Apdare

Sniegbaltītes ballītes rotājums

Sniegbaltītes ballītes rotājums

Sniegbaltītes ballītes rotājums tā ir viena no tēmām, kas tiek uzskatīta par mūžīgu, jo tai nav derīguma termiņa un tā laika gaitā apbur paaudzes, nezaudējot patieso vērtību. Princese sniegbalts tāpēc tā ir viena no lielākajām likmēm, kad jāizveido un jāsaliek skaista dekorācija, lai transportētu, ieskaitot pieaugušos, neticamajā un brīnišķīgajā pasaku pasaulē. Gribi nākt ar mani?

Sniegbaltītes svētku dekoratīvie ielūgumi

Saturs

Sniegbaltītes ielūgumi

Kurš nezina stāstu par princesi Sniegbaltīti un slazdiem, kas bija bruņoti ar apburtu ābolu? Jūs varat spēlēt ar šo ideju, izveidojot ziņkārīgu ielūgumu sakoda ābola veidā (neatstājiet to ar lielu kodienu, lai kāds varētu sajaukt ar Apple ballīti). Iekšā jūs ievietojat dzimšanas dienas meitenes fotoattēlu un informāciju par ballīti.

Papildus sniega baltajai ballītei jūs varat izmantot šo pašu tēmu, lai izveidotu princeses istabu kopā ar citiem disney princeses grupas dalībniekiem.

Sniegbaltītes ballītes rotājums

Dodiet bezmaksas meža paraugu pie ieejas, kokos ievietojot divus kokus kā kolonnu (kas var būt paneļi), akmeņus, suku un putnus, lai radītu meža atmosfēru. Tomēr, tiklīdz viesi ienāk, viņi var sastapt ļauno raganu, kura vienā pusē tur ābolu un otrā katlu..

Sniegbaltītes ballītes rotājums

Sniegbaltītes dzimšanas dienas svinību noformējums

Sniegbaltītes viduslaiku stila apdare

Zemniecisks rotājums Sniegbaltītes ballītei

Sniegbaltītes princeses rotājums

Sniegbaltītes dzimšanas dienas galds

Septiņi rūķi rotāja saldumus

pilnīga un labi sastādīta Sniegbaltītes un septiņu rūķu dekorēšana

Sniegbaltītes tēmu dzimšanas dienas rotājumi, ieskaitot burvju spoguli un visu

Dzimšanas dienas torte rotājuma vidū, ko veido Sniegbaltīte

Apdare ar ziediem un Disneja princeses kārtojumiem

apburtā ābolu princeses āra apdare

Skaists galds, kas sakārtots un labi dekorēts ar saldumiem un Sniegbaltītes kūku

Sniegbaltītes rotājums ar dažādu krāsu ziediem

Disneja princeses rotāts galds

sniegbaltas dzimšanas dienas rotājums

sniega balts burvju spoguļu rotājums

Izbaudiet un ielieciet koridorā brūnu paklāju, kas ved uz kūku galdu, lai attēlotu grīdas ceļu. Tagad tas izskatīsies lieliski, ja zālē ievietosiet 7 rūķus profilā. Izveidojiet labu attālumu starp viņiem, lai neviens neuzkristu un galu galā nemestu viņus uz grīdas.

Sniegbaltītes kūka

Apburta meža atmosfērā izklājiet ziedu kompozīcijas uz galdiem un ievietojiet burkā Sniegbaltītes attēlu ar dzimšanas dienas meitenes vārdu un vecumu. Jūs varat pievienot arī dažas ābolu kopijas vai pat īstos augļus, lai padarītu Sniegbaltītes ballīšu rotājumu uz galdiem interesantāku..

Dekorēta Sniegbaltītes dzimšanas dienas torte

Kūka Sniegbaltīte

Sniegbaltīte 2 stāvu torte

Sniegbaltītes dzimšanas dienas torte

Disneja princeses pirmā kūka

Skaista Sniegbaltītes princeses torte

Sniegbaltītes princeses 2. līmeņa kūka.

Princeses un 7 rūķu kūka

rotāta princeses Sniegbaltītes torte

Sniegbaltīti rotāta kūka

Princese Sniegbaltīte uz dekorētas divstāvu tortes

Izkliedējiet ziedu un lapu ziedlapiņas arī visā salona grīdā, lai padarītu “dabisko” vidi vēl vairāk.

Sniegbaltītes kūka

Radošums šeit iet vaļā. Tā vietā, lai izmantotu kopīgu svētku galdu, dodiet priekšroku koka galdam koka stumbra formā un atkārtojiet kokus no ieejas uz galda paneļa. Novietojiet putnus, tauriņus un daudzus ziedus uz “pasūtījuma” galda.

Savukārt slavenā kūka var būt liela un garšīga ābola forma, kas pretēji vēsturei nevienu neliks aizmigt (ja vien viņi neēdīs pārāk daudz!), Bet iepriecinās visus viesus..

Papildus jau iepriekš minētajiem kokiem paneļa centrālajā apakšdaļā varat pievienot 7 rūķu attēlu tā, it kā viņi pūš kūku kopā ar dzimšanas dienas meiteni, kam jāatbilst šādam punktam..

Protams, ballītes īpašniece būs “Branquinha de Neve” un ar skaistu sarkanu loku galvā un ļoti ērtu apavu kājās. Iedomājieties, apsveikumu laikā viņa ir galda centrā ar 7 rūķu figūru uz paneļa aizmugurē? Izbaudiet un uzņemiet daudz fotoattēlu!

Sniegbaltītes ballīte atbalsta

Izveidojiet skaistu grozu ar labākajiem ballītes našķiem un, tieši vidū, pievienojiet ābolu, lai vēl vairāk spēlētos ar šo skaisto un brīnišķīgo tēmu. Pievienojiet jauku loku uz roktura, lai aizvērtu ar ābolu atslēgu vai labāk ar zeltu.

Sniegbaltītes dzimšanas dienas svētki

Sniegbaltītes dzimšanas dienas suvenīrs - Ābolu sula

Dekorētas dzimšanas dienas dāvanu kastes

Tematiska rokassomiņa, ko pasniegt kā suvenīru viesiem Sniegbaltītes ballītē

dzimšanas dienas dāvanu kaste

Sniegbaltītes rotāta alva

glāze ar dzimšanas dienas suvenīru konfektēm

disney princeses tematiskais papīra grozs

Sniegbaltītes dzimšanas dienas svinības dod priekšroku

Sniegbaltītes dzimšanas dienas suvenīrs

Dekorētas konfekšu burkas Sniegbaltītes ballītei

Nu, vai jūs redzējāt, kā jūs varat izveidot un atjaunot, izmantojot klasisku tēmu, piemēram, Sniegbaltītes ballītes rotājumu? Tāpēc vienkārši izmantojiet darbu, bet vispirms dodiet mums patīk šo rakstu zemāk.

PROVENÇAL DEKORA Kā mājās izmantot stilu!
Provansas rotājumi ir dekoratīva līnija, kas dekoru Visuma žurnālos tiek arvien vairāk komentēta, taču stils nav tikai žurnālu lapā. Tāpat kā citas te...
35 virtuves kulonu modeļu padomi un fotogrāfijas!
Mūsdienīga izskata pievienošana virtuvei nav ļoti sarežģīts uzdevums. Pārmaiņas var sākties ar vienkāršu darbību, piemēram, piemēram, derību izdarīšan...
40 idejas vienvietīgas istabas vīriešu un sieviešu apdarei!
Mūsdienīga izskata pievienošana virtuvei nav ļoti sarežģīts uzdevums. Pārmaiņas var sākties ar vienkāršu darbību, piemēram, piemēram, derību izdarīšan...