Apdare

Neliels virtuves dekors

Neliels virtuves dekors

Virtuve ir ārkārtīgi svarīga katras mājas sastāvdaļa, vai ne? Galu galā tieši šajā telpā visas maltītes tiek gatavotas ģimenei, un tā bieži kalpo kā telpa socializācijai starp ģimeni un draugiem. Tomēr ir milzīga problēma, ja cilvēkiem ir par maz vietas. Sāk parādīties organizatoriskas problēmas, un arī dekorēšana ir grūtāka, ja vide ir mazāka. Ja šodien arī jūs pārdzīvojat šīs nelielas virtuves kociņa dekorēšanas grūtības, jūs saņemsiet visus nepieciešamos padomus, lai pat ar nelielu vietu izveidotu izcilu rotājumu..

Saturs

Mēbeles

Mēbeles ir ārkārtīgi svarīga virtuvju sastāvdaļa, un tās var gan palielināt cirkulācijas telpu, gan arī samazināt, tāpēc tās ir labi jāizmanto, lai palielinātu telpu.

Mazām virtuvēm mūsu ieteikums ir izmantot mēbeles, kas ideāli piemērotas jūsu mazajai telpai. Citas funkcijas, piemēram, bīdāmie galdi, atvilktnes ar sadalītājiem, bīdāmās durvis un tas viss ir ideāli piemērots nelielām telpām. Likmes uz likumu “mazāk ir vairāk”! Nepārlieciet mēbeles un nekad neaizmirstiet, ka jūsu telpa ir maza, tā ir jāoptimizē un nedrīkst ļaunprātīgi izmantot!

Integrēta neliela virtuve

Labs veids, kā ietaupīt vietu virtuvē, izmantojot mazāk mēbeļu, ir derības par nelielu integrētu virtuvi. Šis virtuves veids apvieno virtuves un ēdamistabas atmosfēru vienā!!!

Triki

Lielisks triks mazu virtuvju vietas palielināšanai ir spoguļu izmantošana apdarē, šo rīku varat izmantot gan sienu apdarē, gan dažās mēbelēs un daudz ko citu..

Turklāt ir arī vairāki citi vizuāli triki, kas palīdz palielināt vai vismaz dod priekšstatu par savas vides paplašināšanu, piemēram, caurspīdīgs stikls, stikla plaukti un dobas virsmas.

Krāsas

Krāsas ir arī ļoti svarīgas, lai palielinātu vai samazinātu atstarpi. Mazu virtuvju gadījumā ideāli ir izmantot aukstas un gaišas krāsas, piemēram, baltu, smilškrāsu, gaiši zilu un daudz ko citu. Lai salauztu šo visu balto ledu, derības par krāsainajām detaļām var būt tikai mēbele, detaļa mozaīkās pie sienas un viss pārējais, ko atļauj jūsu iztēle..

neliela virtuve ar countertop

Dobajā virtuvē varat izmantot arī galda virsmu, kas uzlabo vides nepārtrauktības sajūtu, un to var izmantot kā īpaši kompaktu integrētu virtuvi!!!

Apgaismojums

Apgaismojums ir svarīgs visās telpās, vai ne? Virtuvēs tas var būt gan tas, kas ietaupa, gan tas, kas nosoda vidi, viss būs atkarīgs no tā, kā jūs to izmantojat. Mazām virtuvēm ideāls ir sajaukt aukstu gaismu (lai atvieglotu ēdienu pagatavošanu) ar siltu gaismu. Tas padarīs jūsu virtuvi daudz ērtāku un mājīgāku.

Piekaramās lampas uz mazās integrētās virtuves letes

Ja jums patīk šie zemie gaismekļi, piemēram, piekariņi, pievērsiet uzmanību augstumam. Tā kā jūsu telpa ir maza, šai lampai jābūt vismaz 60 cm attālumā no galda, tikai tad tā turpinās pildīt apgaismojuma funkciju un radīt komfortu, netraucējot pie galda sēdošos cilvēkus. Kā redzējāt, maza vide ne vienmēr ir slikta, jums vienkārši jāzina, kā to labi izmantot un maksimāli izmantot jūsu mazā virtuves dekoru.

Ļoti krāsaina dekorēta neliela virtuve

Maza virtuve ar melna granīta leti

Zemniecisks kāzu rotājums - modeļi, kas jūs iedvesmos
zemniecisks kāzu dekors tas neapšaubāmi ir mūžīgs un šajā sezonā joprojām ir augsts, šāda veida apdare ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas svinīgu la...
Dekorēšana ar kreppapīru - 4 neticami, vienkārši un lēti padomi
Ikviens, kurš domā, ka a dekorēšana ar kreppapīru to nevar izmantot nevienā situācijā, šis elements ir apmetnis, lai atstātu savu ballīti ar daudz ori...
Violetā istaba - 21 krāšņs modelis, kas iedvesmo
Vai esat noguris no rozā istabas? Kā būtu ar dekoru maiņu, nezaudējot maigumu? Tendence ir violeta istaba vai sajaukts ar citām krāsām. Rezultāts note...