Apdare

TURKĪZA ZILA dekorācija - 44 labākās fotogrāfijas un kombinācijas!

TURKĪZA ZILA dekorācija - 44 labākās fotogrāfijas un kombinācijas!

Laika gaitā tirkīza apdare rūpējās par mājām, birojiem, uzņēmumiem un daudzām vietām. Šī ļoti populārā toņa variācija vairākos jēdzienos izskatās lieliski ar daudzām krāsām un piešķir elegantu un mūsdienīgu pieskārienu jebkurai videi. Lai iedvesmotu jūs derēt uz šo tendenci, mēs esam sagatavojuši daudzus padomus un projektu fotoattēlus. Sekojiet!

Tēmas

Virtuvei, viesistabai un ēdamistabai, guļamistabai ... šis tonis ir ļoti daudzpusīgs un burvīgs!

Lai gan tas ir kļuvis par pašreizējā dekora mīluli, krāsu tirkīza tas vienmēr ir saglabājis greznu statusu vairākās kultūrās, it īpaši austrumos, ko izmanto tādu smalku rotu kā auskari, gredzeni un kaklarotas ražošanā. Mūsdienu Irānas reģionā, kur tirkīza akmens ir diezgan izplatīts, tam ir gan zilas, gan zaļganas nianses, kas piešķir skaistumu visdažādākajiem priekšmetiem un koncepcijām..

Daudzi eksperti garantē, ka tirkīza zils vidē ienes svaigu, modernu un mierīgu toni, ar spēcīgu saikni jaunībā un tās pilnību, patiesu miera sajūtu, ko visi meklē mājās. Tas ir tīrs, izskatās lieliski minimālisma dekorā un ir piemērots arī visdažādākajiem aksesuāriem un rotājumiem telpā.

Uz sienas, uz mēbelēm, uz piederumiem ...

Labākais veids, kā izmantot šo krāsu, ir koncentrēties uz dažiem punktiem, lai dekors būtu līdzsvarots. Pārspīlēšana nekad nav laba, tāpēc ieteicams krāsot sienu vai derēt uz balstiem tonī, piemēram, spilveniem, mēbelēm, vāzēm, plediem un drānām, aizkariem.

Un kādas ir labākās tirkīza krāsas dekoru kombinācijas? Lieliski ir tas, ka tonis izskatās lieliski tīrā stilā un pārkāpj tīrāka un “vēsāka” stila standartus, kas piemēroti videi ar pelēks, balts, gandrīz balts un sudrabs. Turklāt to var izmantot kopā ar projektu ar daudz prātīgākām krāsām, piemēram, melnu, un tas piešķir zemnieciskai videi vairāk svaiguma un viegluma, īpaši tām, kurās tiek izmantots koks..

Tomēr tas lieliski sader ar aksesuāriem stiprākās un siltākās krāsās, piemēram, dzeltenā un rozā, nodrošinot interesantu kontrastu. Lielākie trūkumi ir dekorēšana ar citiem ziliem vai zaļiem toņiem, jo ​​viss šis maisījums rada smagu vidi ar līdzīgu toņu pārpalikumu, kas nepabeidz.

Turklāt tirkīza zilā apdare rada visu atšķirību un kalpo par iedvesmu katrai mājas telpai, sākot no virtuves līdz vannas istabai. Jūs varat izmantot savu radošumu, lai padarītu to par savu, vai iedvesmoties no mūsu sagatavotajiem fotoattēliem un dekorēšanas projektiem. Tas ir viens skaistāks par otru!

Zilā tirkīza apdares projekti un fotoattēli

Dzīvojamā istaba

Lai sāktu mainīt istabu, jums jānosaka, kā jūs vēlaties iekļaut zilu dekorā. Ja vēlaties izcelties, krāsojiet sienu vai koncentrējieties uz mēbelēm, piemēram, dīvānu vai grāmatu skapi. Vienkāršāka stila gadījumā deriet par piederumiem, piemēram, vāzēm, spilveniem vai paklāju.

Ar unikālām tirkīza zilām mēbelēm, piemēram, grāmatu skapi, radot modernu un alternatīvu koncepciju

Tiem, kas vēlas koncentrēties tikai uz detaļām ...

Tirkīza zils + balts + zaļš

Pie sienas tirkīza apdare

Ar atzveltnes krēsliem, nekaitējot standarta dekoram

Sīkāka informācija dažos piederumos

Dekorēšana ar tirkīza zilu dīvānu

Ja vēlaties daudz izcelt šo krāsu

Noteikti viena no labākajām tirkīza dekorēšanas idejām telpā!

guļamistaba

Pieaugušo, pusaudžu vai bērnu istabai tirkīzs izskatās lieliski un ir acīmredzams. Tas ir arī lielisks padoms, kā nokrāsot sienu un apvienot to ar citiem toņiem, piemēram, baltu. Rezultāts ir iespaidīgs!

Tirkīzs uz sienas, ideālā līdzsvarā ar melnbaltu

Siena + rāmji dekoru papildināšanai

Meiteņu istabās super burvīgs un elegants

Gultā, lai piešķirtu mūsdienīgu telpu pieskārienu

Arī dzīvokļu numuri izskatās lieliski ar šo toni

Bērnu istabas tirkīza apdare

Virtuve

Daudzi dizaineri ir iekļāvuši šo krāsu virtuvē ar mūsdienīgiem priekšlikumiem un lai sniegtu lielāku skaidrību un dzīvīgumu šai ļoti populārajai telpai. Tas var būt no detaļām mēbelēs līdz flīzēm, dažādās detaļās un koncepcijās.

Plānota virtuve ar tirkīza dekoru

Skatiet šo skaisto amerikāņu virtuves piemēru perfektā krāsu līdzsvarā (zils, dzeltens un balts)

Saprotiet, ka tirkīza krāsa mūsdienu koncepcijās izskatās lieliski

Ar zilu sienu, it kā tā būtu starpsiena

Tirkīza zils dekors minimālisma stilā

Šis projekts saglabāja tirkīza zilu, kas ievilkts zaļā krāsā, ar ģeometrisko dizainu un īpaši attīrītu

Vannas istaba / tualete

Vannas istaba vai tualete ir arī skaistāka un izsmalcinātāka ar šo šiks krāsu, kas piešķir izsmalcinātu pieskārienu un pārsniedz parasto, it īpaši, ja to lieto uz kastes sienas. Lai saskaņotu baltu, brūnu vai citu papildinošu krāsu, varat izmantot vairākas idejas. Skatiet fotoattēlus, lai redzētu, kā tas izskatās:

Lieliska ideja piešķirt atšķirīgu pieskārienu jūsu vannas istabas iekārtojumam: zila pamatne ar melnām detaļām

Tirkīza dekors atbilst arī lauku, vintage vannas istabai

Labākais veids, kā izbaudīt šo krāsu vannas istabā, ir uz flīzes uz dušas sienas

Vienkārša dizaina vannas istaba ar zilu sienu

Tirkīzs tabletēs

Skaistāks jēdziens nekā otrs, parādot daudzpusību un to, kā šis tonis atstāj jebkuru vidi pilnīgi atjaunotu! Noteikti, tirkīzs ir krāsa, kas diez vai pārstās būt tendence.


Tagad jūs zināt, kāpēc tirkīza apdare pievērš daudzu cilvēku uzmanību un kļūst arvien populārāka! Lai izveidotu skaistu, romantisku, burvīgu, vieglu un vēsu telpu, ir ļoti vērts derēt uz šo toni. Izpildiet testu un pastāstiet mums rezultātu. Ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai kritika, atstājiet komentāru ierakstā. Uz redzēšanos! 🙂

Koka sols - 5 radošas idejas koka soliņu dekorēšanai
Ja vēlaties, lai jūsu mājas interjerā un ārpusei būtu elementi, kas pārraida dabu ar lielu eleganci un zemnieciskumu, personalizēti koka soliņi var pi...
Dekorētas sienas - atjaunojiet savu māju stilīgi!
Šajā šodien es jums sniegšu lieliskus piemērus rotātas sienas, lai jūs varētu izmantot kā iedvesmu. Pamata siena bieži var radīt negatīvu iespaidu uz ...
Melnā istaba - padomi, kā padarīt rotājumu elegantu un vieglu
Melnās krāsas izvēle kā galvenā guļamistabas apdares krāsa ir izaicinājums daudziem cilvēkiem. Skatiet, kā viens melna istaba tas var būt viegls un el...