Apdare

Dekorēšana ar vecām flīzēm - 60 radošuma pilnas idejas!

Dekorēšana ar vecām flīzēm - 60 radošuma pilnas idejas!

Kurš mīl vintage tendences jūs varat droši derēt dekorēšana ar vecām flīzēm mājās. Neatkarīgi no tā, vai tā ir virtuve, vannas istaba vai jebkura cita istaba, tā ir interesanta un netradicionāla ideja.

Ir daudz dažādu flīžu, kas tika izmantotas agrāk. Mūsdienās ir kļuvis moderni ievērot šo līniju, pamatojoties uz citām desmitgadēm, tāpēc šie gabali var būt labas iespējas.

The vecās flīzes tie parasti ir krāsaini un ar uzkrītošām izdrukām. Tie ir retāk sastopami. Tomēr ir daži, kas izvēlas dekorēt ar uzlīmēm, kas atdarina flīzes, vienkāršāku un pieejamāku piedāvājumu, kā arī pirms uzstādīšanas veikt pārbaudi.

Ja jūs priecē šis dekorācijas modelis, sekojiet mūsu ziņai ar labiem padomiem + vairākām projektu fotogrāfijām.

Tēmas

Dažādas dekoru idejas ar vecām flīzēm + lieliski padomi

Padariet savu vidi dinamiskāku un krāsaināku: tas ir a dekorēšana ar vecām flīzēm. Faktiski šis modelis pilnībā mainīs vidi.

Mūsdienās šādus gabalus izmantot nav ierasts, tāpēc viņi var izveidot vintage koncepciju. Šajā gadījumā ir svarīgi zināt gabalu izcelsmi.

The Portugāļu flīzes, piemēram, tie ir diezgan piemēroti. Pēc ekspertu domām, viņiem ir sarežģītāks pārklājums. Agrāk viņi veidoja paneļus ar lielisku dizainu, it īpaši ar ainavām un ēkām.

Istaba izskatās vintage un diferencēta

Starp galvenajām īpašībām ir krāsas Balta un zila. Tāpēc daudzi modeļi tiek sajaukti ar hidraulisko flīžu.

No otras puses, ir krāsainas versijas ar unikāliem izdrukām, kas attiecas uz iepriekšējām desmitgadēm. Šis modelis galvenokārt redzams virtuves un vannas istabas dizainā, pie sienas vai grīdas. Patiesībā tas piešķir izcelt un atstāj vietu ar pārsteidzošu dekoru.

Dekorēšanas padomi ar vecām flīzēm

The vecās flīzes tie ir lieliski piemēroti, lai izveidotu noteiktu punktu jūsu istabas apdarē. Tāpēc nav ieteicams aptvert visu teritoriju. Izvēlieties vienu sienu vai nelielu platību pārklājumam - piemēram, daļu starp izlietni un skapjiem, galda virsmu utt..

Turklāt jums ir jāizveido pārsteidzošs vizuālais efekts. Radošumam ir atšķirība. Tomēr ir jābūt harmonijai ar pārējo vidi. Tāpat ir svarīgi pievērst uzmanību dažiem padomiem:

Likmes uz papildu krāsām atbilstoši telpas apdares stilam. Jūs pat varat koncentrēties uz vienu retro tendence, ar flīzēm, kuras iedvesmojušas senais raksts.

Ir vērts pieminēt, ka vintage koncepcijā materiālam jābūt oriģinālam, tādam pašam, kas ražots noteiktā laikā.

Faktiski virtuves izskats daudz mainās ar šiem flīžu modeļiem

savārstījuma tendence tas ir ļoti izplatīts apdarē ar flīzēm. Tā ir tehnika, kurā tiek izmantoti dažādu izdruku gabali, bez nepieciešamības veidot zīmējumu. Nav secības, tāpēc dekors ir brīvāks un bailīgs.

Jums nav nepieciešams uzstādīt flīzes tikai uz sienām. Jūs varat izvēlēties citas virsmas, piemēram, grīdu vai solu.

Tāpat jums nav jāpārklāj visa telpas platība ar vecām flīzēm. Daudzos gadījumos vide ir nelīdzsvarota, it īpaši, ja gabaliem ir pārsteidzoši izdrukas.

Koncentrēšanās uz detaļām novērtē dekoru. Tāpēc viena teritorija ar šīm dažādajām flīzēm - vēl vairāk veidojošie zīmējumi - jau izceļas un atstāj vietu radošāku un atkailinātu.

Starp labākajām veco flīžu izdruku iespējām ir ģeometriskais, ziedu un etniskais raksts. Turklāt portugāļu flīzes, kas veido zīmējumus (vai zilā un baltā krāsā), ir labas likmes.

Jūs varat izmantot šos gabalus, lai atjaunotu sienu vai teritoriju, kurai nepieciešama renovācija. Tiem, kas mīl retro un vintage tendences, tā ir laba ideja.

Dizains izceļas ar daudziem veco flīžu modeļiem

Skatiet dažus projektus dekorēšana ar vecām flīzēm par katru istabu.

Virtuve

virtuve tā ir vide, kurā šī tendence tiek visbiežāk izmantota. Daudzi projekti ievēro šo līniju, iedvesmojoties no iepriekšējām desmitgadēm. Tāpēc vecās flīzes palīdz radīt vairāk personības vidē.

Lai iegūtu šo diferencēto pārklājumu, visvairāk tiek izvēlētas tādas vietas kā soliņi vai sloksne starp izlietni un skapi. Tomēr ir arī citas labas atsauces, piemēram, izmantošana uz grīdas vai pie griestiem. Starp faktūrām izceļas viskrāšņākie.

Zemnieciska tendence virtuves grīdā un sienās

Lai minimālisma vidē būtu vairāk krāsu

Ideja industriāla stila virtuvei

Ir pilnīgi atšķirīgi derēt par labu krāsu kombināciju

Diferencēta tendence ar oderi istabas augšdaļā

Skaista ideja, lai uzlabotu telpas dekoru

Štancēti gabali atrodas virtuves grīdā

Ģeometriskā modeļa melnbaltā tendence

Sienas apšuvums un zem galvenā virtuves galda

Pārsteidzošs vizuālais efekts uz virtuves sienas

Krāsainas flīzes izlietnes un skapja vidū

Jauka ideja sienu apšuvumam un pat mēbelēm, piemēram, galdam

tualete

O tualete tas var būt arī skaistāks un elegants ar šo apdari ar vecām flīzēm. Šī ir istaba, kas parasti paliek fonā, tomēr ar nelieliem pieskārieniem to ir iespējams atjaunot. Tieši šajā rindā parādās šis dekorēšanas priekšlikums.

Labs padoms ir sekot Portugāles līnijai, ieguldot papildinošās krāsās. Šajā gadījumā bez zila un balta jūs pat varat izvēlēties citas interesantas kombinācijas.

Flīzes var veidot nelielu vannas istabu vai tualešu grīdu. Turklāt tehnika ar veciem gabaliem spēj aizstāt tradicionālās joslas ar ieliktņiem. Pēc ekspertu domām, ir lietderīgi dot plusu šīs telpas aspektā.

Visa siena izklāta ar krāsainām flīzēm dažādās izdrukās

Krāsainas flīzes, lai uzlabotu baltu vannas istabas dekoru

Patchwork tehnika mazās vannas istabas grīdas vidū

Interesanta ideja segt izlietnes zonu

Skaista krāsu kombinācija ar zaļu un melnu

Antīkas flīzes vannas zonā

Flīze veido zīmējumus nelielās vannas istabas daļās

Ģeometriskā tendence neitrālās krāsās

Dzīvojamā istaba

Tas var šķist dīvaini, bet to ir daudz numuri ir veidoti ar vecām flīzēm. Tomēr daudzos gadījumos tā nav pati flīze, bet gan uzlīmes..

Neatkarīgi no idejas, ir svarīgi saskaņot gabalus saskaņā ar dekorēšanas priekšlikumu. Tas parasti seko retro līnijai. Tāpēc šajā stilā ir vērts apvienot ar aksesuāriem un krāsām. Labs padoms ir ievērot savārstījuma tehniku ​​uz grīdas, drosmīga, bet interesanta ideja.

Skaista ideja plašai videi pievērš uzmanību pat zemnieciskai tendencei

Zemniecisks koncepts izsmalcinātai telpai

Tendence uz dzīvojamo istabu un visām mājām

Telpas centrs izklāts ar vecām flīzēm

Skaista grīdas ideja visai mājai

Krāsaina grīda uzlabo telpas dekoru

Patchchwork tendence ar ģeometriskām flīzēm

Veca un krāsaina grīda

Gabali veido skaistu dizainu

guļamistaba

Noteikums par guļamistaba tas būtībā ir tāds pats kā istaba. Jūs varat koncentrēties uz detaļām, lai padarītu dekoru burvīgāku. Krāsainās flīzes ir interesantas bailīgā priekšlikumā. Tomēr ir vērts ievērot prātīgāku līniju, apvienojot B & W izdrukas.

O ģeometriskais raksts tas ir arī izplatīts, un tas attiecas gan uz modernām, gan vecām flīzēm. Ideja vienmēr ir papildināt telpas stilu un tādējādi harmonizēt, lai vide būtu saskaņota un mājīga. Skatiet dažas atdzist idejas.

Harmonija mūsdienīgā guļamistabas dizainā

Skaista ideja par zilo un balto sienu

Neliela vieta telpā ar dažādām flīzēm

Ideja par mūsdienīgu un gaišu istabu

Viena siena ar melnbaltām flīzēm

Zemniecisks virziens ar uzlīmēm

Skaista ideja par sievišķīgu guļamistabu

B & W ģeometriskā grīda telpā ar Provansas dekoru

Istaba izklāta ar portugāļu flīzēm

Ideja bērnu istabai


Ja neatrodat vecās flīzes, sekojiet uzlīmju līnijai. Tā ir pieejama ideja, kas spēj atjaunot visu vides apdari. Mēs ceram, ka jums patika padomi un jūs esat priecīgi tos izmantot. Izmantojiet iespēju komentēt un atstājiet savas šaubas. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Skandināvu apdare Kas tas ir? Padomi, DIY + 40 fotogrāfijas!
Tiem, kam patīk standartizēts, organizēts, elegants un mājīgs koncepts, bez daudz informācijas, kā arī ar plašuma un miera sajūtu, skandināvu dekors i...
Krāsaina istaba Skaisti fotoattēli, modeļi un apdares padomi
Maza vai plata, gara vai zema, dzīvojamā istaba ir viena no tām vidēm, kurai dekoram jābūt perfektam vai pēc iespējas tuvākam. Tā ir pirmā iekštelpu v...
Vāks krēsliem un atzveltnes krēsliem, 44 izņēmuma modeļi!
Krēslu un atzveltnes krēslu pārvalks tā ir vienkārša iespēja izrotāt ēdamistabu, virtuvi, guļamistabu vai viesistabu. Tāpat šis priekšmets tiek izvēlē...