Apdare

Dekorēšana ar kreppapīru - 4 neticami, vienkārši un lēti padomi

Dekorēšana ar kreppapīru - 4 neticami, vienkārši un lēti padomi

Ikviens, kurš domā, ka a dekorēšana ar kreppapīru to nevar izmantot nevienā situācijā, šis elements ir apmetnis, lai atstātu savu ballīti ar daudz oriģinālāku izskatu, tāpēc šajā rakstā pārbaudiet idejas, kuras es jums atdalīju.

Kreppapīrs ir tradicionāls materiāls dekorēšanai, it īpaši skolās, to plaši izmanto jūnija ballīšu rotāšanā. Viens no faktoriem, lai tas notiktu, ir tāpēc, ka tā vērtība ir ļoti pieņemama un ka tas ir ļoti universāls papīrs.

Kreppapīra rotājumi

Pašlaik daudzi amatnieki ir izmantojuši kreppapīra apdari dažāda veida ballītēs, un labā ziņa ir tā, ka darbi ir arvien interesantāki un ar labu gaumi..

Ir pagājuši laiki, kad šis materiāls kalpoja tikai lentu un ziedu izgatavošanai, nevis tas, ka kreppapīra zieds nav lielisks rotājumu priekšmets. Tomēr šodien ar kreppu izstrādāto objektu skaits ir liels.

Tātad, ja vēlaties izrotāt bērnu dzimšanas dienas ballīti, pieaugušo, bērnu dienu, Ziemassvētkus utt. ja jūs tērējat daudz, bet ar radošumu, pārbaudiet šādus padomus.

Saturs

Kreppapīra zieds

Neapšaubāmi, krepspapīra priekšmets, kura nevar iztrūkties no rotājumiem, ir zieds. Tātad, pirmā lieta, kas jums jāapgūst, ir tas, kā padarīt kreppapīra ziedu.

Papildus tam, ka tie ir skaisti, tos joprojām ir ļoti viegli izgatavot. Nemaz nerunājot par to, ka mums ir ļoti daudz dažādu modeļu.

Ir iespējams izgatavot neļķes, cirtas, rozes, lilijas, lauka ziedus utt. Nekas vairāk nav lasāms kā labs mākslīgo ziedu izkārtojums.

Zemāk esošajā videoklipā skatiet vienkāršu soli pa solim rotājumu ar kreppapīru.

Kreppapīra rotājumi bērnu ballītei

Bērnu ballītei neatkarīgi no tēmas vienmēr jābūt ļoti krāsainai un jautrai. Protams, ja jūs pērkat visu gatavu, tā vērtība būs augsta, tomēr ir iespēja izmantot dekorāciju ar kreppapīru un ietaupīt daudz naudas.

Papildus iepriekšminētajiem ziediem ieguldiet lentēs, volānos, lokos, balonos, sajauciet ar baloniem, audumiem un citiem.

Ja jūsu dēls vai meita jau ir izvēlējusies tādu tēmu kā automašīnas, mārīte, princese Sofija utt. Neuztraucieties, vienkārši izmantojiet krepu precīzā krāsā un kopā ar dažiem konkrētiem priekšmetiem, piemēram, ja ballītei ir lauku saimniecības tēma, varat derēt uz daudz brūna un zaļa papīra.

Izgatavojiet ziedus, kokus, žogus, krūmus ... To visu var izdarīt ar attiecīgo materiālu.

Kreppapīra panelis

Esmu pārliecināts, ka jūs nekad neapstājāties domāt par to, cik skaists var būt kreppapīra panelis, vai ne? Bet ticiet man! Viņi ir pārsteidzoši, un ikviens to var izdarīt, pat ja viņam nav pieredzes.

Tādā veidā jūs varat izveidot aizkaru ar lentēm, ziediem vai lentēm un ziediem ar baloniem. Pārbaudiet dažus modeļus, kurus es atdalīju, lai jūs iedvesmotos un pielāgotos ballītei izvēlētajai tēmai.

Galda dekorēšana ar kreppapīru

Rezumējot, ir iespējams izgatavot veselu rotājumu, izmantojot kreppu, ieskaitot galda dekorēšanu. Tad kāpēc gan nederēt par pušķiem, kompozīcijām, ar krepiem izklātām kešatmiņām, iesaiņot saldumus, pagatavot volāniņus, dvieli utt. Skatiet šos attēlus.

Un jūs, ko jūs domājāt par šiem rotājumiem ar kreppapīru, ko iedvesmojāt, vai pieņemsit kādu no tiem? Atstājiet savu viedokli komentāros, lai apspriestu.

Saderināšanās kūka - vienkārši, skaisti un neaizmirstami modeļi!
Vai tas tika ierosināts un vai vēlaties iemūžināt mirkli? Viņš jau domā par saderināšanās dekorēšana. Tad skatiet saderināšanās kūka neticami. Noteikt...
Kā salikt mājas kompostu
Vai esat dzirdējuši par Composteira? Sekojiet līdzi tematam, kam ir viss sakars ar vidi un veselīgāku un ilgtspējīgāku dzīves modeli. Composteira Arvi...
Kā tīrīt māju 4 padomi + organizācijas metode
Noteikti kārtības un organizēšanas rutīna nav pati patīkamākā, taču tie ir uzdevumi, kas jāizdara. Tāpēc mēs nolēmām šajā rakstā aplūkot labākos padom...