Apdare

Apdare ar 【KURTA ROSA】 • 42 DZĪSTAMAS idejas!

Apdare ar 【KURTA ROSA】 • 42 DZĪSTAMAS idejas!

Vai esat kādreiz domājuši par dekorēšanu ar rozā aizkaru? Ja jūs domājat, ka aizkaru krāsa izskatās labi tikai meitenes istabai, kļūdieties!

Rozā aizkars ir laba izvēle dažādām vidēm, un krāsu nianses variācijas ļauj atrast katrai videi pareizo toni. Tātad, ir pienācis laiks redzēt padomus, kā izmantot šo aizkaru krāsu un iedvesmoties no skaistiem dekoratīviem dizainiem!

Tēmas

Dekorēšanas padomi ar rozā aizkaru

Bērnu rozā / gaiši rozā aizkars

Gaiši rozā aizkars ir laba likme smalkai dekorēšanai un izskatās skaisti bērnu vidē un meiteņu istabā, kā parādīts šajā priekšlikumā!

Iedvesma šeit rada voile aizkaru gaiši rozā tonī, ļaujot dabiskajai gaismai iekļūt telpā un piešķirot galvenokārt baltu krāsu pieskārienu.

Lai saglabātu harmoniju krāsu diagrammā, likme bija izmantot rozā dekoratīvos spilvenus gultas dekorēšanai, un tāpēc spilveni atbilst aizkaram.

Aizkaru krāsa atbilst bērnu istabas dekoram

Zīdaiņu istabā aizkars piešķir videi krāsu pieskārienu

Istaba ir dekorēta rozā un baltā krāsā

Bērnu istabā priekškars ir bērnu rozā un baltā sajaukums

Aizkaru rožu zelts / antīka roze

Starp rozā toņu variācijām viena no iespējām ir antīko rožu nianse, kas rotā ienes vintage un prātīgāku izskatu, un tādējādi rozā aizkars kļūst par aizstājējzīmi dažādām vidēm, kā tas ir ar šīs telpas apdari. Pāris.

Videi bija doma izmantot dubultu aizkaru, kas pamatnē ienes balto voile versiju ar vecās rozes pārklājumu virsū.

Antīkā rozā krāsa telpā piešķir mājīgu toni un ir paredzēta tieši šai detaļai, savukārt pārējo vidi veido neitrāli toņi, piemēram, gaišas sienas. Gultas veļa ir vienīgais vides krāsu punkts, kas harmoniski ar aizkaru rada zilu nokrāsu ar svina fonu..

Guļamistabā aizkaru tonis atbilst vintage modelim

Samta aizkars sajaucas ar izsmalcinātu vidi

Telpas priekškars ir sārts zelts

Antīkā rozā nokrāsa atbilst istabas vintage dekoram

Rozā rozā aizkars

Tiem, kas dod priekšroku visintensīvākajiem un drosmīgākajiem toņiem, laba izvēle ir rozā aizkars, intensīvi rozā nokrāsa, kas nepaliek nepamanīta.

Šajā dekoratīvajā projektā likme bija par rozā aizkaru sieviešu istabā, un, tā kā krāsa jau ir vairāk noslogota, izvēle tika izvēlēta vieglākam un caurspīdīgākam aizkaru modelim, piešķirot priekšmetam smalkāku pieskārienu..

Lai uzturētu dekoratīvo stilu un apkārtējai videi izvēlēto krāsu shēmu, gultas veļa satur arī sārtas detaļas un lieliski atbilst aizkaram.

Viens no veidiem, kā mīkstināt vides krāsu paleti, bija baltas krāsas izvēle vairākos telpas punktos, kas mīkstina sārtos elementus un rada perfektu kombināciju.!

Lai pārtrauktu neitrālu krāsu pārsvaru ēdamistabā, rozā aizkars ir lieliska izvēle, lai modernizētu vidi

Sieviešu istabā ir sārts aizkars, kas atbilst tādas pašas krāsas galvas galvai

Mūsdienu dizainā aizkars ir melnā un rozā duets

Sārts un pelēks priekškars

Starp krāsu kombinācijām, kas izskatās skaisti kopā, rozā un pelēkais duets ir laba likme, un tā var būt kombinācija guļamistabas aizkaram, kā parādīts šajā divvietīgās guļamistabas projektā.

Videi izvēlētais aizkars ir dubultā versija ar baltu voile pie pamatnes, kas ļauj gaismai iekļūt vidē, un pārklāj aizkaru antīkā rozā un pelēkā krāsā.

Sārts un pelēks aizkars ir ideāla antikvārā rozā elegances un mūsdienīgā pelēkā pieskāriena kombinācija.

Lai pabeigtu telpas apdari un saglabātu harmoniju, likme bija atkārtot krāsas uz dekoratīvajiem spilveniem uz gultas, aizkara krāsas pārnesot uz citu telpas punktu.

Divvietīgajā guļamistabā ir moderni aizkari

Zīdaiņu istaba uz aizkariem rada krāsu duetu

Papildus aizkariem uz gultas parādās arī rozā un pelēkā kombinācija

Bērnu istabā rozā un pelēkais duets rada mūsdienīgu pieskārienu

Rozā bērnu aizkars

Un tiem, kas nevēlas noiet greizi, ir vērts izvēlēties rozā aizkaru kā dekoratīvu priekšlikumu bērnu istabai, kā parādīts šajā zīdaiņu istabas dizainā.

Iedvesma rada smalku zīdaiņu istabu ar baltām mēbelēm un bērnu aizkaru Provansas stilā, apvienojot pamatu rozā tonī un ziedu un smalku ķekaru, kas arī rada rozā nokrāsas.

Papildus Provansas priekškaram bērnu istabai, tas pats stils parādās arī gultiņa nojumē, apvienojot rozā un ziedu kombināciju.

Smalks priekškars bija zīdaiņu istabas izvēle

Zīdaiņu istabā aizkaram ir ziedu druka

Modelim ir ķekars rotaļu lāču tēmu

Bērnu istabas priekšmets ir rozā un brūna sajaukums

Bērnu tematiskais aizkars un apdruka

Tātad, vai jums patika ieteikumi lietošanai dažādās vidēs? Pastāstiet mums, vai jums patīk šī aizkaru krāsa un kuru istabu jūs izmantotu.

40 idejas vienvietīgas istabas vīriešu un sieviešu apdarei!
Mūsdienīga izskata pievienošana virtuvei nav ļoti sarežģīts uzdevums. Pārmaiņas var sākties ar vienkāršu darbību, piemēram, piemēram, derību izdarīšan...
VIRTUVES DEKORAS 25 radošu dekorēšanas idejas!
Lielākajai daļai sieviešu (un pat vīriešu) apprecoties vai dzīvojot vienai (o) patīk saglabāt vislielāko rūpību par māju un, galvenokārt, ar apkārtnes...
VIRTUVES KRĀSAS 60 Fotoattēli un kombinācijas padomi!
Ja pirms tam virtuve bija blāvi un bālgana istaba, šodien vide kļūst par daļu no visas mājas un var būt arī daļa no mājas dekorēšanas projekta. Krāsu ...