Apdare

Kristību dekorēšana

Kristību dekorēšana

Mēs zinām, ka šī ir bērna prezentācija reliģiskajai videi, tas ir, kad mēs vedam bērnu saņemt mācītāja, priestera vai locekļa svētību, ievērojot reliģiju, kurai vecāki seko. Šis ievada rituāls sastāv no svēta vai svēta ūdens iegremdēšanas, izšļakstīšanas vai kaisīšanas, kas attīra bērnu, lai saņemtu kristības svētību. Mēs varam minēt katoļu baznīcas piemēru, ka katoļiem kristība ir sakraments, caur kuru Jēzus Kristus svētī un iepazīstina jauno kristieti uz reliģijas ceļa, kas viņu atbalstīs jebkurā dzīves laikā. Pārbaudiet šo informāciju par kristību rotājums.

Apdare kristībām

Saturs

Uzaicinājums kristīties

Neatkarīgi no reliģijas, kas notiks kristībās, ir jāplāno, kā tas notiks un kas būs krustvecāki, bērna kleita, atmiņas par kristībām, kokteilis vai pusdienas atkarībā no laika, kas notiks..

Katru sīkumu plāno bērna vecāki, kas sākas ar krustvecāku izvēli, un tas ir svarīgs lēmums, jo vecāku prombūtnes laikā krustvecāki būs tie, kas uzņēma un vadīja bērnu ticības un dzīves ceļā..

Pēc krustvecāku izvēles, kas šeit ir pāris, viņi var būt brāļi, brālēni, tuvi cilvēki, bet kuriem ir saikne ar ģimeni un it īpaši ar bērnu. Pēc tam, kad tas ir izdarīts, vecākiem jāizvēlas vieta, kur notiks kristīšana, ņemot vērā kristīto katoļu piemēru, parunāsim par to, izņemot to, ka arī citām reliģijām ir savs rituāls un paražas..

Vīriešu kristību ielūgums

Zils kristību ielūgums

Sieviešu kristību ielūgums

Rozā kristību ielūgums

Kristību dekorēšana

Pārbaudiet šādas idejas par to, kā izrotāt kristību:

Zilā kristību dekorēšana

Kristību Provansas rotājums

Zēna kristības

Dekorēts galds kristībām

Galds rotāts kristību ballītei

Kristības ar eņģeļu tēmu

Kristības rotātas dzeltenā krāsā

Kristība rotāta rozā un baltā krāsā

Kristības un piemiņas vieta

Šeit izvēlētā vieta bija baznīca, kur priesteris ziņos par ceremonijas norisi, kursu sponsori veiks, lai saprastu saņemtā ielūguma nozīmi. Pēc šī posma ir pienācis laiks izvēlēties drēbes, kuras tiks izmantotas kristību dienā, ir svarīgi atcerēties, ka tās lietošanā dominē baltā krāsa, zēnu gadījumā uzsverot tikai zilās un meitenēm - rozā krāsas.

Pēc apģērba izvēles jums jāplāno kristību svinēšanas un rotāšanas veids, kas ir skaists notikums, ko var noturēt ar kokteili, un cilvēki, kuri tiks aicināti dalīties vecāku priekā par bērna kristībām..

Bērna krustmātei ir paradums vecākiem pasniegt kristību komplektu, kas ir baltā krāsā, kā tas ir pieņemts, vai ar detaļām, kas attiecas uz bērna dzimumu.

Ja tā ir vecāku izvēle, šobrīd var piedāvāt suvenīru, uz to ir specializējušies daudzi uzņēmumi, sākot no vienkāršākajiem līdz izsmalcinātākajiem, to joprojām var izdarīt bērna māte vai pat neko negribēt, vienkārši piedāvājiet svētkus.

Svinībām, ja izvēlaties kokteili, jums ir jādomā par kūka veidu, kas tiks piedāvāts desertā, tas var būt konditorejas vai vienkārša kūka, atkarībā no valsts garšas.

Kristību kūka

Meiteņu kristību kūka

Dekorēta kūka kristībām

Dekorēta kūka kristībām

Kristību kūka rotāta ar Eņģeli

Zēna kristību kūka

Jūs varat arī izmantot dekorētas kūkas ballītei Monster High, mazajam princim, princeses sofijai.

Partiju labvēlība

Internetā ir daudz dažādu iespēju svinībām, apģērba izvēle, suvenīri, volāni, saites, kopīgi prieki, kristību brīdis ir kaut kas īpašs, kas jāplāno uzmanīgi un ticīgi.

Nevajadzētu aizmirst, ka kristības ir bērna iepazīšanās brīdis Dieva namā, īpašs brīdis, kas jāsvin ģimenes locekļiem un tiem, kuri tika izvēlēti par krustvecākiem..

Mēs varam parādīt kristību suvenīru modeļus:

Dāvanu maisiņi

Karogu kristību suvenīru lapa

Mazais eņģeļu dvielis suvenīram

Mazu puiku kristību labvēlība

Dekorēta suvenīru kaste

Kristīgais suvenīrs kristībām

Telpu augi ir galvenās sugas, no kurām izvēlēties
Augi var mainīt mājas dekoru. Papildus tam, ka piešķir zaļo pieskārienu videi, kas bieži ir bezkrāsaina un nedzīva, tā palīdz uzlabot gaisa kvalitāti ...
Kaktusu veidi mājas dekorēšanai atklāj 25 sugas
Jūs, iespējams, jau zināt, ka kaktusi ir tendence dekorēt. Šis spicais mazais augs, kas mīl sauli, ir iebrucis mājās un atrodams viesistabā, virtuvē, ...
Koka sols zina priekšrocības, trūkumus un piemērus
Vai jums patīk koks un vēlaties izmantot materiālu visur savā mājā? Tad jums jāzina koka countertops. Tie ir biežāk sastopami Eiropā un Amerikas Savie...