Apdare

Virtuves un kāzu dušas dekorēšana

Virtuves un kāzu dušas dekorēšana

Kāzu duša vai līgavas duša ir ļoti neaizmirstams notikums līgavai. Tie ir svētki, kas ietver līgavas ģimenes un draugu klātbūtni, ar mērķi iegūt virtuves piederumus, lai aprīkotu istabu, un, protams, jautri pavadīt laiku! Šajā rakstā mēs runāsim par līgavas duša un virtuves dekors, izbraukšana!

Organizējot ballīti, ir svarīgi ņemt vērā pasākuma norises vietu, ēdienu un dzērienu, aktivitāšu grafiku, viesu sarakstu un, protams, rotājumu.!

Lai garantētu nevainojamu notikumu, darbs pie dekorēšanas ir ļoti svarīgs, lai piešķirtu ballītes atmosfēru. Pēc tam pārbaudiet vērtīgus padomus par to, kā izrotāt istabu, un suvenīru iespējas, lai padarītu jūsu līgavas dušu neaizmirstamu.!

Virtuves un kāzu dušas dekorēšana

Saturs

Kāzu dušas un virtuves rotājumi

Kāzu dušas un virtuves noformējums un rotājumi ir ļoti svarīgi, lai radītu pasākuma atmosfēru. Šeit ir daži vērtīgi padomi, kā perfekti dekorēt jūsu kāzu dušu:

Krāsu palete

Tās apdarē ir svarīgi domāt par krāsu paleti, ko izmantot visā vidē, lai jūsu līgavas duša nepārvērstos par neelegantu karnevālu ar krāsām, kas neatbilst viena otrai. Tātad, mēģiniet saskaņot visus priekšmetus un rotājumus ar izvēlēto krāsu paleti.

Melns un balts

Rozā un zilā krāsā

sarkans

Violets un zils

Vienošanās

Izcila ideja ir sagatavot dažus pasākumus puķu vai pārtikas ievietošanai viesībām, izmantojot podus, karotes, formas un citus piederumus. Lai pievienotu vairāk delikateses, varat pievienot apdari, ievietojot satīna lentes vai lokus.

Ziedu kārtojums

Kāzu dušas apdare, izmantojot virtuves piederumus

Pūšļi

Tie ir labs apdares variants, un tos var atstāt piekārtus no griestiem. Lai izkļūtu no parastās, varat izvēlēties pūslīšu modeļus, kuriem ir dažādas izdrukas, vai arī varat pievienot dažus krāsaina papīra gabalus vai lenti uz urīnpūšļa gala, lai sniegtu jautrāku izskatu.

Kāzu dušas dekorēšana ar baloniem

Galda dekorēšana ar baloniem

Kāzu duša, kas dekorēta ar baloniem griestos

Galdauti

Tie ir svarīgs līgavu dušas dekorēšanas elements. Jūs varat pievienot klasiskāku vai dzirkstošāku galdautu atbilstoši jūsu izvēlētajai videi un krāsu paletei.

Vienkārša kāzu duša ar ziedu dvieļiem

Vienkārši dvieļi

Melni Polka Dot dvieļi

Fotoattēli

Lieliska iespēja papildināt līgavas dušas apdari ir līgavas un līgavaiņa fotogrāfiju apģērba auklas ievietošana. Jūs varat paņemt veļas auklu, pakārt fotoattēlus ar drēbju adatas un ievietot tos vietā, kur visi viesi var apbrīnot pāra fotogrāfijas.

Drēbju līnija līgavaiņu fotogrāfijām

Uzlīmes

Zīmes ar smieklīgām un jautrām frāzēm, lai fotografētu, ir lielisks veids, kā atdzīvināt ballīti. Izvēlieties un atlasiet savus izlases, izdrukājiet, ielīmējiet uz garām nūjām un atstājiet viesiem mijiedarboties uz galda!

Foto uzlīmes

Dāvanas

Suvenīru dāvināšana līgavas dušas viesiem ir mīlošs žests un veids, kā pateikties par klātbūtni un saņemtajām dāvanām. Šeit ir dažas suvenīru iespējas, lai iedvesmotu un iepriecinātu savus viesus!

Partiju labvēlība

Suvenīru koka karote

EVA un jutās labvēlīgi

Tie ir smalki, un jūs varat tos izgatavot pats. Tādā veidā tā būs mīloša un superekonomiska dāvana.

Atbalsta EVA

Filcs izgatavots no filca

Radoši saldumi

Mūsdienās ir skaisti mini iepakojumi un konteineri, kas ideāli piemēroti virtuves tējas ballītēm, piemēram, šīs mazās kliņģerītes brigadeiro! Turklāt jūs varat pagatavot ievārījuma konservus vai dekorētus cepumus.

Brigadeiro mazais panelis

Dekorēti cepumi

Kausa formas biskvīts

Trauku lupatiņas

Trauku lupatas ir arī lieliska iespēja, kā arī ir ļoti noderīga tiem, kas uzvar.

Galds - kabinetam, telpām, telpām un birojiem
Galds, kas piemērots birojiem, rakstāmgaldam jāatbilst pārējai videi, atrodoties harmonijā ar priekšmetiem un piederumiem. Viens no sākuma punktiem ra...
Plānotās istabas - divvietīgas, vienvietīgas vai jaunatnes
Spēja precīzi plānot telpas piepildīšanu bija viens no lielākajiem sasniegumiem apdarē un lietderībā pēdējā laikā. Lielā priekšrocība, ka viņi var izm...
Foto sienas gleznojums, kā padarīt rokām darinātu fotoattēlu
Vai esat kādreiz domājis izveidot a Foto siena izrotāt dzīvojamās istabas vai guļamistabas sienu? Skatiet ļoti vienkāršus, lētus veidus, kas veicina s...