākas, dažādos toņos un formās.

starptautiska standarta dzīvojamās virtuves

Saturs

Plānotais virtuves projekts

Pieaugot pieprasījumam pēc nekustamā īpašuma tirgus un arvien pieejamām mazajām telpām, arhitekti un speciālisti ir „lauzījuši galvu”, lai maksimāli izmantotu savu vidi. Maksājumu termiņi un finansēšanas iespēja arī lielā mērā veicināja civilās celtniecības projektu pieaugumu.

Tā kā māju un dzīvokļu telpas arvien vairāk tiek samazinātas, virtuve neatšķiras. Šī iemesla dēļ ir izveidojušās plānotās virtuves, kurās labāk tiek izmantots mēbeļu, skapju, ledusskapju, krāsniņu un visu sadzīves priekšmetu izkārtojums un struktūra, pievienojot vērtību un padarot tās funkcionālākas..

Lai izstrādātu plānoto virtuvi, vispirms ir jāveic visi telpas sienu mērījumi, ieskaitot augstumu, platumu, durvju un logu atstarpes, lai tās dekorēšanai varētu izvēlēties ierīces un tamlīdzīgus elementus (jūs varat arī izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma izgatavoti vai iegulti produkti, kas garantē labāku vietas izmantošanu). Nevajadzētu aizmirst arī eju starp mēbelēm, jo ​​ir svarīgi, lai apgrozībā nebūtu šķēršļu un neērtību..

Lai arī mūsdienu dzīve arvien vairāk paātrinās un liela daļa iedzīvotāju mājās atgriežas tikai nakts beigās, praktiskums un ērtība ir ļoti iepatikušies, galu galā šāda veida gadījumos nav nepieciešams, lai virtuve būtu liela, bet jā kompakts.

Plānotās virtuves izvēle

Kopumā virtuves izvēlē cilvēki ir vispiemērotākie cilvēki. Viņi var būt mājsaimniece, arhitekte vai dekoratore, kas var sniegt arī labus padomus, kas tiks īstenoti ne tikai tāpēc, ka viņi to izmanto ar noteiktu biežumu, bet arī jutīguma dēļ. izvēloties pareizās mēbeles, kas harmoniski atbilst mājai un it īpaši to gaumei.

Daži arhitekti un dekoratori neiesaka klientiem iegādāties pielāgotas virtuves, lai neriskētu ar mēbeļu nepareizu iekļaušanos virtuves telpā, kā arī ar kvalitāti un izturību. Svarīgs padoms ir nolīgt profesionāli, lai izveidotu plānoto virtuvi jūsu mājās (tas var būt nedaudz dārgs ieguldījums, taču plānoto mēbeļu gadījumā tiek garantēta izturība un kvalitāte. Mēbelēm jābūt funkcionālām, ļaujot jums uzglabāt traukus visbiežāk tiek izmantoti, lai tie vienmēr būtu pie rokas. Ar ikdienas kņadu un burzmu jūs nevarat tērēt laiku, meklējot šķīvi vai galda piederumus skapī vai atvilktnē. viegli noņemams no vietas un nevar sabojāt, piemēram, grīdu.

Plānotās mēbeles plānotajā virtuvē

Labs variants ir piekaramie skapji, kurus var apvienot ar ledusskapi un plīti, lai labāk izmantotu vietu, piemēram, galda novietošanai. Krāsa ir arī svarīgs faktors, izvēloties virtuves mēbeles, tām jābūt saskaņotām ar virtuves grīdas segumu un grīdas segumu. Piemēram: ja grīdas segums un grīdas segums ir baltas krāsas, varat izvēlēties mēbeles baltā, melnā, koka vai diskrētākā krāsā. Esiet piesardzīgs, izvēloties grīdas veidu, it īpaši tāpēc, ka daži šādai videi vispār nav ieteicami, kā tas ir koka paklāju un lamināta grīdas gadījumā, kas ir jutīgi pret mitrumu. Tas būs atkarīgs no jūsu gaumes un stila, galu galā jūsu mājai ir jāizskatās kā jums.

Plānotas virtuves ar balkonu

Plānoto virtuvju modeļi

Plānošanas laikā galvenie punkti ir arī pārklājumi. Diagonālās grīdas dod plašuma sajūtu, un sienu pārklājums ar formiku (fenola plastmasas lamināta materiāls) ir lētāks, jo tas ir materiāls, kuru var pielīmēt uz jebkuras virsmas.

K veida virtuves ļauj uzstādīt skapjus līdz vidukļa līmenim un izvēlēties augstas mēbeles. Ir arī iespējams pārveidot solu par ēdamistabas zonu. "L-veida" virtuves maksimāli palielina vietu un paļaujas uz "salas" uzbūvi, lai uzlabotu vietu ēdiena gatavošanas laikā. Lieliska iespēja ir arī virtuve, kas integrēta ēdamistabā.

Lai vēl vairāk uzlabotu nelielas plānotās virtuves telpu, varat uzstādīt piekārtas mēbeles. Neļaujiet visam parādīties, atstājot ārā tikai visbiežāk lietotos priekšmetus, jo virtuve ir vieta, kur uzkrājas tauki.

Mazas plānotās virtuves

Mazām virtuvēm ir jāizpēta un vajadzētu izpētīt katru stūri, jo ar milzīgo izkārtojumu un dizainu klāstu ir iespējams organizēt dažādas telpas konfigurācijas. Plānotā virtuve ļauj izdrukāt savu stilu un piešķirt videi vairāk personības, padarot to piemērotu jūsu vajadzībām. Neskatoties uz šo iespēju, dažas krāsas ir ieteicamas, lai radītu labāku "iespaidu", piemēram, gaišās (jo tumšākās rada "iespaidu" par vides mazināšanu). Baltais, kas piešķir plašuma un higiēnas sajūtu un koka krāsas, papildus pelēkajam ar nerūsējošā tērauda formām (tērauds, kas nerūsē) harmonizē telpu un ļauj labāk estētiski izturēties pret apkārtējo vidi (vienmēr atceroties, ka krāsas jāpapildina un jāizgrezno). griesti un grīda).

Meklējiet labu profesionāli, kurš jūs vadīs par vispiemērotākajiem produktiem jūsu virtuvē, un ļaus vaļu fantāzijai. Vienmēr sekojiet atsaucēm, jo ​​galu galā jābūt ne tikai skaistumam, bet jūsu plānoto virtuves mēbeļu funkcionalitātei un izturībai ir būtiska nozīme.

Plānotās virtuves bildes

Plānotās virtuves ar bāru
Foto ar plašu bālu virtuvi
Plānotā virtuves modeļa fotogrāfija

starptautiska standarta dzīvojamās virtuves
Plānotās mēbeles plānotajā virtuvē
Plānotas virtuves ar pusdienu galdu

Plānota dzīvokļa virtuve
Šis modelis ir integrēts ēdamistabā
Plānošana ir būtiska neatkarīgi no jūsu vides lieluma

Pielāgota virtuve ar tvaika nosūcēju
Plānotā nerūsējošā virtuve
plānotais modelis

Princeses Sofijas ballīte - dekorēšana, labvēlība un kūka
Ballīšu rīkošana vienmēr ir milzīgs prieks gan tiem, kas rīko šāda veida pasākumus, gan viesiem, gan pašam dzimšanas dienas zēnam. Tagad, kad runa ir ...
Bisotado spogulis - cena, slīpēts, bronza
Vai jūs zināt, kas ir viens Divpusējs spogulis? Vai vēlaties dekorācijā izmantot modeli, bet nezināt, kā? Pārbaudiet visu šajā rakstā sniegto informāc...
Betona vāze - Kā izmantot dekorēšanai? Kā pagatavot? Cena
Vāzes vienmēr ir izmantotas kā dekorēšanas sastāvdaļa dažādās vidēs. Šodien mēs runāsim par betona katls apdarē un kā padarīt. O betona katls paz...