Apdare

Neliela istabas apdare

Neliela istabas apdare

Daudzi cilvēki domā, ka nelielas vides dekorēšana ir zvērs ar septiņām galvām. Rodas daudz šaubu par to, kā labāk izmantot telpu un kā rīkoties, lai vide būtu sakopta un skaista.

Stilu drukāt ļoti mazā vietā ir grūti, ja neizmantojat dažus trikus. Tāpēc ir vienkāršāk, nekā jūs domājat, izrotāt arī nelielu un patīkamu vidi: praktiski visus priekšmetus, kurus jūs izmantotu, ir iespējams izmantot lielākā vietā. Protams, mazākā mērogā un ar atšķirīgām īpašībām, tomēr jums nebūs jāatturas no mājas vai dzīvokļa dekorēšanas tā, kā jums visvairāk patīk..

Maza vide

Saturs

Padomi nelielu telpu dekorēšanai

Dzīvokļi kļūst arvien mazāki: vienības tiek pārdotas kompaktā variantā, ar vienkāršiem augiem un mazām istabām. Integrētas virtuves un istabas, bērnu istabas un balkoni, kas izskatās kā mini koridori. Lai neapmierinātu (vai domātu, ka vietu būs neiespējami izrotāt), pievērsiet uzmanību dažiem dekorēšanas padomiem:

  1. Mazās vidēs nepieciešama vienkāršība un vizuāla tīrība: pārvietojoties uz mazāku vietu, veiciet īstu tīrīšanu, izslēdzot pilnīgi visu, kas netiks izmantots (ieskaitot mēbeles un mākslas priekšmetus, kas ar laiku ir novecojuši). Veiciet izpārdošanu garāžā, piedāvājiet savus nieciņus draugiem, mainiet ... vienalga. Jaunajam dzīvoklim paņemiet tikai to, ko patiešām izmantojat.
  2. Plānojot mēbeles, ir mazāk lietu: tādējādi ir pārliecība, ka katrs stūris patiešām tiks izmantots labāk. Uzņēmumi, kas ražo šāda veida pakalpojumus, ir specializējušies kosmosa optimizācijā. Sastādiet budžetu un, pērkot visu vienā veikalā, lūdziet atlaides.
  3. Spoguļi un gaišas krāsas: izvēloties, ko darīt pie sienām, nedomājiet divreiz: gaišās krāsas ir atbildīgas par to, lai vieta būtu "atvērtāka", labāk atspoguļotu dabisko gaismu un palīdz palielināt plašuma sajūtu. Lai dotu papildu spēku, atcerieties, ka sienu stratēģiskajos punktos izmantojiet spoguļus.
  4. Mazākas mēbeles: jums var būt viss, ko vēlaties, ja vien izmērs ir saskaņā ar jums pieejamo telpu: pusdienu galds, lustras, dīvāni un gultas tiek pārdoti visdažādākajos veidos un izmēros. Tie ir tikpat skaisti kā lielākie un lieliski piemēroti šaurām vietām.
  5. Augi un gleznas: lai iegūtu dabisku pieskārienu, izmantojiet maza auguma augus un dekoratīvus komiksus. Ja jums patīk plakāti, varat tos bez problēmām izmantot arī pie sienas. Vienkārši atcerieties, ka nekad nepārslogojiet istabu.

Izmantojot šos vienkāršos padomus, noteikti būs daudz vieglāk izrotāt savu mazo dzīvokli un turēt to ar seju.

Dekorēšanas idejas mazām vidēm

Neliels divvietīgs numurs

Neliela iekārtota divvietīga guļamistaba

mazs divvietīgs guļamistabas dekors

Maza vienvietīga istaba

neliels vienistabas dekors ar integrētu biroju

Izrotāts neliels vienvietīgs numurs

Maza virtuve

zils mūsdienīgs virtuves galds

Maza virtuve ar melnu dekoru

Maza viesistaba

mazs viesistabas dekors

Integrēta viesistaba ar atpūtas telpu

Neliela ēdamistaba

Mūsdienīgs, vienkāršs ēdamistabas dekors

Ēdamistaba dekorēta ar nerūsējošā tērauda lampu

Paklājs - odere, tīrīšana, faktūras un modeļi
Jau zināms, ka dzīvesvietas projekta izstrāde nav tik vienkārša. Jāņem vērā visi aspekti un apsvērumi, ieskaitot katras telpas dekorēšanu vidē. Paklāj...
Koka grīdas - 5 grīdas seguma idejas
Koka grīda ir izturīga pret laika apstākļiem, un pēc gadiem tā joprojām ir iespējama apkopes ar skrāpējumiem, nodrošinot tās saglabāšanu. Starp pazīst...
Guļamistabas grīdas veidi
Ja ir viena mājas daļa, ar kuru visiem patīk pavadīt laiku, tā ir guļamistaba, vai ne? Vai ir kas labāks par piezīmju grāmatiņas aiznesšanu uz savu is...