Apdare

Kūpināta spoguļa dekorēšana Kā lietot un padomi par skaistu vidi!

Kūpināta spoguļa dekorēšana Kā lietot un padomi par skaistu vidi!

Spoguļi, kurš viņus nemīl? Tos ir viegli iegādāties ar daudziem modeļiem un griešanas iespējām. Tiem, kas kopā ar viņiem plāno jaunu rotājumu, mūsu ieteikums ir dekorēšana ar kūpinātu spoguli. Skaisti modeļi un vienkārši padomi var padarīt jūsu vidi daudz vēsāku. Kā to izdarīt un kādās vietās jūs varat pārbaudīt, pārbaudiet tālāk.

Tēmas

Dekorēšanas padomi ar kūpinātu spoguli

Spoguļi ir lieliska dekorēšanas priekšrocība, un to zina katrs labs dekorators. Tos var izmantot, lai paplašinātu telpas, palīdzētu apgaismojumam vai uzlabotu vidi. Izmantojot kūpināto spoguli, ir iespējams iegūt visas priekšrocības un tās joprojām atstāj mūsdienīgā un elegantajā rotājumā.

Tradicionālais un skaidrs modelis, kuru visi zina, un ir pat apnicis ievietot projektos. Jaunums ir kaut kas elegants, diferencēts un atrodams dūmu efektā. Atspoguļo tāpat, bet ar papildu pieskārienu un diferenciāli, lai piesaistītu uzmanību.

Kur un kā rotā māju ar kūpinātu spoguli, ko uzzinājāt zemāk.

Viesistabā

Viesistaba ir pirmā vide, kuru apmeklē apmeklētāji. Tam jābūt pietiekami aicinošam un mājīgam, lai ikviens, kas to lieto, justos ļoti gaidīts. Mēbeļu izvēlei spoguļa ievietošanai jābūt ideālai. Mēs zinām, ka “pirmais iespaids ir tas, kas paliek”.

Spoguļus telpā var izmantot, lai:

Viens no veidiem, kā dekorācijā izmantot spoguli, ir materiāla uzlikšana uz griestu sienas uz grīdas. Tas būtu kā izveidot tekstūru uz galvenās sienas vai izvēlēties diferencētu pārklājumu vienā telpā. Triks ir derīgs tikai tad, ja tas atrodas uz vienas sienas viesistabā.

Kūpināta spoguļa izmantošana uz vienas sienas padara jūsu viesistabu daudz lielāku. Dekoratoru iemācīts triks maziem dzīvokļiem, dzīvokļiem un istabām ar zemiem griestiem vai ar nelielu vietu.

Spoguļa atstarojošais efekts viesistabā var būt tas, kas pietrūka, lai uzlabotu jūsu grīdu. Viens no labākajiem piemēriem ir mateiras izmantošana kā pārklājums. Koka grīdām dabiski (un, protams, ja tās ir labi pulētas) ir īpašs spīdums ar kūpinātu spoguli, kas novietots uz galvenās sienas.

To pašu perfektu var panākt glancētā keramikā vai porcelānā ar spīdīgu apdari. Tomēr ir nepieciešama vide ar dabisku gaismu vai spilgtu gaismu.

Koka grīdas istabā ir daudz gaišākas ar kūpinātu spoguli.

Ēdamzālē

Ir tie, kas piešķir lielāku nozīmi ēdamistabas apdarei, domājot par to, cik plaša vieta apmeklētājiem var būt. Faktiski tas ir pelnījis īpašu izskatu, un tas būs iespējams tikai ar pareizajiem elementiem.

Lielais jautājums ir: kad dzīvojamā istabā var ievietot kūpinātu spoguli? Viens no iespējamiem savienojumiem ir ar mūsdienīgu dekoru. Galds ar stikla virsmu, metāla apdari un tīru vietu ir labvēlīga vide kūpinātam stiklam. Sienu krāsas šajās situācijās nebūs problēma.

Dažiem ekspertiem melna pusdienu galda piestiprināšana ar kūpinātu spoguli ir ideāla!

Neliela ēdamistaba paplašināsies ar dūmu spoguļa triku uz vienas no sienām. Pārējiem jāsaņem gaiša krāsa ar baltu jumtu (ledus vai atvērts), lai amplitūda tiktu iesvētīta.

Jaunākajos nozares žurnālu projektos baltas mēbeles ir ēdamistabas mīļie. Šāda veida vidē kūpinātais spogulis nedaudz salauž izskatu, kas ir elements, kas nepiekrīt harmonijai. Var būt ar dekoratīviem spoguļiem vai oderes sienām.

Kūpināta spoguļa siena ēdamistabā ar baltu galdu.

Visa siena vai dažas kūpinātas spoguļa vienības? Rāmja formātā sagrieztie mini spoguļi ir padoms atvērtai videi. Mums joprojām ir milzīgs valdzinājums vērot sevi caur refleksiju un stiklu visā vidē. Dažas vienības kā rāmji (ar rāmi vai bez tā) būs elegantas un neuzkrītošas.

Ceturtais

Kāpēc mums tik ļoti patīk telpā esošie spoguļi? Lai sena sajūsma apbrīnotu mūsu pārdomas. Un labākais? tas vienmēr darbojas neatkarīgi no stila vai divvietīgas vai vienvietīgas istabas. Zinot, cik daudz lietotājiem patiks, jūs varat spēlēt ar kūpināto spoguli dažādos veidos: uz griestiem, sānu sienām, gultas galā, starp citiem priekšlikumiem.

Iebūvēts skapis ar kūpinātu spoguļa durvīm: pārāk daudz triku! Divvietīga vai vienvietīga istaba ir plašāka, palīdz tiem, kuri vēlas ģērbties, pavērties brīnišķīgā skata izskata un joprojām atstaro apkārtni skaidrāku atstarošanas dēļ. Labākā neiespējamā ideja!

Pāris skapis ar kūpinātu spoguli pie durvīm.

Kūpinātais spogulis uz skapja durvīm ir lielisks padoms mazām telpām. Kad telpa ir samazināta, nepārgroziet sienu pārāk daudz, tas ir lielisks padoms, ja rezultātā nav klaustrofobiskas vides.

Kombinējot kūpināto spoguli ar punktveida apgaismojumu, jūs varat iegūt vairāk gaismas ar mazākiem enerģijas patēriņiem. Izpētiet dizainera veidus, kā izlīdzināt lampas punktus, lai izmantotu atstarošanu un atstātu vidi siltu un labi apgaismotu.

Īpaša uzmanība ir nepieciešama hroniskai gaismai. Tas ir spēcīgs un pat mazos gaismas punktos to var labāk izmantot atspulgā.

Virtuvē

Ideāls virtuves dekorēšanai ir domāt par tās funkcionalitāti, un izstrādājumi uz sienas izkļūst no modes. Jaunā koncepcija ir tīra, pie sienas ir mazāk priekšmetu un daudz foršu aksesuāru. Kur tad dotos spoguļi? Pie skapju durvīm vai kā apvalku, lai palielinātu vietu.

Izmantojot virtuves materiāla jauno nerūsējošā tērauda vilni, mums ir labs atvērtais logs, lai virtuvē izmantotu kūpināto spoguli. Lai palielinātu telpu, tas var būt uz skapja durvīm vai uz dažām sienām.

Vannasistabā

Vannas istabas un spoguļi: ideālas kāzas. Nav jābaidās no kļūdām, jo ​​ar tradicionālo spīdumu vai kūpinātu pārklājumu būs ļoti labs rezultāts, lai apgaismojumu padarītu vienlaicīgi jaudīgāku un intīmāku.

Svarīgi vienmēr ir ļoti labi izpētīt projektu un to, kā vislabāk ievietot kūpinātu spoguli, neradot bojājumus ap to. Izvairieties no pielīdzināšanas rāmjiem vai sienas nišām. Mazāk priekšmetu, kad runa ir par iekšējo apdari, ir vairāk.

Peldošā grīda Ziniet, kas tas ir un kā to izmantot
Darba pabeigšanas laiks ir visvairāk gaidītais, jo tas nozīmē, ka projekts beidzot tuvojas beigām un tagad tas ir tikai jāpabeidz. Tomēr tas ir arī la...
Bloķējamas betona grīdas cenas un bloki
Tiem, kas meklē interesantu grīdas seguma alternatīvu ar patīkamu un izturīgu apdari, bloķējošā betona grīda ir lieliska iespēja. Izgatavots no betona...
Šķidrais porcelāns
O šķidra porcelāna flīze tā ir pilnīgi viendabīga grīda, kas izgatavota no sveķiem un neizmantojot javas. Papildus estētiskajai kvalitātei šāda veida ...