Apdare

Apdare ar RETRO FURNITURE - vintage mēbeļu fotogrāfijas

Apdare ar RETRO FURNITURE - vintage mēbeļu fotogrāfijas

20. gadsimta 20. gadi līdz 70. gadiem iezīmēja laiku, un arī mūsdienās tos atceras gan tā laika dziedātāji, gan šajos gados izmantotie apģērbi, kostīmi un aksesuāri. Nu, tā laika mode, kas mūsdienās pazīstama kā retro vai vintage mode, ir atgriezusies ar spēku un lieliskā stilā, liekot visiem galvu! The retro un vintage stili tie neaprobežojas tikai ar modes pasauli, viņiem ir arī lieli panākumi attiecībā uz vides apdari. Mūsdienās ir iespējams atrast veselus veikalus, kas specializējas šāda veida mēbelēs, turklāt ir pilnīgi iespējams plānot dzīvojamās istabas, guļamistabas vai jebkuras citas vides apdari, pamatojoties tikai uz retro mēbelēm. Šeit ir dažas idejas retro un vintage mēbeles:

Retro virtuves dekors ar krāsainiem mīkstiem krēsliem

Saturs

Vintage mēbeļu iezīmes

Galvenās vintage mēbeļu īpašības ir izliektas kājas, no dabīgā koka izgatavoti gabali ar ļoti simetriskām formām un labi iezīmētiem leņķiem. Taisnās līnijas un jo īpaši detaļu bagātība ir arī īpašības, kas skaidri nosaka retro mēbeles.

Šīs mēbeles var atrast divās galvenajās formās: tās, kas saglabā gabalu dabiskās īpašības ar visām laika zīmēm un gabala vēsturi, kā arī mēbeles, kuras tiek atjaunotas, iegūstot mūsdienīgāku izskatu, saglabājot galvenās īpašības neskarts.

5 soļi, lai padarītu vidi retro

Ja jums patika ideja par retro atmosfēras radīšanu jūsu mājās, pārbaudiet 5 mūsu sagatavotos soļus, kas jums palīdzēs šajā uzdevumā:

Izvēlieties sezonu, kuras pamatā būs

Varbūt nešķiet, ka tā ir, taču starp 1930. gadu mēbelēm un 60. gadu mēbelēm, piemēram, ir daudz atšķirību. Tāpēc vispirms ir jāizvēlas sezona, kas jums būs pamats jūsu dekorēšanai.

Antīks vannas istabas dekors ar izsmalcinātām mēbelēm

Viesistaba ar krāsainām mēbelēm piecdesmito gadu stilā

Izvēlieties antīkas mēbeles

Kad sezona ir izvēlēta, ir pienācis laiks izvēlēties mēbeles.

Lai to izdarītu, ņemiet vērā jūsu mājas arhitektūru, jo visām mēbelēm ir labi jāatbilst telpai un tās nedrīkst konfliktēt. Meklējiet veikalus, kas specializējas senlietās, un atcerieties, ka arī internets piedāvā vairākas iespējas.

60. gadu rotājumiem ļoti raksturīgi brūni ādas krēsli un mēbeles

50. gadu stilā iekārtots numurs

Uzmanība pret apgaismojumu

Apgaismojums ir arī ļoti svarīgs, lai izveidotu retro vidi. Ideāli ir griestu lustras, lukturi, kas uzstādīti uz sienām, un nav pārāk balta gaisma.

Apgaismojums ir īpašs pieskāriens dekorētā virtuvē

Virtuve

Virtuve runā pati par sevi, tāpēc uzmanība jāpievērš šai videi. Ja jūs patiešām vēlaties derēt par stilu, izvēlieties ļoti vintage ledusskapi vai kā par 50. gadu ēdamistabas stila virtuves izgatavošanu? Lieliska ideja, vai ne?

Vienkārša virtuve, kas dekorēta ar zilām retro mēbelēm

Retro virtuves mēbeles ar zemnieciskiem krēsliem

Krāsas vienmēr ir laipni gaidītas

Ja vēlaties, varat izgatavot ļoti krāsainu rotājumu vai izmantot noteiktu krāsu kā pamatu un pārējo projektu izpildīt uz šīs krāsas. Tas derēs katra gaumei.

Krāsainas mēbeles, kas atkārtoti izmantotas retro apdarē

Dekorējiet attēlus ar retro mēbelēm

Apskatiet dažus retro mēbeļu fotoattēlus no dažādiem laikiem, kas izmantoti dzīvojamās vides apdarē. Jūs varat apvienot dažādas un kontrastējošas krāsas, lai radītu radošu un daudzveidīgu dekorāciju videi, padarot to dzīvespriecīgu un patīkamu.

Sienas faktūra - 12 sienas faktūras veidi
Mūsdienās šī brīža tēma ir faktūras. Tas ir tāpēc, ka produkts var dot neticamus rezultātus tiem, kas būvē vai remontē un vēlas no tā atteikties mājas...
Gatavs betons
Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu produktu un veidu, kā izrotāt mājas sienas - gan iekšējās, gan ārējās. Viens no tiem veidiem, kas ir sasniedzis savu vi...
IESPIESTS BETONS - Viss par grīdu, veidnēm un veidnēm
Zīmogotais betons ir standartizēta un / vai teksturēta reljefa betona veids, kas izskatās kā ķieģelis, šīferis, akmens, flīzes, koks un dažādi citi ra...