Apdare

Mazu māju dekorēšana 62 padomi, lai iedvesmotos

Mazu māju dekorēšana 62 padomi, lai iedvesmotos

Nelielas mājas vai dzīvokļa dekorēšana ir uzdevums, kas prasa rūpību, taču ir arī priekšrocība: zemākas izmaksas salīdzinājumā ar lielu telpu, kur nepieciešamas vairāk mēbeļu un dekoratīvu priekšmetu. Šodien mēs runāsim par mazo māju apdare:

Tā kā trūkst vietas, projekta sākumā idejām jābūt ļoti skaidrām. Prioritāri nosakot visas mājas funkcijas harmoniskā veidā, lai komforts būtu pieejams visās vidēs. Mazās dekorētās mājās ideāls ir tas, lai vide paliktu jūsu redzamības laukā: virtuve, viesistaba un pat guļamistaba, kas var rēķināties ar dažām ierīcēm, lai nodrošinātu privātumu, kā jūs redzēsiet tālāk.

Mazu māju dekorēšanas grūtības jāatrisina ar maziem dekorēšanas trikiem, piemēram: integrācija, kas ir īpašība, kuras kosmosā nevar palaist garām. Tas jāstrādā ar mēbelēm un elementiem, kas ļauj šo sadalījumu. Tādā veidā ir iespējams ietaupīt sienu vietu ar atvērtāku vidi ar drywall, mēbelēm, koka starpsienu vai aizkaru..

Vēl viens būtisks jautājums ir uzturēt māju vienmēr sakārtotu! Nav jēgas rīkot skaistu projektu, ja neuzturat māju kārtībā. Funkcionalitāte vidē ir saistīta ar iedzīvotāju organizētību un disciplīnu, lai saglabātu projekta funkcijas, piemēram, dzīvoklī, kur mēbeles ir elastīgas un iebūvētas. Ideāli ir turēt visus objektus, kas aizņem aprites telpu, savā vietā, nepievienojot dekorācijai pārāk daudz priekšmetu, pielāgojot stūri atbilstoši iedzīvotāju rutīnai un dzīvesveidam..

Pilnīgai mēbeļu plānošanai nelielā vidē var būt pārsteidzošs rezultāts - vai nu zēnam, meitenei vai pārim.

62 neticamas idejas pārsteidzošu mazu māju dekorēšanai

Mēs atdalījām dažus attēlus mazo māju apdare gudrā un skaistā veidā, lai izpatiktu visām gaumēm un stiliem. Iedvesmojieties un izmantojiet idejas savās mājās vai projektā:

1. attēls - mājas apdare: bēniņu stila mājās izbaudiet gaisa telpas.


Gaisa telpa ir lieliska vieta, kur izbaudīt, kad māja ir maza, nodrošinot pajumti priekšmetiem, kuriem ir maz lietojuma, piemēram, segas, laika apģērbs, bērnības priekšmeti, koferi, veci žurnāli utt. Bieži vien šī vieta mājā tiek aizmirsta, jo tradicionālā lieta ir vienmēr atstāt savas lietas rokās. Bet atcerieties meklēt labāko vietu, kur ievietot šos augstos skapjus, tiem arī ir nepieciešama ērta piekļuve.

2. attēls - Mazas mājas apdare ar minimālisma stilu un vienkrāsainu apdari.

3. attēls - Mazo māju apdarē: stikla starpsienas ļauj iekļūt dabiskā apgaismojumā.


Tā kā stikls ir caurspīdīgs, tas nodrošina visu apgaismojumu no istabas līdz guļamistabai. Ja vēlaties lielāku privātumu, mēģiniet virs stikla paneļiem ievietot auduma aizkaru, lai jūs to varētu atvērt un aizvērt, kad tas nepieciešams. Tas arī kalpo, lai bloķētu smaržu no virtuves līdz guļamistabai, tāpēc ne vienmēr dizains var būt pietiekams tikai ar aizkaru.

4. attēls - Mazo māju apdarē: zīdainis un divvietīga istaba nelielā studijas tipa dzīvoklī.


Daudzi pāri uztraucas par 1 guļamistabas dzīvokļa vai studijas iegādi attiecībā pret bērnu. Ideja ir apvienot abas istabas vienā vidē, redzēt, ka krāsas, detaļas un personalizētā siena demonstrē pāra jauneklīgo pieskārienu, kā arī atsaucas uz bērnam nepieciešamo bērnišķīgo atmosfēru.

5. attēls - Darbs ar grīdas nelīdzenumiem.


Tur, kur ir plaisa, ir nošķirta vide. Tas attiecas uz jebkura veida mājām! Tie palīdz sadalīt telpas bez vertikālas plaknes, kas aizņem vietu, parasti mūra vai paneļa biezuma dēļ..

6. attēls - kā pārveidot studiju par bēniņiem.


Ar jūrnieka kāpnēm izveidojiet piekārtu telpu. Tie dod bēniņu efektu jebkurā dzīvoklī, kura griestu augstums pārsniedz 4,00 m.

7. attēls - zemie soliņi sniedz lieliskus risinājumus.


Zemais soliņš ļauj integrēt, nebloķējot vides izskatu. Iepriekš minētajā gadījumā virtuvē integrētā viesistaba ļāva šai mijiedarbībai būt harmoniskai, jo dīvāns bija balstījies pret soliņu, kas kalpo arī kā pusdienu galds..

8. attēls - Maza mājas apdare ar sievišķīgu stilu.

9. attēls - izveidojiet starpstāvu, lai iegūtu papildu vidi.


Vēl viena forša ideja ir ievietot apturētu vidi, iegūstot vietu privātajam skapim. Tas ir paredzēts tiem, kuri vienmēr ir sapņojuši par drēbju stūra organizēšanu, lai izsauktu savus!

10. attēls - nopietnība un elegance nelielā telpā.

11. attēls - mazo māju apdarē: neredzamas mēbeles ir praktisks un mūsdienīgs risinājums mazām mājām.


Šis lielais baltais plāns ļauj jums izveidot durvis un mēbeles, kas stiepjas dzīvojamās istabas / guļamistabas tukšumā. Pie pirmajām durvīm mēs varam redzēt vannas istabu, pēc tam galdu, kas vajadzības gadījumā tiek nolaists, un, visbeidzot, durvis, kas nodrošina piekļuvi mazai veļas mazgātavai.

12. attēls - pār virtuvi piekārtotā gulta atrisina vietas trūkuma problēmu.

13. attēls - bīdāmās durvis nodrošina ideālu privātumu.

14. attēls - dekorējot mazas mājas: gulta ar atvilktnēm vēl vairāk optimizē telpu.


Gulta, kas nedaudz pacelta no grīdas, ļauj ievietot dažas atvilktnes, kas darbojas zem tā. Tos var izmantot, lai uzglabātu pārējās drēbes, kuras skapis nav pieļāvis.

15. attēls - ideja bija izgatavot lielu koka paneli, kurā istaba bija paslēpta.


Kāpnes, kas ved uz guļamistabu, vajadzības gadījumā var izvilkt. Noliecoties pret sienu, tas iegūst vairāk vietas viesistabai.

16. attēls - dekorējot mazas mājas: izplatot vidi, izvairieties no sienām

17. attēls - plānojiet vidi atbilstoši iedzīvotāja vēlmēm.

18. attēls - dekorējot mazas mājas: aizkars ir vienkāršs priekšmets, kas var paslēpt gultu.

19. attēls - katrs kāpņu pakāpiens var būt atvilktne.

20. attēls - personībai jābūt arī daļai no mazo māju apdares.

21. attēls - skapis / grāmatu skapis var sadalīt mazas mājas vidi.


Tas ir risinājums tiem, kuri nezina, kur ievietot skapi nelielā mājā. Pašas mēbeles var būt telpas dalītājs, ar piekļuvi abām pusēm. Šajā projektā skapī ir arī sānu plaukts dekoratīviem priekšmetiem mājā.

22. attēls - panelis strādāja ar vienu materiālu, un apdare ir veids, kā padarīt mazās mājas izskatu tīrāku.


Tādā veidā uz paneļa ir iespējams izveidot neredzamas durvis. Šis varoņdarbs ir jauks mazām mājām, jo ​​tās garantē to pašu valodu visā mājā.

23. attēls - kā baudīt apgaismojumu mazās telpās.


Tā kā telpai ir nepieciešams dabisks apgaismojums, lai telpā būtu gaiss, ideja bija ievietot stikla paneli, kas varētu radīt privātumu un arī atrisināt apgaismojuma problēmu telpā..

24. attēls - izveidojiet vienu solu.


Izveidojot vienu darbagaldu, mājā tiek ietaupīts daudz vietas, lai nerastos pārtraukumi mēbeļu projektēšanā vai izplatīšanā. Ņemiet vērā, ka apdarei jābūt līdzīgai, lai efekts notiktu, ja tas būs atšķirīgs, rezultāts būs atšķirīgs.

25. attēls - dekorējot mazas mājas: izmantojiet atstarpi savā labā!


Izveidojot vienu darbagaldu, mājā tiek ietaupīts daudz vietas, lai nerastos pārtraukumi mēbeļu projektēšanā vai izplatīšanā. Ņemiet vērā, ka apdarei jābūt līdzīgai, lai iegūtu vēlamo nepārtrauktības efektu.

26. attēls - mazs dzīvoklis ar jauneklīgu dekoru.

27. attēls - izmantojiet to pašu grīdu visā mājā.


Dažādu dzīvokļa istabu pārklāšana ar to pašu materiālu uz grīdas un sienām rada plašākas telpas iespaidu, jo tas novērš telpu norobežošanu. Mēģiniet to izdarīt sociālajās zonās un guļamistabā, vannas istabai un virtuvei var piešķirt cita veida grīdas.

28. attēls - grāmatu skapis piešķīra personību un kalpo kā virtuves galda virsma.


Nelielam dzīvoklim ir vajadzīga personība un dažādas idejas, kā izkļūt no acīmredzamā un nākt klajā ar risinājumiem, kas papildina un personalizē jūsu telpu. Ar nišām izgatavotais darbagalds atdalīja abas vides un pat dekorēja ar īpašnieka dekoratīviem priekšmetiem. Tas arī veido drosmīgu dizainu ar šo apjomu un dažādu apdari. Visforšākais bija atbalstīt plīts virsmu vienā no šīm nišām, lai izveidotu viesistabas un virtuves integrāciju.

29. attēls - Mazo māju apdarē: vienkāršais pareizajā mērā!

30. attēls - atbalstiet velosipēdu pie sienas, lai ietaupītu vietu.


Šajā gadījumā velosipēds kļūst par dekoratīvu priekšmetu jūsu mazajā dzīvoklī.

31. attēls - izvēlieties daudzveidīgas mēbeles pēc funkcionalitātes.


Šis ir viens no vissvarīgākajiem trikiem ikvienam, kas ierīko nelielu māju. Dažreiz jums nevar būt viss, piemēram, lielākā mājā, piemēram: pilnīga ēdamistaba, birojs, viesistaba, TV istaba, "suite" numurs ar skapi utt. Tāpēc mēbelēm vislabāk jāpielāgojas telpai, it īpaši, ja tās ir daudzfunkcionālas. Iepriekš minētajā projektā pusdienu galds kalpo arī kā darba galds, kuru var pārvietot uz centrālo telpu, ļaujot vairāk krēslu.

Dzīvojamo istabu var pārveidot par ērtu TV istabu, izmantojot skaistu dīvānu. Guļamistaba var kļūt par "suite" numuru ar skapi un skapjiem, kurus var izmantot visai mājai, ne tikai apģērbam un apaviem. Tualeti var izslēgt no vajadzību programmas, lai papildinātu šo "suite" numuru ar privātu vannas istabu.

32. attēls - Skapji un plaukti vienmēr ir laipni gaidīti mazās mājās.

33. attēls - maza māja ar piedzīvojumiem bagāta iedzīvotāja profilu.

34. attēls - grozāmā caurule, kas atbalsta televizoru, attiecas uz viesistabu un guļamistabu.

35. attēls - bīdāmās durvis vienlaikus nodrošina privātumu un integrāciju.


Šis bīdāmais panelis bija projekta atslēga, jo atkarībā no tā atvēršanas tas rada dažādus efektus. To var pilnībā aizvērt vai atstāt atvērtu tikai vienu daļu, tādējādi radot vēlamo integrāciju atbilstoši rezidenta izmantošanai.

36. attēls - modulārais panelis atstāj personalizāciju iedzīvotāja gaumē.

37. attēls - vidi var viegli paslēpt.


Tāpat kā istabu aizver aizkari, mājas birojā ir bīdāmās durvis, kuras var paslēpt, ja mājā ir vakariņas. Sociālās telpas izveide ir svarīga arī mājās, un, pat ja tā ir maza, būtu jādomā, lai ērti un ērti uzņemtu draugus un ģimeni..

38. attēls - Maza māja ar vīrišķīgu apdari.

39. attēls - augstākā gulta veicina lielāku privātumu atpūtas stūrī.


Tiem, kas vērtē privātumu, ir svarīgi izveidot rezervētāku stūrīti. Atkal plaisa parāda, kā darbojas telpu dalījuma bez sienām ietekme.

40. attēls - Virtuve un integrētas telpas.

41. attēls - pasūtījuma galdniecība ļauj izveidot mazāku māju brīvāku izkārtojumu.


Centrālais modulis kalpo kā dekoratīvs priekšmets, bet arī rada telpas nodalījumu. Tas pat ļāva izgatavot L veida soliņu ar lādēm un plauktiem priekšmetu atbalstam.

42. attēls - mazo māju apdarē: piekārto gultu var izmantot augstos griestos.

43. attēls - Jūs varat arī izvēlēties atstāt telpu plaši atvērtu.

44. attēls - betona ķieģeļi ir ekonomiski un labi integrējas vidē.


Telpu sadalījums tika izgatavots no sienas ar kobogām, tādējādi spējot labāk integrēties telpā. Tā kā gabals ir perforēts, tas arī palīdz, ka šīs vides nešķiet slēgtas.

45. attēls - drosmīgi izveidojiet nelielu bēniņu.


Iepriekš projektā balto sienu variants bija pareizā izvēle, ko dekorācijā papildināt ar drosmīgiem elementiem. Plānoto mēbeļu izmantošana izmanto visas iespējamās vietas šajā nelielajā teritorijā.

46. ​​attēls - mazas virtuves ir neaizstājamas projektos ar samazinātu platību.

47. attēls - Skandināvu stilā šis mazais dzīvoklis ļaunprātīgi izmantoja mājīgumu!


Kā redzat, ideāls ir maksimāli izmantot vertikālās atstarpes: atvilktņu un durvju izmantošana bez roktura ir iespēja saglabāt dekoru tīrāku un sakārtotāku.

48. attēls - bīdāmās starpsienas biezums ir daudz mazāks nekā mūra sienai.

49. attēls - Kitnet ar industriāla stila apdari.

50. attēls - skapis zemāk un gulta augšā.


Paaugstinātā gulta ļauj atstāt apakšā drēbes. Tika uzstādīts stikla panelis, lai bloķētu tiešu kontaktu ar virtuvi un ļautu iekļūt dabiskajam apgaismojumam.

51. attēls - dīvāngultai ir vairāki ērti un skaisti modeļi, un tā ir lieliski piemērota nelielu māju dekorēšanai.


Tā kā mazo dzīvokļu tirgus arvien vairāk pieaug, dizains arī izmantoja impulsu, piedāvājot mēbeles, kas pielāgotas šim mājokļu stilam. Arī dzīvokļos balkons ir kļuvis gandrīz neaizstājams, paplašinot rezervēto sociālo zonu ar ekskluzīvu piekļuvi.

52. attēls - mazs dzīvoklis ar balkonu.

53. attēls - dažādu materiālu ļaunprātīga izmantošana, lai jūsu mazajai mājai piešķirtu vairāk personības.

54. attēls - lieliska iespēja mazu māju apdarē: mēbeles ar neredzamām durvīm.


Vēl viens projekts, kurā mēs varam novērot galdnieku izmantošanu jūsu labā. Durvis atrodas blakus dzeltenajai nišai, kur tās nodrošina piekļuvi vannas istabai.

55. attēls - sols starp gultu un dīvānu ir ideāls, lai izveidotu šo barjeru un joprojām kalpo kā atbalsts.

56. attēls - piešķiriet personību mazu māju apdarē!

57. attēls - mezonīns ar bīdāmām durvīm.

58. attēls - aizkars aizkavē ieeju dzīvokļa interjerā.


Aizkars ir lielisks priekšmets tiem, kas vēlas dekorēt ar nelieliem izdevumiem. Iepriekš projektā viņai izdevās atņemt pārējās mājas vizuālo izskatu tiem, kas atrodas pie ieejas durvīm. Galu galā dažreiz māja ir haoss, un nevienam tas nav jāredz!

59. attēls - Mazu māju dekorēšana ar tīru, vieglu un minimālisma stilu.


Minimālisma stila iedvesmots ir veids, kā sākt mazas mājas dizainu. Iepriekš minētajā idejā neredzamās durvis, gaismas materiāli, dominējošās gaišās krāsas un brīva vieta garantē šo stilu dzīvoklī.

60. attēls - papildus bufetam ar ritentiņiem mājā ir arī bīdāma starpsiena.

61. attēls - spoguļa durvis palielina šīs studijas plašuma sajūtu.

62. attēls - skapi ar ritentiņiem var pārvietot atbilstoši vajadzībām.


Riteņu mēbeles daudz palīdz mazās vidēs, jo tās var ātri un efektīvi pārvietoties. Šajā gadījumā šīs mēbeles tika veidotas, lai kalpotu kā drēbju skapis, kuru joprojām var atdalīt atbilstoši jūsu vajadzībām. Atkarībā no vietas lieluma tos var noformēt vairākos moduļos, kas velkas, vienlaikus veidojot aizsprostojumus un vizuālās integrācijas..

Mājas plānus un mazos dzīvokļus iedvesmo mazo māju apdare

Zemāk ir daži mazu dzīvokļu stāvu plāni ar izkārtojuma risinājumiem, kā organizēti un funkcionāli sadalīt telpas mazu māju apdarē, nezaudējot uzmanību dekorēšanai:

1. plāns - maza dzīvokļa grīdas plāns ar pasākumiem

Foto: atskaņošana / CAZA

Šim dzīvoklim ir garš un stingrs plāns, tāpēc risinājums ir atdalīt dažādas funkcijas ar dalītājiem un countertops, piemēram, virtuvi un guļamistabu. Numurā ir ekskluzīva atmosfēra, kas neļauj apmeklētājiem redzēt šo konkrēto istabu. Gulta ir īpaši praktiska, jo tā neaizņem mājas telpu un to var paslēpt ar bīdāmiem paneļiem. Nemaz nerunājot par to, ka logs rūpējas par apgaismojumu, turklāt uzturot atpūtas telpu gaisīgu. Virtuve ar amerikāņu galda virsmu kalpo kā vides ierobežojums, kā arī kā ēdamistabas telpa, atsakoties no pusdienu galda.

Plāns 2 - 1 guļamistabas dzīvokļa plānojums

Šī mazā komplekta risinājums ir baudīt atvērtu telpu, lai rotājums būtu skaists un vienlaikus funkcionāls. Nelielam dzīvoklim paredzēto mēbeļu izmantošana izmanto visas iespējamās apdares vietas. Ar pasūtījuma izgatavotu mēbeļu palīdzību ir iespējams padarīt izkārtojumu tīrāku, piemēram, virtuves galda virsmu, bufeti un galdu, kā parādīts iepriekš redzamajā fotoattēlā. Vēl viens padoms ir organizēta baudīšana viesistabā un guļamistabā tajā pašā vidē.

3. plāns - stāvu plāns ar integrētām vidēm

L formas istabas izkārtojums var nošķirt viesistabu no guļamistabas dīvāna un televizoram novietoto atzveltnes krēslu sadalījuma dēļ. Ļaujot cilvēkiem, kas atrodas gultā vai virtuvē, skatīties televizoru, jo jebkura veida numuri dzīvoklī nav iekļauti.

4. plāns - maza dzīvokļa grīdas plāns ar skapi

Lai nodrošinātu plašumu, šajā dzīvoklī prioritāte ir privātums un apgaismojums. Guļamistabu atdalīja stikla aizkars, kas joprojām nodrošina gaismas nokļūšanu skapī. Lielie logi bija arī šī projekta sākumpunkts, kur sociālās zonas maksimāli izmanto dabisko apgaismojumu. Tualete tika izmantota kā galvenā vannas istaba, lai dotu vietu lielajam skapim.

5. stāva plāns - dekorēts studijas grīdas plāns

Mēs varam redzēt, ka visi elementi ir harmonijā ar krāsām un mēbelēm. Guļamistabas un viesistabas sadalījums bija saistīts ar televizora bufeti, kuru var izmantot abās vidēs. Foršākais šajā bufetē ir dekoratīvo priekšmetu ievietošana, lai stūris būtu vēl skaistāks!

IESPIESTS BETONS - Viss par grīdu, veidnēm un veidnēm
Zīmogotais betons ir standartizēta un / vai teksturēta reljefa betona veids, kas izskatās kā ķieģelis, šīferis, akmens, flīzes, koks un dažādi citi ra...
Baltais sadedzinātais cements
Ja jūs meklējat dažādus veidus, kā pārklāt mājas grīdu vai citu virsmu, jums jāzina baltais sadedzinātais cements. Tas ir ļoti populārs cementa varian...
Marmorato - faktūra uz sienas
Sienas ir vissvarīgākās mājas un pat darba vietas daļas. Tas ļauj mums spēlēties ar mājas vidi un padara visu atšķirīgu apdarē, kad mēs ievietojam vie...