Rozā virtuves dekors

  • Vovich Krasen
  • 0
  • 1908
  • 462

Ir pagājuši laiki, kad virtuvei jābūt pilnīgi baltai. Gadu gaitā šis ļoti izplatītais ieradums pirms dažām reizēm mainījās, un daudzi cilvēki sāka pieņemt neiedomājamu krāsu paleti, piemēram, rozā. Katru dienu vairāk cilvēku ir izvēlējušies drosmīgas krāsas, kas labi harmonizējas ar vidi, piemēram, rozā virtuves apdari. Pretēji izplatītajam uzskatam, jūs varat veidot stilīgu un burvīgu virtuvi, neizskatoties tā, it kā tā būtu tieši no leļļu rotaļlietām. Tātad, vēlaties pārbaudīt, kā padarīt rozā virtuves dekoru?

Rozā virtuve - virtuve, kas dekorēta ar rozā stikla virsu

Saturs

  • Rozā virtuves dekors
  • Rozā virtuves modeļi

Rozā virtuves dekors

Rozā krāsa ir krāsa, kas plaši izmantota ārzemēs virtuves dekorēšanai un arvien biežāk sastopama Brazīlijas virtuvēs. Lai gan Brazīlijas zemēs tam joprojām nav pievērsta liela uzmanība, rozā krāsa ir pasaules mēroga tendence.

  • Skatiet arī: mazu virtuvju un virtuves dekorēšanas padomu dekorēšana;
  • Kādas ir labākās grīdas virtuvē?
  • Plānoto virtuvju priekšrocības un trūkumi.

Izvēloties mēbeles un apdari savai virtuvei, nepietiek koncentrēt visus neironus uz krāsas izvēli, bet arī uz virtuves stilu, it īpaši. Izvēlieties stilu, kas jūs visvairāk identificē un patīk ērtības ziņā. Ir vairāki stili, kurus varat izmantot rozā virtuves dekorā, piemēram, Provansas, moderns, tīrs, vintage un klasisks.

Rozā virtuves dekors ar akmens virsmu

virtuve dekorēta rozā, ceriņu un pelēkā krāsā

Vienkārša virtuve rozā un ķiršu kokā

Plānojot visu virtuves dekoru, jums jāpatur prātā vārds “mērenība”. Nav nepieciešams, lai visi priekšmeti būtu absolūti rozā krāsā. Gluži pretēji, sākotnēji mēbelēm jāizvēlas balta vai pelēka krāsa un rozā krāsā mazākās detaļas. Šīs detaļas var būt soli, ledusskapis, dažas durvis, kā arī šķīvju un galda piederumu komplekts. Vēl viens lielisks balkons skaistai un mūsdienīgai dekorēšanai ir dažu sienu krāsošana rozā krāsā.

Bet daudzi brīnās: kāda rozā nokrāsa? Tas būs atkarīgs no jūsu gaumes, bet vispiemērotākais ir tas, ka jūs dodat priekšroku gaiši rozā krāsai, līdzīgai tai, ko izmanto bērnu apģērbā. Tā kā tā ir nepiespiesta un dzīvespriecīga vide, ieteicams izmantot gaišu krāsu. Izvēloties šai videi spēcīgu krāsu, piemēram, karsti rozā, mēs piešķiram smaga klimata attēlu.

Virtuve dekorēta rozā krāsā ar baltiem countertops

Padoms tiem, kam visas mēbeles jau ir baltā krāsā un kas vēlas atjaunot virtuves izskatu, ir izvēlēties uzlīmes rozā krāsā. Šīs uzlīmes var viegli atrast grafikas un skolas preču veikalos. Papildus pilnībā atjaunota izskata piedāvāšanai jūs tērēsiet ļoti maz, lai pārveidotu savas virtuves izskatu.

Vienkārša virtuve karstā rozā tonī

Balta virtuve ar rozā akcentiem

Dekorēta kotedžas virtuve

Kotedžas virtuve dekorēta gaiši rozā toņos

Rozā virtuves modeļi

Joprojām nav ne jausmas, kā salikt savu rozā virtuves dekoru? Pēc tam aplūkojiet dažus modeļus, kurus mēs atdalījām zemāk, lai jūs varētu pilnībā iedvesmot virtuves plānošanā.

virtuve dekorēta gaišos ceriņu toņos

Retro rozā virtuve - rozā virtuves dekors

Rozā virtuve tumša koka detaļās
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą