Apdare

Mazu dzīvokļu dekorēšana - padomi un idejas

Mazu dzīvokļu dekorēšana - padomi un idejas

Vai nu pēc izvēles, vai finansiālā stāvokļa dēļ dzīvošana nelielā dzīvoklī var radīt šaubas par apdari. Daži cilvēki domā, ka, tā kā vieta nav liela, nelielu dzīvokļu apdare tas galu galā nav nepieciešamība, un līdz ar to tiek izlaistas detaļas, kas videi varētu piešķirt lielāku dimensiju. Ir dažas iespējas, kas mazāku vidi padara daudz patīkamāku un “rada” ilūziju, ka interjera telpa ir lielāka nekā patiesībā ir.

maza dzīvokļa apdare

Saturs

Kā domāt par mazu dzīvokļu dekorēšanu

Dzīvokļos, kuru galvenā platība ir jāsadala, lai varētu izveidot divas istabas (piemēram, viesistaba / virtuve, viesistaba / guļamistaba), var izmantot atdalošās mēbeles. Doba plaukts ar iespēju pagriezt televizoru atbilstoši konkrētā brīža vajadzībām ir laba izvēle. Dienas laikā viņa var palikt pretī istabai un naktī pret guļamistabu. Lai to izdarītu, televizoram ir jābūt pamatnei, kas ļauj pārvietoties. Trīsdimensiju rotājumi vai mazas figūriņas izgaismos abas vides. Balto laku plaukti ir interesanta iespēja “atvieglot” vidi un parādīt vairāk vietas.

Neliela dzīvokļa apdare, kas izgatavota ar netiešu apgaismojumu

maza balta dzīvokļa apdare

kā izrotāt nelielu dzīvokli bēniņos

Viesistabas / virtuves gadījumā ir mazi un burvīgi balkoni, kas kalpo arī divu istabu atdalīšanai, saglabājot skatu uz abām. Nelielus izkārnījumus var izmantot ēdienreizēm un turēt zem letes, kad tos nelieto. Piekaramās lampas papildina vietas sastāvu, papildus dekorējot to.

Dekoratīvie spoguļi ir arī vērtīgi aksesuāri, ja vēlaties plašuma sajūtu. Spoguļa uzstādīšana uz vienas no istabas sienām, piemēram, aiz dīvāna, atspoguļos pārējo telpu, to dublējot. Vizuālā sajūta ir tāda, ka vieta ir plašāka. Ja sienās izmantotās krāsas ir tumšas, ir vērts ieguldīt spogulī.

Krāsa tomēr gaišos toņos dos labākus rezultātus. Balta un bēša krāsa dienas laikā atspoguļo lielāku apgaismojumu un pat tumsā ļauj uzstādīt LED gaismas, gaismas punktus un mazas lustras, nešķietot pārmērīgi prātīga. Tomēr nekas neliedz sienu ar faktūru citā, tumšākā krāsā vai pat tikai tās daļu. Bez problēmām var izmantot arī krāsainas svītras. Efekts izskatās jauneklīgs un skaists.

Neliela dzīvokļa apdare, kas izgatavota ar netiešu apgaismojumu

Mazu dzīvokļu apdarei šarmu piešķirs arī citas praktiskās lietas, kuras viegli atrodamas specializētos veikalos: L veida dīvāni izmanto stūrus. Divstāvu gultām ar jautrām krāsām un izdrukām ir divējāda funkcija, un tās dienas laikā neaizņem vietu. Nelielas lampas un izvelkamie galdi var izveidot nelielu biroju no neliela stūra.Koka plaukti (saliekami, pasūtīti vai nē) var tikt uzstādīti vienā līmenī ar vienu no sienām. Viņi kalpo gan grāmatām, gan porcelānam ēdamzālē. Ja tie ir skaidri un ar neredzamu fiksāciju, tie šai vietai piešķirs vēl lielāku vieglumu.

Neliels dzīvokļa dekorēšanas fotoattēls

Zemāk mēs jums atdalījām attēlu izvēli mazu dzīvokļu apdarei, lai jūs varētu tos pārbaudīt.

nelielu dzīvokļu apdare ar aizkaru

maza dzīvokļa apdare

dekorējot mazus dzīvokļus ar koku

neliela dzīvokļa ar gultu apdare

nelielu mēbelētu dzīvokļu apdare

ļoti mazu dzīvokļu apdare

neliela dzīvokļa ar gultu apdare

mazs iekārtots dzīvoklis

Mazu dzīvokļu noformēšana ar grāmatām

Magenta nozīme un 60 dekorēšanas idejas ar krāsu
Ne sarkana, ne violeta. Fuksīna krāsa atrodas diapazonā starp šīm divām spektra krāsām, sastāvot no vienāda daudzuma sarkanās un zilās krāsas. Intere...
Franču durvju veidi, padomi, cena un iedvesmojošas fotogrāfijas
Daudz gaismas, svaiga gaisa un smalks, romantisks un nedaudz zemniecisks pieskāriens dekoram. Šīs (un vēl dažas lietas) var piedāvāt franču durvis. Š...
Stikla soliņa būtiskākie padomi fotogrāfiju izvēlei un iedvesmošanai
Kā būtu ar stikla countertop jūsu virtuvē? Stikls ir ieguvis pamatu countertop dizainā, un nesen to sāka izmantot kā opciju granītam, marmoram un koka...