Apdare

15 gadus veca ballīšu dekorēšana atklāj aizraujošas idejas

15 gadus veca ballīšu dekorēšana atklāj aizraujošas idejas

Debitēt nozīmē debitēt vai sākt kaut ko jaunu. Un tieši to debitanti dara 15 gadu vecumā, sāk jaunu ceļojumu dzīvē. Viņi atvadās no meitenes, lai atrastu sievieti. Pārejas posms starp bērnību un pieaugušo. Šajā rakstā mēs jums palīdzēsim izveidot 15. dzimšanas dienas svinību noformējums ideāls:

Fakts ir tāds, ka 15 gadu sasniegšana ir īpašs un ievērojams notikums. Ilgi gaidīts datums, ko ieskauj simbolika un nozīmes, un tas nevar palikt nepamanīts.

Kāds ir labākais veids, kā kaut ko svinēt? Ballīte! Jā, meiteņu iecienītākā ir 15. dzimšanas dienas ballīte. Katra detaļa tika domāta un plānota ar lielu rūpību.

Jāpatur prātā, ka partijai ir jābūt debitanta sejai. Stila un personības pilns. Šim nolūkam viņa var izvēlēties kaut ko klasiskāku un tradicionālāku, vai oriģinālus un drosmīgus rotājumus. Viss būs atkarīgs no dzimšanas dienas meitenes. Un neļaujiet sevi apmānīt, domājot, ka tērēsiet šausmas. Piecpadsmit gadu ballīte var būt vienkārša un lēta, vienkārši izmantojiet savu radošumu.

Kopumā telpai, kurā notiks ballīte, nepieciešama zona viesu uzņemšanai, reģistratūra, deju grīda, saldumu un kūku galds, skatuve dīdžejam vai grupai. Bet tas viss var atšķirties atkarībā no ballītes tēmas.

Skatiet arī padomus bērnu ballīšu dekorēšanai

Mēs esam izvēlējušies dažas idejas, kas palīdzēs jums īstenot jūsu sapņu ballīti. Pārbaudiet to zemāk:

60 aizraujošas 15. dzimšanas dienas svinību idejas ar tēmām, ielūgumiem un vienkāršiem gājieniem

Piecpadsmit gadu ballītes tēmas ir ļoti dažādas. Un tie visi pieaug. Ir tie, kuri dod priekšroku atsaukties uz kādu varoni, piemēram, Alise Brīnumzemē vai Skaistule un zvērs. Citi izvēlas piesavināties noteiktu laikmetu, piemēram, 70. gadus vai kaut ko vairāk episku. Ir iespējams sarīkot arī piecpadsmit gadu ballīti ar tēmu par tādām vietām kā Parīze.

Ja rodas šaubas, varat derēt par klasisko tilla un volānu rotājumu, kas arī neiziet no modes.

Svarīgi ir tas, ka ballīte atspoguļo dzimšanas dienas meitenes garu, viņas gaumi un vēlmes. Skatiet dažu debitantu ballīšu izvēli ar dažādām tēmām:

1. attēls - Starp bērnību un pusaudžu vecumu.


Plastmasas dakšas un papīra plāksnes ir ļoti raksturīgas bērnu ballītēm. Saites un ziedi ienes jaunības delikatesi. Apvienojoties, šie elementi rada prieka, viegluma un relaksācijas atmosfēru.

2. attēls - rozā un ceriņkrāsas 15 gadu svinību rotājums.


Mīļākā jauno debitantu krāsa. Rozā ceriņu sabiedrībā atstāja galdu graciozu. Papīra rotājumi ar zelta detaļām vienlaikus nodrošina vienkāršību un izsmalcinātību.

3. attēls - garš galds viesu uzņemšanai.


Izvēloties garāko galdu, viesi tiek tuvināti, daloties tajās pašās sarunās un izklaidējoties kopā. Izceliet rožu galda skrējēju un ziedu kulonu uz galda. Krēslu vara tonis akcentē dekoru romantismu.

4. attēls - 15 gadu rotājums ar svečturiem un baloniem.


Baloni padara jebkuru ballīti jautrāku, savukārt lustras uz galda piešķir intīmāku dekoru aspektu. Zilā nokrāsa atstāja ballīti neparastu un harmoniski saplūda ar zeltu un baltu. Izceliet rozā ziedus, kas palīdz izgaismot vidi.

5. attēls - romantisks 15 gadus vecs rotājums.


Baltas, rozā un ceriņu kombinācija ir tīrs romantisms. Pievienojiet tam lustras un izsmalcinātus traukus. Rotājums, lai iepriecinātu jebkuru debitantu.

6. attēls - ziedu sēdeklis.


Šīs piecpadsmit gadus vecās dekorācijas papildu pieskāriens ir milzīgie ziedi aiz krēslu sēdekļiem. Ņemiet vērā, ka ballīte mēdz virzīties uz zemnieciskāku stilu ar koka grīdām un lauku iekārtojumiem.

7. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana ar volāniem un tills.


Šīs balles krēslu atzveltnes tika personalizētas ar baltu tilla un rozā volānu svārkiem. Izceliet brilles un lustras, ievērojot rozā nokrāsu.

8. attēls - rozā konfekšu galds ar vara detaļām 15. dzimšanas dienas svinību rotājumā.


Konfekšu galds bija bagātīgi dekorēts ar vara krāsas gabaliņiem. Rozā ir makaronos un citos saldumos. Nopūtumi šai galdam piešķīra papildu šarmu.

9. attēls - rozā macaron koks uz saldā galda.


Šīs tabulas izceltais ir rozā makaronu koki. Ar daudzveidīgiem saldumiem galds apbur pēc garšas un skaistuma.

10. attēls - 15. dzimšanas dienas svinību rotājums: melns, lai piešķirtu šarms 15. dzimšanas dienas ballītei.


Šī ballīte izvairās no tradicionālās debitantu balles dekorēšanas. Melnās detaļas, radot kontrastu ar karsti rozā krāsu, viesībām piešķīra šarms un prieks. Rotājums, kas atspoguļo dzimšanas dienas meitenes personību un stilu.

11. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana ar slidotavu.


Vai vēlaties ieviest jauninājumus? Kā būtu ar slidotavu jūsu 15. dzimšanas dienas svinību vidū? Ja jums patika ideja, jūs varat iedvesmoties no šī attēla.

12. attēls - 15 gadus veca ballīšu noformēšana: puķaina un zemnieciska deju grīda.


Šī deju grīda ir šarms. Ziedi, uz sienām redzamais ķieģelis un āra bukoliskais klimats viesus ved uz laukiem.

13. attēls - melnbalts 15 gadus vecs viesību rotājums.


Šī milzu zāle bija dekorēta melnā un baltā krāsā. Ģeometriskā deju grīda atslābina, savukārt galdi viesus uzņem ar lielu šarmu un eleganci.

14. attēls - debitantu ballīte 70. gadu ritmā.


Ar 70. gadu deju mūzikas nospiedumu šīs ballītes noformējums, īpaši deju grīda, aicina visus uz lielu prieka un jautrības nakti. Izceliet sudraba globusus augšpusē, 70. gadu deju grīdu atkārtotu interpretāciju.

15. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana ar tīru uzņemšanu.


Šīs piecpadsmit gadus ilgās ballītes uzņemšana derēja uz balto krāsu, lai vide būtu tīra un vizuāli attīrīta. Izceliet grafīta paneļus uz sienas, piešķirot ballītei nepieciešamo dzīvespriecību.

16. attēls - vienkārša 15 gadus veca svētku noformēšana.


Ja naudas ir maz, iespēja ir vienkāršāka puse. Svarīgi ir neļaut datumam paiet bez svinībām. Radošas idejas, materiālu atkārtota izmantošana un draugu un ģimenes sadarbība var dot lielu ieguldījumu ballītes veidošanā. Apskatiet dažus vienkāršus 15. dzimšanas dienas svinību ieteikumus:

17. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana pašdarinātā stilā.


Japāņu stila grīdas spilveni ir iespēja, tāpēc jums nav jātērē krēslu noma. Lētāka alternatīva, kas ballīti atstāj mājīgu un ērtu. Piekārtiem pie griestiem, ļoti vienkārši izgatavojamas papīra bumbiņas un uz galda stikla trauki, kas pārklāti ar audumu. Izceliet galdiņu, kas reiz, iespējams, reiz bija durvis. Viņa tikko ieguva jaunu gleznu.

18. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana: daži baloni un pilns galds.


Sirds formas baloni izgatavo visus ballīšu rotājumus. Vienkāršā auduma dvielī uz galda atrodas saldie un sāļie ēdieni, katrs uz tā atbalsta, un pati kūka. Daži ziedi, kas, šķiet, ir novākti uz vietas, piešķir galdam šarmu. Personības pieskāriens ir debitanta vārdā, kas karājas starp baloniem.

19. attēls - vienkārša piecpadsmit gadu ballīte ar neitrāliem toņiem.


Neitrālu toņu, piemēram, balta, pelēka un melna, izvēle noteikti garantēs stilu un labu gaumi jebkurai pusei. Debitantu ballītē krāsas joprojām palīdz padarīt atmosfēru modernāku. Lielākais izceltais ir zelta kūka.

20. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana ar nelielu galdu.


Rozā un zaļā kombinācija ir tīra delikatese. Mazie kaktusi mēģina piešķirt galdam un kūciņai rupjību, taču nav iespējams pretoties viņu šarmam. Lieliska vienkāršības un labas garšas kombinācija.

21. attēls - vienkārša un smalka 15. dzimšanas dienas svinību dekorēšana.


Rozā un zaļā kombinācija ir tīra delikatese. Mazie kaktusi mēģina piešķirt galdam un kūkai rupjības pieskaņu, taču nav iespējams pretoties viņu šarmam. Lieliska vienkāršības un labas garšas kombinācija.

15 gadus veca svētku noformēšana, ko iedvesmojuši festivāli

22. attēls - detaļu komplekts, lai izveidotu kūku galdu.


Šī kūka galda rotājums ir detaļu sajaukums, kas sev līdzi ienes dzimšanas dienas meitenes personību. Bildes pie sienas ar simboliku pilnām figūrām un frāzēm, nelielu zālienu, kas aicina būt basām kājām, un vienkāršu, bet garšīgu kūku un saldumu galdu. Sastāvdaļas, kas dekoram piešķir autentiskumu.

23. attēls - zemniecisks un romantisks 15. dzimšanas dienas svinību rotājums.


Zemniecisks un romantisks stils un ietekme ir izkaisīta visā šajā rotājumā, ieskaitot viesu apģērbu. Sākot ar āra ballīti, dodoties garām lampām, kas karājas no augšas, līdz jūs sasniedzat augus dārzā. Ballīte debitantam, lai sapņotu.

24. attēls - Atmiņu tabula.


Dekorācijas likme uz suvenīru galdiņu, kas kalpo gan viesiem, lai tie varētu paņemt mājās, gan lai debitants saglabātu uz vietas atstātās ziņas un piezīmes kā suvenīrus. Izcelt retro stila kamerai.

25. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana ar pamatiedzīvotāju ietekmi.


Šīs ballītes rotājumi ienes pamatiedzīvotāju kultūras elementus. Tēma piesaista uzmanību ar spalvām konfektēs un sapņu filtru, kas rotā kūku.

26. attēls - Hipiju 15 gadu svinību rotājums.


Kā noliegt hipiju kustības ietekmi šajā rotājumā? Lai kur jūs skatītos, tas ir tur. Universālā, kastēs, karogos un viss pārējais. Izvēle rīkot āra ballīti vēl vairāk pabeidz priekšlikumu.

27. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana cilts.


Šajā citā rotājumā pamatiedzīvotāju tēma ir vēl spēcīgāka. Sapņu teltis un filtri priecē.

28. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana: rūķi un citas detaļas.


Tīrs šarms un relaksācija, rotājot šo ballīti. Šķiet, ka sārtais rūķis sveic viesus. Metalizētais ananāss kalpo kā vāze, un mājās gatavotie cepumi dod ballītes gaisu pagalmā. Izceliet mazo cilvēku, kurš kāpj pa glāzi, jautru un jautru.

15. dzimšanas dienas svinību ielūgumi

Ballītes ielūgums viesim demonstrē to, kas gaidāms. Šeit jūs dodat pirmās ballītes pēdējās dekorēšanas pazīmes. Piemēram, klasiskajai ballītei, visticamāk, nebūs drosmīga ielūguma.

Tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību šai detaļai.

29. attēls - Disko stils.


Uzaicinājums jau skaidri norāda, ka šī ir ballēšanās ballīte. Globuss, diskotēkas ikona, ir galvenais ielūguma elements. Lai aizvērtu, sequins.

30. attēls - šarms.


Šajā ielūgumā melnā krāsa simbolizē to, ka ballīte būs krāšņi. Atsevišķos ielūgumus galvenajam piesaista zelta fliteru sloksne.

31. attēls - ļoti spilgts.


Uzaicinājumā ar uzrakstu “dimants” jau teikts, ka ballīte būs gaiša un gaiša.

32. attēls - auduma aploksne.


Aploksne, kurā atrodas šis ielūgums, ir izgatavota no auduma, kas no pirmā acu uzmetiena nav īpaši burvīgs. Bet šarms ir iekšā. Izklāts ar karsti rozā audumu un ar krāsainu ielūgumu, šis ielūgums parāda visu dzimšanas dienas meitenes stilu.

33. attēls - klasisks ielūgums.


Ar 15. dzimšanas dienas svinību laikā visbiežāk izmantotajām krāsām šim rozā un ceriņu ielūgumam ir tradicionāls pieskāriens ģeometrisko formu modernumā..

34. attēls - jautrs un puķains.

35. attēls - delikāts ielūgums.


Uzaicinājums izsaka delikatesi krāsās un formās. Ūdenszīme uz papīra ir ļoti interesants šī priekšlikuma vizuālais resurss.

15 gadus veca kūka dekorēšana

36. attēls - klasiska kūka.


Izgatavota ar baltu pastu, šī trīsstāvu kūka ir super tradicionāla. Vissvarīgākais ir smalki izgatavotās rozes un zelta tonis.

37. attēls - zila gradienta kūka atšķirībā no sarkaniem ziediem.

38. attēls - kūka ar apturēšanu.


Cita ideja, kā pasniegt kūku viesiem: atstājiet to apturētu gaisā. Izcilie ziedi un lapas padarīja kūku vēl burvīgāku.

39. attēls - Ģeometriskā ziedu kūka.

40. attēls - atsevišķas kūkas.

41. attēls - kaila kūka ar dabīgiem ziediem.

Ēdieni un dzērieni 15 gadus vecām ballītēm

42. attēls - Cupcake ar tēmu Alise Wonderland.

43. attēls - 15 gadus veca svētku noformēšana: dekorētas zemenes.

44. attēls - Lāpiņi un dzērieni personalizētās pudelēs.

45. attēls - 15 gadus veca svinību dekorācija: stilizēts stikls.

46. ​​attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana: mīlas āboli līdz disko tēmai.

Balons 15 gadu ballītēm

47. attēls - 15 gadus veca svinību dekorācija: balons ar nosaukuma burtu.

48. attēls - 15 gadus veca ballīšu noformēšana: metāla baloni dažādos formātos.

49. attēls - 15 gadus vecs rotājums: pie grīdas iestiprināti baloni ar krāsainām lentēm.

2018. gada tendences 15. dzimšanas dienas svinībām

50. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana: nagu laka.


Kādam pusaudzim nepatīk krāsot nagus? Pašreizējo ballīšu tendence ir atstāt krāsainas emaljas uz galdiem viesiem.

51. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana: konfeti, ko izdalīt viesiem.


Apsveikumu laikā ballīte kļūst krāsaināka un rosīgāka ar katra viesa konfeti.

52. attēls - 15 gadus veca viesību noformēšana: telpa pašbildēm.

53. attēls - izveidojiet savas rotaslietas.


Katrs viesis var sarūpēt savu rokassprādzi ar ballītē izdalītajām pērlītēm.

54. attēls - šokolādes tāfelītes maisa formātā.

55. attēls - sirds konfeti burka.

56. attēls - urīnpūšļa zāle.

57. attēls - 15 gadus veca viesību dekorēšana ārā.

58. attēls - atgriešanās bērnībā.

59. attēls - metalizētas plāksnes.

60. attēls - 15 gadu ballītes galda noformējums.

Soli pa solim izveidot 15 gadus vecu ballīti

Dari-to-pats-stilu, kas Youtube ir pazīstams kā Dari pats vai vienkārši DIY, var pat izmantot, gatavojoties piecpadsmit gadu ballītei. Skatiet videoklipus, kurus esam izvēlējušies, lai palīdzētu jums sarīkot neaizmirstamu ballīti:

15 gadu kūku galda uzstādīšana un dekorēšana

Džekelīnas Tomazi video demonstrē, kā salikt un dekorēt apakšējo paneli un kūku galdu.

Kā nopirkt 15 gadus vecus ballīšu dekoru priekšmetus

Šajā video Anne Ferreira parāda savu iepirkšanos un sniedz dažus padomus, ko nopirkt, lai sarīkotu 15 gadus vecu ballīti.

Padomi, kā izveidot savu ielūgumu

Ekonomikas laikos ideāls ir darīt visvairāk lietas pats. Šajā video Morgana Santana parāda savu ielūgumu un sniedz padomus, kā pagatavot.

15 gadu jubilejas dāvanu idejas

Ballīšu balsti ir neaizstājami priekšmeti ballītēs. Vai vēlaties idejas, lai tās būtu jūsu? Tāpēc noskatieties šo Viviane Magalhães videoklipu.

15 gadu tēmu ballītes

Vai jūs vēl neesat definējis savas 15. dzimšanas dienas ballītes tēmu? Šajā Fiama Pereira video ir ieteikumi un idejas, kas jums noteikti palīdzēs.

Mājas kinozāles dekorēšana
O mājas kinozāles tā ir viena no vidēm, kas pēdējos gados ir ieguvusi lielāku nozīmi, turklāt tā ir ieguvusi arī daudzus šīs jaunās “modes” cienītājus...
Zaļa interjera dekorēšana - 10 idejas
Zaļā dekorēšana - Domājot par dekorācijas maiņu vai kad darbs sasniedz apdares stadiju, vienmēr rodas šaubas par izmantojamām krāsām. Krāsām ir svarīg...
Dekorēšana ar paletēm - kā izveidot un iedvesmojošus fotoattēlus!
An dekorēšana ar paletēm tas var būt gan vienkāršs, moderns un burvīgs. Uzziniet, kā ar palešu mēbelēm iekārtot viesistabu, guļamistabu, sienu, dārzu ...