Apdare

Havaju partijas dekorēšana

Havaju partijas dekorēšana

Ja jūs domājat par tematisku ballīti, šī ideja jums patiks. Mūsu padoms šodien domāts Havaju partijas dekorēšana,  slavenās ballītes un zvani. Protams, jūs jau esat redzējuši svinības šajā stilā ar daudz krāsu, jautrības un prieka. Ziniet, ka arī jūsu ballītei var būt šīs īpašības. Šeit ir dažas idejas un padomi, kā padarīt Havaju gada ballīti.

Havaju tematiskās partijas ielūgums

Saturs

Havaju partijas dekorēšana

Krāsas

Viena no vissvarīgākajām Havaju ballītes daļām ir krāsas, visi toņi ir ļoti laipni gaidīti, lietojiet un ļaunprātīgi izmantojiet bez bailēm! Rotājumiem izmantojiet visjautrākos, spēcīgākos un spilgtākos toņus, piemēram, zaļu, sarkanu, dzeltenu, oranžu utt., Jo klusākas krāsas ir jāatstāj ārpus rotājuma.

Spilgtu krāsu izmantošana ir ļoti raksturīga Havaju ballīšu rotājumiem

Āra Havaju ballīšu noformējums

Havaju partijas dekorēšana - kosmoss

Neviena Havaju ballīte balles zālē vai slēgtā vietā nav ideāla, jo ideāls ir āra laukums, tas palielina kontaktu ar dabu un pat dod priekšroku jūsu ballītes rotāšanai. Labākās vietas ir pludmales, lauki, fermas, dārzi utt..

Havaju dekorācija pludmalē āra luau

Havaju ballīte plānota viņu pašu pagalmā

Iestatīšana

Sīkāka informācija šajā ballītē ir būtiska. Tāpēc izmantojiet papīra laternas, daudz ziedu, kokosriekstu lapas, slavenās ziedu kaklarotas un, ja iespējams, pat dažas vējdēļus.

Ja jums ir nepieciešams audums, lai pārklātu galdu, vai kaut kas cits, izmantojiet gepardu ar ziedu druku, tas ļoti precēsies ar tēmu.

Ļoti laipni gaidītas arī bambusa konstrukcijas, krāsaini uzpūtēji un deju grīda ar ziedu rotājumu.

Havaju partijas dekorēšana - apgaismojums

Tā kā šīs ballītes parasti notiek nakts laikā, ir vērts izmantot apgaismojumu, lai jūsu ballītei piešķirtu vēl vairāk gaismas. Izmantojiet lāpas, globusus ar ļoti mīkstām LED gaismām, sveces un visu pārējo, ko atļauj jūsu iztēle.

Lāpas, ko izmanto āra pasākumu apgaismojumā

Galdi

Galdiem, kas izmitinās jūsu viesus, vajadzētu atsaukties uz ballītes tēmu un pēc iespējas vairāk atcerēties no Havaju salām. Tātad jūs varat izveidot rotājumu, sākot ar vienkāršu galdautu ar ļoti spēcīgu krāsu vai visu apdrukātu.

Kas attiecas uz galda dekorēšanu, varat izmantot kokosriekstu ūdeni ar ziediem, izkārtojumu ar ziediem, precīzāk saulespuķēm vai pat nelielu augļu grozu. Ja vēlaties kaut ko vienkāršāku, deriet uz lukturi ar aizdedzinātu sveci, laiks būs patiešām vēss.

āra galds Havaju stila svinību dekorēšanai

Havaju partijas dekorēšana - galvenā tabula

Galvenais galds ir jāizdomā ar lielu piesardzību, jo tas ballītē iegūst lielu ievērību. Pēc tam pārklājiet to ar krāsainu vai apdrukātu dvieli, kā vēlaties. Dekorēšanai jums vajadzētu derēt uz tropiskiem augļiem, piemēram, mango, kokosriekstu, banānu, ananāsiem utt..

Šiem augļiem vajadzētu dalīties telpā ar ziedu kārtām, palmu lapām un groziem, kas izgatavoti no dabīgām šķiedrām. Deriet arī par tipiskiem ēdieniem, piemēram, jūras veltēm, augļu salātiem un uzkodām ar augļu iesmiem, tas jūsu ballītei piešķirs vēl vairāk krāsu un dzīves, vēl vairāk izceļot izvēlēto tēmu.

Ja jūs sekojat mūsu dekorēšanas padomiem jūsu Havaju ballītei, esmu pārliecināts, ka tas būs veiksmīgs!

Stikla plaukti guļamistabai, viesistabai un vannas istabai
Jūs noteikti esat redzējuši šos plauktus, kas vai nu novietoti uz sienas, vai kā daļu no dažām mēbelēm, kas izgatavoti no koka un pat no bambusa. Nu, ...
Marsala apdare - dekorēšanai 2015. gada krāsa
Tendences nāk un iet, un ir jāzina, kā tās īstajā laikā izmantot, lai vienmēr trāpītu un nogalinātu. Tas notiek visās nozarēs, taču tieši modē un rotā...
Dekoratīvo istabas paklāju veidi
Lai telpas apdare būtu pilnīga un ar pienācīgi pabeigtu un skaistu izskatu, ir ļoti svarīgi zināt, kā rūpīgi izvēlēties kompozīcijas galīgās detaļas. ...