Apdare

Dekorēšana ar pārstrādi - 15 ilgtspējīgas dekorēšanas padomi

Dekorēšana ar pārstrādi - 15 ilgtspējīgas dekorēšanas padomi

Tā vietā, lai izmestu vecos kompaktdiskus vai vecās mēbeles, mēģiniet iedomāties, ko jūs ar tiem varētu darīt. Izmantojot veco priekšmetu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi, jūs varat ietaupīt naudu un radīt novatoriskus dekorēšanas elementus, papildus tam, ka veicat savu ieguldījumu vides aizsardzībā. Vai esat kādreiz domājis, ka viss, ko novirzāt, ir par vienu produktu mazāk, kas jāsadala poligonā?

Atkārtoti izmantotu un pārstrādātu materiālu izmantošanai ir daudz iespēju un priekšrocību. Vislabāk ir tas, ka jūs varat izveidot šos priekšmetus pats, izpētot savu amatnieku pusi un izmantojot visu savu radošumu. Apskatiet dažus radošus veidus, kā dekorēt ar pārstrādātiem produktiem:

 1. Saturs

  • Paliktņi
  • Atvilktnes
  • Vecas tapetes
  • Spilvenu pārvalki
  • Vecie galda piederumi
  • Tējas kannas
  • Koka spoles
  • Vecie kompaktdiski

  Paliktņi

  Lieliska iespēja tiem, kas vēlas izveidot dekoratīvus priekšmetus, izmantojot otrreizēju pārstrādi, un noteikti padara palešu atkārtotu izmantošanu, kas rūpniecības nozarē ir viegli atrodama - paletes, kas kalpo, lai atvieglotu kravu pārvadāšanu un to iekraušanu un izkraušanu, var kļūt par skaistām mēbelēm. no pārstrādātām paletēm ir vairākas iespējas, sākot no TV paneļiem un beidzot ar dīvāniem, kas izgatavoti no šī materiāla.

  Numurs dekorēts ar pārstrādātu paleti

  Pārstrādāts palešu TV panelis

 2. Atvilktnes

  Vecās atvilktnes var kļūt par skaistiem plauktiem. Atvilktnes iekšpusi un ārpusi varat krāsot ar krāsām, kas atbilst jūsu dekoram. Ja vēlaties atvilktnē pievienot koka dalītājus, izmēriet un sagrieziet mazākus koka gabalus un ielīmējiet atvilktnes iekšpusē. Uzstādiet atvilktnes pie sienas tā, lai apakšdaļa pieskartos sienai, un telpas interjers būtu vērsts pret apkārtējo vidi.

  Plaukti izgatavoti ar atvilktnēm

  Atvilktnes, kas kalpo kā plaukti

 3. Vecas tapetes

  Ja jūsu mājās nav tapetes lūžņu, ir vērts doties uz fonu veikalu, lai pasūtītu atlikumus. Uz sienas izveidojiet sienas gleznojumus vai zīmējumus, sagriežot gabalus un saliekot zīmējumus. Jūs varat veidot ģeometriskus dizainus, dzīvniekus vai zvaigznes.

  Tapetes pārstrādātas

  Vide, kas dekorēta ar pārstrādātu materiālu

 4. Spilvenu pārvalki

  Tā vietā, lai vecās drēbes atstātu karājas skapī vai uzkrātu putekļus kastēs, izmantojiet tās dekorēšanai. Spilvenu pārklāšana ar krekliem, biksēm vai kleitām ir interesanta un atšķirīga ideja. Padariet pogas uz apģērba vai bikšu aizmugurē par spilvenu centru.

  Spilveni, kas izgatavoti no vecām drēbēm

  Spilvendrānas no džinsiem

 5. Vecie galda piederumi

  Galda piederumi var piešķirt jūsu dekoram šarmu un atšķirību, kad tos radoši novirzāt. Lai izveidotu trauku pakaramos, izmantojiet karotes vai atvilktņu dakšiņas.

  Pārstrādāta galda piederumu gaļas dēlis

 6. Tējas kannas

  Tējas kannām bieži ir skaists dizains un krāsas. Kauns viņus izmest, kad varētu viņus radoši novirzīt. Izmantojiet vecās tējas kannas, lai izgatavotu dekoratīvās sveces. Ielejiet aromātisko sveču vasku kārbās, un jūsu mājās būs skaisti ilgtspējīgas dekorēšanas elementi. Jūs varat arī izmantot vintage tējas kannu, lai garšaugi būtu sausi vai ziedi.

  Pārstrādātas tējas kannas un izgatavotas sveces

 7. Koka spoles

  Lielas koka spoles, ko izmanto elektrisko kabeļu uzglabāšanai rūpniecībā, ir noderīgas, piedāvājot plašu atkārtotas izmantošanas klāstu. Slīpējiet koku un krāsojiet to atbilstoši jebkurai videi. Spoles augšpusē vai apakšā varat pievienot arī vertikālos dalītājus un izmantot to grāmatu glabāšanai. Pievienojot spolei spilventiņu, jums būs skaists uzpūšanās.

  Koka grāmatu turētāja spole

  Koka dvesma spole

 8. Vecie kompaktdiski

  Līdz ar kompaktdisku pārsūtīšanu uz digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem cilvēkiem mājās ir palicis neliels veco ierakstu kalns. Viena no iespējām ir tā, ka jūs varat tos izmantot kā dzērienu turētāju vai sveču turētāju. Krāsotie kompaktdiski un piekārtie pie sienas kļūst par skaistu rotājumu. Jūs pat varat pārstrādāt kompaktdisku, pārvēršot to par pulksteni, vienkārši piestiprinot aizmugurē vienkāršu pulksteņu komplektu.

  Pārstrādāts pulkstenis ar veciem kompaktdiskiem

  Pārstrādāts kalniņi ar vecu kompaktdisku

Tātad, kad sākat aplūkot vecus, vecus un lietotus traukus ar citu izskatu, jūs varat būt pārsteigts par to, ko jūs varat izveidot ar šiem gabaliem. Izmantojiet iztēli un ietaupiet naudu, izveidojiet novatorisku dekoru un novērsiet uzmanību, atkārtoti izmantojot materiālus.

Demolition Wood
Arvien biežāk ilgtspējīgus produktus izmanto dažādiem mērķiem, tostarp dekorēšanai. Ja pirms tam tie netika uzskatīti par smalkiem materiāliem, nepiec...
Sniegbaltītes ballītes rotājums
Sniegbaltītes ballītes rotājums tā ir viena no tēmām, kas tiek uzskatīta par mūžīgu, jo tai nav derīguma termiņa un tā laika gaitā apbur paaudzes, ne...
Terārijs Kā padarīt sulīgu terāriju soli pa solim
Terāriji, kurus dēvē arī par mini dārziem vai iekapsulētu mežu, ir lieliskas iespējas dekorēt vidi, kurā ir maz vietas augu audzēšanai. Tie ir ideāli ...